Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Jak się wprowadza skrypty?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Jak się wprowadza skrypty?

Czy ktoś wie jak się wprowadza skrypty do gry. Może mi to ktoś opisać co i jak mam zrobić?
Dzięki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak się wprowadza skrypty?

quote:
Napisane oryginalnie przez Krzysiek1
Czy ktoś wie jak się wprowadza skrypty do gry. Może mi to ktoś opisać co i jak mam zrobić?
Dzięki


Tylda "~" i wpisujesz /... np. /cg_madafka (jak o to chodzi)

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patOx`
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Ruda Śląska

wklejasz do konfiga :E

__________________
terefere

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patOx` Kliknij tutaj by wysłać e-maila do patOx` Znajdź więcej post'ów przez  patOx` Dodaj patOx` do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patOx` prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

taki plik q3confing.cfg otwierasz go w notatniku

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klakiers
r3surrection.net



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Tychy

Smile kamafanakakakaana

Krzysztof dla ciebie wshystko.

1.Klikasz [prawym przyciskiem myszy] na plik ...\Quake III\q3ut3 \q3config.cfg ---> nastepnie wybierasz opcje "otworz za pomoca" ---> wybierasz program textowy [zalecam WordPad] i klikasz "ok".

2.Podaje uzycie przykladowego skryptu na zmiane broni miedzy primary, a secondary ... skrypt prezentuje sie nastepujaco:

seta secondary "ut_weaptoggle secondary; set weapswitch vstr primary"
seta primary "ut_weaptoggle primary; set weapswitch vstr secondary"
seta weapswitch "vstr primary"


Calosc umieszczasz w pliku q3config.cfg [poprostu kopiujesz]

3.Teraz zastanów się jaki klawisz ma byc odpowiedzialny za zmiane broni ... wybierasz przykladowo spacje, zatem nalezy zbindowac klawisz w nastepujacy sposob:

bind SPACE "vstr weapswitch"

Zapisz plik ---> wejdz do gry ---> nacisnij spacje : ]P

4*.Podsumowujac wystarczylo przekopiowac do pliku q3config.cfg to co ponizej:

bind SPACE "vstr weapswitch"
seta weapswitch "vstr primary"
seta primary "ut_weaptoggle primary; set weapswitch vstr secondary"
seta secondary "ut_weaptoggle secondary; set weapswitch vstr primary"

Pozdrawiam ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Klakiers Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Klakiers Znajdź więcej post'ów przez  Klakiers Dodaj Klakiers do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Klakiers prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Widać że nikt nie wiem jak sie wprowadza te skrypty.
Klakiers z tym bindem nie mam problemów ale mi chodzi o to że bindy jak uruchomie u siebie urt'a to działają ale jak wejde na serwer na necie to już nie działają.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Krzysiek1
Widać że nikt nie wiem jak sie wprowadza te skrypty...


widac nie wiesz jak zadawac pytania

Przepros Klalkiera bo udzieli ci wyczerujacej odowiedzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 22:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klakiers
r3surrection.net



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Tychy

Lightbulb re

quote:
Napisane oryginalnie przez Krzysiek1
[...] bindy jak uruchomie u siebie urt'a to działają ale jak wejde na serwer na necie to już nie działają.

Kshyshtof ...
1. Uruchom wiec urt'ka "u siebie" [ z nowymi skryptami w cfg] ---> nacisnij znak tyldy "~" i wpisz w konsoli /writeconfig kszysiek.cfg [w katalogu ...\Quake III\q3ut3 powstal dzieki temu nowy plik o nazwie "krzysiek.cfg"]

2. Nastepnie wejdz "na serwer na necie" i wpisz w consoli [znak tyldy ] /exec krzysiek.cfg ... mysle, ze powinno poskutkowac.

ps. Mozna zbindowac obydwie czynnosci :
ad.1 /bind [klawisz] "writeconfig kszysiek.cfg" /// zapisze cfg
ad.2 /bind [klawisz] "exec kszysiek.cfg" /// wczyta cfg

3*. Jesli kozystash z programu "The All-Seeing Eye" to masz mozliwosc automatycznego wczytania wlasnego .cfg podczas wejscia na serwer ... wciskasz klawisz funkcyjny F2 ---> wybierasz zakladke Games ---> szukasz w "installed games" punktu Quake 3 Arena zaznaczasz go ---> i jush widzisz po prawej stronie tabeli 3 pola [ player name , config file i progr. location ] ... wystarczy wpisac nazwe wlasnego .cfg [w powyzshym przykladzie [pkt 1,2] krzysiek.cfg ]

: : peace : :
quote:
Napisane oryginalnie przez scalator
[...] bo udzieli ci wyczerujacej odowiedzi.

scal napisales udzieli ; ] ... wyszlo na to ,ze miales racje polykajac "Ł" ; ] ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Klakiers Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Klakiers Znajdź więcej post'ów przez  Klakiers Dodaj Klakiers do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Klakiers prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

No Klakiers respect, poprzednia twoja odpowiedz byla mi juz znana tzn. wiem jak to zrobić aby zadzialały te skrypty ale nie wiedziałem jak sie je wprowadza na serwer, teraz już wiem i jeszcze raz DZIĘKI.
Teraz zabierma się do sprawdzenia czy to zadziała.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Skryptow nie ladujesz na serwer, sa odpalane lokalnie na twoim komputerze. Komendy "writeconfig" i "exec" to tylko zapisywanie configa i ladowanie (do pamieci TWOJEGO komputera) jego zawartosci.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Question

Klakiers możesz jeszcze napisać jak w ASE mam wpisać jeśli chciałbym użyć kilku configów, tzn. np. w tej drugiej linice wpisuje coś takiego togglecrouch.cfg i to działa ale jeśli chciałbym wpisać jeszcze configa np. togglesprint.cfg tak abym miał takie configi togglecrouch.cfg i togglesprint.cfg. Jak mam to zrobić, mam normalnie wpisać zaraz po spacji czy wstawić trzeba jakiś ; lub " lub /exec???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2004 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

quote:
Napisane oryginalnie przez Krzysiek1
Klakiers możesz jeszcze napisać jak w ASE mam wpisać jeśli chciałbym użyć kilku configów, tzn. np. w tej drugiej linice wpisuje coś takiego togglecrouch.cfg i to działa ale jeśli chciałbym wpisać jeszcze configa np. togglesprint.cfg tak abym miał takie configi togglecrouch.cfg i togglesprint.cfg. Jak mam to zrobić, mam normalnie wpisać zaraz po spacji czy wstawić trzeba jakiś ; lub " lub /exec???


Poprostu skopiuj wszystko z jednego CeeFGa do drugiego i zapisz jako trzeci :> albo podczas gry (chodź nie wiem czy to zadziała) wpisujesz /exec xx.cfg;(exec?) yy.cfg. W ASE nie wiem za bardzo czy jest taka możliwość, może ktoś wie, ale ja Ci nie pomoge niestety...

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2004 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
franc
Krzyzak from Thorn



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Toruń

Lightbulb A moze tak

SLuchaj, swego czasu i pewnie dala jest, bodajze clanbase udostepnilo configi "najlepszych" graczy.
Do tematu ma sie to tak, ze widzialem config jednego z graczy skladajacy sie 5 roznych - osobny na grafe, osobny na chodzenie itp. Bodajze 6 config mial po prostu wpisane, zeby uruchamial wszystkie 5 na raz. Musisz popatrzec, na moje to bomba. Zadnego /exec xxxx. Ten szosty bodajze byl po prostu cfg o nazwie autoexec.cfg i jak sadze trzebaby go tylko nadpisac w Twoim katalogu, tam gdzie on sie znajduje.
Rozwaz to. Jakby Ci sie to udalo zrobic, juz nigdy nie musialbys sie martwic, ze wlasnie zaczynasz granie a nie zmieniles confgia.

Pozdrawiam

__________________
"Intery faeces et urinam nascimur"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2004 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil franc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do franc Znajdź więcej post'ów przez  franc Dodaj franc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać franc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

Re: A moze tak

quote:
Napisane oryginalnie przez franc
(...)widzialem config jednego z graczy skladajacy sie 5 roznych - osobny na grafe, osobny na chodzenie itp. Bodajze 6 config mial po prostu wpisane, zeby uruchamial wszystkie 5 na raz. (...) Zadnego /exec xxxx. Ten szosty bodajze byl po prostu cfg o nazwie autoexec.cfg i jak sadze trzebaby go tylko nadpisac w Twoim katalogu, tam gdzie on sie znajduje.
(...)



Jak już ktoś tak kombinuje no to poprostu tworzysz nowego configa i wpisujesz w nim następujące komendy:
seta exec "xxx.cfg"
seta exec "yyy.cfg"
itd.

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2004 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PizzaDriver
Już za rok matura!



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

Re: Re: A moze tak

quote:
Napisane oryginalnie przez Rombi
Jak już ktoś tak kombinuje no to poprostu tworzysz nowego configa i wpisujesz w nim następujące komendy:
seta exec "xxx.cfg"
seta exec "yyy.cfg"
itd.



seta +attack "1" - autofire

Zdarzyło mi się raz pójść na turniej promode ze złamaną ręką, ale to żaden masochizm w porównaniu do tego, co robi klakiers.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2004 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PizzaDriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PizzaDriver Znajdź więcej post'ów przez  PizzaDriver Dodaj PizzaDriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PizzaDriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:45.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions