Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Polish Cup SoF2 by =LDZ=
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
a55a55in
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs down Polish Cup SoF2 by =LDZ=

Więc mam pytanie do "was" co myślicie o organizacji itp, jak nie wiecie o co chodzi to podam kilka przykładów tej pomyłki bo tak można nazwac ten puchar.

Jak pewnie wiecie wczoraj odbył się finał tego pucharu [GoD] vS =LDZ= 4:20 mimo że mecz o 3miejsce się jeszcze nie odbył bo admin poszedł na ręke sQn którzy podobno nie mieli składu, niemam nic do sQn ani sK|, przełożył na niedziele 18:00 i okazało się że sK| nic o tym niewiem, lol tak sie nie robi ale to tak na marginesie.

Pretęsje mam do:

-adminami polish cup jest master blaster i juice z klanu =LDZ=, podczas wczorajszego meczu siedzieli na specu mimo, że od [GoD] nie mógł nikt "siedzieć", rozumie jeszcze że jeden admin siedzi ale po co dwóch, mimotego że siedział admin to miał włączone prawa czyli mógł oglądac ruchy [GoD] i =LDZ=, zapewne każdy wie że "dobre" klany używają programów do konsultacji głosowej zapomocą mikrofonów, nic by w tym niebyło złego gdyby nie fakt ze pan admin siedzi z nimi i "może" im podpowiadac, zwracałem mu 20x uwage aby je wyłączył ale nie zwracał na to uwagi.

-w klanie =LDZ= wystąpił pan dr.mahmud (grający w klanie C22)czy jakoś tak, zmienił ksywe ale i tak wiedzielismy że to on, po małym proteście aresa (cl GoD) i tak grał dalej, przecierz to puchar gdzie gospodarzem jest =LDZ= więc on może grac, w ten "lamerski" sposób zaczelismy grac.

to dwa najważniejsze fakty, ktoś chce wiecej niech napisze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 14:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hmm moze to byl trening naszej reprezentacji a nie final?
a jesli final to ladny przekret.. nie ma co...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
a55a55in
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

widzisz glan to jest =LDZ= oni są gospodarzami i oni mają racje a ty jak masz inne zdanie to jestes *****

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 19:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez a55a55in
widzisz glan to jest =LDZ= oni są gospodarzami i oni mają racje a ty jak masz inne zdanie to jestes *****


zachowujesz sie jakbys czytal komentarze do obu kolumn ostatnich na sof.fpp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Bosh... no jeśli nawalony KuLLa musi wkraczać to jest kiepsko .. kurde klawisz mie sie mlyoom
No wiec tak :
zgodziliśmy sie na udziłw cup PL, a to że nagle obaj admini wylądowali w LDZ to przyoadek losowy
Wierze , ze Master działal zgodnie z zasadami i nie oszukiwał. To jest moja zdanie i jeśli ktoś ma dowody że tak nie myło to chętnie wysłucham. Dopóki nie będzi dowodów to ufam masterowi gdyż jest to mój kolega i nie mam powodów by uważać ze oszukiwal.
Uważam, że to że po mapie zostałem zmienony było słuszne.... mój rate mówi sam za siebie... ( w końcu Kowa skądś musiał brać ofiary ) i to że LDZ wygrało było w pełni zasłużone ...
Jedyne co uważam za nie fair to to że Hefa nie może sie z nami napić pivka bo ma mecze w reprezentacji ...
Gratuluje LDZ mistrzostwa (no moze poza Majtymem który dużo głosował a nie zagrał w finale )
... GL & HF w przyszłości !!!!!!!!
I to są szczere życzenia !!!!
Pozdroofki
Wojtek aka KuLLa



ps. bede wdzięczny za wypełninie ankietki do mojej magisterki:
www.republika.pl/wojtek_k/ankieta.htm

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 01:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa

ps. bede wdzięczny za wypełninie ankietki do mojej magisterki:
www.republika.pl/wojtek_k/ankieta.htm



done
a do tematu.. jesli tak ma sie sprawa to temat uwazam za roztrzygniety :}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 06:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
a do tematu.. jesli tak ma sie sprawa to temat uwazam za roztrzygniety :}


jesli jest roztrzygniety to mozna go wywalic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
jesli jest roztrzygniety to mozna go wywalic

wrocil nabijacz... jak nic nie wnosisz do dyskusji to siedz cicho

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

heh...

tak!! mam pare chamskich rzeczy które admin (=LDZ=Juice Extractractor) robił mianowicie był sobie kiedyś klan [NBK]...
ja byłem nim CL no i... zapisałem [NBK] do tego niby pucharu (rotfl)... no i... zapisałem ich dobra... pierwszy mecz było spoko...
drugi mecz z absinthe... absinthe chciało sobie przenieść mecz na drugi dzień bo ich CL miał iść do roboty na tą godzine co był macz " o puchar Polski " (rotfl) no i... ja się nie zgadzałem żeby przenieść meczu... no ale dobra sędzia... (=LDZ=Juice Extractor) zasądził że przeniesiemy mecz na drugi dzień i przenieśliliśmy ale pod warunkiem takim że... jak ktoś z [NBK] będzie mieć lagi... lub nie będzie mógł zagrać to też przenosimy... no i dobra zgodził się... dobra jest drugi dzień zostałą godzina przed rozegraniem meczu " o puchar Polski " (rotfl) no i... mówie że [NBK] nie może zagrać bo wprawie wszyscy mają lagi... jednemu coś się skopał sof2 a reszta gdzieś była i nie mogła zagrać... no i pan =LDZ=Juice Exractor powiedział że nie przeniesie... a było umówione że jeżeli coś takiego sie stanie... (bez skojarzen )
no i niestety ale fakt faktem przegraliśmy... później mecz z klanem -=DtF=- (którego już nie ma tak samo jak [NBK])
no i wygraliśmy z nimi 25-22 no i... pan Juice Extractor nam wyskakuje z textem że nie wychodzimy z grupy (chociaż mieliśmy dwa wygrane mecze) ja się pytam jakto?? nie wychodzimy przeciez mamy dwa mecze wygrane a pan =LDZ=Juice Extractor mówi że przegraliśmy punktami i wychodzi nam punktów na -9 dobra [NBK] sie pogodziło z tym że... nie przechodzimy ale... paru [NBK] wyczaiło w regulaminie że nie ma nic w regulaminie o jakiś punktach.... no dobra złożyliśmy skargę do pana =LDZ=Juice Extractor naczy ja żem złożył... i miał nas przeprosić... w newsie na stronie http://www.sof2cuppl.republika.pl ale napisał taką treść "Ehh okazało się że istnieje małe nie dociągnięcie regulaminu a mianowicie brak jedengo punktu :>. Treść tego punktu zawarta była w poprzednim newsie. Jako że klan NBK składa skargi że nie było tego wcześniej w regulaminie, publicznie przepraszam klany biorące udział w Polish SoF2 CUP za brak tego punktu w regulamnie. Zapraszam do działu regulamin. " przeprosił wszystkei klany ale powinien napisać że przeprasza w szczególności [NBK] dlaczego?? bo napisał na gg ze nasz przeprosi... dobra dalej... po wygranej z -=DtF=- tydzień po wygranej z -=DtF=- ,-=DtF=- pomyślało żeby się ten klan rozpadł... no dobra rozpadł się potem... pan =LDZ=Juice extractor napisał mi wiadomość na GG że wracamy do sof2cuppl dobra wróciliśmy czekał nas mecz z klanem sK| nadszedł czas zeby [NBK] zagrało z sK| no i zdażyło się tak że sK| wzieło pana Grutha z =LDZ= heh no i pan =LDZ= Juice Extractor olał to i sK| grało z graczem z =LDZ= a po za tym chciałem wejść za kolege w meczu bo on zwisał ping miał 999 dokłądnie Gunner jemu się skopał sof2 i go wywalało co jakiś czas i uzgodniliśmy z sK| i panem =LDZ=Juice Extractor ze jak Gunner'a wywali z gry (bedzie wisiał) to ktoś inny z [NBK] wchodzi za niego dobra on zwisł (Gunner) ja zobaczyłem w wyszukiwarce (the all seying eye czy jakoś tak) że Gunner zwisł więc postanowiłem wejść na serwer i pan =LDZ=Juice Extractor powiedział że nie wejde za niego a ja mu powiedziałem dlaczego?? przecie uzgodniliśmy!! że jak Gunner bedzie miał "zwisa" to kto z [NBK] wchodzi pan =LDZ=Juice Exctractor postanowił mi bana dać heh... to ma być zprawiedliwość?? chyba nie

P.S sor za błedy i pozdrówka

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Post

ale dużo napisałem asz mnie rece bola

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
a55a55in
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs down

omg, bo tak jest sK| (którego juz niema) i =LDZ= niby najlepsze klany trzymały ze sobą i tak jest jak taki nie odpowiedzialny jucie robi puchar, tak samo z reprezentacją polski, jakis mahmud założył wiekoosz oczywiscie =LDZ= i sK| teraz juz wszystko jest =LDZ= nawet mahmud z C22 gra w =LDZ= <rofl> jedyny wyjątek to ARES i ogur to są gracze spoza LDZ w rp, a są jeszcze dobrzy gracze np. -=[Ae]=- SilentBob...nie jest ich wilelu ale śią...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 16:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Talking

a ja?

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
wrocil nabijacz...


Ja nie jestem nabijaczem!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

dozo czytania musialem nadrobic =]
regulamin cuppl ma niezapisanych wiele pkt. w regulaminie
czyta sie go jak ulotke jest krotki ogolny i ogolnie do dupy=]
i to jest ten problem bo nie zapisali tam np. w jaki sposob mamy mapy wybierac ("Klany wybierają 2 mapy na których będą")
drugim jest zmuszenie klanu do podania np 10 zawodnikow na czas cupa a nie ze w 1 cupie kolo gra w 3 clanach =] , chociaz sQn dobrze na tym braku wyszedl dzieki temu moglo u nas grac kilku b. dobrych DtF =] ale.. co ja bede sie rozpisywal =] poprostu jak sie czegos nie umi zrobic to sie to kopiujeje od najlepszych
www.clanbase.com =] wystarczylo powiedziec gramy na zasadach CO z CB i by bylo wszystko jasne a nie gramy na ULOTCCE z CUPPL
szkoda ze Ares tak dal dupy z ta liga zeby ja robic pol roku =s lekka przesada

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 00:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Unhappy

No racja atari dał dupy ares z ta liga ale spoko on moze nie ma czasu i dlatego ?

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 01:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:21.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions