Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Zlot Sieradz 27-29.05.2005r ! ! !
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Czapajew
Qr...a a mnie tam nie bedzie



A to dlaczego?

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2005 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Zlot Sieradz 27-29.05.2005r ! ! !

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Abu - 80 % mam 18 zebranie i od tego będzie wiele zależało...

No i ch..j. Zebranie przeżyć, przeżyłem tylko o wyjeździe do sieradza nie ma mowy dopóki ocen nie poprawie. Mam na to tylko tydzień, a więc bedzie problem.
Niestety Ja odpadam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2005 21:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: Zlot Sieradz 27-29.05.2005r ! ! !

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
No i ch..j. Zebranie przeżyć, przeżyłem tylko o wyjeździe do sieradza nie ma mowy dopóki ocen nie poprawie. Mam na to tylko tydzień, a więc bedzie problem.
Niestety Ja odpadam




Cały rok trzeba sie uczyć a nie na koniec roku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2005 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Zlot Sieradz 27-29.05.2005r ! ! !

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Cały rok trzeba sie uczyć a nie na koniec roku

Teraz mi to mówisz?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2005 12:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

No i mam jeszcze jedną wiadomość. Niestety Asterix nie może przyjechać, więc cały klan Galów też nie jedzie. Szkoda, ale cóż...

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2005 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Kontakt

Za tydzień o tej porze, większość z nas bedzie juz mocno zwarzona Dla osób które sie wybierają podaje kontakt do siebie i Romana na komórki. Zawsze sie szybciej znajdziemy i poprowadzimy Was po "sznurku" na zlocik

Yogas- 500-291-012 lub 501-98-98-08

Roman- 601-155-436

Lepiej dzwonic do Romana, bo zna troche Sieradz, a ja praktycznie wogóle

Pozdrawiam Was ziomkowie! Nie zapomnijcie że zbliżają sie wybory

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2005 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LM (nietoperek)
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Siedlce

:(

z przykroscia informuje ze nie przyjade do sieradza. kolega Miły wyjasni powod mojej nieobecnosci.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2005 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LM (nietoperek) Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LM (nietoperek) Znajdź więcej post'ów przez  LM (nietoperek) Dodaj LM (nietoperek) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LM (nietoperek) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez LM (nietoperek)
z przykroscia informuje ze nie przyjade do sieradza. kolega Miły wyjasni powod mojej nieobecnosci.



Wiemy, wiemy To tak jest, jak początkujący kierowca myśli, że jest minimum rajdowcem klasy np. Gronholma

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2005 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: :(

nie będzie mnie

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2005 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LM (nietoperek)
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Siedlce

Re: Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Wiemy, wiemy To tak jest, jak początkujący kierowca myśli, że jest minimum rajdowcem klasy np. Gronholma


kierowca jest dobry , tylko nie wiem po co sa te zakrety

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2005 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LM (nietoperek) Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LM (nietoperek) Znajdź więcej post'ów przez  LM (nietoperek) Dodaj LM (nietoperek) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LM (nietoperek) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
nie będzie mnie


Lama żartował Poprostu BZIK

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2005 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Mam małe pytanko:

Czy ktoś pewny jedzie do Sieradza z okolic 3Miasta i ma 2 wolne miejsca ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2005 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HdHrROM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: sieradz

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Mam małe pytanko:

Czy ktoś pewny jedzie do Sieradza z okolic 3Miasta i ma 2 wolne miejsca ?



Jeżeli nie uda Ci się z nikim dogadać , jedź pociągiem Gdynia - Kraków /Katowice do Zduńskiej Woli Karsznice wcześniej zadzwoń do mnie zorganizujemy dowóz , tylko wcześniej napisz -zadzwoń (sorki że do znudzenia podaje nr telefonu 0-601155436
Jeżeli ktoś zdeklaruje dojazd samochodem z 3miasta dam znać)

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2005 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HdHrROM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HdHrROM Znajdź więcej post'ów przez  HdHrROM Dodaj HdHrROM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HdHrROM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Jeżeli nie uda Ci się z nikim dogadać , jedź pociągiem Gdynia - Kraków /Katowice do Zduńskiej Woli Karsznice wcześniej zadzwoń do mnie zorganizujemy dowóz , tylko wcześniej napisz -zadzwoń (sorki że do znudzenia podaje nr telefonu 0-601155436
Jeżeli ktoś zdeklaruje dojazd samochodem z 3miasta dam znać)




Oczywiście thx i sam też szukam chętnych na podwiezienie.A Twój nr mam już 3 razy w telefonie wpisany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2005 08:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Bedzie ktos z klanu BZP ?

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2005 10:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
stefan1618
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Klan "BZP" to znudzone px-y

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2005 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil stefan1618 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do stefan1618 Znajdź więcej post'ów przez  stefan1618 Dodaj stefan1618 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać stefan1618 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez stefan1618
Klan "BZP" to znudzone px-y


Jak tak dalej pójdzie a ciężko idzie to raczej z SASu tylko pojedzie najlepszy nas zawodnik "LAMA" .Strasznie daleko ten Sieradz a samochodu coś brak

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 08:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Jak tak dalej pójdzie a ciężko idzie to raczej z SASu tylko pojedzie najlepszy nas zawodnik "LAMA" .Strasznie daleko ten Sieradz a samochodu coś brak

Ja wiem... my mamy 300 km z Gorzowa i bedziemy jak się bardzo chce to zawsze da rade. Dodam że w tym czasie żona z synkiem jadą na długi wekeend nad Bałtyk a siostrzenica bedzie miała roczek... ale zcego sie nie robi aby pozanć kilku kolesi.

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Kris o poranq
Ja wiem... my mamy 300 km z Gorzowa i bedziemy jak się bardzo chce to zawsze da rade. Dodam że w tym czasie żona z synkiem jadą na długi wekeend nad Bałtyk a siostrzenica bedzie miała roczek... ale zcego sie nie robi aby pozanć kilku kolesi.


Rozumiem wszystko tylko my będziemy musieli jechać pociągiem 9 godzin i będziemy na miejscu w piątek w nocy a w niedziele z samego rańca powrót.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Kris o poranq
... ale czego sie nie robi aby pozanć kilku kolesi.



Taka prawda. Niestety, jest parę osób, dla których jest to czarna magia.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Taka prawda. Niestety, jest parę osób, dla których jest to czarna magia.



Zapraszaliśmy do Sztumu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 10:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HdHrROM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: sieradz

Rademusie ,jeżeli mogę pomóc to może wystartuj o 8.25 z Gdańska , będziesz w Zduńskiej Woli Karsznicach o 16.13 , czas podróży 7.45 min cena 2-giej klasy 41,62 . Odbiorę Cię z dworca i dowioze na miejsce.Jeżeli powinieneś być w pracy w piątek , a nie musisz pomogę)

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HdHrROM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HdHrROM Znajdź więcej post'ów przez  HdHrROM Dodaj HdHrROM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HdHrROM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Zapraszaliśmy do Sztumu


Wszystko sie zgadza, tylko przypomnij sobie, kiedy zostal ogłoszony termin zlotu w Sieradzu. Dopiero po jakimś czasie podany został termin zlotu w Sztumie. Na uregulowanie sobie spraw z pracą i finnasami, bylo trzy miesiące. Sądze, że to sporo czasu. Teraz część osób, które wcześniej sie deklarowaly, że przyjadą(i pod te osoby zarezerwowane zostaly domki), nagle sie rakiem wycofują. Szkoda, bo koszta poniosą organizatorzy.

ps. Pierwszy post na temat Sieradza 27-01-2005 13:30

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Wszystko sie zgadza, tylko przypomnij sobie, kiedy zostal ogłoszony termin zlotu w Sieradzu. Dopiero po jakimś czasie podany został termin zlotu w Sztumie. Na uregulowanie sobie spraw z pracą i finnasami, bylo trzy miesiące. Sądze, że to sporo czasu. Teraz część osób, które wcześniej sie deklarowaly, że przyjadą(i pod te osoby zarezerwowane zostaly domki), nagle sie rakiem wycofują. Szkoda, bo koszta poniosą organizatorzy.

ps. Pierwszy post na temat Sieradza 27-01-2005 13:30



Yogas nie zrozum mnie źle ale taka podróż nie należy do bardzo przyjemnych.W sumie do Sieradza pojechałbym:na w piątkowy wieczór,sobote i w niedziele z samego rańca do domku.To wychodzi jeden dzionek bo piatku chyba nie warto liczyć.A zresztą się zobaczy jak bedzie,rozmowy trwają.

Ps.Jeśli chodzi o kase moge przesłać ją Tobie za moje miejsce i nie widze w tym problemu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Yogas nie zrozum mnie źle ale taka podróż nie należy do bardzo przyjemnych.W sumie do Sieradza pojechałbym:na w piątkowy wieczór,sobote i w niedziele z samego rańca do domku.To wychodzi jeden dzionek bo piatku chyba nie warto liczyć.A zresztą się zobaczy jak bedzie,rozmowy trwają.


Rozumiem Cie doskonale. Wiem co to znaczy długa podróż. Jeśli jednak sie zdecydujesz na przyjazd, to bedzie super, a ja lub Romek odbierzemy Was z dworca(chyba, że załatwicie sobie fure).

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Ps.Jeśli chodzi o kase moge przesłać ją Tobie za moje miejsce i nie widze w tym problemu.


Na prawde nie o siano tu chodzi. Liczyłem na to, że sie wszyscy razem spotkamy, pośmiejemy, napijemy itp. Ludzi i tak bedzie sporo(i super). Mimo wszystko namawiam Cie i pozostałych którzy jeszcze myślą, do przyjazdu. Napić się i najeść w takim towarzystwie, to nielada gratka.

Jedno co moge obiecać, to super atmosfere i super zabawe i na 100% to, że jak przyjedziesz do domu w niedziele wieczorem, to będziesz max. z******

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Taka prawda. Niestety, jest parę osób, dla których jest to czarna magia.

Ja rok po roku jeździłem na Mazury 11 h za kołem aby sie w piątek na noc i w sobote z kolegami napić wódeczki. Tyle mam do powiedzienia. Dla mnie Mazury to drugi koniec kraju. Ale byłem i nie żałuje. Bo czasami poprostu trzeba "tam" być by wiedzieć o czym inni mówią

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Kris o poranq
Ja rok po roku jeździłem na Mazury 11 h za kołem aby sie w piątek na noc i w sobote z kolegami napić wódeczki. Tyle mam do powiedzienia. Dla mnie Mazury to drugi koniec kraju. Ale byłem i nie żałuje. Bo czasami poprostu trzeba "tam" być by wiedzieć o czym inni mówią



Święte słowa Kris, święte słowa

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

radzę przeliczyć ponownie proporcje napojów chłodzących http://pogoda.onet.pl/0,1232,38,miasto.html

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czapajew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
A to dlaczego?


Studia Mam w tych dniach ostatni zjazd, i niestety od h... nauki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew Dodaj Czapajew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
radzę przeliczyć ponownie proporcje napojów chłodzących http://pogoda.onet.pl/0,1232,38,miasto.html



Już parę miechów temu zamówiłem nam taka fajną pogode, co by w nocy ciepło było

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2005 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:04.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions