Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > Kilka prostych pytań...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ocelot
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2005
Lokalizacja: Inworocław City

Wink Kilka prostych pytań...

A więc wszytkie pytania będą dotyczyły Earned in Blood. Pewnie niektóre słyszeliście z 500 razy ale zadam
1. Mam kompa: Celeron 2,4 ghz, radeon 9200 128 mb i tylko 256 ramu... Czy przy tym sprzęcie jest szansa, że gra pójdzie mi tak powiedzmy na rozdzielce 800:600 i najniżyszch ustawieniach ?
2. Mam internet tylko 64 kbs. W wymaganich pisze, że tyle starczy do gry po sieci, ale czy tak w praktyce nie będę miał lagów ?
3. Ile maksymalnie osób może grać na jednym serwie ?
4. Czy ta gra ma w sobie wyszukiwarkę serwerów ? Bo niestety Gamespy Arcade mi nie działa a innej wyszukawarki co ma w sobie Earned in Blood nie znam.
5. (to może jest trochę dziwne ) Jak wygląda singleplayer. Mam na myśli konkretną rzecz: na polu walki walczą twoi kumple (okreśeli dokładnie nazwiskiem) i co będzie jak oni zginą ? Czy wpłynie to na fabułę ? Czy może dojdą nowi żołmnierze na pole walki, tak jak w call of duty ? Czy może gdy ktoś zginie misja kończy się niepowodzeniem?

Te pytania mogą być dla was banalne ale dla mnie nie Za odpowiedź na wszystkie z góry dziękuję

__________________
These mist covered mountains
Are a home now for me
But my home is the lowlands
And always will be
Some day you’ll return to
Your valleys and your farms
And you’ll no longer burn
To be brothers in arms

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2005 16:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ocelot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ocelot Znajdź więcej post'ów przez  Ocelot Dodaj Ocelot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ocelot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Uncle Blues
Rifleman



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Warszawa, Bielany/Bemowo

1. troche malo RAMu... ale niektorzy mowia, dziala bez problemu na 256.
Reszta spelnia minimalne wymagania, wiec nie powinno byc problemu.

2. Od dawna mam już szybsze łącze, ale kiedyś na 64ce bez problemu gralem w ET, tylko sie dluzej wczytywalo przy zmianie mapki... :/

3. no niestety tylko 4. ale kazda dowodzi druzyną, czasem dwoma. wiec jest do kogo strzelac. ale wiadomo wieksza frajda ubic kogos naprawde zyjacego niz najlepszego bota...

4. jest wyszukiwarka. Nie jakas kosmicznie rozbudowana, ale w calosci wystarczajaca.

5. chocbys stracil wszystkich ludzi, to w nastepnej misji beda spowrotem. troche wkurzajace, ale o wiele ulatwilo tworcom gry stworzyc odpowiedni klimat i ciągłość fabuły. a poza tym przez to bardziej ci zalezy na nich. Zreszta dla kazdego fana Bia nie tworzy to zadnego problemu, bo nie odpusci misji dopuki nie przejdzie jej bez straty zolnierza. ;D

6. nie, pytania nie sa banalne. Nie znasz dobrze gierki -> pytasz.
a kto pyta - nie błądzi.
jak by co to pisz, zawsze postaram sie pomóc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2005 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Uncle Blues Znajdź więcej post'ów przez  Uncle Blues Dodaj Uncle Blues do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Uncle Blues prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:45.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions