Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Lista najlepszych klanów w Polsce
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
UkiSan
Morena Rulez



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdansk-Morena

Post Lista najlepszych klanów w Polsce

Po nie porozumieniu,ja zrozumiałem ze popełnilem błąd...
Nie z orientowałem sie w temacie :( i ztego wynikła taka
afera :( Ale teraz uważam że wszystkie klany są dobre
tylko każdy z nich na swój sposób :) !!!!!

__________________
"Ooo rany,rany
Jestem nie pokonany..."

[SPEC-r]UkiSan

Edytowane przez UkiSan dnia 23-07-2001 o godz. 09:24

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil UkiSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do UkiSan Znajdź więcej post'ów przez  UkiSan Dodaj UkiSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać UkiSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking ALE GŁUPOTA!!!!!!!!!!!!!

ALE PISZESZ GŁUPOTY NAJPIERW SIE ROZEZNAJ POTEM PISZ COKOLWIEK CIECIU

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
UkiSan
Morena Rulez



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdansk-Morena

Re: ALE GŁUPOTA!!!!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez =PlutoN=G****
ALE PISZESZ GŁUPOTY NAJPIERW SIE ROZEZNAJ POTEM PISZ COKOLWIEK CIECIU



Ciec to cie jebal i masz go w gaciach ! Ja pisalem co sam o tym mysle,
masz problem to wyraz go a nie bluzgaj,jestes taki mondry to ty napisz opinie
o najlepszych klanach w Polsce !!!!

__________________
"Ooo rany,rany
Jestem nie pokonany..."

[SPEC-r]UkiSan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil UkiSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do UkiSan Znajdź więcej post'ów przez  UkiSan Dodaj UkiSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać UkiSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eskel
the witcher



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: wawa

Unhappy ZE JAK?

Ukisan...eeee....skad wzioles ta liste i na jakies podstawie ja stworzyles?
Nie zapomniales np o [STREFA] i GryNet??????
skad takie wysokie pozycje NK i [STER]?
Dlaczego [P12] tak nisko
i co tam wogole robi [SPEC]????????

Kto Ci zaplacil za ta publikacje???

__________________
"nadchodzi czas pogardy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eskel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eskel Znajdź więcej post'ów przez  Eskel Dodaj Eskel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eskel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Eskel - co się STER'u czepiash?
To moja opinia. Klany podzielone są na grupy - nie patrzcie na kolejność wypisywania, bo ona nie ma zbyt dużego znaczenia). Reszta klanów - nie budzi u mnie zainteresowania.

BRO
GRYNET
STREFA
Elita CS (ich siła polega w idealnym zgraniu - warto wspomnieć, że większość z nich gra z tych samych kafeji - zwycięstwo należało się właśnie tym klanom)

BOR
DUNE
STER
1410
Prezentują Wysoki Poziom Gry (byli pretendentami i głównymi faworytami do mistrzowskiego tytułu, siła każdego z tych klanów tkwi w indywidualnych umiejętnościach graczy (mistrzowie ffa) - jednak zabrakło tego co wyżej)

FSG
QUEST
P12
UOP
null
TOP
Prezentują Dobry Poziom Gry (jednak wg mnie są jeszcze mniej zgrani niż klany wyżej - dlatego, iż wielokrotnie zmieniano w nich składy, za mało treningów...)

+
SUN
Kiedyś dwa bardzo dobre klany - potrafią jeszcze grać, ale nie to co kiedyś - odeszło bardzo wielu dobrych graczy...

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SoNGo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

RACJA CLIM

HI

Clim popieram ten typ ..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 16:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SoNGo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up Re: RACJA CLIM

quote:
Napisane oryginalnie przez [SUN]SoNGo
HI

Clim popieram ten typ ..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 16:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

Thumbs down

Ja sie chcialem tylko dowiedziec, na jakiej podstawie to bylo liczone??? bo moze jak tez jakos to wywnioskuje....

ale moje typy sa inne...Nk moze dobrze gralo, ale musi sie przylozyc, zeby byc w elicie

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eskel
the witcher



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: wawa

Wink hmmm

Eskel - co się STER'u czepiash?




hmmm.... ja sie nie czepiam ster'u nikogo sie nie czepiam.
po prostu wedlug mnie sa od Was silniejsze klany i to nie 3 tylko wiecej i taka jest moja opinia. I nie byliscie moimy faworytami do wygrania zreszta moi faworyci tez nie wygrali hehe.
Wiec pokoj [STER]climhazzard.
Moja lista to.
[STREFA]
GryNet
BRO
P12
1410
DUNE
to pierwsz 6 . potem sa zbyt male roznice zreszta tutaj tez p12 1410 i dune ...hmmm....nie wiem czy taka powinna byc kolejnosc

__________________
"nadchodzi czas pogardy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eskel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eskel Znajdź więcej post'ów przez  Eskel Dodaj Eskel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eskel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

zara
...
nie wygrali właśnie, żadni faworyci - i o to chodzi...
(mało kto obstawiał na BRO - osobiście obstawiałem DUNE, ale STREFA byli od nich lepsi)

to z tym czepianiem to był żart - każdy ma swoją opinię...
natomiast o możliwościach klanu STER - to Ja się nie powinienem wypowiadać z oczywistych powodów...
ale uważam, że ludzie nas mylnie oceniają...
i postaramy się to udowodnić w następnej edycji ligi

"I nie byliscie moimi faworytami" - wcale tego nie żądaliśmy

"potem sa zbyt male roznice" - właśnie różnice niekiedy są minimalne, i nie zawsze umiejętności decydują o wygranej - nie chciałem nikogo urazić - moim zdaniem eskel przeceniasz możliwości P12 (chociaż to bardzo dobry klan)

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 00:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Huhu clim ja cie jednak nie docenialem jednak piszesz czasami do rzeczy

Dobra a oto moja lista:
1)BRO
2)GryNet
3)STREFA

(chetnie bym to zmienil ale tak pokazala liga - dla nie wtajemniczonych mnie tam nie bylo)

4)BOR
5)DUNE
6)STER-1410-P12-FSG(!!! jak chlopakom kafejke nowa otworza to pokaze ze stac ich na cos)

7)Dalej juz nie chce mi sie myslec...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 01:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ROM_MEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: wawka

Re: Lista najlepszych klanów w Polsce

quote:
Napisane oryginalnie przez UkiSan
Moim zdaniem tak oto prezentuje sie lista najlepszych klanów w
Polsce:
1.BRO
2.1410
3.STER
4.DUNE
5.NK
6.SUN
7.P12
8.SPEC
9.KT
Reszta klanów też jest dobrych,ale moja opinia jest taka...
Piszcie swoje opinie na temat najlepszych klanów w Polsce.



Jestes nikt ...

by Yak47

__________________
[STREFA]ROM_MEL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ROM_MEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ROM_MEL Znajdź więcej post'ów przez  ROM_MEL Dodaj ROM_MEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ROM_MEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

nie ma czegos takiego jak "najlepsze klany w polsce" Nie mozna tego rzec dopoki wszystkie klany nie beda mialy rownych warunkow w lidze... taki moje zdanie, a jesli chodzi juz o faowrytow, to beda to wszystkie stare klany nie kafejkowe w polsce

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

wedlug mnie to ktory klan jest najlepszy okaze sie na nastepnej edycji ligi narazie nie mozna nic innego powiedziec, liczy sie tylko BRO, GryNet ,STREFA
Chociaz DUNE jako ze nie jest klanem kafejkowym sa bardzo mocni, nie wyobrazam sobie gdyby wszyscy z jednej caffe grali.
Wiele jest dobrych klanow, wiekszosc sie dopiero rozwija, takie moje zdanie i prosze nie lapcie mnie za slowa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Raptor:
Warunkow? Wiesz mozana by tak polemizowac... ktory klan bylby najlepszy gdyby... nie liczy sie co by bylo "gdyby" tylko co jest teraz... i lista ktora podalem jest najblizej wedlug mnie rzeczywistosci...

Rom_mel dobrze gadasz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 00:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Cool

Moim skromnym, cichutkim zdaniem nie ma sensu oceniac ktory z klanow jest najlepszy itp, itd ! A to dlatego ze zasze znajda sie jakies niespodzianki, ze nieoczekiwanie slabsszy klan wygra z lepszym !!!
A ,ze nie mam w sumie nic do dodania w tym temacie .. powiem tylko WWWWWWWWWWWWW ROOOCCCIIII LLLEEEEEEMMMMMM ZZZZ WWWWAAAAAAAAAAACJ IIIIIII

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 09:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

"powiem tylko: WWWWWWWWWWWWWWWWWROOOOOOCCCCCIIIIIIILLLLLLEEEEEEEEEMMMMMMM ZZZZ WWWWWWAAAAAAKAAAAAAACJIIIIIIII"

a Ja ci odpowiem:
OOO NIEEEEEEEEEEEEEEE

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania
Moim skromnym, cichutkim zdaniem nie ma sensu oceniac ktory z klanow jest najlepszy


true leszczu

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Talking

Moim skromniutkim dyslektycznym zdaniem

1)DUNE
2)STREFA
3)GrY NET
4) SUN - POWER !!!!!!!!!! ale trzeba sie jeszcze troche zgrac

Kto mowil ze DUNE jest klanem nie kafejowym ? - jest w bledzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

Re: Lista najlepszych klanów w Polsce

quote:
Napisane oryginalnie przez UkiSan
Moim zdaniem tak oto prezentuje sie lista najlepszych klanów w
Polsce:
1.BRO
2.1410
3.STER
4.DUNE
5.NK
6.SUN
7.P12
8.SPEC
9.KT


a mojim skromniootkim i niepozornym zdaniem to chyba koles snisz zeby tak bylo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Jak amen w pacierzu Neo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL

Kto mowil ze DUNE jest klanem nie kafejowym ? - jest w bledzie



oczywiscie, ze NIE JEST

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Question

Frugo przeciez Dune to chyba jakas kafeja w Lodzi ? nie?
to jest kalnem na wpol kafejowym przynajmniej ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Majkiel wejdz sobie na stronke dune i popatrz... i zobacz jakie to glupoty wypisujesz.

tak DUNE to kafejka... w gdansku... I z tamtad jest chyba tylko paru gosci... xyw nie pamietam bo dune jak ich widze mi sie myla

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 00:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

gdansk - viper , fibak, mayday, under, mz, buli
krakow - yoss, no
wroclaw - dziadek, punx
zielona gora - ziggie
swidnica - kawior
opole - warrior, pawelix

i na klanowkach raczej nie gramy kafejkowo a kazdy jest osobno - z gdanska razem graja tylko viper i fibak TYLE

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 00:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
UkiSan
Morena Rulez



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdansk-Morena

Re: Re: Lista najlepszych klanów w Polsce

quote:
Napisane oryginalnie przez ROM_MEL


Jestes nikt ...

by Yak47



Sorrki ROM_MEL ale zrozumiałem że popełniłem błąd )

__________________
"Ooo rany,rany
Jestem nie pokonany..."

[SPEC-r]UkiSan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil UkiSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do UkiSan Znajdź więcej post'ów przez  UkiSan Dodaj UkiSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać UkiSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
UkiSan
Morena Rulez



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdansk-Morena

Smile

Sorrki ALL :) Sorrki Clim,sorrki Eskel,Neo,Majkiel,Wania,ROM_MEL,itd...

__________________
"Ooo rany,rany
Jestem nie pokonany..."

[SPEC-r]UkiSan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil UkiSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do UkiSan Znajdź więcej post'ów przez  UkiSan Dodaj UkiSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać UkiSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

ależ go najechaliście...

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

spoko, nie ma za co, wlasnie, a jest za co?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
UkiSan
Morena Rulez



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdansk-Morena

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]climhazzard
ależ go najechaliście...


Clim , ja sie nie przejmuje

__________________
"Ooo rany,rany
Jestem nie pokonany..."

[SPEC-r]UkiSan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2001 08:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil UkiSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do UkiSan Znajdź więcej post'ów przez  UkiSan Dodaj UkiSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać UkiSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:20.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions