Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > problem z trainbrigade!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
rodani
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: stargard szczeciński

Angry problem z trainbrigade!

witam wszystkich fanów cod! gdyby nie problem , zktórym się borykam to bym nie wiedział, że istnieje taka super stronka! hmm... muszę się przyznać, że nie jestem jakimś super graczem ale wciągneła mnie ta gra imam problem z przejściem planszy trainbrigade. po wysadzeniu mostu z pociągiem powracam wraz z moim kompanem w rejon zabudowań, gdzie wcześniej w jednym z budynków miałem zestrzelić dwóch niemców z MG34(co oczywiście uczyniłem) i właśnie po ponownej wizycie w tym miejscu i oczyszczenu terenu nie wiem co mam robić!!! mój kompan patrzy się na mnie a ja na niego i nic z tego! czekam na podpowiedź z góry wielkie dzięki ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodani Znajdź więcej post'ów przez  rodani Dodaj rodani do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodani prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Proponuje wcisnać klawisz Tab, albo uważnie czytać to do ciebie mówi lub mówił. Z pewnością znajdziesz tam odpowiedź na pytanie. Miłego grania

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodani
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: stargard szczeciński

problem w tym, że w tej planszy nie wszystkie zadania są pokazywane pod Tab i w tym przypadku tak jest! Ajeśli chodzi o rozmwę z moim kompanem to nic z tego milczy jak grób! dzięki za podpowiedź czekam dalej na instrukcję!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodani Znajdź więcej post'ów przez  rodani Dodaj rodani do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodani prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

A czasem nie trzeba wejsc tam do stodoly gdzie jest ciężarówka??
uciekacie ciężarówką. Coś mi tak się wydaje ale nie jestem pewien. Kompas pokazuje cel (gwiazdka) kieruj się ku gwiazdą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodani
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: stargard szczeciński

spróbuje temat z ciężarówką, ajeśli chodzi o kompas to nie ma na nim gwiazdki jest tylko zielony trójkąt informujący o położeniu mojego kolesia! dzięki zaraz spróbuję

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodani Znajdź więcej post'ów przez  rodani Dodaj rodani do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodani prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodani
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: stargard szczeciński

byłem w tej stodole i żeczywiście wszedłem na ciężarówkę i niby coś zaczyna się dziać jakieś strzały, samochody a po chwili dalej nic sterczę na tym samochodzie i czekam ch... wie na co? nie mogę się na niej poruszać ani jej opuścić!!! pomóżcie bo już mnie powoli krew zalewa pozdrawiam!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodani Znajdź więcej post'ów przez  rodani Dodaj rodani do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodani prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

ale co dokładnie się dzieje? Wsiadasz do ciężarówki, wyjeżdzacie ze stodoły i w którym momęcie jesteś?? Bo tam w pewnym momęcie zjeżdzacie z ulicy by poczekać aż przejadą ciężarówki niemieckie idalej ruszacie. Napisz dokładniej to postaram się Ci jakoś pomuc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2004 08:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodani
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: stargard szczeciński

witam ponownie! jeśli wejdę na pakę samochodu to automatycznie zostaję ustawiony za kabiną i nie mogę wykonywać żadnych ruchów, poza przykucnięciem. A samochód w ogóle nie opuszcza stodoły nawet nie przejeżdża ani centymetra bo nie ma kierowcy! Rzeczywiście w oddali widzę jakieś dwie niemieckie(chyba) ciężarówki. Cpl.Spider jeśli jeszce masz chęci to pomóż!!!hej...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2004 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodani Znajdź więcej post'ów przez  rodani Dodaj rodani do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodani prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Cholercia dawno nie zaglądałem na forum. Mam nadzieje że już przeszłeś ów moment. Wiesz mimo szczerych chęci to ja już dawno przeszłem całą gre, a po wgraniu patcha 1.51 save nie działają.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2004 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:42.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions