Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Hardware problem > jaki ping?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kafarek
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Unhappy jaki ping?

od czego on zalezy, jestem laik, wchodze na server mam 50 chwile gram i rosnie do 200, wtedy chyba bardziej przeszkadzam innym... lacze mam radiowe, 128/256, winda XP, czy w windzie moge gdzies to polepszyc? nortona do gry wyl., co jeszcze moge zrobic?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2005 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kafarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kafarek Znajdź więcej post'ów przez  kafarek Dodaj kafarek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kafarek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Sproobuj zwiekszyc rate, (komenda /rate), powiedzmy do 12000, jak sie nie poprawi do to okolo 18000 (na to lacze wiecej chyba nie ma sensu dawac).

Poza tym to lacze radiowe, tam niestety pingi dosc wysokie sa, obawiam sie ze software'owo ciezko bedzie to poprawic.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2005 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Ehhhh... na radiówce to na prawdę nic nie zrobisz. Mój koleś ma radiówke na mocnym łączu i chodzi jak modem ;(

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
>|$eba|< PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

Ja bym sie kłócił ma 512kb/s na radiówce i mam ping 40-100 to chyba nie tak źle ?? Może sprawdz czy dostawca internetu nie robicie w jajo???

__________________
http://www.members.lycos.co.uk/winters101st/S.jpg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil >|$eba|< PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do >|$eba|< PL Znajdź więcej post'ów przez  >|$eba|< PL Dodaj >|$eba|< PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać >|$eba|< PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:07.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions