Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > DOOM III > Problem- prosze o pomoc
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fioodi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: Bełchatów

Unhappy Problem- prosze o pomoc

Sciągałem sobie z neta dwa razy Doom3Demo. Najpierw z polskiej strony, następnie z zagranicznej... Za każdym razem było to samo !!!. Gra się pięknie instalowała do pewnego momentu. Otóż instalka stawała na 100% a po chwili pojawiało się okienko "error" w którym pisało że plik d3demo.ini nie moze zostać rozpakowany z folderu C://d3demo (gierke sciągałem na dysk "d") Na koncu tego komunikatu pisało "Ściezka nie mogła zostać odnaleziona". Dodam że do ściągania używałem FlashGet-a, a cały plik instalacyjny ważył 472mb. Mam Windows ME i dość szybki komputer (AMD Athlon 2500+333, 512ddr, GF fx5200 128mb).

Moze zna ktoś wyjscie z mojego problemu.

Za chwile podam kopię treści okienka "error" które pojawia mi się podczas instalki.

Nie wiem czy to konieczne, ale dopowiem że gierka mi niechodzi Wyskakują dwa okienka przy uruchamianiu aplikacji których treść podam również za chwile

__________________
TYSIĄCE SPRAW JEDEN GKS
TYSIĄCE SPRAW JEDEN DOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2005 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fioodi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fioodi Znajdź więcej post'ów przez  fioodi Dodaj fioodi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fioodi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
devourer
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja:

Nie dziala pod ME doom3

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2005 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil devourer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do devourer Znajdź więcej post'ów przez  devourer Dodaj devourer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać devourer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

D3 dziala tylko pod XP

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2005 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
devourer
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja:

Wink

i W2000

Wez wywal sobie te ME. ME to szajs, nikt juz nic nie robi pod ME. Nawet Microsoft porzucil projekty i wszelkie laty do tego.
Albo zainstaluj sobie 98SE i potem specjalnego patcha przez ktory chodzi D3 albo XP.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2005 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil devourer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do devourer Znajdź więcej post'ów przez  devourer Dodaj devourer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać devourer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez devourer
i W2000

Wez wywal sobie te ME. ME to szajs, nikt juz nic nie robi pod ME. Nawet Microsoft porzucil projekty i wszelkie laty do tego.
Albo zainstaluj sobie 98SE i potem specjalnego patcha przez ktory chodzi D3 albo XP.


Aby moc istalowac na innych OSach to trzeba zrobic obraz gry i w nim podmeinic plik... To nie tak hop siup.

A na ME tez sie da...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2005 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fioodi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: Bełchatów

A jak się robi ten niby obraz gry??

__________________
TYSIĄCE SPRAW JEDEN GKS
TYSIĄCE SPRAW JEDEN DOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2005 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fioodi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fioodi Znajdź więcej post'ów przez  fioodi Dodaj fioodi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fioodi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez fioodi
A jak się robi ten niby obraz gry??

Tym pytaniem wskazujesz, ze tego nie wykonasz...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2005 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fioodi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: Bełchatów

Daj spokój... prosze napisz mi kilka wskazówek jak robi się obraz gry.. potrafie wiele rzeczy na kompie, dlatego kolejna sprawa niepowinna sprawic mi problemu...

__________________
TYSIĄCE SPRAW JEDEN GKS
TYSIĄCE SPRAW JEDEN DOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2005 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fioodi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fioodi Znajdź więcej post'ów przez  fioodi Dodaj fioodi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fioodi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez fioodi
Daj spokój... prosze napisz mi kilka wskazówek jak robi się obraz gry.. potrafie wiele rzeczy na kompie, dlatego kolejna sprawa niepowinna sprawic mi problemu...

Potrzbujesz programu do robeinia obrazu. Mozna to zrobic w Nero, Clonie, ale polecam Ultra ISO, bo potem ten obraz trzeba edytowac (podmienic jeden plik aby szlo instalowac na kazdym systemie).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2005 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fioodi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: Bełchatów

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Potrzbujesz programu do robeinia obrazu. Mozna to zrobic w Nero, Clonie, ale polecam Ultra ISO, bo potem ten obraz trzeba edytowac (podmienic jeden plik aby szlo instalowac na kazdym systemie).


jakie plik masz na myśli...?

__________________
TYSIĄCE SPRAW JEDEN GKS
TYSIĄCE SPRAW JEDEN DOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fioodi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fioodi Znajdź więcej post'ów przez  fioodi Dodaj fioodi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fioodi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez fioodi
jakie plik masz na myśli...?

Sciagniesz moda - to bedzie powiedziane jaki podmienic...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:58.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions