Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Stalki!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
JaZZmAtAzz
i love lud3ka i the!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Stalki!!

qrcze chcialbym sobie stalke zalozyc i nie wiem jaka wybrac

*mozecie mi pomoc???
*chodzi o taka na ktorej by mi sie dobrze w CS'a gralo bo tylko o to mi chodzi

*koncze POMOCY !!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JaZZmAtAzz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JaZZmAtAzz Znajdź więcej post'ów przez  JaZZmAtAzz Dodaj JaZZmAtAzz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JaZZmAtAzz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja mam przez astercity... mam neta kabloowke i phonai jest zniżka.... mooj ojciec za neta płaci troszke ponad 100 PLN miesięcznie i w CS'a spoxik sie gra...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

a ja mam SDI, z tej racji, że w miejscu, w którym mieszkam nie ma innej możliwości (samo centrum krakowa). w CSie mam pingi ok. 60-90, wiec gra sie swietnie. 160 zł miesiecznie

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
a ja mam SDI, z tej racji, że w miejscu, w którym mieszkam nie ma innej możliwości (samo centrum krakowa). w CSie mam pingi ok. 60-90, wiec gra sie swietnie. 160 zł miesiecznie


ja mam LAN 1mb, na 20 osob jak juz gdzie mowilem! (pingi 60-100)
ale niedlugo w moim bloku zaloze sobie Astera, bo gwarantuje stalosc pingow w dodatku miejsze! tak ok. to powiedzmy na null od 10-30, a na innych 30-40

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Talking

qup sobie modem hehehehehee
tam tez ping jest swietny

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

SDI chyba se żaryt stroicie to najbardziej zjebana stałka jaką w życiu widziałem a co do ASter City to mam pewne wątpliwośc zakladam se w listopadzie astera i facet mówi że stałke będe mial grudzien styczen.
Przychodzi grudzien dzwonie do centrali i mowia mi ze stalke mi zaloza GRUDZIEN 2003 -STYCZEN 2004r LOL mowie facet przeciez mowil ze bede mial w tym roku LOL
ja osobiscie polecam Chello zarabista stalka i jakie pingi....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JaZZmAtAzz
i love lud3ka i the!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

qrcze cali tez myslalem o tym UPC ale u mnie nie zakladaja a o asterze slyszalem duzo opinii(niekoniecznie pozytywnych)a pozatym u mnie aster bedzie dopiero w 2004 a mieszkam jakies 200 m. od tego calego shitu.

*teraz bede dzwonil do tych palek z SDI i sie pytal
*koncze narka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JaZZmAtAzz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JaZZmAtAzz Znajdź więcej post'ów przez  JaZZmAtAzz Dodaj JaZZmAtAzz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JaZZmAtAzz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JaZZmAtAzz
i love lud3ka i the!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

zaix slyszalem ze ty masz w domq modem))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JaZZmAtAzz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JaZZmAtAzz Znajdź więcej post'ów przez  JaZZmAtAzz Dodaj JaZZmAtAzz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JaZZmAtAzz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
SDI chyba se żaryt stroicie to najbardziej zjebana stałka jaką w życiu widziałem a co do ASter City to mam pewne wątpliwośc zakladam se w listopadzie astera i facet mówi że stałke będe mial grudzien styczen.
Przychodzi grudzien dzwonie do centrali i mowia mi ze stalke mi zaloza GRUDZIEN 2003 -STYCZEN 2004r LOL mowie facet przeciez mowil ze bede mial w tym roku LOL
ja osobiscie polecam Chello zarabista stalka i jakie pingi....


CALI no kurde pisze przecież, że nie mialem innej możliwości! Jakbym mógł, to miałbym Chello albo Astera. Ale nie mogłem i cush, żyje się dalej, a na pingi nie narzekam (na nullu koło 40)

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Talking

hehehe jazz jak masz duzo hajsu to se polpaka pociagnij
przeciez masz duuuuzzzo kasy

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

sdi sux!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 19:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
a ja mam SDI, z tej racji, że w miejscu, w którym mieszkam nie ma innej możliwości (samo centrum krakowa). w CSie mam pingi ok. 60-90, wiec gra sie swietnie. 160 zł miesiecznie


Hmm a czemu placisz tak drogo , ja mam to samo , takie same pingi , a place 130 zeta miesiecznie ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
sdi sux!


Aster r0x

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


Aster r0x



Lepszy rydz niz nic !!!!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JaZZmAtAzz
i love lud3ka i the!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

ale mi pomogliscie

*tak wogole zalozylem ten topic zeby dowiedziec sie od was czy oplaca sie zakladac SDI.
*a jak nie,to zebyscie mi mogli zaproponowac(jesli jakies znacie) inne opcje ze stalka


*a ty zaix to jestes taki madry jestes bo masz modemik w domq [hehe]
*prosze was pomozcie mi nie chce sie juz meczyc z ta zasrana cafeja i wydawac na nich tyle hajsu a oni i tak na prewie zadnych znizek nie daja [trzyma mnie tylko w tej cafeji ten zayebisty klimacik(wiecie o co chodzi)]

*dobra koncze bo raptor pomysli ze to reklama jaks mojej cafe
*==================NARKA=====================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JaZZmAtAzz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JaZZmAtAzz Znajdź więcej post'ów przez  JaZZmAtAzz Dodaj JaZZmAtAzz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JaZZmAtAzz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG]^PUSIEK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

STALKA TO FAJNA RZEC ALE TY MASZ BRATA KTORT NIE DA CI GRAC (DAJ SOBJE SPOKUJ)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 03:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG]^PUSIEK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG]^PUSIEK Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG]^PUSIEK Dodaj [SlizG]^PUSIEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG]^PUSIEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

SDI , jak nie masz innego wyjscia , oplaca sie zalozyc . Juz ci kots powiedzial pingi 60-90 , oplata co miesieczna - 130 zl , oplata instalacyjna 500 lub 800 zl , zalezy czy podpisujesz minimalnie na 2 lata ( wtedy 500 zl ) lub bezterminowo ( wtedy 800 zl ) . Takze SDI jest bardzo dobre , wkoncu to "gwarantowane 115 kbit/s , ja tyle caly czas mam ! Ale np. 2 dzielnice dalej , Gdynia Cisowa czy cos takiego ( totlane pompidowo ) , prywatna firma zaklada stale lacze 2 MB/s , 300 zl za instalacje i 50 zeta miesiecznie , niestety u mnie nie zakladaja ! Tazke rozejrzyj sie za ofertami firm prywatnych , a jak nie ma to zakladaj SDI !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

nie wiem gdzie wy pingi 60-90 na sdi macie, ale niech wam bedzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 18:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
nie wiem gdzie wy pingi 60-90 na sdi macie, ale niech wam bedzie


nie no na SDI sa pingi 40-50

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
SDI , jak nie masz innego wyjscia , oplaca sie zalozyc . Juz ci kots powiedzial pingi 60-90 , oplata co miesieczna - 130 zl , oplata instalacyjna 500 lub 800 zl , zalezy czy podpisujesz minimalnie na 2 lata ( wtedy 500 zl ) lub bezterminowo ( wtedy 800 zl ) . Takze SDI jest bardzo dobre , wkoncu to "gwarantowane 115 kbit/s , ja tyle caly czas mam ! Ale np. 2 dzielnice dalej , Gdynia Cisowa czy cos takiego ( totlane pompidowo ) , prywatna firma zaklada stale lacze 2 MB/s , 300 zl za instalacje i 50 zeta miesiecznie , niestety u mnie nie zakladaja ! Tazke rozejrzyj sie za ofertami firm prywatnych , a jak nie ma to zakladaj SDI !


tak wlasnie postapiłem.. ale: opłata miesieczna u mnie jest 160, ainstalacja byla 1000 zł

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m


tak wlasnie postapiłem.. ale: opłata miesieczna u mnie jest 160, ainstalacja byla 1000 zł



Miales 160 do obnizenia vatu z 22% na 7% przy uslugach teleinformatycznych , teraz placisz 130 zl , moge sie zalozyc ! Ja za instalke placilme tez 1000 zl , bo to bylo jeszcze przed obnizka i promocjami !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

bardzo mozliwe, bo ja w ogole nie zioram na rachoonki

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
bardzo mozliwe, bo ja w ogole nie zioram na rachoonki


co to zioranie?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking A ja mam???????

Ja już mam SDI zajebiscie chodzi ale komp słaby troszke jak dla mnie ale pingi 60-100

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: A ja mam???????

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Ja już mam SDI zajebiscie chodzi ale komp słaby troszke jak dla mnie ale pingi 60-100


a przy ASterze 20-60

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa



stałka to zajebista rzecz ,ja chcialbym miec ale nie ma u mnie możliwości



__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez The!


stałka to zajebista rzecz ,ja chcialbym miec ale nie ma u mnie możliwości






jak to nie?
SDI jest w calej POLSCE DOSTEPNE!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Aster suxxxx

Aster City to ruski badziew, obiecywali mi 128kbt/s a tymczasem nigdy nie mam wiecej niz 40-60....

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 01:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Kuwa jakiego trzeba miec kompa żeby elegancko chodził cs?



__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 04:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


jak to nie?
SDI jest w calej POLSCE DOSTEPNE!



Taaaa , jasne ! A na Pomidowie Dolnym obok Koziej Wolki moze tez zakdlaja ! Nie wal glupot !

U mnie ( Gdynia-Orlowo ) nie chcieli zalozyc , mimo , ze Bank SLaski ma niedalkeo stalke , bo powiedzieli , ze nie polaca im sie ! Dopiero dzieku usilnym staraniom ( i koneksjom ) mojego brata stalke mamy !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:08.    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions