Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Wojna z Irakiem
Czy jestes za wojna przeciwko Irakowi?
You do not have permission to vote on this poll.
Tak 20 51.28%
Nie 14 35.90%
Nie mam zdania 5 12.82%
W sumie: 39 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (12): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Wojna z Irakiem

Jestescie za konfrontacja zbrojna z Irakiem?
Czujecie zagrozenie z ich strony?

Ja jestem raczej za tym by Irak rozbroic sila, jesli nie idzie po dobroci. Inspektorzy z dnia na dzien ukazuja niezbite dowody na to, ze Irak tworzy bron masowego razenia, bilogiczna, nuklearna.

Czekam na Wasze opinie.

A to maly komentarz z forum GOL:

Gotowość bojową osiągnęła już wyborowa Podkarpacka Orkiestra Przeciwpancerna, wyposażona w trąby o średnicy 750 mm (służące do niszczenia umocnień przeciwnika, np. murów), talerze antyrakietowe i bęben samonaprowadzający. W tym tygodniu w stronę Iraku wypłynie I Eskadra Kajaków Rakietowych (niewykrywalnych dla radarów). Jeśli nie nastąpią jakieś nieprzewidziane trudności (np. fale), to flotylla powinna dopłynąć do Iraku około roku 2007. W najbliższym czasie na Bliski Wschód rusza (autostopem) I Pułk Kawalerii Bezprzewodowej, znany z rubasznych pieśni i mocnych łbów. Jeśli tylko pojawią się sprzyjające wiatry, to Bagdad zbombardowany zostanie przez II Szwadron Latawców Strategicznych przy pomocy pisanek, dzięki czemu będzie można stworzyć 1000 nowych miejsc pracy dla artystek ludowych (użycia jaj ubiegłorocznych zabraniają konwencje międzynarodowe).
Decydujący atak na pałac Husajna dokona słynna I Wąchocka Dywizja Ciasnych Beretów, która wyspecjalizowała się w desantach bez spadochronów. Wynika to nie tylko z braku środków na sprzęt, ale z
zaobserwowanego przez naukowców wojskowych zjawiska, że skoczek bez spadochronu jest trudniejszy do trafienia. Tymczasem w tajnej bazie wojskowej w Pacanowie prowadzane są szkolenia emigrantów irackich. Gdy zostanie obalony reżim Husajna, zajmą się oni dolewaniem oleju rzepakowego naszej produkcji bezpośrednio do złóż
ropy naftowej. Następnie ten produkt będzie sprzedawany odbiorcom na całym globie. Światowa opinia publiczna zamarła w oczekiwaniu na kolejne działania naszego supermocarstwa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

IMO - USA chodzi glownie o wlasne interesy makroekonomiczne (ropa naftowa).

A teraz maja znakomity pretekst do wojny i mysle, ze bezpardonowo go wykorzystaja :o

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

bush na 101% zaatakuje irak, bedzie to wojna w imie pokoju na bliskim wschodzie

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas
IMO - USA chodzi glownie o wlasne interesy makroekonomiczne (ropa naftowa).

A teraz maja znakomity pretekst do wojny i mysle, ze bezpardonowo go wykorzystaja :o


Dokladnie... chodzi o rope....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Nie wiem czy jestem za wojna, bo wojna to wojna, nic dobrego :/

Z drugiej strony gdyby inspektorzy znalezli bron to Irak powinien byc rozbrojony, ale problem w tym ze caly czas nic konkretnego nie znalezli, a USA i tak sie napala.

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja jestem przeciw ... zgina niewinni ludzie, poza tym wojen powiino sie unikac, a tu jest wrecz przeciwnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 20:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

chcą wojny bo mają o co walczyc (ropa)
Z kolei z Koreą nie chcą walczyc...(po co im ryż? )

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK

Z kolei z Koreą nie chcą walczyc...(po co im ryż? )


To nie takie proste - korea ma 4 armie co do wielkosci na swiecie...

To nie tam jakis smieszny Saddam...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

niby tak, ale sądząc po Bushu on sie tym nie przejmuje bo przecierz ma największą

a saddama to mozna obalic jakos normalniej...po co wojna ? :/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

wszyscy podniecaja sie tym ze stanom chodzi tylko o rope
...a dlaczego mialoby byc inaczej ?
na co wy liczycie ze ktos wysle swoich ludzi na smierc
wrzuci w to gowno kase tylko po to by znow nastal pokoj i porzadek

mniejsza o cel wazny bedzie rezultat tego co zrobia
a ten jest raczej oczywisty
mowie o obaleniu rzadow sadam ktorego masa ludzi
pewnie przez wyglad uwaza za jakas potulna owieczke

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

nom bedzie wojna
ale na mnie nie liczcie
mi sie juz nie chce strzelac do beduinow

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 00:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

no ale z bronia atomowa, to Diablo Bush jush przesadzil :o

podobno chce nas bronic przed czyms, czego sam zamierza uzyc jako argumentu

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 02:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie ma sie co smiac, bo tak naprawde jest straszne, ze w dzisiejszych czasach ktos darzy do wojny, i to jeszcze grozi atomowami. Bush i cale to USA jest smieszne, przeciez nawet jezeli Saadus ma A-Bomb, to przeciez z checia jej uzyje przeciwko stana, bo co ma do stracenia? Heh... Wszyscy zginiemy, przez jeden, wyjatkowo glupi, i chciwy narod, ktory ma zapedy nacjonalistyczno rasistowskie. Ciekawa wizja, nie powiem, ciakawa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 08:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

moze stwierdzicie ze moje zdanie jest lekko dziecinne, niepowazne i wrecz glupie ale ja sam chetnie wybilbym tych wszystkich brudasow od afganistanu poprzez irak az do korei, banda debili ktora albo chce ro****** swiat, albo bije sie meidzy soba za sprawa religii albo zabija sie o to kto dostanie paczke od organizacji harytatywnych - ci ludzie sa na tak wczesnym etapie rozwoju (jakies 100 lat za czarnymi) ze pozamykalbym ich w komorach i wpuscilbym te gazy ktore sami wyprodukowali (oczywiscie nie mowie o cywilach bo oni sa biedni i nic zlego nie zrobili)

nawet jesli stanom chodzi o rope to niech sobie robia wojne, przynajmniej za 5 lat nie bedziemy mowili "**** saddam spuscil nam atomowke na europe a 5 lat temu bush chcial go zgladzic, dlaczego tego nie zrobil?"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 10:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

majes masz podobne do mnie podejscie
ja jakbym mogl to bym zmniejszyl populacje swiata pewnie o 1miliard

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Nie wiem czy chcialo wam sie czytac, ale pod tekstem w pierwszy poscie jest taka notka prasowa

Najlepszy fragment imo:

"W tym tygodniu w stronę Iraku wypłynie I Eskadra Kajaków Rakietowych (niewykrywalnych dla radarów)"

Niech będą dwa

Decydujący atak na pałac Husajna dokona słynna I Wąchocka Dywizja Ciasnych Beretów, która wyspecjalizowała się w desantach bez spadochronów. Wynika to nie tylko z braku środków na sprzęt, ale z zaobserwowanego przez naukowców wojskowych zjawiska, że skoczek bez spadochronu jest trudniejszy do trafienia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
majes masz podobne do mnie podejscie
ja jakbym mogl to bym zmniejszyl populacje swiata pewnie o 1miliard


Juz byl taki jeden malarz z austrii...

Zebyscie sie nie zdziwili gdy "brudasy" dogadaja sie z zoltkami i postanowia sie pozbyc bialych...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
ja jakbym mogl to bym zmniejszyl populacje swiata pewnie o 1miliard


ja bym zmniejszyl swiat do naszych znajomych i nas samych, boardowiczow (no i producentow gier)

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Juz byl taki jeden malarz z austrii...

Zebyscie sie nie zdziwili gdy "brudasy" dogadaja sie z zoltkami i postanowia sie pozbyc bialych...



dlatego biali musza byc pierwsi... nie wiem na co czeka bush...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 12:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
dlatego biali musza byc pierwsi... nie wiem na co czeka bush...

Majes - nawet jak bedziemy pierwsi - to nie mamy szans z zoltkami...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
Nie wiem czy chcialo wam sie czytac, ale pod tekstem w pierwszy poscie jest taka notka prasowa

Najlepszy fragment imo:

"W tym tygodniu w stronę Iraku wypłynie I Eskadra Kajaków Rakietowych (niewykrywalnych dla radarów)"




czytalem

mają doplynąc w 2007 chyba

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Majes - nawet jak bedziemy pierwsi - to nie mamy szans z zoltkami...


tak tak beda strzelac z kapiszonow do mysliwcow

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
tak tak beda strzelac z kapiszonow do mysliwcow

Zalamka... - oni nie maja kapiszonow... Maja rosyjskie wyposarzenie, rosyjskich technikow i bardzo duzo kasy...

Tam, ze zginie 10.000 zolnierzy w jedynej akcji - nikt nie bedzie protestowal...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Ostatnio na Discovery pokazywali troszke treningi sluzb specjalnych w Rosji (takie plutoy cale). Co trening ktos sie lamie, a sa przypadki ze gina. Dla nich to nie trening bez ofiar. Ciekawi mnie to, bo rzeczywiscie jak pokazywali jak sie bija to goscie z polamanymi nosami do barakow wracali.

Widac, ze dzungle mamy na wschodzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

http://info.onet.pl/641495,12,item.html

Czyli w ciagu szesciu tygodni mamy wojne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja bym wybil tylko fanatykow religijnych, dyktatorow i inne takie. W ogole religia powinna byc zakazana - 90% konfliktow przez to jest. Ta cala "wojna z terroryzmem" to tez nic innego jak wojna z fanatykami religijnymi.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Ja bym wybil tylko fanatykow religijnych, dyktatorow i inne takie. W ogole religia powinna byc zakazana - 90% konfliktow przez to jest. Ta cala "wojna z terroryzmem" to tez nic innego jak wojna z fanatykami religijnymi.

Dokaldnie - tylko nie utozsamiajcie calego swiata arabskiego z fanatyzmem...

To samo jest np z Izraelem - 90% spoleczenstaw ma jakies posty i swieta... Problem jest z tymi 10% fanatykow ktorzy koniecznie chce mieszkac na palestynskiej ziemi...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

no coz ludzie wymyslili sobie Boga by zyc a teraz maja z tym tylko problem bo przez niego umieraja
o ironio...

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Angry

Ja *******e za kogo Wy sie macie? Zajebani **** Polacy mysla ze sa pepkiem swiata, all wiedza najlepiej i wszedzie sie musza **********. Wojna z irakiem to zajebisty pomysl. Niech sie **** powybijaja debile i bedzie spokooj. Trzeba zwalczac przeludnienie na ziemi. Naszych zolnierzy moga tam wyslac ale po co? Zeby irakijczycy poumierali ze smiechu jakiem mamy wyposazenie? MOzemy co najwyzej wyslac batalion kobiecy bo tego(pieknych kobiet) nam nie brakuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

dobre mamy te jednostki chemiczne czy jakies tam ....
i jeszcze GROM...
a reszta wojska to jeden wielki ROTFL :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:25.    Strony (12): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions