Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Losowanie SGL zakończone
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

A teraz moje skromne typy:

1. PointNet, Smartia;
2. hmm.. Hezbollah (?)
3. g0, NFU;
4. SlizG|2D|, Kler ;
5. null, KT (raczej pewniaki);
6. YES(99%), anthrax;
7. FX, IM (tez chyba pewniaki);
8. 1410, quest (bez problemow);
9. WcW, Sphere Slv.;
10. SPEC, naprawde nie wiem ;
11. Oba Sphere;
12. STER, BOR;
13. Sorry, nikogo nie znam ;
14. CS, GryNet i mobb bedq walczyc;
15. BRO, Cela lub Pretorians;
16. P12, TheVa;
17. 3RD, PL (w takiej kolejnosci);

THX za uwage
Oczywiscie wydaje mi sie ze przynajmniej jeden klan sprawi milq niespodzianke (jakis malo znany). Oby nie byl on z grupy 10.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Re: Moje zdanie

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


5. moim zdaniem (null)! cenie .kt ale watpie aby .kt zajelo 1 miejsce!



To ja cos powiem co jest oparte na naszych ( SPECNAZU ) doswiadczeniach ! Zdarzylo nam sie zagrac kilka sparingow z null i z kt :
-null - wszystkie na ktroych gralem i wszystkie o ktorych wiem wygralismy , czasami bylo ciezko
-kt - albo wygrywalismy wysoko , albo przewaga 1 pkt , zdarzylo sie od tez 1 lub 2 ( nie wiem ) ze oni wygrali

Podsumowujac uwazam null za dobry klan i zdecydowanie ich lubie ale prawde mowiac nie maja szans z kt ! Gdyby kt wykazalo slaba forme i przegralo z null to sie na nich obraze !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Angry

ehhh...
sami widzicie ze przekretow nie bylo (mamy najgorsza grupe )

no ale coz moze to i dobrze bo ostatnio troche problemow mamy wewnetrznych i trzeba poprostu sie jakos dogadac
noo ale mimo to bedziemy walczyc
a noz ktos z nich bedzie mial zly dzien

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Re: Re: Moje zdanie

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Kitab


To ja cos powiem co jest oparte na naszych ( SPECNAZU ) doswiadczeniach ! Zdarzylo nam sie zagrac kilka sparingow z null i z kt :
-null - wszystkie na ktroych gralem i wszystkie o ktorych wiem wygralismy , czasami bylo ciezko
-kt - albo wygrywalismy wysoko , albo przewaga 1 pkt , zdarzylo sie od tez 1 lub 2 ( nie wiem ) ze oni wygrali

Podsumowujac uwazam null za dobry klan i zdecydowanie ich lubie ale prawde mowiac nie maja szans z kt ! Gdyby kt wykazalo slaba forme i przegralo z null to sie na nich obraze !



to widac moze null mial slaby dzien...ale nie wiem...nie chce sie wypowiadac...bo dawno nie widzialem .kt w akcji...a null podczas Cstrike^Invitional wypadl przecietnie!@

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Chyba jednak tak nie jest. Klan z pierwszego miejsca gra z klanem z drugiej grupy z drugiego miejsca, i tak w kółko... Ostatnia grupa z pierwszą.

W takim wypadku SPEC ma mały problem. Którąkolwiek byśmy pozycję nie zajęli, to i tak gramy ze Sphere!



ja nie znam zasad bo ich nie czytalem ale jesli jest tak jak mowisz to spoko spoko nie martw sie wtedy gracie z grupa dziewiata (1-2, 3-4, 5-6, 7-8. 9-10) czyli zagracie nie ze sphere a z kims tam drugim w ich grupie (nie pamietam juz grup )

i po co sie tyle goraczkujecie i tak wygra [s]^gld przed [s]^slv

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Czyli kt zmierzy sie glownie z null i potem yes albo anthrax.

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez yebisu


i po co sie tyle goraczkujecie i tak wygra [s]^gld przed [s]^slv



Taa ........... czekaj wiem co chcesz powiedziec ........ lepiej nie grac wogole tylko przyznac sphere 1 i 2 miejsce ?

Tez mi podejscie !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Slv. na 100% nie zajmie drugiego miejsca...chyba ze po turnieju zrobili zastraszajace postepy...choc nie wiadomo co tam robil Stalin teraz!
Kitab...stawiasz tak na .kt a (null) ma naprawde duzy potencjal...z tego co zaobserwowalem...!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez yebisu


ja nie znam zasad bo ich nie czytalem ale jesli jest tak jak mowisz to spoko spoko nie martw sie wtedy gracie z grupa dziewiata (1-2, 3-4, 5-6, 7-8. 9-10) czyli zagracie nie ze sphere a z kims tam drugim w ich grupie (nie pamietam juz grup )

i po co sie tyle goraczkujecie i tak wygra [s]^gld przed [s]^slv



W takim razie źle mnie zrozumiełeś... Wg. mojej teorii ( ), pierwszy z pierwszej grupy gra z drugim z drugiej grupy, pierwszy z drugiej gra z drugim z trzeciej itd. Więc wychodzi na to, że pierwszy z 9 (Sphere silver) gra z nami (jeżeli będziemy na drugim miejscu) lub gramy z Sphere Int (jeżeli będziemy na pierwszym miejscu, co jest bardziej prawdopodobne).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
STORA
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: wawa

SIEMA
Jezeli to wszystko ma tak wygladc to po wyjsciu z grupy jezeli oczywiscie sie nam uda po ciezkich walkach z cs i grynetem to trafiamy na BRO lub Cela
To juz chyba przegiecie trafilismy na taka gupe (gupa smierci) ze organizatorzy powinni dla nas zmienic zasady)))))))))))))) joke
P.S. A tak wogole dziekuje za optymizm niektorych graczy ktorzy stawiaja nas na straconej pozycji przecierz nie jestesmy nowicjuszami i napewno latwo sie nie damy dziekuje jedynie koledze blinqowi za mila wypowiedz.

gl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STORA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STORA Znajdź więcej post'ów przez  STORA Dodaj STORA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STORA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[IM]Cichy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Losowanie SGL zakończone..............

1. PBT, z0
2. Hezbbolach, USL
3. g0, NFU
4. MarineS, kler
5. KT, rISPEKt
6. YES, Niggaz
7. SPEC, i redpoint
8. quest, time2td4ever
9. CoolNet, Sphere
10. Fx, Im albo plus
11. BOOM i HARPACZE
12. BOR i STER
13. O kurde nie wiem
14. GRynet i CS
15. BRO i CELA
16. P12 i TheVa
17. PL, 3rd

__________________
www.imclan.z.pl <---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [IM]Cichy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [IM]Cichy Znajdź więcej post'ów przez  [IM]Cichy Dodaj [IM]Cichy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [IM]Cichy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Re: Losowanie SGL zakończone..............

quote:
Napisane oryginalnie przez [IM]Cichy
7. SPEC, i redpoint
(...)
10. Fx, Im albo plus



hmm Cichy... chyba Ci sie grupy pomieszaly .
Ja mysle, ze wyjdziecie razem z FXem .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

mistrzu twoj obrazek to Geralt ?

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
+Hammer
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Życzę powodzenia klanow w naszej grupie. Uważam, ze wszystkie klany na starcie maja równe szanse, dlatego też nie będę się bawił w typowanie faworytów. Z tego co zobaczyłem typujecie na zwycięzców tej grupy FX i IM - bardzo mnie to cieszy, bo są to bardzo dobre klany, mające w swoich składach wyśmienitych graczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 17:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SPEC^|RoBuS
[SPEC] Member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Hmm... Z każdej grupy wychodzą dwa klany, tak? W takim razi moje typy:

1. PBT, zO
2. Hezbollah, USL
3. g0, NFU (a io jeszcze istanieje?)
4. SlizG|2D|, Marines
5. null, KT
6. YES i... SSSS? (pisałem to dla pewnej osoby czytającej tego boarda)
7. Fx, IM
8. quest, 1410 (chociaż time2die-4ever też nie są źli)
9. Sphere^Slv., ???
10. SPEC, UNIQUE lub redpoint
11. Hmm... Może Sphere?
12. BOR, STER
13. Nie wiem, może DF i GSSG
14. CS, GryNet
15. BRO, Cela
16. P12, TheVa
17. 3RD, PL

Dziękuję za uwagę




!0.-SPEC inni nie maja szans
ale tak naprawde to z tym 3rd to bedzie problem
No moze to co powem moze byc smieszne lae mam pewne obawy co do p12

__________________
[SPEC]RobuS
A do Z do Z do A ja to ja to jasne jak 2 razy 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SPEC^|RoBuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SPEC^|RoBuS Znajdź więcej post'ów przez  SPEC^|RoBuS Dodaj SPEC^|RoBuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SPEC^|RoBuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SPEC^|RoBuS
[SPEC] Member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Losowanie SGL zakończone..............

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu


hmm Cichy... chyba Ci sie grupy pomieszaly .
Ja mysle, ze wyjdziecie razem z FXem . [/B]

No mi tesh sie ta zdaje
:happy4:

__________________
[SPEC]RobuS
A do Z do Z do A ja to ja to jasne jak 2 razy 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SPEC^|RoBuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SPEC^|RoBuS Znajdź więcej post'ów przez  SPEC^|RoBuS Dodaj SPEC^|RoBuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SPEC^|RoBuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

panowie gratuluje wam grupy 14. TO chyba najsilniejsza grupa. Moim zdnaiem az za silna poniewaz czytalem na czym bedzie polegac rozstawianie i taka grupa by nie mogla byc.... ALE spoks
Szczescie dopisalo skladom slizgu.... Latwe grupy (tu nie ma zadnych insynuacji)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rimo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: warszawa

Re: Uważacie ale jesteście w ......

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Wielkim błedzie hehe
To nasz składy

|1D| [twierdzą że są lepsi]

!ZaiX!
Lud3k
Bohen
JaZZmaTaZZ
Hucker
Prep
Kret

|2D|[Twierdzą że oni są lepsi]
Jerry_Lee
Trapper
Barman
Spawn
Drago
IDS
Deso
Pusiek

|3D|[uczą się grać]
Marsjano
Wazka
Trevor
Razer
Mamba
Don_juan
Rimo

|DZD| Dywizja Kobiet [dajcie spokuj]
Brunetka
Natalia
Ruda
Czarna
Marusia
Marta
Sylwia



I co zmiana ?zdania?



ja mysle ze my wyjdziemy z grupy (jestem dobrej mysli) tak jak cola 3 dewizja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rimo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rimo Znajdź więcej post'ów przez  rimo Dodaj rimo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rimo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez SPEC^|RoBuS


No moze to co powem moze byc smieszne lae mam pewne obawy co do p12


boisz sie nas ?? czy masz obawy czy wyjdziemy ??
ja sie boje o theva bo maja ostatnio drobne problemy ze skladem a area 51 moze mala niespodzianke sprawic (ale moge sie mylic)

__________________
FRAGI FRAGI FRAGI
[

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RR Znajdź więcej post'ów przez  RR Dodaj RR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

p12 ma bardzo duze szanse na wyjscie z grupy, jezeli nie na 1 to na 2 miejscu.

ps. nudzilo mi sie i... nauczylem sie kolorowac obrazki

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

a o to moje typy na wyjscie z grop
oczywiscie klan ktory jest wymieniony jako 1 ni jest powiedziane ze zajmie 1 miejsce
1 PBT , z0
2 hezbollah , USL
3 g0 , NFU
4 Marines , NIE MAM POJECIA
5 null , KT
6 SSSS , YES
7 IM , FX
8 quest , 1410
9 [S]^slv. , NIE MAM POJECIA
10 SPEC , AOD
11 [S]^Gld. , [S]^int
12 BOR , STER
13 NIE MAM POJECIA , NIE MAM POJECIA
14 GryNet , CS
15 BRO , CELA
16 TheVa , P12
17 3RD , NIE MAM POJECIA
nie wiem czy to sie sprawdzi ale jest tu kilka pewniakow

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

w grupie 9 jako drugi klan wyjdzie coolnet, chyba poradza sobie z WcW

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez blinq.kt
mistrzu twoj obrazek to Geralt ?


Tak Sam to pokolorowales? S U P E R

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[IM]Cichy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez +Hammer
Życzę powodzenia klanow w naszej grupie. Uważam, ze wszystkie klany na starcie maja równe szanse, dlatego też nie będę się bawił w typowanie faworytów. Z tego co zobaczyłem typujecie na zwycięzców tej grupy FX i IM - bardzo mnie to cieszy, bo są to bardzo dobre klany, mające w swoich składach wyśmienitych graczy.


Nie no ja nie mowie, ze nie wyjdziecie.... przeciez wzialem was pod uwage, ale chodzi i tak o zabawe .

__________________
www.imclan.z.pl <---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [IM]Cichy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [IM]Cichy Znajdź więcej post'ów przez  [IM]Cichy Dodaj [IM]Cichy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [IM]Cichy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

Sa ferie i czas na treningi, ale niestety tylko 3 miechy do maturki Czas poakze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
Slv. na 100% nie zajmie drugiego miejsca...chyba ze po turnieju zrobili zastraszajace postepy...choc nie wiadomo co tam robil Stalin teraz!


heh no a wiec widzisz nie wiesz co na turnieju bylo:
a) slv gral bez dwoch graczy ktorzy sa tam teraz i bez stalina ktory wyjechal akurat wtedy (czyli de facto polowa skladu a to COS moze zmieniac :> )
b) bieganie z shotgunami nie jest chyba normalne na klanowkach a tym bardziej na turniejach?

Kitab - to byl zarcik :>>
nie zauwazyles usmieszkow?
ale nic nie zmienic mojego zdania co do ^gld bo oni dla mnie sa jedynymi pretendentami do pierwszego miejsca i owszem zawsze sie zdazaja niespodzianki ale ta by mnie OSTRO zdziwila

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja mysle ze [S]^Gld. wygra a przed nimi bedzie [S]^Slv.

No na trzecim miejscu widze [SlizG]

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

E, naprawde, wypowiedzi niektrych nie da sie sluchac...yy czytac....

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu


Tak Sam to pokolorowales? S U P E R



Sam tabletem, las z tylu tez namalowalem... tylko ten miecz mi nei wyszedl a neichcialo mi sie poprawiac

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez yebisu


heh no a wiec widzisz nie wiesz co na turnieju bylo:
a) slv gral bez dwoch graczy ktorzy sa tam teraz i bez stalina ktory wyjechal akurat wtedy (czyli de facto polowa skladu a to COS moze zmieniac :> )
b) bieganie z shotgunami nie jest chyba normalne na klanowkach a tym bardziej na turniejach?


Tak, Tak, tez to ogladalem...ale nie chodzi mi o bieganie w pompasami...bo na poczatku tak nie bylo, albo ja zle obserwowalem...ogolnie to z moich obserwacji wynikalo ze nie ylo jednego gracza, a STALIN gral, albo ktos gral za niego!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:02.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions