Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > myszka?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
quarigan
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Poznań

Question myszka?

Mieliście kiedyś taki problem z myszką że po ruszeniu np. w góre obraz dopiero po chwili sie poruszał za myszką? Czasem mi sie coś tak psuje i nie wiem czmu? Mam mysz na PS2 z przejściówką na com 1 . Czy ktos może mi pomóc???

__________________
każdy dresiarz to śmieć...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quarigan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quarigan Znajdź więcej post'ów przez  quarigan Dodaj quarigan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quarigan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPEC]Dzordz!!!
PING MASTA!



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wroclaw

i zapomniales dodac ze masz Windowsa XP prawda? MIalem dokladnie to samo... Ale teraz juz nie mam. Cs dalej nie chodzi idealnie (jakos tak dziwnie), ale myszka sie nie spoznia. Nie jestem pewien, ale to chyba zasluga wszystkich nowy patchy ze strony. ALe najlepiej zrob tak jak ja i zainstaluj drugi system na ktorym bedziesz gral... A jesli nie masz xp ( w co szczerze watpie ) To nie poradfie Ci pomoc

Aa... pewnie teraz wyjde na glupiego, ale mala rada do kazdego rwonie glupiego jak ja jesli macie winde xp to natychmiast instalujcie jakiegos dobrego fire wall'a bo to co ten sytem wyprawia to jakas wielka komedia... ;\

__________________
a co tam ja tez kce miec sygnaturke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPEC]Dzordz!!! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPEC]Dzordz!!! Znajdź więcej post'ów przez  [SPEC]Dzordz!!! Dodaj [SPEC]Dzordz!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPEC]Dzordz!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quarigan
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Poznań

Mam W98,
Mam najnowszego patcha i niby dobre ster do mszki (A4tech)
Chyba jako jedyny mam taki problem...

__________________
każdy dresiarz to śmieć...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quarigan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quarigan Znajdź więcej post'ów przez  quarigan Dodaj quarigan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quarigan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

Twoj problem tkwi w ustawieniach CS'a.. musisz w opcjach video zmienic na "opengl" .. teraz masz pewnie direct3d..

zmien, a nie bedzie Ci plywala..
chyba, ze masz wina XP i nie mozesz zmienic na opengl.. w takim razie musisz sciagnac detonatory pod XP do swojej karty..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

hehe.. odpowiedzielismy prawie w tym samym momencie, dlatego to co pisalem o XP nie dotyczy juz Ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

c35 chcesz bana za pisanie kilku postow pod soba?
^^

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
c35 chcesz bana za pisanie kilku postow pod soba?
^^



Wlasnie c35! Masz pole Edit, cooooooo?

A co do tematu:
Ja rowniez mam ten sam problem na w98 i myche z przejsciowka firmy a4.. nie wiem o co biega :>

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
c35 chcesz bana za pisanie kilku postow pod soba?
^^



musialem sie "usprawiedliwic", a nie skasowalem tamtego o XP bo moze sie to komus innemu przydac..


simple ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 07:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Talking ...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


musialem sie "usprawiedliwic", a nie skasowalem tamtego o XP bo moze sie to komus innemu przydac..


simple ??



i tak Cie koffam misq :*

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Uzywasz tej przejsciowki na COMa ?????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jedaj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Opole

jedyna rada to zmienic myszke

__________________

(=-+,¸¸,+°´°+,¸j3d4j¸,+°´°+,¸¸,+-=)
1359486

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jedaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jedaj Znajdź więcej post'ów przez  Jedaj Dodaj Jedaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jedaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Jedaj
jedyna rada to zmienic myszke


Co sie cieszysz? Myslisz, ze kazdego stac?

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jedaj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez Rolin


Co sie cieszysz? Myslisz, ze kazdego stac?


najtanszy a4tech (tzn taki z ktorym nie ma raczej zwal) kosztuje 30 gora 40 zeta, to jest jeden dzien pracy w przebraniu gorala sprzedajacego piwo TATRA w promocji
wiem bo moj qmpel z klasy tak dorabial

__________________

(=-+,¸¸,+°´°+,¸j3d4j¸,+°´°+,¸¸,+-=)
1359486

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jedaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jedaj Znajdź więcej post'ów przez  Jedaj Dodaj Jedaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jedaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quarigan
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Poznań

Red face

Taaa, chyba se kupię nową myszkę

__________________
każdy dresiarz to śmieć...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quarigan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quarigan Znajdź więcej post'ów przez  quarigan Dodaj quarigan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quarigan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

no ja tez ... hehe ale pomogli ..

Tak samo z kompem... przyjdzie informatyk

' a zrob formata '

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2002 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

To wina prtzejsciowki z PS/2 na COMa. Mialem kiedys to samo...
Tak mi sie wydaje.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2002 08:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jedaj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Opole

qzwa mam dylemat a nie bede zakladac nowego topica
co kupic: dual opticala czy inteli mouse 3.0?
pomozcie, chodzi mi o opinie ziomkow co grali naty i na tym i znaja obie myszki

__________________

(=-+,¸¸,+°´°+,¸j3d4j¸,+°´°+,¸¸,+-=)
1359486

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jedaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jedaj Znajdź więcej post'ów przez  Jedaj Dodaj Jedaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jedaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vip
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biała

kup sobie micorsoft intelii explorer 3.0 <--- miazga

__________________
Vip @ SoGamed

|SUN|Vip

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2002 05:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vip Znajdź więcej post'ów przez  Vip Dodaj Vip do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vip prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mierzej
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Lightbulb

Ja mam W98 i Logitech'a pod PS2 bez żadnych przejściówek. Nic nie grzebałem w config'ach CS'a a po pół roku grania problem z "lagiem" myszki nagle się pojawił ... Wydaje mi się, że to wina najnowszych sterowników do karty graficznej (dokładnie G2 MX), bo nic innego wkompie nie zmieniałem od roku ... A dokładnie to w którym momencie pojawia się u was "lag"??? Czy może trwa cały czas??? Zauważyłem, że u mnie pojawia się wtedy, kiedy patrzę na dym wydobywający się z granatu; zmiany ustawień dotyczących dymu nic nie dały - im go więcej widzę, tym większy lag... :< Mam nadzieję, że Nvidia w najbliższym czasie wypuści dobre sterowniki...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2002 07:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mierzej Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mierzej Znajdź więcej post'ów przez  Mierzej Dodaj Mierzej do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mierzej prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mierzej
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Thumbs up

Problem się rozwiązał sam (z moją drobną pomocą)... Odinstalowałem kartę graficzną i zainstalowałem ze starszymi sterownikami - chodzi jak cudo Spróbuj, polecam...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mierzej Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mierzej Znajdź więcej post'ów przez  Mierzej Dodaj Mierzej do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mierzej prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quarigan
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Poznań

Cool

O.K. Spróbuje...

__________________
każdy dresiarz to śmieć...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-09-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quarigan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quarigan Znajdź więcej post'ów przez  quarigan Dodaj quarigan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quarigan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:22.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions