Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > fotki ut-maniakow
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (28): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ottar
szit hapenz



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

A bo

poszlismy, nawet byles, powiedziales czesc Ottar. wywalilo cie z 3 razy i tyle Cie widzialem

ip 212.142.28.226:27961
ip 212.142.26.227:27961

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ottar Znajdź więcej post'ów przez  Ottar Dodaj Ottar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ottar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: next please

quote:
Napisane oryginalnie przez Ottar


.

ps. - Grucha dzie jestes, nudze się na TDMie bo nikto nie ce grac...

postów


otti jak to nikt nie chec z toba grac??? przeciez jka calymi dniamy na jakims servie TDM siedze ...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 23:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fryma
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocek

TDM ROXXXX

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fryma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fryma Znajdź więcej post'ów przez  Fryma Dodaj Fryma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fryma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Fryma
TDM ROXXXX

hmm od kiedy to polska liczy tylu zwolennikow TDM ?

to prawda gra sie fajnie, mozna sie wiele nauczyc, ale granie na serwerach zagranicznych wiaze sie z lagami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 01:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

heh .... postanowilem przetestowac kamere internetowa... Szczerze mowiac jakosc tragiczna , ale wrzucam swoje zdjecie

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

lol

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
heh .... postanowilem przetestowac kamere internetowa... Szczerze mowiac jakosc tragiczna , ale wrzucam swoje zdjecie


z tej kamery, u mnie wygladasz jak Harry Potter
zrob normlne zdjecie i zeskanuj... ja jush mam tylko musze zeskamnowac

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

heh. Guriasq a widziales moj nowy film ? Partneruje mi tam kamien filozoficzny )))
Spox..Jak znajde jakies zdjecie to wrzuce jeszcze raz , a na razie mowcie mi Harry

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: lol

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


z tej kamery, u mnie wygladasz jak Harry Potter
zrob normlne zdjecie i zeskanuj... ja jush mam tylko musze zeskamnowac


dokladnie harry potter sniezek ucz sie angielskiego to moze zagrasz w drugiej czesci filmu.
btw ile masz lat ?
wygladasz na 15-16

a co do jakosci: fakt nie jest zbyt ciekawa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

fotki

Gurias Ty sie nie chowaj ciagle tylko pokaz te swoja okrutna twarzyczke ... slyszalem ze masz zdjecie tylko trza zeskanowac, wiec go go go do kolegi bo jestem ciekaw z kim gadalem przez trelefon

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 08:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: fotki

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
Gurias Ty sie nie chowaj ciagle tylko pokaz te swoja okrutna twarzyczke ... slyszalem ze masz zdjecie tylko trza zeskanowac, wiec go go go do kolegi bo jestem ciekaw z kim gadalem przez trelefon


a skad wiesz ze gadales ze mnam przez tlefon?
btw. w nastepnyj tygodniu zazmieszcze fotke

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fryma
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocek

Talking ejejejej

ja wiem jak guri wyglada. ogladaliscie laleczke czaki ?????? gra glowna role laleczke :>>>>

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fryma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fryma Znajdź więcej post'ów przez  Fryma Dodaj Fryma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fryma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

SXL pic!! :D

No i w koncu doczekaliscie sie mojego zdjecia

To oczywiscie moj ubior w czasie pracy na UT.pl

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Arrow :P

zamieszczam swoja fotke, ale musze wam powiedziec ze tak na codzien nie wygladam, po prostu kiedy mielismy bibe i sobie zdjatka pizgaliśmy

Acha na tym zdjeciu wygladam pampon

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2002 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

No nareszcie ten topic powrócił choć na chwilę do życia .. thnx za zdjęcia .. sxl'a znam hehe i wiem jak wygląda ten "james sztywniak" hyhy. Guri ... czekam i czekam na twoją fotkę , ale ile można czekać i czy się doczekam ???

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Japko
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: fotki ut-maniakow

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez GruChA
[ciach]
Witam.
Oto ja )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2002 12:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Japko
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: fotki ut-maniakow

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Japko
[B][QUOTE]Napisane oryginalnie przez GruChA
[ciach]
Zartowalem oczywiscie, ale mam nadzieje ze spodobala wam sie ta pani.. Niestety z tego co wiem nie grywa w UT a szkoda )
To ja:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2002 12:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
No nareszcie ten topic powrócił choć na chwilę do życia .. thnx za zdjęcia .. sxl'a znam hehe i wiem jak wygląda ten "james sztywniak" hyhy. Guri ... czekam i czekam na twoją fotkę , ale ile można czekać i czy się doczekam ???


no bloodq za cholere nie moge sie zebrac do kupy i wyjsc zeskanowac cos ... postaram sie jakos zrobic w tym wieku ale nie obiecuje
po zaz tym musze znalezc jakies dobre zdjecie
hmm... no nie wiem... do kafeji to nie chce mi sie isc, to musze popytac qmpli kto ma skanera... wiem kto ma! ... jak dobrze pojdzie juz jutrto dam fotke ... moze jeszcze dzisiaj na rowerze do niego skocze ale malo prawdopodobne
po za tym jak blood nie mozesz sie doczekac to przyjedz do mnie
Update No niestety nie wyrobiłem sie z czasem, i nie mm fotki dzisiaj, ale jutro na 100% bedzie około
14-15

__________________
Right here, right now

Edytowane przez GuriaS dnia 19-02-2002 o godz. 20:26

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2002 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


no bloodq za cholere nie moge sie zebrac do kupy i wyjsc zeskanowac cos ... postaram sie jakos zrobic w tym wieku ale nie obiecuje
po zaz tym musze znalezc jakies dobre zdjecie
hmm... no nie wiem... do kafeji to nie chce mi sie isc, to musze popytac qmpli kto ma skanera... wiem kto ma! ... jak dobrze pojdzie juz jutrto dam fotke ... moze jeszcze dzisiaj na rowerze do niego skocze ale malo prawdopodobne
po za tym jak blood nie mozesz sie doczekac to przyjedz do mnie
Update No niestety nie wyrobiłem sie z czasem, i nie mm fotki dzisiaj, ale jutro na 100% bedzie około
14-15


Update #2 Jednak bedzie to jutro kolo 13-14

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Thumbs up ql zdjatko

zdjecie japka jest chyba najlepiej wykonanym zdjeciem w tym topicu, japko jestes fotograf powazny? bo to zdjecie zwyklym olympusem nie bylo robione...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS

Update #2 Jednak bedzie to jutro kolo 13-14


ale ten gurias sciemnia
czy to prawda ze przypomina dzwonnika z notre dame ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 09:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking at last!

no doczekaliscie sie mojej fotki
tu jedna, z tych wkacji... ponoc zrobiono mi ja jak spalem, ale nie wiem bo spalem
jakosc nie najlepszam no ale nic na to nie poradze

bez komentarzy prosze
albo komentujcie

__________________
Right here, right now

Edytowane przez GuriaS dnia 21-02-2002 o godz. 15:41

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

again gurol :)

a to znowu ja, tez z tamtych wakacji

ps. po lewej moja siostra

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

Thumbs down hehhe

Gurias wyglądasz jak burak!Gustowne spodenki )))

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

a i ile ty masz wzrostu 120 cm???Ja mam 170

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: hehhe

quote:
Napisane oryginalnie przez [JP]Shadow
Gurias wyglądasz jak burak!Gustowne spodenki )))


Shadow a zes madry stary .... sam daj sowje zdjecie, guri byl tak odwazny i dal to nie komentuj tak glupio. Ty sie boisz swoje dac pewnie ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez [JP]Shadow
a i ile ty masz wzrostu 120 cm???Ja mam 170


158cm teraz...

quote:
Napisane oryginalnie przez [JP]Shadow
Gurias wyglądasz jak burak!Gustowne spodenki )))


thx za tego buraka :/

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


158cm teraz...



thx za tego buraka :/



Sxr ale tak wyglądales Ja bym swoje dal ale wyslij skaner !A moj koledzy nie majom skanerów jak zalatwie to dam nawet 2

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 06:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cU|kood
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bydzia

Huhu stary dobry Ottar tylko kurde, czemu na GG cie ostatnio nie widac? A i ciesze sie, ze w koncu wiem jak wygladasz Mystikal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cU|kood Znajdź więcej post'ów przez  cU|kood Dodaj cU|kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cU|kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kivlov
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Pszczyna

buehehehe

mike'a to juz dawno widzialem jak mi dal zdjecia to byl jeszcze z ta pania ale czemu mowi ze to najpowazniejszy blad w jego zyciu??? nie martwcie sie ludzie mnie 1 dres straszyl ze mnie znajda w lesie w bagazniku jesli sie nie odp... od takiej panny myst gl w u-te my miazdzymy w 424 ))

__________________
[?]Kivlov

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kivlov Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kivlov Znajdź więcej post'ów przez  Kivlov Dodaj Kivlov do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kivlov prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Christoff
Toffi (Absolute beginner)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Warszawa

Talking

Nie chce sie chwalic ale to moja kobieta P
Fotka troche duza ale warto zobaczyc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Christoff Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Christoff Znajdź więcej post'ów przez  Christoff Dodaj Christoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Christoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:56.    Strony (28): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions