Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Grupy i pioseneczki
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Grupy i pioseneczki

W tym topicu piszcie piosenki grup ,ktore was inspiruja i te ktore wam przynosza bole glowy

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 00:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Thumbs up GRAMATIK THE BEST !

Moja ulubiona grupa to polska (cos nowgo nie?)Nazywa sie GRAMATIK a ich chyba najlepsza piosenka to "PAMIETAM"jest to naprawde super .Strone wam podam jutro z kad sciagnac mozecie bo teraz ledwo zyje ,ja juz powinienem dawno spac

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 00:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Ehhh, inspiruje mnie Britnej, Krystyna i Riki a bol glowy przynosi mi KoRn, Grammatik, Fisz, Linkin Park i wiele, wiele innych shitow...

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 01:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mk^hazardous*lizard
GreenLizard



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

lol chlopcy lol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 02:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mk^hazardous*lizard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mk^hazardous*lizard Znajdź więcej post'ów przez  mk^hazardous*lizard Dodaj mk^hazardous*lizard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mk^hazardous*lizard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

/callvote EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 08:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

Post

inspiracja: Nirvana, Iron Maiden, Linkin Park, Guano Apes, Apocalyptica, i do rymu Metallica
a teraz the most inspirational: The Doors... they rule

na bol glowy: Vader, Iron M, Linkin... The Doors tez

robia bol glowy: Disco, Dance, Pop (Britney, Ich 3oje najbardziej - oprocz ''a wszystko to'') i wszystko co jest zalosne

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Najbardziej inspiruje mnie Trent Reznor (Nine Inch Nails). Poza nim również wpływa na mnie Steve Vai, Max Cavalera i jeszcze kilka mniej znaczących kapeli i muzyków. Muzyka z Quake1 jest chyba najlepsza!!! =]

Jak boli mnie głowa: Manson, NIN, Theatre Of Tragedy itp.

Ból głowy przyprawia mi: Hip-Hop, Pop, Disco Polo i inny chłam...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

quote:
Napisane oryginalnie przez 1_Al!EN_0
inspiracja: Nirvana, Iron Maiden, Linkin Park, Guano Apes, Apocalyptica, i do rymu Metallica
a teraz the most inspirational: The Doors... they rule

na bol glowy: Vader, Iron M, Linkin... The Doors tez

robia bol glowy: Disco, Dance, Pop (Britney, Ich 3oje najbardziej - oprocz ''a wszystko to'') i wszystko co jest zalosne


Mowi dobrze jeszcze METALLICE zapomnialem i LINIKIN PARK najlepsza LINKINA piosenka to chyba "Crawling" nie? ALIEN ?

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking

( tu bylo cos czego nie powinienem pisac - udajcie ze nei widzice tego postu )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

inspiruja mnie... hm. texty Black Sabbath, bardzo dobre ma tez Tool
natomiast o bol glowy przyprawia mnie caly ten komercyjny shit ktory mamy (nie)przyjemnosc sluchac na falach takich stacji jak zet czy rmf.fm (omijam je z daleka)

aaa no tak. najblizsze mi sa chyba ostatnio texty Papa Roach (Broken Home, Last Resort, Between Agnegl and Insects <--- OWNZ )

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 03:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion
najlepsza LINKINA piosenka to chyba "Crawling" nie?


Slyszeliscie "High Voltage"? Albo "My December"? r0xx.

A co do inspirujacych mnie bandow to w **** tego jest i nie chce mi sie wymieniac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

quote:
Napisane oryginalnie przez SweepeR


Slyszeliscie "High Voltage"? Albo "My December"? r0xx.

A co do inspirujacych mnie bandow to w **** tego jest i nie chce mi sie wymieniac


HYHY wlasnie nie slyszalem
Znam tylko 2 i CRAWILNG byla wlasnie lepsza

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Papercut bez dwoch zdan
w ktoryms topiku dalem linka do niej - warto

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

A wedlug mnie cala plytka Hybrid Theory wymiata, kazdy kawalek ma cos w sobie i pasuje do calosci...

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Mnie 'stara' Metallica, Creed, stary rock,
A o ból głowy przyprawia mnie pop, disco, dance, i wszekiego rodzaju muzyka bez wyraźnych słow.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
A wedlug mnie cala plytka Hybrid Theory wymiata, kazdy kawalek ma cos w sobie i pasuje do calosci...


Niom... jak pozyczylem ta plyte to leciala u mnie 30h na dobe 9 dni w tygodniu . Przez jakies 3 tygodnie a pozniej mi sie znudzila... Choc jeszcze ofcoz do niej lubie wracac. A moze to dlatego tak jej sluchalem non-stop, ze pozyczylem jej od takiej mojej "milej" kolezanki? W kazdym badz razie kazdy kawalek mi sie podobal co bylo chyba nowoscia u mnie, bo jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo, zeby cala plyta mi sie na rowni podobala. Zawsze faworyzowalem jakies kawalki...

Co do tych dwoch kawalkow to polecam wejsc na Audiogalaxy i tam wpisac Linkin Park. Mozna stamtad sciagnac full innych kawalkow grupy... Niektore sa zarabiste, niektore takie sobie, ale mozna potraktowac jako ciekawostki.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2001 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blo
death czarnianin



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Sweep a jak ja Ci nagralem ta plyte LP to jush jej nie sluchales?

A tak pozatym, moje ulubione, ostatnio i od "zawsze" kawalki:

Slipknot - Wait and Bleed
Slipknot - Surfacing (live)
Fear Factory - Timelessness
Fear Factory - Martyr (Suffer Bastard Mix)
Tool - Reflection
Linkin Park - My December [a potym to Crawling]
Slayer - Here Comes The Pain
Mindless Self Indulgence - Hail Satan!
cradle of filth - hallowed be thy name
Sonic Mayhem - avp2_demo
Capone N Noreaga - Reunion
System of a Down - Spiders
Drowning Pool - Bodies
Marilyn Manson - Coma White
Marilyn Manson - Sweet Dreams [live]
Marilyn Manson - The Last Day On Earth [live]
carl orff - carmina burana o fortuna.
deftones - knife party
Deftones - No Ordinary Love
Blink 182 - Stay Together For The Kids
Method Man - Perfect World.
Apocalyptica - Pray
Hans Zimmer and Lisa Gerrard - The Might Of Rome.
Marilyn Manson - Long hard road out of hell
Behemoth - 23 (The Youth Manifesto)
Type O Negative - Christian Woman
Offspring - Sel Esteem
Iced earth - damien.
paradise lost - Fader
paradise lost - Never Again
paradise lost - I Am Nothing
Tom morello and chad smith / wu-tang clan - wu-tang clan anin`t nothing ta fuck wit [Ten kawałek co OG0 polecał, naprawdę niewąski]

+ "parę" innych o których nie chce mi się już pisać bo jeszcze mnie zbluzgacie:>

__________________
____ blo ____ [ REKLAMA: news://news.cavern.com.pl/fpp | fppzone.w.interia.pl ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2001 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blo Znajdź więcej post'ów przez  blo Dodaj blo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ma ktoś soundtracki z Quake 2 i 3 ? oraz z Mission packow ? :>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2001 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

//Deftones - knife party
//Deftones - No Ordinary Love

MOJ CZLOWIEK!!!
skad sciagne Ordinary Love?

aha i jeszcze te trzy kwalki PL - tez bym posluchal (slyszales Embers Fire? )

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2001 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blo
death czarnianin



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

bisonek - mam OST z Q2 i Q3 a takze z Q1 mp2 [wyjebuje klimą] ale bez problemu uda Ci się to pewnie ściągnąć poprzez Audiogalaxy

tramwaj - ofkz ze przez AudioGalaxy, ja z stamtad zassałem. A te trzy kawalki PL to z najnowszej plyty sa [Believe In Nothing]. Embers Fire wlasnie slucham i hm, niezly... ale ja jednak jestem jednym z tych nielicznych ktorym bardziej przypadl do gustu "nowy" PL

__________________
____ blo ____ [ REKLAMA: news://news.cavern.com.pl/fpp | fppzone.w.interia.pl ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2001 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blo Znajdź więcej post'ów przez  blo Dodaj blo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Re: GRAMATIK THE BEST !

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion
Moja ulubiona grupa to polska (cos nowgo nie?)Nazywa sie GRAMATIK a ich chyba najlepsza piosenka to "PAMIETAM"jest to naprawde super .Strone wam podam jutro z kad sciagnac mozecie bo teraz ledwo zyje ,ja juz powinienem dawno spac


Slyszalem - mam nawet Mp3 - to najlepszy kawalek Grammatika - chyba dlatego ze rymuje z nimi Fisz [a moze on byl w Grammatiku?]

Pozatym slucham wszelakiej muzyki, od wlasnie polskiego Hip-Hopu po ciezki Metal - uwazam ze ograniczanie sie do jednego gatunku muzy to bzdura...

Ostatnio zaciekawil mnie Rammstein

__________________
I have got an AK47 which says that: No one lives forever

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2001 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag Dodaj [SPECNAZ]Mag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Z Grammatik`a to mam kumpla =] A dowiedzialem sie o nim jak zobaczylem na okladke kto tam sie "udziela" =] Jaki ten swiat jest maly hehehe.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

blo - wlasnie w ktorynms topiku dalem do niej linka
a AG raczej olewam, bo nie dosc ze mam modem, to jeszcze teraz mi sie linia zj3bala i mam transfer 24000bps. aleluja

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez blo
bisonek - mam OST z Q2 i Q3 a takze z Q1 mp2 [wyjebuje klimą] ale bez problemu uda Ci się to pewnie ściągnąć poprzez Audiogalaxy

tramwaj - ofkz ze przez AudioGalaxy, ja z stamtad zassałem. A te trzy kawalki PL to z najnowszej plyty sa [Believe In Nothing]. Embers Fire wlasnie slucham i hm, niezly... ale ja jednak jestem jednym z tych nielicznych ktorym bardziej przypadl do gustu "nowy" PL


blo moj kochany, a nie mozesz ich gdzies wystawic ? ;> Albo chociaz podaj nazwy ;>
A co do PL to mam ich 5 płyt w mp3 :>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]OGO
Z Grammatik`a to mam kumpla =] A dowiedzialem sie o nim jak zobaczylem na okladke kto tam sie "udziela" =] Jaki ten swiat jest maly hehehe.

To pozdrow goscia jak mozesz...i daj mi jakas strone gdzie moge mpeki posciagac bo na tej gdzie ja sciagalem tam tera cos nie chodzi...jak mozesz ,bym byl ci wdzieczny

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Arrow

LB, NIN, IM, Megadeth, MM, stara Metallica, FF, i moze jescze jakies. A nienawidze tych pier******** Pop'ow! Brzytnej i Ryki MArtin . Sam badziew niszczy mlodziez

Jescze raz fanom Ryki i Brzytnej wielkie fuck off i

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Coz pozytywnego... :

Jafia Namuel - Pozytywne Myslenie (Live from Przystanek Woodstock '99)

Zajebiste reagge. Od razu czlowiek inaczej do swiata sie po przesluchaniu tego nastawia. Polecam!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:22.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions