Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > myśląc (ble szybsze łącze)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ZIOMBER
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Tychy

myśląc (ble szybsze łącze)

ale nie ja wymyslilem jakis cudowny pack na ping 1


mam więc ten problem co myśląc eee nawet nie myśląc można się domyśleć: że to było powielane 1000 razy

Dobra ateraz kilka faktów

mialem patch 1.33 i pingi mialem rzedu 50 no i teraz (juz dawniej) od kiedy pojawil sie 1.4 pingi skoczyly mi na poziom powyzej 1000 ms (1 sekundy) :-]

Teraz nast pytanie czy przypadkiem nie wiecie jak usprawnić w rtcw lub na kompie żeby troszeczkę szybicej mi łącze działało.

Mowiąc, krótko łączę się poprzez DSL 2mb/s cyfrowe (TP SA )
i to jest taki lan osiedlowy a na dodatek w sieci aktualnie jestem ja i mój kolega...(a kiedy gram nie ma wiecej niz 12 userów w sieci) więc cos tu musi być nie tak

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZIOMBER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZIOMBER Znajdź więcej post'ów przez  ZIOMBER Dodaj ZIOMBER do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RafRasz^
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

Hymn byl na tym boardzie taki temat JAK PODKRECIC HANSA czy cos takiego i tam bylo sporo o tym jak zmniejszyc ping. Poszukaj w tematach

__________________
RafRasz^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RafRasz^ Znajdź więcej post'ów przez  RafRasz^ Dodaj RafRasz^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RafRasz^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZIOMBER
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Tychy

heh jazy mi cos w glowie ale znalezc tego nei moge

pomocy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZIOMBER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZIOMBER Znajdź więcej post'ów przez  ZIOMBER Dodaj ZIOMBER do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZIOMBER
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Tychy

Thumbs up

heh juz mam ale zapomniales dodac Tweaking wolfa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZIOMBER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZIOMBER Znajdź więcej post'ów przez  ZIOMBER Dodaj ZIOMBER do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RafRasz^
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

No zapomnialem alre to dlatego ze ten temat dawno temu juz byl

__________________
RafRasz^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RafRasz^ Znajdź więcej post'ów przez  RafRasz^ Dodaj RafRasz^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RafRasz^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

eee???

Sory ale trzeba sie chyba kompletnie nie znać na sieciach i sieciowym oprogramowaniu żeby podjerzewać patch o wzrost pinga o blisko 2000% !!! (do 1 sekundy). To raczej coś ci sie poważnie ***** u twojego providera i za taki skok pinga nie może odpowiadać patch.

Zresztą wystarczy użyć windowsowego pinga do serwera żeby sie przekonac czy to wina patcha czy nie.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZIOMBER
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Tychy

Ej nie no nie uwazjacie mnie za jakiegos idiote
Ja tylko przypuszczam.

no i co tu mowic, no po prostu powiedzialem co my na leb padlo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZIOMBER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZIOMBER Znajdź więcej post'ów przez  ZIOMBER Dodaj ZIOMBER do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:08.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions