Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Gry Roku 2002
Jaka gra wywarla na Tobie najwieksze wrazenie w tym roku?
You do not have permission to vote on this poll.
Jedi Knight II: Jedi Outcast 4 9.09%
No One Lives Forever 2: A Spy In H.A.R.M.S Way 1 2.27%
The Sum of All Fears (Suma Wszystkich Strachów) 0 0%
Soldier Of Fortune II: Double Helix 5 11.36%
Medal Of Honor: Allied Assault 10 22.73%
Hitman 2: Sillent Assassin 2 4.55%
Unreal Tournament 2003 8 18.18%
Ghost Recon 2 4.55%
Inna 12 27.27%
W sumie: 44 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

First Person Perspective Gry Roku 2002

Jaka tegoroczna gra wywarla na was najwieksze wrazenie?

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tak szczerze powiem, ze zanda z podanych... Ale glos oddalem na MoH

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 20:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Zadna... nie powstalo nic co by zwrocilo moja uwage.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Zadna... nie powstalo nic co by zwrocilo moja uwage.
to ciekawe. A czego oczekujesz od FPP? Jaki jest twoj idealny fpp

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Potrzeba powiewu swiezosci... Czegos czym byl q3 kilka latek temu... A tu lipa same nudne gierki...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 21:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ghost Recon i noce spędzone na graniu (Hi Yarek und Czara).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

MOH ;D

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]wcpiker
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Zielona Góra

grałem w wiekszosc z tych gier i zadna nie zajeła mnie na dluzej niz 3 dni (no moze oprocz hitmana 2 ), moim zdaniem najlepsza gra jaka wyszła w tym roku to OFP:resistance (wiem ze to dodatek ale wnosi duzo nowych rzeczy), kampania wydała mi sie bardzo latwa do przejscia ale b.dobry nowy netcode to zrekompenosował

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2002 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]wcpiker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]wcpiker Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]wcpiker Dodaj [FPP]wcpiker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]wcpiker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

UT2k3 :o

Ale i tak uwazam, ze kilku rzeczy nie dorobili :/

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

nolf2 - bo nie jest sztampowy, a ja mam juz dosc sztampy

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Zadna... nie powstalo nic co by zwrocilo moja uwage.

Wlasnie - brakuje odp "Inna"....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

E... zadnej nie widzialem
Na mnie najwieksze wrazenie wywrla zopowiedz cpma 1.0

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

eee w zadną z tych gier nie grałem
ale votowałem na MOH bo wydaje mi sie najfajnieszy
W sumie gram tylko w CSa, a osatnio takze w dod'a, q2, the thing,

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Wlasnie - brakuje odp "Inna"....
na pewno?
poprawione

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Wlasnie - brakuje odp "Inna"....


Z konteksty zdania Saari wynika raczej ze "zadna". Inna bylaby w przypadku gdybys chcial zaglosowac na gre ktorej nie ma w ankiecie

Btw jak Inna to podajcie jaka

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
to ciekawe. A czego oczekujesz od FPP? Jaki jest twoj idealny fpp


Powiem opierajc sie na przykladzie:

Najpierw nie lubilam FPP ale w sumie jak chwile ogralam w Q2 to sie zakochalam, byl jak dla mnie czyms zupelnie nowym.

Q3 mnie urzeklo tym ze dzieki CPMA jest szybsze, plynniejsze, po prostu ciekawsze

Potem widzialam Unreal Tournament ... tragedia... praktycznie bronie i pomysl gry zerzniete z q3, dodane kilka glupich trybow walki ...

RtCW - Mioooodzik ... to jest wlasnie to Gra w ktora obok q3 mozna grac bo jest zupelnie inna. Klasy bronie, objectivy ... po prostu cudo

MoH:AA: taki wolf tylko z tragicznym mp...

Battlefield: No kolejny wolf tylko dodane latanie samolocikami i jezdzene czolgami. Samoloty i czolgi juz mialam w symulatorach gdzie bylo to zrobione duzo lepiej.. ogolnie... starali sie ale...

-----------------------------

Moj ideal gry wiec? Gra ktora wnosi soba cos nowego. Nie dodane kolejne tryby, czy pojazdy ... bo to jest jak kolejny mod po prostu.. a nie jak nowa gra. Ogolnie to taka gra musi miec przede wszystkim miod... duzo miodu ... zebym nie mogla sie oderwac ani na chwile.

Mozecie oczywiscie mowic ze gadam bzdury i ze kazda z tych gier jest super i zupelnie inna od innych ...ale jakos po prostu ... nie maja w sobie tego czegos jak dla mnie.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

zdecydowanie Morrowind

ale podobal mi się rowniez Medal of honor i częsciowo RTCW

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

mysle ze ut2k3
ta gra ma szanse zrobic jako taka kariere
moze nie na miare q3
ale jakas tam w miare silna wiare przyciagnie

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

for me the winner is .. sof 2 latwo bylo przewidziciec co nie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

dla mnie SOF2 w ogole nie ma klimatu.... sof1 był fajny....(chociarz tez nie imponujący)...mila jakis klimacik i dlatego w to gralem. Raz mi sie yjątkowo nudzilo to na pierwszym levelu w singlu przez 2 godziny zabiłem ponad tysiąc kolesi (mozna bylo ustawic, zeby sie szybko respownowali )..
co do UT zgodze sie z Saari. Ta gra jest beznadziejna Pierwsza częsc też. A w tej nowej o niewiele zmienione....bronie właściwe te same :/
co do RTCW to single mi sie średnio podobał.....takie sobie. A w multi raz grałem to nie wiedzialem co sie dzieje
W ogole gry na silniku Q3 mi sie nie podobają :/ Takie jakies dziwne to.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
dla mnie SOF2 w ogole nie ma klimatu.... sof1 był fajny....(chociarz tez nie imponujący)...mila jakis klimacik i dlatego w to gralem. Raz mi sie yjątkowo nudzilo to na pierwszym levelu w singlu przez 2 godziny zabiłem ponad tysiąc kolesi (mozna bylo ustawic, zeby sie szybko respownowali )..
co do UT zgodze sie z Saari. Ta gra jest beznadziejna Pierwsza częsc też. A w tej nowej o niewiele zmienione....bronie właściwe te same :/
co do RTCW to single mi sie średnio podobał.....takie sobie. A w multi raz grałem to nie wiedzialem co sie dzieje
W ogole gry na silniku Q3 mi sie nie podobają :/ Takie jakies dziwne to.


Zgadzam sie CS ROX!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 15:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ogolnie musze przyznac ze HL i mody do niego R0x
CS w sumie jest zajebisty, ale ostatnio jestem pod wrazeniem DOD'a. Jeszcze fajny jest DC (Desert Crisis) mod ten łączy kilka gierek. Zasady podobne do DODa (trzeba przejąć flagi (w DC komputery ), albo wykonac jakies zadanie). Są dwie druzyny, a gdy zginiesz to nie trzebaczekac tak jak w CSie tylko tak jak w DOD. Brosie są ciekawe. Są do wyboru rozne pistolety, obzyny, karabiny, działka laserowe, a nawet jesr rifle z AvP . DO tego dochodzi wybor jakiejs umiejetnosci...(regeneracjia, wysokie skoki itp.) oraz dodatkowe wyposarzenie.
Mapy są fajne i fokule Ogolnie giera zajebista, ale niestety malo popularna.
Koleją gierą roku moze byc ArmyOps. Tez zajebista gra. No ale juz w nią nie gram (w DC tez nie )

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

o Desert Crisis bylo glosno jakis czas temu, ale jakos sie to nie pzryjelo. A szkoda, bo po zapowiadala sie zajebista gra...
ArmyOps skad mzoan zassac?? Nie gralem w to jeszcze Musze nadrobic straty...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 15:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

http://americasarmy.com/

przy okazji wstąp do woja
giera fajna. Tylko zobacz jaka jest najnowsza wersja i sciagnij patche (no chyba ze jest w jednym pliku najnowsza wersja). zajmuje pona 100 MB chyba. Muszusz stworzyć sobie logIN, a potem przejsc trening...tylko sie postaraj bo od tego zalezy z jakiej broni bedziesz mogl korzystac. W pierwszej wersji bylo najlepiej , a teraz dali snajperke i wogle btw: najlepsza mapa to bridge.
Tylko beznadziejne jest to, ze jedna runda moze trwwac nawet 10 minut, wiec nie polecam ginąc od razu
oo i sobie przyponialem dlaczego to wywaliłem...bo jak zginąłem i wychodzilem do windy (w pierwszej wersji tego nie malem), to nie moglem wrocic bo znikał mi kursor mych, a atl+tab nie dzialal.....:/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

/vote Ghost Recon
Tak jak Dead mowil nagrałem sie w to sporo i gierka jest zajefajna, ale zeby gra roku ? - ee chyba nie bardzo, przedtem były stare części Rainbow 6 które były bliźniaczo podobne do GR ( może nie licząc otwartych przestrzeni no i ofkors graficzki ) i temat oklepany, a imo gra roku powinna być raczej jakąś trafioną w 10tke innowacją w swiatq gier, czyli powinna mieć w sobie cos nowego, czego nie było w innych grach, no i ofkors być zaje**ście miodziowata

ps. Sume of all fears można by spokojnie zastąpić jakimś innym fajnym tytułem, bo to praktycznie klon GR ze zmienioną "fabułą"...

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
mysle ze ut2k3
ta gra ma szanse zrobic jako taka kariere
moze nie na miare q3
ale jakas tam w miare silna wiare przyciagnie



malo ktora gierka ma takie szanse jak q3, bo ludzie odczuwaja juz przesyt :>

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
na pewno?
poprawione


No ja juz nei moge glosowac...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

a mie ciekawi kto jesce zaglosowal na sof 2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 23:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
a mie ciekawi kto jesce zaglosowal na sof 2
ja, bo tylko ta gra z wszystkich wymienionych powyzej mnie wciagnela tak bardzo. Hitman zdecydowanie na drugim miejscu bo nie jest to w pelni fpp (ciezko sie gra w trybie fpp)

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

zaglosowalem na hitmana, bo zadna gra z ankiety nie wywarla na mnie wiekszego wrazenia niz hitman... a tak po za tym to i tak jestem za Warcraft 3

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:05.    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions