Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > Spolszczenie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
OG Loc
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry Spolszczenie

Kiedy zainstalowałem spolszczenie do BiA Musiałem zresetować komputer więc go zresetowałem ale gdy uruchomiłem ponownie grę to wszystko było znów po angielsku!
Możecie mi pomuc proszęęęęęęęę!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2005 20:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Uncle Blues
Rifleman



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Warszawa, Bielany/Bemowo

Też miałem kiedyś ten problem... ale szczerze mówiac nie pamietam jak sobie z nim poradzilem.

W każdym razie, odradzam ci tłumaczenie BiA:RtH30. Zamiast instalować polonizującą łatkę zamów jeszcze przed premierą BIA:EiB...

Wracajac do tlumaczenia... Odradzam. Tlumaczenie RtH30 jest bardzo dobre (to sama przyjemnosc jak zolnierze krzycza po polsku "kur$&!!!" ). ale jesli zainstalujemy tlumaczenie w RtH30 to mozemy grac przez internet tylko z tymi ktorzy zainstalowali te sama latke. Dlatego pare osob dziwilo się juz dlaczego nie ma zadnych serwerow. sa! tyle ze bez latki polonizujacej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2005 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Uncle Blues Znajdź więcej post'ów przez  Uncle Blues Dodaj Uncle Blues do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Uncle Blues prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:19.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions