Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > Hardware/Software > Chello ssie i tyle
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Chello ssie i tyle

Jak bedziecie mieli wybor miedzy neo 1024 kbps (25 GB limitu) a chello 1,5 Mbit (25 GB) to wybierzcie oferte telekomuny.

Chello wzielo sie za priorytetowanie na maxa.
DC mowie papa (nie moge poprostu znalezc od 3 dni kogo kolwiek od kogo moglbym sciagnac cokolwiek z wiekszym speedem niz 10 kB/s) .
Torrent : jeszcze pare dni temu z torrentbit.org mialem transfery powyzej 70 kilosow (najczesciej 80), od dzisiaj max to 30 przy wieeelu seedach, bo od jednego max teraz moge jakies 7 kilosow. LOL.

Poprostu chello przycina transferki. Max speed (obecnie 96kB/s, wkrotce 192 kB/s) bedzie dostepne (wlasciwie u mnie juz jest) tylko z http/ftp

Nigdy nie przekrocze nawet 10 GB. Na grupach pisza ze moze max speed z p2p bedzie (albo i jest) od 24.00 tam do 6.00 powiedzmy. Heh a w dzien do dupy.

A najlepsze jest to ze znajac Chello ten problem nie bedzie wszystkich dotyczyl, pewnie polowa bedzie miala przycinane p2p a druga polowa nie bo Chello chce zachowac jakas tam rzesze fanow.

Kaplica

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2004 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

to oni tak w ogole moga? placisz za nielimitowany dostep do internetu, nie powinno ich obchodzic jaki rodzaj ruchu jest na twoim laczu.

traffic shaping jako taki wymaga dobrego sprzetu, jak u nich jest przylaczonych kilka tysiecy userow do jednego routera brzegowego, to na tworzenie wielu kolejek o roznych priorytetach nie moga sobie pozwolic. wiesz ile kosztuja wpisy na access-listach? no wlasnie.

a to z 'rzesza fanow' to kompletna bzdura, nie wiem skad mogles wysunac taki wniosek. jesli stosuja _jakikolwiek_ shaping, to tam, gdzie najwiecej userow przypada na dostepne lacza, ale to i tak bardzo watpliwe.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2004 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Ale niestety tak jest Wiadomo ze 2/3 generowanego ruchu w sieci to wlasnie p2p.

Natomiast rzesza fanow to Ci u ktorych nie bylo tych prac jeszcze rekonfiguracyjnych (szerzej pomoc.upc.com.pl).

Lipa totalna do kwadratu.

Ciekawe co ja zrobie z tym 1,5 Mbitem.

Acha..... Skype mi teraz dziala..... %^$& :| Ech.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2004 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

przetuneluj sobie p2p przez port 80

a tak na serio, to nie mozesz zmienic na astercity?

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2004 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Port 80.................... blokuja
http://www.pjwstk.edu.pl/~s2557/porty.php

Astera to sobie zalorze na nowej chacie (jak sie wprowadze )
A teraz nie chce zawracac dupy starym no i bym musial chyba kare placic bo mam umowe na 12 miesiecy a przedluzalem miesiac temu.



UPDATE

Wlasnie zabieram sie za lekturke
http://www.searchengines.pl/phpbb20...f=96&t=3535


Heh kilka progsow znajomych, ba mialem je na zajeciach nawet omawiane i na laborkach (BSI) ale ze ze mnie pala to nic nie zapamietala Heh

UPDATE#2

Za lekturke to sie wezme pozniej, teraz nie mam czasu

__________________

Edytowane przez rcube dnia 07-11-2004 o godz. 13:19

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2004 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

http://members.chello.pl/p2p/chello.jpg
http://members.chello.pl/p2p/neostrada.jpg



Update:

http://www.searchengines.pl/phpbb20...;hl=przyci%EAty
Co prawda to bylo rok temu ale.... ja teraz tak mam

__________________

Edytowane przez rcube dnia 10-11-2004 o godz. 08:27

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2004 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Bo to Polska wlasnie. W tym zasranym kraju wszystko tna...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2004 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

mi na razie nic nie tną : >
ACN i tak śmierdzi.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2004 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

W sumie popularne pliki z torrenta zasysam z max predkoscia czyli ~90 kB/s. Musi byc odpowiednia ilosc seedow gdyz od jednego maxymalny transfer mam 10 kB/s. A przeciez bylo tez tak ze kilka dni temu jakis plik sciagalem od raptem 3 osob i mialem tez max transfer bo dawali po 30 kilosow kazdy. A teraz juz takiej by mozliwosci nie mial.

Ale lipa teraz z DC++. Ogolnie wogole lipa bo jestem "ograniczony" tylko do nowosci i jakis popularnych pliczkow. A ja nie ganiam za nowosciam, czesto jakis soft musze zassac lub plik powiedzmy z 2003 r lub starszy :/



PS.
Teraz trzeba zassac NFSU2 bo za jakis miesiac gora dwa juz bedzie za pozno :/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 09:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Od wczoraj wszystko chyba wrocilo do normy

Ciekawe komu teraz admini przycieli







Ech....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Fajny monolog. Akcja jak w telenoweli... pelna emocji ;>

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2004 06:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Heh sytuacja wyglada teraz tak:

- DC++ i w dzien i w nocy max speed lacza,

- Torrent w dzien speed max 10 kB/s od jedengo seeda a w nocy odblokowane.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2004 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

I tak za******* =]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2004 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

powiem tyle dopuki mi nie tna gierek bym mial najnizszy ping na servie jest oki mozna przeciaz juz na chello plus server gry postawic i bedzie smigal jak ta la la.
odczego sie ma neo w 2 pokoju jak nie od ........... tam nie ma limitu a czas no coz wali mnie to ile sie bedzie cos ssalo bo mi sie nie spieszy

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Edytowane przez morr dnia 30-11-2004 o godz. 11:29

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2004 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000



Przyspieszyli

Mam teraz transfery na poziomie 180 kB/s i wiecej (ale nigdy mniej ) zewszad od Australi przez Ruskich na Ameryce konczac. Uploadzik tez mily (uploadowal plik na uczelnie ze speedem ~30 kb/s)

Acha od jakos tygodnia moze dluzej nie pamietam juz nie mam porblemow z p2p , wsio odblokowane

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2004 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Przyspieszyli

Mam teraz transfery na poziomie 180 kB/s i wiecej (ale nigdy mniej ) zewszad od Australi przez Ruskich na Ameryce konczac. Uploadzik tez mily (uploadowal plik na uczelnie ze speedem ~30 kb/s)

Acha od jakos tygodnia moze dluzej nie pamietam juz nie mam porblemow z p2p , wsio odblokowane


__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

omg ;D
ja mam marny download 30-60kb : (
czasem mniej...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

wiec dalej mamy wybierac oferte telekomuny? ;>
btw. twoj przypadek byl chyba jednostkowy...albo tylko na terenie wawy...ja nie mam takiego czegos ze mi blokuja w jakis sposob p2p...caly czas idzie pieknie, a teraz nawet jeszcze piekniej. niedlugo sie przesiadam na chello plus.

__________________

Edytowane przez oxygen dnia 07-12-2004 o godz. 15:43

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2004 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
wiec dalej mamy wybierac oferte telekomuny? ;>
btw. twoj przypadek byl chyba jednostkowy...albo tylko na terenie wawy...ja nie mam takiego czegos ze mi blokuja w jakis sposob p2p...caly czas idzie pieknie, a teraz nawet jeszcze piekniej. niedlugo sie przesiadam na chello plus.



Mi teraz tez idzie pieknie np
Alien.Vs.Predator.DVDRip.XviD-DoNE z torrentbits.org z predkoscia 160-180 kB/s ale byly takie dni gdy p2p lezalo (maks 20 kb/s). Teraz jest ok ale wiem ze u innych lezy. Za durzo w moim rejonie jest podlaczonych userow do skrzynek.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2004 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

pf ;>
mi akurat jakieś 500kB/s leciał ;>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2004 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
pf ;>
mi akurat jakieś 500kB/s leciał ;>



Heh. Ja mowilem o laczu domowym a nie o LANie lub laczu akademickim

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2004 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

No to prawie łącze domowe - mam do niego dostęp po LANie ;p

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2004 06:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:15.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions