Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Q3 a winXP
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

Hmmmmm mysle ze nie wynika to z waszej złosliwosci tylko z uprzedzen do ludzi usposledzonych umysłowo
TO jest dyskryminacja na tle rasowym

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak
Hmmmmm mysle ze nie wynika to z waszej złosliwosci tylko z uprzedzen do ludzi usposledzonych umysłowo
TO jest dyskryminacja na tle rasowym


diodak coraz wiecej ludzi cie ocenilo!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

quote:
Napisane oryginalnie przez ukojenie

diodak coraz wiecej ludzi cie ocenilo!



NO wiesz zaszczyt mnie spotkał szkoda ze te oceny nie przekraczają 1 hehe

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak


NO wiesz zaszczyt mnie spotkał szkoda ze te oceny nie przekraczają 1 hehe


Nie marudz - ma 1,5. Niktorzy to nawet rzadnej oceny nie maja...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS

Nie marudz - ma 1,5. Niktorzy to nawet rzadnej oceny nie maja...



Dzienki jestem sławny
P.S poprawiłes mi humor

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

kto dal 5 diodakowi?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
kto dal 5 diodakowi?

jakis gosc o podobnym poczuciu humoru

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez ukojenie

jakis gosc o podobnym poczuciu humoru


heh ukojenie ... Diodak cie dogania w ocenie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 19:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

hej no ludzie was tak obchodzi ta ocena mnie to np. zwisa jaką ja tam mam ocene moge miec i 1 co to zmieni?nic wciąż jestem sobą chyba że staramy sie postowac tylko dla ocen żeby pokazac jakimi to jestescie hakierami
dla mnie to te oceny powinnosie wypierdzielic w niepamiec i tyle

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

quote:
Napisane oryginalnie przez {z}BobeK

heh ukojenie ... Diodak cie dogania w ocenie


bo diodak wszedl przebojem na ten board. 5 min i wszyscy go znaja. a mnie tu ludzie znaja jak na cpm
drodzy boardowicze: prosze o kolejne jedynki bo bardzo chce sie zblizyc do diodaka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

hej tylko poczekaj jak dojde do setki

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

mi oceny jakby co tesz zwisaja i ich powinno niebyc ale to jest tylko takie siakie o diodaku...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 22:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez {z}BobeK
mi oceny jakby co tesz zwisaja i ich powinno niebyc ale to jest tylko takie siakie o diodaku...

A mi sie chce... Jeezcze 4 mies wszyscy mnie przekonywali, ze oceny to fajna rzecz...

Czemu tylko to mowia soby, ktore niskie oceny mja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

ja mam w sumie srednia ocene i mowie....oceny wystawiane przez userow sux... (powinny byc wystawiane przez moderatorow)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
ja mam w sumie srednia ocene i mowie....oceny wystawiane przez userow sux... (powinny byc wystawiane przez moderatorow)

Aaa - to my mamy byc zli....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 05:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

zli czy dobrzy najlepiej wywalic licznik i tyle

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 06:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS

Aaa - to my mamy byc zli....


dla glupio piszacych debili tak

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

w sumie gdyby oceniali moderatorzy to by bylo psox...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

wlasnie....xen przekaz ten projekt dalej ----> Raptor

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

dzieki za ocene 1!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez ukojenie
dzieki za ocene 1!

olej to poprostu...ja mialem kiedys ponad 4 ale co z tego? to poprostu glupota....fani csa tu wchodza i wstawiaja lagi wszystkim z gory na dol wiec sie nie przejmuj...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS

A mi sie chce... Jeezcze 4 mies wszyscy mnie przekonywali, ze oceny to fajna rzecz...

Czemu tylko to mowia soby, ktore niskie oceny mja


no wiesz ja mam chyba ocene 2.33 (tak mysle) ale mi to tam zwisa a po drugie to nie jest niska ocena

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 16:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
w sumie gdyby oceniali moderatorzy to by bylo psox...

no popieram "ocenianie przez moderatorów" gl z tym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 16:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

napewno pogadam z Rapem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

DZIENKI ZA OCENY
Juz jestem wienkszosc ludzi na boardzie uwaza mnie za debila konkretnego ale jednak ktos rozumie jak zyje człowiek uzależniony od QWAKA

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak
DZIENKI ZA OCENY
Juz jestem wienkszosc ludzi na boardzie uwaza mnie za debila konkretnego ale jednak ktos rozumie jak zyje człowiek uzależniony od QWAKA


e tam diodak, jest spoko. wiem ze wiekszosc sie obrocila przeciw tobie, ale tam lubie poczytac debilne wpisy bez sensu, wiec pisz tak dalej, ja nie mam nic przeciwko
a tak w ogole, to ja was ludzie nie rozumiem. w swoim gronie (ludzi powyzej 500 wpisow) gadacie sobie na luzie, na tematy malo zwiazane z quakiem, a od innych wymagacie tylko i wylacznie madrych i przemyslanych postow scisle zwiazanych z tematem q3. ktos zalozy bez sensu topic, albo taki ktory juz kiedys tam byl to od razu uwagi jakies do niego macie. tak samo dziwny byl text kogos tam, zeby nie nabijac postow bardzo krotkimi wpisami. wiekszosc poprzednich postow mialo 1 linijke czy 2, czasem tylko jakis sie zdarzyl dluzszy... bo przeciez jak ktos chce zapytac "jak wylaczyc dym z rakiet?" to lepiej zeby napisal to krotko i zwiezle, a nie jakis text bez sensu na 10 linijek...
wedlug mnie teraz ktos nowy na boardzie jest od razu na przegranej pozycji, bo pytac o co juz nie ma, wszystkie pytania juz padly. gadki tez nei ma z kim zaczac bo nikogo nie zna, wiec jak chce sie wkrecic w towarzystwo, to zostanie skomentowany, ze "probuje byc na sile fajny". co do ocen to uwazam jak wszyscy ze sa niepotrzebne, bo jak taki oxygen, o ktorym nie przeczytalem zadnego zlego slowa, ma 3.30 to czy jest mozliwe zeby ktos mial wyzsza ocene? moze niech zostanie wprowadzona ocena dwustopniowa? gosc jest ok, albo nie ok
aaale to oczywiscie moje zdanie nikt sie nie musi z tym zgadzac
ps. licze na kolejne jedynki!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

quote:
Napisane oryginalnie przez ukojenie

e tam diodak, jest spoko. wiem ze wiekszosc sie obrocila przeciw tobie, ale tam lubie poczytac debilne wpisy bez sensu, wiec pisz tak dalej, ja nie mam nic przeciwko
a tak w ogole, to ja was ludzie nie rozumiem. w swoim gronie (ludzi powyzej 500 wpisow) gadacie sobie na luzie, na tematy malo zwiazane z quakiem, a od innych wymagacie tylko i wylacznie madrych i przemyslanych postow scisle zwiazanych z tematem q3. ktos zalozy bez sensu topic, albo taki ktory juz kiedys tam byl to od razu uwagi jakies do niego macie. tak samo dziwny byl text kogos tam, zeby nie nabijac postow bardzo krotkimi wpisami. wiekszosc poprzednich postow mialo 1 linijke czy 2, czasem tylko jakis sie zdarzyl dluzszy... bo przeciez jak ktos chce zapytac "jak wylaczyc dym z rakiet?" to lepiej zeby napisal to krotko i zwiezle, a nie jakis text bez sensu na 10 linijek...
wedlug mnie teraz ktos nowy na boardzie jest od razu na przegranej pozycji, bo pytac o co juz nie ma, wszystkie pytania juz padly. gadki tez nei ma z kim zaczac bo nikogo nie zna, wiec jak chce sie wkrecic w towarzystwo, to zostanie skomentowany, ze "probuje byc na sile fajny". co do ocen to uwazam jak wszyscy ze sa niepotrzebne, bo jak taki oxygen, o ktorym nie przeczytalem zadnego zlego slowa, ma 3.30 to czy jest mozliwe zeby ktos mial wyzsza ocene? moze niech zostanie wprowadzona ocena dwustopniowa? gosc jest ok, albo nie ok
aaale to oczywiscie moje zdanie nikt sie nie musi z tym zgadzac
ps. licze na kolejne jedynki!




Widze ze prawdziwi QUEAKOWCY zyją i mają sie dobrze dzienki za poparcie w tym poscie wytknołes wszystkie błedy i ja sie zgadzam z tobą.WYZNAWCY QUEAKA ŁĄCZCIE SIE

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak



Widze ze prawdziwi QUEAKOWCY zyją i mają sie dobrze dzienki za poparcie w tym poscie wytknołes wszystkie błedy i ja sie zgadzam z tobą.WYZNAWCY QUEAKA ŁĄCZCIE SIE


prawdziwi quakowcy to debile wedlug ciebie?

ukojenie: zauwaz ze na poczatku kazdy nowy jest odrzucany i tak jest wszedzie nie tylko na boardzie...dopiero z czasem jak sie go pozna lepiej mozna go zaliczyc do grona swoich przyjaciol....a co do diodaka prawdziwego quakowca (wstyd mi ze gram w quake'a przez ciebie) to wiem ze NIGDY nie chcialbym miec takiego znajomego jak on....jest za glupi....jedyny jego plus jest taki ze nie daje sie sprowokowac....ale i tak jest dla mnie nikim wiecej, tylko pajacem z ktorego kazdy moze sie tylko posmiac najwyzej, a raczej z jego glupoty

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

l....a co do diodaka prawdziwego quakowca (wstyd mi ze gram w quake'a przez ciebie) to wiem ze NIGDY nie chcialbym miec takiego znajomego jak on....jest za glupi....jedyny jego plus jest taki ze nie daje sie sprowokowac....ale i tak jest dla mnie nikim wiecej, tylko pajacem z ktorego kazdy moze sie tylko posmiac najwyzej, a raczej z jego glupoty


nie no poprostu diodakowi serce pęknie jak to przeczyta

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

no wiec :
nie zgadzam sie za bardzo z ukojeniem bo diodak troche przesadzil z tymi ... nie wiem czy to glupie texty czy czasem bluzgi czy cos bo JA nie mialem asz takiego glupiego poczatku na boardzie jak ON i nie gadalem tyle glupot . nie zauwazylem ze ktos by mnie tak wyzywal (jak oxygen diodaka) czy cos . troche na poczatku za duzo "głupot" gadałem ale to mi przeszlo i coraz wiecej gadam z sensem
tez uwazam ze diodak troche ze tak powiem "przecholowywuje" z iloscą postuf. on ma o okolo tydzien mniej konto odemnie a ja nabilem chyba przez 2 tygodnie 70 postuf co on zrobil przez okolo 1 . Do tego ze on nie gadal o niczym sensownym ...
Jeszcze ta dluga bluzganina z Acidem to byla przesada ... przesuwam se na jednym topicu suwak i patrze :
Acid : blebleble jestes glupi !
Diodak : blebleble ty jestes glupi
itd. itd. itd.
po co tyle pisania o guwnie ... board ten jest bardziej przeznaczony nie do bluzg tylko do czegos porzyteczengo... - rozwiazywaniu problemof, komentowaniu czegos (turnieje itp.).
jeszcze ostatnio ten tekst z tym jakims młotkiem do chodnikof czy cos to jusz mnie dobilo na max'a głupotą...
rozumiem ze mozna troche "debilnych" tekstuf pomuwic ale nie do przesady...
Ale ja jestem nowicjusz wiec sie nie znam...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:12.    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions