Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Multiplayer > Szukamy ludzi do klanu -=ES=-
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-=ES=-Jasiek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

Smile Szukamy ludzi do klanu -=ES=-

Klan -=ES=- szuka rekrutów. Chętnych proszę o kontakt e-mailem [email protected] lub przez GG:7471325. Strona internetowa (jeszcze w budowie ale powinna byc za kilka dni ) www.jasiu.piechota.pl/-=ES=-/

__________________
Soldiers from Hell www.sfhclan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ES=-Jasiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ES=-Jasiek Znajdź więcej post'ów przez  -=ES=-Jasiek Dodaj -=ES=-Jasiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ES=-Jasiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Moze jakies szczegoly cos? czy gracie w CB itp itd

Przyjmujecie jak leci czy trzeba jakis... test przejsc?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CELADUS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: KRAKÓW

Talking

Pewnie jakis test macie??

__________________
Sie skacze sie pływa,ciałko tez mam zajebiste!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2005 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CELADUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CELADUS Znajdź więcej post'ów przez  CELADUS Dodaj CELADUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CELADUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

First Person Perspective

mam nadzieje ze nie ciazowe

A co do klanu zastanawiam sie czy samemu nie zbudowac klany lub dobudowac do naszej dywizji CS i SC oraz Operacji
Morr co CL LDRK

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2005 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
man007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Od jakiego wieku przyjmujecie??? Ja mam 12 lat i gram dobrze. Mój nr gg to:5566918.


P.S Na gg będe pod koniec ferii w Gdańsku.

__________________
Soldier Szynka to ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil man007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do man007 Znajdź więcej post'ów przez  man007 Dodaj man007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać man007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
man007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Aha i jeszcze mam Neostrade oraz Procesor Athlon 2600mhz, karta graficzna Radeon 9600 PRO,pamięć 512, mikrofon, głośniki.

__________________
Soldier Szynka to ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil man007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do man007 Znajdź więcej post'ów przez  man007 Dodaj man007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać man007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
man007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Gdańsk

A czy test przechodzić??? Jak tak to fajnie.

__________________
Soldier Szynka to ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil man007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do man007 Znajdź więcej post'ów przez  man007 Dodaj man007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać man007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Man 007 nie martw się bo chyba żaden klan w polsce nie patrzy na wiek - liczy się jak grasz!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Zapewne nie wiesz ale jest taka opcja jak "edytuj" gdzie możesz dopisać coś do swojego post, wiec nie musisz walić posta za postem

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:25.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions