Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Reprezentaca Polski > [POLAND]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[POISON]Mit0s
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Reprezentaca Polski > [POLAND]

Jak wiadomo jednym a innym byc moze jeszcze nie - powstala reprezentacja Polski sceny RTCW - oficjalny kanal #poland.rtcw znajduje sie na quakenecie. reprezentacja zapisana juz jest do ligi ClanBase International gdzie bedzie rozgrywac swje mecze z czolowka swiatowa. Pozdrawiam i zycze milej dyskusji
[FF]Mit0s

__________________
Mit0s

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 09:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [POISON]Mit0s Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [POISON]Mit0s Znajdź więcej post'ów przez  [POISON]Mit0s Dodaj [POISON]Mit0s do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [POISON]Mit0s prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

czy ofermy tez przyjmujecie?
bo jak cos to chetnie pofarce z wami ))

pozdrawiam i powodzenia zycze

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

a jaki jest sklad?
jest juz jakas www?
sa jeszcze jakies pytania?

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Pytań nie. Ale ja mam rozkaz. MACIE TO WYGRAĆ !!

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Baby.Face.N
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Świetochłowice

Cool Re: Reprezentaca Polski > [POLAND]

quote:
Napisane oryginalnie przez [POISON]Mit0s
Jak wiadomo jednym a innym byc moze jeszcze nie - powstala reprezentacja Polski sceny RTCW - oficjalny kanal #poland.rtcw znajduje sie na quakenecie. reprezentacja zapisana juz jest do ligi ClanBase International gdzie bedzie rozgrywac swje mecze z czolowka swiatowa. Pozdrawiam i zycze milej dyskusji
[FF]Mit0s



Powstala reprezentacja polski to fajne ale chyba sam ja stworzyles ze swoich znajomych bo nieslyszalem o zadnych testach graczy ktorzy by sie nadawali do reprezentacji Wiec moze powiedzmy tak nie powstala reprezentacja tylko zebralem kilku graczy i nazwalismy sie reprezentacja polski RtCW .Bo dziwne jest ze takie wydazenie nie bylo naglosnione tylko informacja pojawila sie po powstaniu reprezentacji czyli wiekszosc dobrych graczy dopiero teraz sie o tym dowiedziala wiec moze łaskawie powiesz kogo wybrales albo wybraliscie.

__________________
Obrońca uciśnionych przybywam by ich bronic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Baby.Face.N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Baby.Face.N Znajdź więcej post'ów przez  Baby.Face.N Dodaj Baby.Face.N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Baby.Face.N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Misiek07
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzesko

3mam kciuki za was.

__________________
"Będziemy Walczyć na plażach, Będziemy walczyć na morzu i lądzie.
Będziemy walczyć na polach, na ulicach i w górach.
Nigdy sie nie poddamy!"
Winston Churchill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Misiek07 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Misiek07 Znajdź więcej post'ów przez  Misiek07 Dodaj Misiek07 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Misiek07 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no właśnie kto jest w tej reprezentacji ja tez chce sie dowiedzieć??

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

Re: Re: Reprezentaca Polski > [POLAND]

quote:
Napisane oryginalnie przez Baby.Face.N


Powstala reprezentacja polski to fajne ale chyba sam ja stworzyles ze swoich znajomych bo nieslyszalem o zadnych testach graczy ktorzy by sie nadawali do reprezentacji Wiec moze powiedzmy tak nie powstala reprezentacja tylko zebralem kilku graczy i nazwalismy sie reprezentacja polski RtCW .Bo dziwne jest ze takie wydazenie nie bylo naglosnione tylko informacja pojawila sie po powstaniu reprezentacji czyli wiekszosc dobrych graczy dopiero teraz sie o tym dowiedziala wiec moze łaskawie powiesz kogo wybrales albo wybraliscie.


informacja o reprezentacji i czlonkostwie w niej nie dotarla do ciebie widocznie dla tego, poniewaz nie nadajesz sie do niej, proste chyba DDD, a co do naglosnienia to wlanie piszesz w jednym z mediow naglasniajacych jakim jest ten lolowy board wiec cos pleciesz i myslisz o jednym a majaczysz o innym. a co do samego pomyslu reprezentacji Polski czyli zawodnikow z roznych klanow pod jedna bandera PL to ten temat Mit0s poruszal juz chyba (przynajmniej w rozmowie na #fuzz) ze 3-4 miechy temu, ale byles wtedy malym chlopcem...
inicjatywa powinna cieszyc a nie budzic jakies lamerskie sapy, moze polska flaga widniec bedzie obok szwedzkiej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Sorry panowie, na razie to Wy chcecie w reprezentacji Polski grac, ale w niej nie gracie i grac nie bedziecie tak dlugo, jak dlugo nie bedzie oficjalnego zwiazku sportowego, jak chocby w Rosji.

Takie inicjatywy jak Wasze sa owszem, chwalebne, ale sa calkowicie nieformalne. Taka reprezentacje moze utworzyc pierwszy lepszy gracz z Kogutkowa Dolnego.

Ergo: to Wasza reprezentacja, nie reprezentacja Polski, wiec nie ma co nosa zadzierac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Zgadzam sie z powyzszym stwierdzeniem

Reprezentacja nie uchwalona ogolnie tylko wymyslona przez grupe ludzi to zadna reprezentacja. Nazwaliscie sie tak i pod ta nazwa bedziecie przegrywac mecze z lepszymi od siebie i tym samym plamic nazwe naszego kraju tylko dlatego ze stwierdziliscie ze jestescie na tyle dobrzy by grac?

Sorry, nie mam nic przeciw tworzeniu reprezentacji polski ale co do skladu to powinni to uzgadniac ogolem gracze rtcw a nie jak to powiedzial jeden z kolegow ze byla rozmowa na jednym kanale.

Jesli mamy wystawiac reprezentacje kraju to trzeba ta sprawa porzadnie sie zajac - reprezentacje klanow powinny wystawic swoje propozycje co do skladu i jakos to uzgodnic... wiem ze takie cos wymaga czasu i wysilku ale nie wszycy chca sie wstydzic za domniemana reprezentacje jeslibyscie zlamili...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Baby.Face.N
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Świetochłowice

Talking Re: Re: Re: Reprezentaca Polski > [POLAND]

quote:
Napisane oryginalnie przez belhifet

informacja o reprezentacji i czlonkostwie w niej nie dotarla do ciebie widocznie dla tego, poniewaz nie nadajesz sie do niej, proste chyba DDD, a co do naglosnienia to wlanie piszesz w jednym z mediow naglasniajacych jakim jest ten lolowy board wiec cos pleciesz i myslisz o jednym a majaczysz o innym. a co do samego pomyslu reprezentacji Polski czyli zawodnikow z roznych klanow pod jedna bandera PL to ten temat Mit0s poruszal juz chyba (przynajmniej w rozmowie na #fuzz) ze 3-4 miechy temu, ale byles wtedy malym chlopcem...
inicjatywa powinna cieszyc a nie budzic jakies lamerskie sapy, moze polska flaga widniec bedzie obok szwedzkiej


Wedlug mnie to wlazisz w dupe mitosowi zeby zagrac w tej niby reprezentacji no ale czym by byl swiat bez wazeliny a to czy sie nadaje czy nie niebedzie okreslal taki pajac jak ty wedlug ciebie 3-4 miechy temu bylem malym chlopcem ale ty nim chyba dalej jestes jak myslisz ze reprezentacja to kanal fuzz i Mit0s. I jeszce jedno przy tworzeniu reprezentacji powinni sie wypowiadac wszyscy ci co sie do nadaja ale tez ci co sie nienadaja powinni miec prawo zdecydowac kto ma reprezentowac polske (czyli nas graczy ) w RtCW a pomysleliscie co bedzie jak jeszcze komus przyjdzie do glowy stworzenie 2 reprezentacji zabronicie mu raczej nie bo niemacie rzadnego prawa tak jak niemieliscie przy tworzeniu reprezentacji(walsnej) . Bo mnie i napewno wielu innych reprezentowac niebedziecie bo sie poprostu nienadajecie do tego

__________________
Obrońca uciśnionych przybywam by ich bronic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Baby.Face.N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Baby.Face.N Znajdź więcej post'ów przez  Baby.Face.N Dodaj Baby.Face.N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Baby.Face.N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking Tia

Hmmm w sumie za slad reprezentacji mogliby odpowiadac ludzie z PRL. Oni skrecili poprzednie mistrzostwa Polski, to i skreca ekipe zagranicznal. A tak wogle to faktycznie lekkie zamieszanie jest. Moze lepiej na forum walnac kryterai rekrutacji, czy cos takiego i juz z glowy.

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4xx
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Angry Re: Re: Re: Reprezentaca Polski > [POLAND]

quote:
Napisane oryginalnie przez belhifet


informacja o reprezentacji i czlonkostwie w niej nie dotarla do ciebie widocznie dla tego, poniewaz nie nadajesz sie do niej, proste chyba DDD,

to czy sie nadaje ktos czy nie to mnie akurat guzik obchodzi, ale ten ktos ma mnie rowniez reprezentowac

a co do naglosnienia to wlanie piszesz w jednym z mediow naglasniajacych jakim jest ten lolowy board wiec cos pleciesz i myslisz o jednym a majaczysz o innym.
skoro to lolowy board po ch.. piszesz na nim ( chyba ze tez lolujesz)

a co do samego pomyslu reprezentacji Polski czyli zawodnikow z roznych klanow pod jedna bandera PL to ten temat Mit0s poruszal juz chyba (przynajmniej w rozmowie na #fuzz) ze 3-4 miechy temu,
rozumiem ze bedzie to reprezentacja Fuzz + Mit0s

ale byles wtedy malym chlopcem...
inicjatywa powinna cieszyc a nie budzic jakies lamerskie sapy,

no comments

moze polska flaga widniec bedzie obok szwedzkiej czemu nie

Przesadziles belhifet

__________________
"Są dwie rzeczy nieskończone:wszechświat i ludzka głupota.
Przyczym nie upierał bym się przy wszechświecie."
(Einstein)

Edytowane przez d4xx dnia 29-08-2002 o godz. 17:32

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4xx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d4xx Znajdź więcej post'ów przez  d4xx Dodaj d4xx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d4xx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Baby.Face.N
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Świetochłowice

Wink Re: Tia

quote:
Napisane oryginalnie przez Omega_Ra
Hmmm w sumie za slad reprezentacji mogliby odpowiadac ludzie z PRL. Oni skrecili poprzednie mistrzostwa Polski, to i skreca ekipe zagranicznal. A tak wogle to faktycznie lekkie zamieszanie jest. Moze lepiej na forum walnac kryterai rekrutacji, czy cos takiego i juz z glowy.


Po co kryteria Omega przeciez Bel i przyjaciele zawojuja swiat

__________________
Obrońca uciśnionych przybywam by ich bronic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Baby.Face.N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Baby.Face.N Znajdź więcej post'ów przez  Baby.Face.N Dodaj Baby.Face.N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Baby.Face.N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mr.X
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

spoko ze powstala taka reprezentacja pozostaje mi tylko zyczyc wam powodzenia
a jaki jest jej sqad??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mr.X Znajdź więcej post'ów przez  Mr.X Dodaj Mr.X do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mr.X prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

No właśnie a jaki jest jej skład i dlaczego gracze których ma reprezentować (my) dowiadujemy się o niej ostatni. Kto Was upoważnił do reprezentacji Polski czyli m.in mnie ? Za takich bogów się uważacie ? A moze prezydent Kwaśniewski dał Wam pełnomocnictwo ? A może pózniej za Wasze zachowanie będzie trzeba się wstydzić na europejskich serwerach ?

Szczerze powiem ze za taką repreznetacje i taki sposób jej sposób wyłonienia dziękuję i dosłownie mam ją gdzieś.
Grajcie sobie jesli się za takich gigantów uważacie. Na pewno nie jesteście reprezentacją Polski.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goliath
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Post Hmm

O tej "reprezentacji" Polski dowiedzialem sie z topicow na ircu. (byla to reklama kanalu, sklad byl wybrany). Jednak powstanie tak oficjalnego przeciez (nawet tag Poland) zespolu nie powinno polegac na poinformowaniu, "ze juz wszystko zrobione, teraz kibicujcie."

Mastahow w wolfa jest dosc duzo, powstalaby niejedna reprezentacja Nie mozna zrobic jednego teamu bez krzywdzenia naprawde swietnych i utalentowanych graczy.

Ja obecnie nie czuje sie reprezentowany przez nikogo

p.s. a potem taki dream-team bedzie chcial zostac trwalym klanem, i zmiecie nam scene rtcw :/

__________________
It is a good day to die.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goliath Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goliath Znajdź więcej post'ów przez  Goliath Dodaj Goliath do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goliath prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mit0s
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

No i czas na moje wyjasnienia do kazdego z komentarzy.

Wiec zaczynajac od wypowiedzi negatywnych i tych co nic nie wiedzieli.

Reprezentacja Polski powstala ku chwale calej naszej sceny. Za te slowa moze wiele osob mnie zlinczuje ale ja to tak odbieram - nie odbieram tez reprezentacji jako klan. Chce by Polska flaga kojarzyla sie z dobrymi graczami. Chce bysmy pokazali ze grac umiemy. Informacja o reprezentacji pojawila sie na 2 kanalach irc #wolfpl oraz #rtcwpl .
Wiele osob pyta o sklad i kto bedzie w nim gral. Beda grali najlepsi a decydowac beda o tym CL klanow - kadra bedzie powolywana przed kazdym meczem. Zawodnik zostanie poinformowany mailem lub w inny sposob o powolaniu i bedzie mial czas na nie odpowiedziec. Teraz nasuwa sie pytanie czemu oni a nie ja wybieram reprezentacje......Poniewaz tak sie nie da - kazdy ma inne typy i podaje innych zawdonikow ale tak naprawde CL wiedza jak graja ich podopieczni. Mecz sa zazwyczaj rozgrywane na neutralnych serverach ktore nie sa pirackie < czytaj wymagaja oryginalnego key >

Komentarz odnosnie zwiazku....hmmm rozumiem ze chcesz by granie przynosilo zyski ja tez wierze ze kiedys tak bedzie ale reprezentacja ma pokazac to ze scena trzyma sie razem i sie wspiera a nie rzuca sobie klody pod nogi a do tego nie sa potrzebne pieniadze.

Wedlug mnie teraz trzeba sie zastanowic jak zrobic by mecze mozna by bylo ogladac za pomoca wolftv oraz byc moze slyszec komentarz live w naszym radiu.

Tym co zyczyli powodzenia dziekuje - trzymajcie kciuki i grajcie bo nie ma limitu miejsc i kazdy moze w niej zagrac.

Zespol [POLAND] jest zarejstrowany w CB - ja widnieje tam jako CL ale nie dlatego ze sie tak obwolalem czy jestem pewien ze bede w reprezentacji. Tak dziala tamten system ze to CL rejstruje zespol - sklad reprezentacji jest jeszcze nie znany.
Mecze nakprawdopodobniej beda rozgryane w niedziele o godzinie 22:00

__________________
Mit0s

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [POISON]Mit0s Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [POISON]Mit0s Znajdź więcej post'ów przez  [POISON]Mit0s Dodaj [POISON]Mit0s do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [POISON]Mit0s prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

A ja powiem jedno. Nie kłucic sie bo to wam nic nie da!! Najlepsi gracze powinni sie spotkac na jakims kanale i poważnie Porozmawiac kto ma byc w "kadrze POLSKI" W RTCW nie ma selekcjonera wiec to wy wybierajcie. A chyba kazdy wie na co go stać.
POWODZENIA

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4xx
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Talking

Mit0s - dziekuje za wyczerpujaca informacje ( wydaje mi sie ze od niej powinno sie zaczac- ale to moje subiektywne odczucie)
Ale przynajmniej atmosfera sie podniosla.
PS. CL i inni wladni ---Nie zapomnijcie o graczach bez klanowych

__________________
"Są dwie rzeczy nieskończone:wszechświat i ludzka głupota.
Przyczym nie upierał bym się przy wszechświecie."
(Einstein)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4xx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d4xx Znajdź więcej post'ów przez  d4xx Dodaj d4xx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d4xx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mr.X
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

hyhy juz widze te protesty i sprzeciwy typu a czemu to wlasnie ten a nie inny gracz jest w reprezentacji ale to jest nieuniknione i trzeba bedzie sie z tym pogodzic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mr.X Znajdź więcej post'ów przez  Mr.X Dodaj Mr.X do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mr.X prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goliath
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Post hmm

Ale jak sklad bedzie wybierany w zaleznosci od dostepu do graczy, ilosci czasu, ich mapie, aimowi itd. to czy uda sie zgrac taki team, ktory bedzie sie zmienial?

__________________
It is a good day to die.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goliath Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goliath Znajdź więcej post'ów przez  Goliath Dodaj Goliath do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goliath prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Nie ma co sie burzyc kazdy moze robic na co ma ochote

Ja moge zebrac ludzi i nazwac ich [SWEDEN] bo wg.mnie maja Szwecki charakter i lubia piwo . Mit0s moze zebrac najlepszych wg. niego graczy i stworzyc klan [POLAND] .
Jak ktos uwaza ze to on powinien grac to niech zalozy wlasna reprezentacje [TRUE POLAND] ze soba na czele -> nikt mu nie broni.

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Re: hmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Goliath
Ale jak sklad bedzie wybierany w zaleznosci od dostepu do graczy, ilosci czasu, ich mapie, aimowi itd. to czy uda sie zgrac taki team, ktory bedzie sie zmienial?


Wlasnie?

Klan to jednosc..klan jest zgrany.. ludzie w klanie wiedza ze moga polegac na sobie bo wiedza jak zachowuja sie koledzy.

Kto bedzie trenowal i jak i kiedy taki team miedzyklanowy? przeciez bez zgrania, samym aimem duzo nie narobicie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

racja jest, ze w reprezentacji powinno byc max 10 osob, inaczej nie ma to sensu, bo jak bedzie 15-20 to kazdy bedzie chcial grac, a chyba wiekszosc wie jak to sie konczy.
mzoe poprostu najlepiej kazdy wytypuje best 10-tke w polsce (bedziemy mogli sie posmiac ), a napewno pomoze to w wyborze

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goliath
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Post Ta

Ale by wojna byla gdyby kazdy podawal top10, choc kilka ksywek powtarzaloby sie na kazdej z list. no bo mit0sy, freaki, bolsy, nony czy prospery kazdy zna. A wowczas moglby zaniknac duch rywalizacji miedzy elita klanow, adrenalinka by opadla.

__________________
It is a good day to die.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goliath Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goliath Znajdź więcej post'ów przez  Goliath Dodaj Goliath do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goliath prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

pussy face nelson nie wytaczalem w poprzednim poscie invektyw/epitetow w twoim kierunku wiec daruj sobie; poprzez zartobliwy ton (tak d4axx, tez loluje, jeszcze) chcialem jedynie zironizowac twoje gburne i burackie nastawienie. kiedy ktos w Polsce wychodzi z jakas inicjatywa znajda sie zawsze tacy ktorzy musza negowac wszystko i kazdego bo wszytko co nowe boli w ciemnogrodzie. tak samo bylo z inicjatywa sYs|yavor. jeszcze komus chce sie cos organizowac, narazie... i jeszcze jedno, pilka nozna ma selekcjonera kadry itp a my szaraczki mamy wpyw na dobor personalny? wszyscy ktorzy sa na scenie przynajmniej od lutego-marca (lub ci bardziej rozgarnieci, nie ty nelson) mogli by w pare sekund podac 6-8 ich zdaniem najlepszych graczy w Polsce. i to oni bez wzgeldu na to czy beda przy aprobacie zwiazku czy nie reprezentowali kraj nadaja sie do tego najlepiej, sami o tym wiecie. i nalezy sie cieszyc ze to wlasnie najlepsi gracze to organizuja i to zwiazek (hmm kto tam reprezentuje rtcwPL? ) powinien sie starac o mozliwosc menagerowania takiego teamu, cokolwiek chcialby osiagnac.
tak pussy badzo bym chcial reprezentowac barwy kraju byl bym z tego dumny i dema pokazywal dzieciom, niestety musze cie rozczarowac. raczej nie jestem znany z wazeliny, moj ping na zagranicznych serverach ssie bla bla bla i do tego trzeba byc raczej dobrym graczem, naprawde dobrym zeby cie pozniej nie ukamieniowali jak zlamisz w krytycznym momecie (np niesc doki i zginac na wlasnym granacie bez oporu przeciwnika ), wzielibyscie taka odpowiedzialnosc na siebie? =)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Thumbs up

Reprezentacja Polski ...

A kto jest jej selekcjonerem/trenerem ? Chyba nie Boniek co ?

Życzę zdobycia czempionatu [ or somethin ]

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

[FPP]Saari: co do zgrania to raczej nie ma sie czym martwic, dobrzy gracze nie urodzili sie wczoraj, wystarczy strescic na RW co kto ma robic, nie ma problemu, dobrzy gracze w mig sie rozumieja, wiele zagrywek lub prawie wszystkie sa znane bo wszyscy ogladamy te same dema, gramy ze soba mecze raczej nie ma obawy ze cos sie "zdradzi" itp. tylko noobom sie wydaje ze trzeba 3k godzin gry z parze zeby wiedziec ze jako ten i ten masz stac/isc tu i tu dobrze tez robi takiemu teamowi osoba robiaca jako commander na rw.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed
Reprezentacja Polski ...

A kto jest jej selekcjonerem/trenerem ? Chyba nie Boniek co ?

Życzę zdobycia czempionatu [ or somethin ]


chyba nie chcesz jakiegos referendum or smtg?
ehhh ORLY engela
pss 200 post zostawie sobie na specialna okazje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:40.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions