Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Ut 2.4
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Ut 2.4

wiem ze jeszcze nie bnylo premiery, ale juz wiem ze ut 2.4 rzadzi!!! wypowiedzcie sie w tym temacie jak Wam sie podoba nowe ut , i jakie macie pierwsze wrazenia z gry ...
ja powiem tylko ze giera jest zajeqr.wabista, majstersztyk i w ogole mi sie zajeb.iscie podoba

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
roberf
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białystok

Zostalo mi 10 min sciagania i nie moge sie doczekac. Wszyscy tak to chwala jak "Lord of the ring".

Tylko jedno mnie ciekawi coolnet dziala na 2.4 czy nie.

__________________
ROBERF
Powracajacy z zasfiatow. (Mowilem ze wróce )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil roberf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do roberf Znajdź więcej post'ów przez  roberf Dodaj roberf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać roberf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
roberf
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białystok

Angry

Mam UT 2.4. Ale nie mam serwera w Polsce gdzie bym mogl w to pograc. Panowie z coolnetu do roboty Polska czeka..

__________________
ROBERF
Powracajacy z zasfiatow. (Mowilem ze wróce )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil roberf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do roberf Znajdź więcej post'ów przez  roberf Dodaj roberf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać roberf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Post 2.4

no gra niby poprawiona ( i to bardzo) ale co mnie najbardziej :/ to dzwieki (odglosy) pociskow z broni. w becie 2.3 wydawaly mi sie one o wiele lepsze. w 2.4 sa za bardzo metaliczne i tyle dzwiekow wydaja ze nie wiadomo gdzie sie dokladnie znajduje przeciwnik. inna rzecza ktora tym razem cieszy to : smoke granade (zajebisty) i rommel (tez zajebisty) i flash granade (pozadnie po oczach wali)
picmip i gamma zostaly zmniejszone :/
duzo bugow zostalo poprawionych ale zeby nie te dzwieki :/ nie wiem jak innym ale mi sie niepodobaja
ogolnie ut 2.4 jest goooooooood

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: 2.4

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA
no gra niby poprawiona ( i to bardzo) ale co mnie najbardziej :/ to dzwieki (odglosy) pociskow z broni. w becie 2.3 wydawaly mi sie one o wiele lepsze. w 2.4 sa za bardzo metaliczne i tyle dzwiekow wydaja ze nie wiadomo gdzie sie dokladnie znajduje przeciwnik. inna rzecza ktora tym razem cieszy to : smoke granade (zajebisty) i rommel (tez zajebisty) i flash granade (pozadnie po oczach wali)
picmip i gamma zostaly zmniejszone :/
duzo bugow zostalo poprawionych ale zeby nie te dzwieki :/ nie wiem jak innym ale mi sie niepodobaja
ogolnie ut 2.4 jest goooooooood



ta niektore dzwieki wqrzaja, ale ogolnie gra wymiata ...
ale smokegranadeds po prostu rzadza... mozna tak zamotac przeciwnika [i siebie tez ] ze nie wiadomo gdzie kto jest ... no a rommel;m to zupelnie inna bajka... wymiata
mam nadzieje ze coolnet bedzie w ten weekend na 2.4

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chaos
Grand Master of Disaster



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Podmrok

buuuuuuuuu

a ja testujac 2,4 dostalem heda w CTF i spalila mi sie jakas czesc w kompie (( Kuniec z ut i czymkolwiek zwiazanym z 3d, pewnie to karta ( No to mam przynajmniej tydzien z glowy.

ehh 2,4 nie rozmazuje tak ladnie teksturek (

__________________
-v3-Chaos

I tak dni człowiecze są jak liść, co spada, i jak trawa, co usycha. Ty też odejdziesz w zapomnienie, jak ten kwiat, co upadł na murawę, jak wino, które rozlane wsiąka w ziemię...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 03:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Chaos Dodaj Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sion
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking LoL

Chociarz nie sciagnelem jeszce bety 2.4 to uwarzam, ze bedzie swietna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 08:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Talking :)0

Już mam 6 Mega zassane, yeaahaaaawwww, nie moge sie doczekac kiedy bedzie reszta, na razie transferek 9 Kb/s juz mam co raz wiekszy puls i nie moge sie doczekac, nie wazne co sie wydarzy teraz to musze to miec.... Dobrze ze snajper.pl jest juz na 2.4

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

2.4

Taaaa...... grauem w to 30 minut...więc spostrzeżenia są ewidentnie "na gorąco" i niepełne ;-)))

Super burza i deszcz na Rommel ;-))) super rykoszety ;-) super dym (i to że NVG dym nie przeszkadza, a Pyza odkrył to pośmiertnie ;-)) bo ja dalej używam NVG, jak na lamera przystało!!!!
NVG zjeba**, Może to dobrze a może zle.
M4 - suuuuuper!!!! Po raz pierwszy Pyzka robił za armatnie mięcho ;-))) Ja mam cholerny nawyk z Q2, i wale niżej. Teraz pierwsza seria, to HEAD!!! Poczytajcie OTTARA na ut.pl, to się dowiecie dlaczego ;-)))

Reszata potem, ja sobie troshkoo pogram

Y.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

a jak sie spada na rommelu z tej wierzy, to sie postac drze "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"
ale najgorsze jest to, ze zablokowali r_gamma i r_picmip ... nie mozna ustawic picmipa wiececj niz 3, a gammy wiecej niz 1,5

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jagged
dr JAGODA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: wasilków city :)

Thumbs up YEAH!!!

a mi wszystko sie podoba: dzwieki QL, granaty QL, romel QL, UT JESZCZE WIEKSZY QL TERAZ a wogole to ja chce grac grac GRAC!!!
P.S. teraz jest ciemno jak w d... u murzyna w ut wiec macie szanse sie ukryc przed wzrokiem przeciwnika (no chyba ze ma nvg ale to juz inna bajka )

__________________
>>> MOZE LEWATYWKE?<<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jagged Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jagged Znajdź więcej post'ów przez  jagged Dodaj jagged do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jagged prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Smile realistyczna...

No to teraz narzekacie na NVG, moim zdaniem jest zajeebisty(ale niebęde z nim grać)tylko że troche razi po oczach, ale to jest już profesjonalnie zrobiony NVG, to panowie s SID'u postarali sie o rzeczywistą dla nas gre
P.S.NVG jest teraz realistyczny, a nie jak wtedy ze z konca mapki goscia widać
P.S.2 M4 rulez!!!mniejsza rozrzutność.
P.S.3 Spas, hmmm do d***rozrzutność qrde....
P.S.4 A z resztą broni to niewidze różnicy, no i ten desert....
P.S.5 rulez!!!dźwięki!!!jak się strzela w coś metalowego takie zawaliste metaliczne dźwięki, a jak w drewno to miazga!!!
Moja ocena gry- +10

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

1: spas gorszy, przez co MP5K lepsze (a ja uzywam mp5k )
2: flash grenade jeszcze lepszy niz poprzednio (zdjecie NVG juz nie pomaga), od teraz chodze tylko z tymi granatami, bo dymne to jakas lipa, samemu mozna sie oslepic
3: lepsze G36, robie zamiane z M4 (albo na psg jeszcze do konca nie wiem )
4: rommel teraz rox, a nie wszyscy snajpy i kto sie pierwszy wychyli
5: dzwieku i tak w pracy nie mam wiec mi zmiana nie przeszkadza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 14:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Question e

a ja mam takie pytanie: gdzie wy teraz gracie w ut??? prawie nikogo z r3 nie widze na zadnym servie, a samemu sie do pupy gra ...
ps. moze wreszcie ten coolnet bedzie na 2.4?

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Do dupy ten mod teraz jest.......
m4 spieprzyli, teraz kazdy bedzie trzymal palec na myszce i czekal az przejedzie przeciwnika od stop do glowy .... Zwalili pomysl z odrzutem pionowym do gory.....teraz to juz nikt nie bedzie cwiczyl celnosci bo po co..w pare sekund sam dojdzie do glowy....

Z NVG widac i teraz goscia z konca mapy. Niby zrobili z nim cos , z tym ze wszystko inne sie swieci jak psu jajca zamiast przeciwnika..i to tyle , na tym jasnym tle trudno go nie trafic....

Heh do reszty zmian nie mam ani za ani przeciw....denerwuja mnie tylko komendy...
Juz i tak UT ledwo ciagnie na moim 266 to jeszcze mi picmipa zablokowali....
Jak tak dalej pojdzieto niedlugo zablokuja sensitivity na powiedzmy "1" zeby nikt przypadkiem nie obracal sie za szybko.....

Wkurzylem sie i tyle powiem....niech 2.3 zostanie na serwerach jak najdluzej moim zdaniem bo 2.4 smierdzi
Pozdrawiam..

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Unhappy niestety

sinezqq bedzie trzeba sie przyzwyczaic... z tym picmipem przegieli pale....
btw. juz na coolnecie jest 2.4 wiec mozna grac =]

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

2.4 a 2.3

Tu wymienie rzeczy ktore nie podobaja mi sie w 2.4 a podobaly mi sie w 2.3 i na odwrot :
A wiec po pierwsze spass ma wiekszy rozrzut w 2.4 wedlug mnie to sux ...
picmpi , sami wiecie o co lazi
a tutaj wedlug mnie to juz calkowite przegiecie, gralem z sxl'em i ScreeM'em na lanie to same heady lecialy, gozej niz w 2.3 a sami wiecie jak to potrafi wkur*** czlowieka
jedyne co mi sie podoba w 2.4 to dzwieki. Ehh ale poiza tym to malo sie zmienilo, mogli by dac jakas nowa bron czy kilka mapek podstawowych :-//

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

bronie to bedziesz mial w 3.0 , i mapki mam nadzieje tez... no niestety musze przyznac, ze jak na poczatq bylem zachwycony tą betą, tak teraz trudno mi sie jest przyzwyczaic, i sie inaczej gra... juz nie ma tak ze z jednego konca dockow zabijesz goscia, bo ja qr.wa nie moglem dzisja za cholere w nikogo trafic na dluzsza odleglosc... na spasie tak samo to widac... dzisiaj na LANie, go testowalismy z qmplem, i zeby zabic kogos bez kevlara, musialem 2razy trafic mu w klate, a zeby potwierdzic moje zaskoczenie powtorzylem to 4 razy i niestety jest zgrzyt bo 1 strzalem to chyba tylko w heda zabije... w becie 3, chcialbym zeby zrobili takie cos ze jak np. trafi sie z bardzo blizka w noge to zeby ja urywalo albo cos, bo to tez trzeba dopracowac

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Angry 2.4 Sux

A ja wam powiem , ze jakbym mial wybierac miedzy 2.3 a 2.4 to na pewno wybral bym 2.3. Nowa beta moze i jest ladniejsza graficznie ale jest to takie dno jezeli chodzi o bronie (M4 - za 6 strzalem trafiam w stojacego kolesia z 1 metra jak mu mierze na glowe) , dzwieki (mi sie zygac chce jak slysze te swisty i echo co trwa przez 15 sekund po kazdym strzale , oraz drabinki - wtedy wiedzialem ze ktos po niej wchodzi a teraz nic tak samo jak kroki). Jedyne co mi sie podoba w nowej becie to granaty dymne , to jest fajna rzecz ale reszta to takie dno , ze szkoda gadac . Ja nie umiem w ta gre teraz grac i dla mnie nie jest to juz taka frajda jak wczesniej , tylko sie denerwuje zamiast dobrze bawic.
To juz nie jest gra na sluch tylko na wyczucie...

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: 2.4 Sux

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-kiler

To juz nie jest gra na sluch tylko na wyczucie...


te no teraz to wlasnie jest gra na sluch bo ch.uja slychac, i tzreba sie wslychac zeby cos uslyszec

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 00:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Re: 2.4 Sux

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS

te no teraz to wlasnie jest gra na sluch bo ch.uja slychac, i tzreba sie wslychac zeby cos uslyszec



Dupa, teraz jest chunia bo w ogole ciezko sie zorientowac skad nadchodzi dzwiek. W beta 2.3 czasami mialem przewage nad przeciwnikiem dzieki temu ze uwaznie slucham, a jak wiemy malo kto gra w Polsce z dobrym/glosnym dzwiekiem wiec moglem wiedziec gdzie wrog. Teraz to juz zwalone na tyle ze ogladam sie z 3 strony i dalej nie wiem gdzie wrog...

SiD chce zrobic gre dla lamerow, zeby kazdy gosc po wejsciu na server i pierwszym kontakcie z UT powiedzial: "ale super granaty, i te dzwieki, he i ostatni nie jestem bo jakos juz 56 headow zdobylem, super gra"

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 00:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Unhappy true

Racja, nie dawno mi sie zrabaly sluchawki to za chu=ja nie moglem ugrac, teraz jak jest beta 2.4 to moge grac nawet przy wlaczonej muzie.

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Thumbs up Jak dla mnie 2.4 rzadzi :))

Uhh, nareszcie, zablokowali to smieszne gamma i picmip, nareszcie mozna (na jak dlugo?) miec pewnosc ze przeciwnik widzi to samo co i ja. Gierka stala sie bardziej realistyczna, dzwieki suuuper ogolnie nie mam sie do czego czepiac, ale... jest jedna rzecz, ktora zje*.*i programisci po calosci, otoz ksztalt ognia z broni (m4) przypomina GWIAZDKE, dla niewtajemniczonych napisze, ze taki ksztalt osiaga sie w rzeczywistosci tylko i wylacznie gdy nakreca sie specjalna nasadke na koniec lufy gdy strzela sie ze SLEPAKOW. Powod? Sila sprezonego gazu w lufie nie ma sily przeladowac mechanizmu, dlatego nasadka zwieksza stopien jego kompresji.
Bardzo lamersko to wyglada, mniej wiecej jak na tanich filmach dla idiotow widocznie, gdzie faceci napiepshaja z takimi wlasnie nasadkami.
Moze troszke OffTopic, ale ulzylem sobie :)

Pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking hehe

borg nie pisz takich bzdur. hehee
a co do 2.4 to uwazam ze ogolnie jest lepsze od 2.3 ale nie do konca to co mnie najbardziej denerwuje to problemy z celowaniem bo strzelam i strzelam w taki sam sposob jak w 2.3 gdzie trafialem w przeciwnika a tutaj jakos sie **** musze strasznie nameczyc zeby go wogole trafic a reszta rrzeczy to spoko grafika dobrze ze zostala zmieniona przynajmniej wiecej szczegolow widac powinni zmixowac 2.3 z 2.4 i wydac jak najszybciej 2.5 tak uwaazam nara tyle

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 03:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja sie wkurwialem jak mi jakas lama z SUPER-EXTRA SPASem walila 1 strzala i zdychalem a ja musialem z mp5k wjebac z 8 naboi wiec jak teraz oslabili spas to te lamaki juz nie potrafia nikogo zabic jednym strzalem i maja jakies zale do SId'a - ZALOSNE , albo wszystkie bronie zabijaja po 1 kulce ( i w tym mp5k) albo trzeba z kazdej broni strzelic ze 3 razy zeby zabic !!!!! MYŚLCIE TROCHE

co do trafinia: te zale ze "ja juz nie moge trafic z mojego M4 buuu... (placz)" tez sa bezpodstawne, panowie albo chcecie miec duza sile ognia (M4) albo celnosc (G36, ktore teraz jest celniejsze niz M4 w ver. 2.3) a jak juz chcecie i to i to, to napiszcie do nich zeby umiescili lasery lub bron plasmowa

co do ograniczenia grafy: tu tez "ucieli", poniewaz chodzilo im o wyrownanie szans graczy, jezeli ktos wlaczy sobie jakies opcje graficzne ktore nie sa dostepne z poziomu menu to juz na starcie ma przewage nad kims kto takich momend nie zna, dla mnie osobiscie to cheaty

i na koniec dzwiek: ja osobiscie raz na 10 razy gram z dzwiekiem, ale jezeli rzeczywiscie teraz nie da sie ustalic polozenia wroga na podstawie glosow to zje.bali

Edytowane przez dnia 11-02-2002 o godz. 14:51

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 11:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

jak tak patrze to zapomnieliscie napisac o jeszcze jednej BARDZO istotnej (przewaznie dla mnie i kumpli z mojego lanu) sprawie, a mianowicie o tym ze teraz, w 2.4, ludziom o pingu 200-300, jest znacznie trudniej trafic ludzi o malym pingu,a ich trafic (tych o duzym pingu) dla tych o malym jest znaczniem latwiej
sam mam w dzien tylko 200 lub wiecej pingu, wiec teraz LIPA
ale wy to powinniscie sie cieszyc (przynajmniej wiekszosc)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 14:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-R.K.Pyziaty
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: wRO

Unhappy

Kto sie cieszy ten sie cieszy... ja ostatnio mam ping 200-300 ze stratami pakietow i nie idzie w nic trafic. Dla mnie 2.4 to gowno z nowego m4 nie umiem grac , a spas to kompletna lipa wiec uzywam g36 i mp5. Dzwieki chociaz nic nie slychac sa calkiem fajne, a jedynym prawdziwym plusem sa granaty dymne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-R.K.Pyziaty Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-R.K.Pyziaty Znajdź więcej post'ów przez  -v3-R.K.Pyziaty Dodaj -v3-R.K.Pyziaty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-R.K.Pyziaty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

A ja wam powiem , ze jednak pomimo niskich fpsow , zaczynam sie przyzwyczajac do tej wersji....Heh po prostu lepiej z m4 nie strzelac na dalekie dystanse i juz jest w porzadku

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Unhappy

Jezeli jest tak jak piszecie to lipa. Jezeli obcieli dzwieki tak jak mowi GuriaS to naprawde ******i sprawe. W koncu w UT glos to byla podstawa jezeli spiepszyli to, to juz mi sie 2.4 nie podoba (jeszcze tylko 1,5h i sie sciagnie
Ktos napisal cos na temat braku odglosow podczas wchodzenia po drabinie - to akurat mi sie podoba, bo jezeli chcesz to mozesz po drabinie poruszac sie po cichu i tak jest ql bo mozna sie niezle podkradac do snajperow hehe

Sprawa picmipu, hmm ciezka sprawa bo jakos teraz mam silny sprzet i wali mi picmip, ale do niedawna mialem starocia i dzieki temu parametrowi mialem jakies 20 fps wiecej, dzieki czemu moglem komfortowo grac i wiem co czuja, bo sam do niedawna tak samo sie czulem. Ale jezeli mamy dazyc do realizmu to jest to jednak nie ta droga. Brightness - ok to rozumie, ale sprawa z picmipem - troche do dupy w koncu jak ktos lubi rozmazane textury to ok.

Inaczej wydaje mi sie z nvg - w koncu to TYLKO noktowirzor i jego dzialanie juz od poczatku UT nie podobalo mi sie, bo qfa co to za noktowizor ktory powoduje ze rzeczy i playerzy swieca ?
Toz to nie noktowizor tylko radar !
Zreszta nadal tak twierdze, a nie tylko po przez to ze nie dziala tak jak w RL, a po przez to ze zbyt duzo czasu zajmoje zidentyfikowanie przeciwnika. W walce z nvg jest takie podejscie - na celownik i jak czerwony to nie strzelac. Co najmniej 1s jest tracona na identyfikacje celu. Gdy gram bez to widze -np. czerwona opaska - strzelam od razu i trup (albo on albo ja
Moim zdaniem moglo by nvg nie byc w ogole.

Narazie bazowalem na tym co Wy popisaliscie i waszych wrazeniach, jak sie tylko mi sciagnie i przetastuje 2.4 na COOLnecie to walne swoje wrazenia z gry w Urban Terror 2.4

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

A ja wam mowie ze do 2.4 da sie przyzwyczaic , i tez mozna czerpac przyjemnosc z gry....... Heh nawet lapanie headow stalo sie przyjemniejsze jakos

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:06.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions