Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > QParty w VVaVVie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « First ... « 6 7 [8] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

sorx... ja niewyspany jestem(jak zwykle)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ej sorry. Czy ktoś wie jak się obsługuje ftp w go!zilla?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
devourer
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja:

Schooler:
>>W q1 nie bylo serwera dedykowanego, jeden gracz byl
>>serwerem drugi klientem

Ej no nie mow o czyms o czym nie masz pojecia,

>>Q1 i qw to cos jak vq3 i cpma

(Tak wlaciwie q1 to tez qw, ale mniejsza o to domyslam sie o co ci chodzi )

Clopcze nie rob se jaj!! Szybkosc i predkosc przekladania broni, kontrola w locie jest taka sama zarowno w qw i jak i w nq.

Ot male sprostowanie =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil devourer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do devourer Znajdź więcej post'ów przez  devourer Dodaj devourer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać devourer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez devourer
Schooler Ej no nie mow o czyms o czym nie masz pojecia,



Dobra moze sie pomylilem ale w takim razie bac tak mily i wyjasnij mi jak to rozwiazali w q1 i skad sie braly roznice pomiedzy fiza jedego i drugiego gracza. Z goory thx.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Smile

Ja mam tylko jedno ALE Dlaczego nagraliscie tyklo 2 moje demka i to akurat te JEDYNE 2 mecze w ktorych przegralem ???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
devourer
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja:

Bo w qw mozesz robic dalekie bunny-hoppy, sa lepsze proxy do qw wyzej sie podbija rakietnica lub granatnikiem "ofiare", ma o wiele lepszy kod sieciowy, jest wiecej opcji i komend, poprawie pare bugow (w tym slynny trick z fake-teleportem na dm4), trick na dm6 z shaft-jumpem. Mozliwe ze o wielu rzeczach zapomnialem ale chyba powiedzialem wszystko co najwazniejesze.

Btw w zwyklym q1 dedykowany serwer uruchamialo sie uruchamiajac gre z parametrem -dedicated
np "winquake.exe -dedicated +map dm6"

Proste nie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil devourer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do devourer Znajdź więcej post'ów przez  devourer Dodaj devourer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać devourer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
devourer
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja:

Male sprostowanie

shaft-jump na dm6 to jest trick mozliwy TYLKO w qw, a nie bug z nq ktory jest poprawiony :< sorx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil devourer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do devourer Znajdź więcej post'ów przez  devourer Dodaj devourer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać devourer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez devourer
Bo w qw mozesz robic dalekie bunny-hoppy, sa lepsze proxy do qw wyzej sie podbija rakietnica lub granatnikiem "ofiare", ma o wiele lepszy kod sieciowy, jest wiecej opcji i komend, poprawie pare bugow (w tym slynny trick z fake-teleportem na dm4), trick na dm6 z shaft-jumpem. Mozliwe ze o wielu rzeczach zapomnialem ale chyba powiedzialem wszystko co najwazniejesze.

Btw w zwyklym q1 dedykowany serwer uruchamialo sie uruchamiajac gre z parametrem -dedicated
np "winquake.exe -dedicated +map dm6"

Proste nie?



Nie chodzi mi o to. Mowiles ze w zwyklym quake nie bylo tak ze jeden byl serverem a drugi klientem. Skoro nie bylo tak to jak bylo. A to ze mozna bylo dedykowany server stawiac w zwyklym quake to wiem ( w dosowym tez nie tylko w winquake ). I nie musz mi tloomaczyc podstaw QW !!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Agrrr...... jaki ty ostry jestes
BTW: Gazor niemoge sie zalogowac na serwa Niewiesz co jest ??

Edytowane przez MerLin]b[DeN dnia 15-07-2001 o godz. 22:05

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Angry

Bo sie wkorwilem - moge sie pomylic jak kazdy, ale jak juz mnie ktos poprawia to niech wytloomaczy gdzie zrobilem blad a nie "nie mow o czyms o czym nie masz pojecia"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

quote:
Napisane oryginalnie przez MerLin]b[DeN
Agrrr...... jaki ty ostry jestes
BTW: Gazor niemoge sie zalogowac na serwa Niewiesz co jest ??


Niewiem co jest przedchwila sie bezproblemowo zalogowalem
213.241.36.180
usr/pass
Gazor/demka

jakies komentarze co do demek?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2001 00:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Shooler nastepnym razem przyjezdzajcie samochodem , znowu pospacerujemy po dziwnych zakądkach warszawy , odwiedzimy nowe tańsze puby - jak pub żyletka czy pub szubienica , no i postaram się kupić jeszcze bardziej wytrawne frugo.

ownz!

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2001 00:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

thx Gazor, juz ciagne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2001 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no to wiedze ze party sie udalo. ja niestety wyjezdzalem na weekend i nie moglem przyjechac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2001 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Mam pytanko o demka.
Czy to mi się źle ściągnęło czy też może rzeczywiście demko np. z walki gdzie zebrałem od infiego baty jest nagrane nie dokońca, a w zasadzie trwa tylko 20 sek?
To samo jest z innymi (choć wszystkich jeszcze nie ściągnąłem). Jedyne jakie udało mi się obejrzeć to klanówka [BD] vs [SS]

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 08:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MerLin]b[DeN
Mordercus Pospolitus



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Trzebinia

U mnie @ll ok jest, moze cpma ?? napewno masz u2 ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MerLin]b[DeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MerLin]b[DeN Znajdź więcej post'ów przez  MerLin]b[DeN Dodaj MerLin]b[DeN do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez MerLin]b[DeN
U mnie @ll ok jest, moze cpma ?? napewno masz u2 ??

U2 mam, ale tylko jedną płytę Kilka innych mogę pożyczyć od kumpla.
Ale tak na serio mam Challenge ProMode Arena (OSP) 0.99s1.
I tu niewinne pytanko: is that the same?
I jeszcze jedno widzę początki tych demek, a potem nagle wyskakują.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

sciagnij CPMA 0.99u2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

s1???
co ty spales przez 2 miechy?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

juz tego tyle jest ze jak ktos w tym nie siedzi to moga mu sie literki poj.......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 01:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

no właśnie Xenom. Wielkie dzięki.
Jak tylko będę miał dostęp do stałki, a może będzie to dzisiaj to ściągnę.
A tak przy okazji Xenom dlaczego jak w końcu kumpel udostępni mi swoje łącze to nie mogę z niego wejść na stronę quake3.fpp.pl? Podawany jest komnukiat o zablokowaniu IP sieci za flooding. On ma łącze w ACN.

Oxy. Co z tego, że ty nie śpisz, skoro twierdzisz, żw w qwaka od paru tygodni nie grasz?

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 06:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
A tak przy okazji Xenom dlaczego jak w końcu kumpel udostępni mi swoje łącze to nie mogę z niego wejść na stronę quake3.fpp.pl? Podawany jest komnukiat o zablokowaniu IP sieci za flooding. On ma łącze w ACN.

no kilka osob ma bana na cale fpp.pl za floodowanie serva. moze wlasnie tfoj kolega ma?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

no kilka osob ma bana na cale fpp.pl za floodowanie serva. moze wlasnie tfoj kolega ma?


Ale on nigdy nie wchodził na wasze strony bo nie gra w żadną fpp (ma za słabego kompa), a ni nie wiedział o waszym istnieniu. Po za tym nie ma stałego IP.
Jedyne co robi w sieci to zarywa panienki na czatach i prowadzi witrynkę pewnego ciekawego sklepiku
I chyba nie ma bana na całe fpp.pl bo na boarda mogę wchodzić.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

bo ban na board to zupelnie co innego

a jezeli ma zmienne ip to pewnie cala siec u was dostala bana. ktos floodowal i inni musza za to placic porozmawiam z Czapka o tym. moze cos da sie zrobic

podaj wasz host i ip

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa


Oxy. Co z tego, że ty nie śpisz, skoro twierdzisz, żw w qwaka od paru tygodni nie grasz?

spoczko...ale scena sie interesuje, wiem co gdzie kiedy i jak hehe...
a pozatym pogrywam z botami po cichutku

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

wiec nie bede mowil kogo ostatnio na servie widzialem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

chcialem tylko pospecowac...bo i tak mialem lagi o tej poze...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
bo ban na board to zupelnie co innego

a jezeli ma zmienne ip to pewnie cala siec u was dostala bana. ktos floodowal i inni musza za to placic porozmawiam z Czapka o tym. moze cos da sie zrobic

podaj wasz host i ip


OK. Tylko trochę cierpliwości bo muszę skontaktować się z kolesiem i przeprowadzić z nim mały wywiad. Wkrótce w tym temacie się odezwę.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:08.    Strony (8): « First ... « 6 7 [8] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions