Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > W jakim jestescie wieku ???
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

ja gram od wersji 4.0 ale tak naprawde gra zaczeła si już od bety 6.0

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Taaaa, jaaasssnee, co ktos pisze ile gra czasu to sie okazuje ze 1,5 roku. Granie z kolegami w kaffe po LANie mozecie sobie wsadzic gleboko w d***. Z tego towarzystwa wylacznie NEO gra ponad 1,5 roku w NET'cie. Gra po LAN'ie to nawet nie polowa gry, znasz kumpli, znasz ich zagrywki, prawie nic sie nie uczysz. Dla mnie staz gry = staz gry w i-net'cie.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]2*loop
Uuuuu... Mocne slowa.

Mialy nie byc mocne, ale jakos tak wyszlo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 17:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

quote:
Napisane oryginalnie przez -=|KFOR|=-AK_47
Ja np. mam 19 latek a gram w cs'a od wersji b6.0
jestem pewny ze kilku z was nie widzialo takiej wersji na oczy



quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
to dlaczego grasz jak lama?


no jasne *lama*
hehehh jak jestem z nim na servie wszyscy go od citera wyzywaja!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
Taaaa, jaaasssnee, co ktos pisze ile gra czasu to sie okazuje ze 1,5 roku. Granie z kolegami w kaffe po LANie mozecie sobie wsadzic gleboko w d***. Z tego towarzystwa wylacznie NEO gra ponad 1,5 roku w NET'cie. Gra po LAN'ie to nawet nie polowa gry, znasz kumpli, znasz ich zagrywki, prawie nic sie nie uczysz. Dla mnie staz gry = staz gry w i-net'cie.

noooo
a nauczyl mnei grac nie kto inny jak [STER]Immortal pozdro dla miszcza

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

a co do APC .. pamietam
looknijcie sami
http://toons.cscentral.com/apc.shtml

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

gram w necie od wrzesnia 2000, czyli sporo ponad rok. nie jestem lama, co JACK?

lat mam 23 ( )

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o



no jasne *lama*
hehehh jak jestem z nim na servie wszyscy go od citera wyzywaja!


Bo ty mial byc joke, a tu "mocne slowa wyszly"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 22:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Ja mam 15, a w cs gram od 1.0 (tuz przed 1.1) , wiec na APC zdarzylem sie jeszcze zalapac

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

OnE

A ja mam lat 19. W Cs'a gram 1.5 roku. Pierwsza wersja cs jaka widzialem byla beta 4.0, ale wtedy jeszcze nie mialem netu :/.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnE Znajdź więcej post'ów przez  OnE Dodaj OnE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO
gram w necie od wrzesnia 2000, czyli sporo ponad rok. nie jestem lama, co JACK?



Jak nie, jak tak

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 01:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja mam 15 lat, czyli w porównaniu z iNNymmi jestem młody
W cs'a gram od wersji 1.1 a odkładniej od kwietnia 2001.

P.S. Kiedy weszła wersja 1.1 ?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
a co do APC .. pamietam
looknijcie sami
http://toons.cscentral.com/apc.shtml



hyhyhyhyhyhyhy i o to chodzi w APC a nie że cały czas biegasz i strzelasz

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 10:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
a co do APC .. pamietam
looknijcie sami
http://toons.cscentral.com/apc.shtml

Neo zaebista stronka buhahaah animacje cool usmialem sie ze prawie z fotela spadlem ale zeczywiscie kiedys mozna bylo lamerow spotkac co tak robili

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
Taaaa, jaaasssnee, co ktos pisze ile gra czasu to sie okazuje ze 1,5 roku. Granie z kolegami w kaffe po LANie mozecie sobie wsadzic gleboko w d***. Z tego towarzystwa wylacznie NEO gra ponad 1,5 roku w NET'cie. Gra po LAN'ie to nawet nie polowa gry, znasz kumpli, znasz ich zagrywki, prawie nic sie nie uczysz. Dla mnie staz gry = staz gry w i-net'cie.
Tia jackkiller masz racje ja np grlame od wersji 6.0 ale tak jak mowisz albo z botami albo z kumplami na lanie tak naprawde moja neto kariera zaczela sie od 7.0 wtedy zaczalem grac na powaznie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

Talking

hehehe widze ze ja tu jestem swieza krew ja zaczalem od 1.3

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja zaczolem grac od bety 7.1, ale dlugo w nia nie gralem bo wyszla za jakies 2 tygodnie moze, albo nawet wczesniej versja 1.0
I wtedy zaczal sie przyplyw nowych cs maniakow hie hie
Ps modele z 7.1 r0x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 18:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
Taaaa, jaaasssnee, co ktos pisze ile gra czasu to sie okazuje ze 1,5 roku. Granie z kolegami w kaffe po LANie mozecie sobie wsadzic gleboko w d***. Z tego towarzystwa wylacznie NEO gra ponad 1,5 roku w NET'cie. Gra po LAN'ie to nawet nie polowa gry, znasz kumpli, znasz ich zagrywki, prawie nic sie nie uczysz. Dla mnie staz gry = staz gry w i-net'cie.

A skad ty mozesz wiedziec od jakiego czasu ja w CS'a gram w necie? Mow za siebie a bedzie dobrze.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]2*loop

A skad ty mozesz wiedziec od jakiego czasu ja w CS'a gram w necie? Mow za siebie a bedzie dobrze.


Nie wiesz ze JACK to wrozka ?
Zawsze o 19:00 w telewizji leci od razu po dobrej nocce

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 07:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]2*loop

A skad ty mozesz wiedziec od jakiego czasu ja w CS'a gram w necie? Mow za siebie a bedzie dobrze.



Tak sie sklada ze pamietam kto wtedy (poltora roku temu) gral w CS'a w net'cie - byla to mala garstka ludzi - statsy TOPu mialy okolo 200 wpisow, z czego i tak duza czesc pochodzila od graczy zagranicznych.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ehh a ja tam gram w CSa troche ponad rok (jakies 4 miesiace ponad rok ) i wali mnie to co sobie myslicie. A tak wogole to jestem na 3 roku studiow

Edytowane przez Mantis dnia 26-11-2001 o godz. 14:34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]BuDzIs
[SPECNAZ] member



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja gram około roku.
A lat mam 16,5

__________________
O rany, rany jestem nie pokonany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]BuDzIs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]BuDzIs Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]BuDzIs Dodaj [SPECNAZ]BuDzIs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]BuDzIs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER


Tak sie sklada ze pamietam kto wtedy (poltora roku temu) gral w CS'a w net'cie - byla to mala garstka ludzi - statsy TOPu mialy okolo 200 wpisow, z czego i tak duza czesc pochodzila od graczy zagranicznych.


Tego sie akurat domyslilem. Ale chodzi mi o to, ze wszystkiego nie przewidzisz. Tak sie sklada ze ja mam lacze, ktore bardzo kiepsciutko chodzi po Polsce a zagraniczne serwy mi smigaja i od poczatku az do chwili obecnej gram tylko na Barrys World'ach. Na polskich serwach gram tylko klanowki i to z cafe.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

ja mam 17 i nie chce wiecej

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Post

APC na pewno wywalili w wersji 1.1 , pamietam bo zaczynalem od 1.0 i tam bylo apc.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion
Zawsze o 19:00 w telewizji leci od razu po dobrej nocce




NEMESIS nam mowil, ze ogladasz jeszcze "dobre nocki"

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 06:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO




NEMESIS nam mowil, ze ogladasz jeszcze "dobre nocki"


Wydalo sie!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 13:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

Wydalo sie!!!



hyhy JOKE a co 12letni nie moga gogladac dobre nocki ? reksio
Ale najlpesza byla Bolek i Lolek hehe
Ale juz nie ogladam ... zeby nie doszlo do nieporozumien

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]BuDzIs
[SPECNAZ] member



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion


hyhy JOKE a co 12letni nie moga gogladac dobre nocki ? reksio
Ale najlpesza byla Bolek i Lolek hehe
Ale juz nie ogladam ... zeby nie doszlo do nieporozumien




Scorpion nie tlumacz sie i tak Ci nie uwiezymy

__________________
O rany, rany jestem nie pokonany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]BuDzIs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]BuDzIs Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]BuDzIs Dodaj [SPECNAZ]BuDzIs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]BuDzIs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Ja mam 18 lat , gram w cs'a na necie , bo ktos pisal ze tylko to sie liczy , od lipca tego roku , czyli od zalozenia SDI !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:37.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions