Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Hellou :))))))
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Władca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Exclamation Hellou :))))))

Witam Wszystkich tu obecnych.
Na wstępie pragnę sie przedstawić.
Mieszkam na pomorzu, w duuużej i ogromnej willi z basenem. W domu mamy cztery psy: Rottwailer, Wyżeł Haski, Hart Afgański i mój ulbiony kundel. Wiem wiem, że troche nie pasuje do tych tych rasowćow (bądź co bądź bardzo drogo za nie zapłaciliśmy) ale kundel który ma metr wysokości jest najelepszy z nich.
Z basenu żadko korzystam bo niestety nie ma zadaszenia i w jesieni za zimno i liści za dużo. Niektózy z Was mogą sobie pomyśleć, co to za bogacz który nie ma dachu nad basenem. otóż już mówię. Dach mieliśmy ale strop sie zawalił i zrezygnowaliśmy z ponownego zadaszenia, aby uniknąć zawalenia, na szczęście wtedy nikt nie pływał. Hehe już widzę Was uśmiech na twarzy i radość z tego że nikt nie zginął. Spoko spoko nie musicie sie tak cieszyć że nikogo nie było.
Dom jest jedno piętrowy i ma wiele pokoi ale chyba nie ma wielkiego sensu go opisywać, bo jeszcze wzbudze w Was zadrośc i powiecie że sie chwale, a ja jestem bardzo skromny.
Ogólnie mam kasy w brud, ale ja nie o tym tu chciałem mówić, po powiecie że jestem chwalipiętą. Chociaż często jak do kogoś idę to mi dziękują że raczyłem go odwiedzić, i proszą o różne rzeczy, no ale co tam.
No to tyle na początek, jeśli by ktoś chciał coś więcej wiedzieć to proszę pytać.
Pozdrawiam.

__________________
Pan i Władca

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Władca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Władca Znajdź więcej post'ów przez  Władca Dodaj Władca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Władca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

rotfl ; zalosne

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw



nastepny...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DZASKUL
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Przeworsk

A ja mam stacje kosmiczna smirnof 4 stoi w barku jutro jej ju| nie bdzie utopie ja w morzu

__________________
Wassup !!!!!!! Wholee !!!!!!!
HALO TRUE
Są dwa rodzaje aut Ferrari i cała reszta.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DZASKUL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DZASKUL Znajdź więcej post'ów przez  DZASKUL Dodaj DZASKUL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DZASKUL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Nieszkoda ci SMirnoffa???? Lepiej sie sam utop w jego morzu

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Władca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Re: Hellou :))))))

Panowie, nie wiem skąd u Was to niedowiarstwo. Ja wcale sie nie chwale ze jestem bogaty, ja tylko stwierdzam fakty i probowalem sie Wam przedstawic abyscie wiedzieli z kim rozmawiacie. Nie musicie mnie brac od razu za klamce. No mam nadzieje ze sie zrozumielismy.

__________________
Pan i Władca

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 01:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Władca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Władca Znajdź więcej post'ów przez  Władca Dodaj Władca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Władca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Nie chwalisz się? Buahahahaha! Teraz się przez chwilę zastanów - po ci mi informacje na temat Twojej "willi"? Jakbyś jeszcze zapodał jej zdjęcie, to by bylo git

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 06:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

joke

Kto powiedzial ze ci nie wierzy ??? Jak bys nie widzial to ludzie cie wysmiali a nie nie uwierzyli. Chociaz z droogiej strony masz racje - dobrze ze sie przedstawiles gdyby nie to to pewnie bymsmy jeszcze dloogo nie wiedzieli ze jestes nadetym pawianem. Ja jezdze rozlatujacym sie polonezem i jestem z niego doomny bo jest mooj, a nie starych jak w przypadku "twojej" willi.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Dobra, panowie. l00zik.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking

OK spox - ponioslo mnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Tak, a ja mam w domu polpak'a 1MB i ogólnie to wyszystkich w kłeja rozpierdalam i nie muszę się uczyć, bo rodzice za mnie płacą i jest fajnie, i ogólnie jestem najlepszy, mówiłem już o polpaku .

A co mnie obchodzi co jakiś kretyn ma za chate? Przyszedł i myśli że łaske zrobił, też mi coś.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Kiedys uslyszalem taka prawde odnosnie map do Duke'a:

"Nie rob mapy opartej o plan domu"

Moze powiecie "po co ja gadam o duku", ale tu nie o to chodzi. Jak pan (i) Wladca sie chce chwalic to OK, ale jak mu przyjdzie pieciu "panow bez wlosow" z duzymi "palkami" to moze mu sie odechce chwalic. A atk na marginesie: Jak cie odbierali w szkole, jak sie zes tak chwalil co? dla ciebie

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Władca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Panowie Panowie po co tyle gniewu z Waszej strony. Ja tu przychodzę pełen chęci poznania innych, ładnie sie przedstawiam, nikgo nie przezywam i Wy mi tutaj takie powitanko sprawiacie. Co ja Wam zrobiłem ?
Jakbym sie tak na dobre chwalił to bym wspomniał o samochodach i wyposażeniu willi a nic o tym nie mówiłe. Co do tego że przyjdzie pięciu panów, nic takiego nie grozi, obiekt jest chroniony i ma bezpośrednie połączenie z firmą ochroniarską, no ale nie wiem po co ja to mówie bo znowu powiecie że sie chwale.
Nikogo tutaj nie przezawałem a Wy mnie od razu od debili. W Waszych ust płynie zbyt dużo gniewu i złości. Widocznie zazdroscicie mi tego co posiadam a że wiecie że tego nie będziecie mieli to innym byście chcieli zabrać, albo dlatego że ma to już jest gorszy i nie poasuje do nas bo my biedaki i bogatym nie będziemy rozmawiać.
Jeszcze raz do Was apeluję o więcej wyrozumiałości, ja tu przyszedłem porozmawiać a nie kłócić sie.
Jak tak dalej będziecie mni enachodzić to zastanowię się czy dalsze konwersacje z Wami mają jakiś wogóle sens bycia.
Na rzie wybaczam Wam to żeście mi ubliżyli i nie żadam od Was przeprosin, ale następnym razem nie będę już taki wyrozumiały.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

__________________
Pan i Władca

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Władca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Władca Znajdź więcej post'ów przez  Władca Dodaj Władca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Władca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Ale mnie zatkało...

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Po pierwsze, to wiedz że ci nie zazdroszcze, mam stały dostęp do netu, mam co jeść, mam kompa i to mi wystarcza. Nie nazwałem cię debilem. Tylko że przedstawiłeś się w sposób tak grubiański że szkoda gadać. Przyszłeś porozmawiać tak, jak rozumiem abśmy traktowali cię jak równych sobie, ale są pierwsze zasady, nie wspominamy nic o swoim życiu osobistym, wyjątkami są rzeczy typu sochaczew story (a tak na marginesie to LOL ), oraz żale jakiego to ja mam głupiego/brata siostre, a chwalimy się najwyżej kompami. I jak to już wszyscy dawno stwierdziliśmi, jesteśmy pojebani .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 00:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

A ch** mnie to obcodzi co masz w domu. Ja nikomu nie mowilem co mam. Jak patrze, to nikt z "nowych" tak nie robi, tylko ty musiales. Ja mam w dupie twoj dom i samochody. Mow, jesli masz cos do powiedzenia, ale na jakis temat. Najlepiej wypiepszyc ten topic do kosza. Kolejny lamerski topic...

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Słusznie powiedziane Xk!ll . A tak pozatym to jak tam Deadly mission swój żywot wiedzie?

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 00:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Thumbs up CAlkiem calkiem...

Looknij sobie, bo mam nowy adresik http://dm.dukeportal.com. Musimy sie buttonami wymienic. Zajrzyj tez na http://www.dukeportal.com. Aha. potrzebuje kogos, kto by mogl przetlumaczyc stronke na engielski, bo sam nie wyrobie, a zglosil sie do mnie Invader, ale on tez robi TC i moze nie miec czasu. Ja teraz sobie siedze na gg. Moj numer to 1104174.

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Post A mnie to *******i kim ty jesteś.

1. Jesteś pierodlonym snobem, i to widać już na pierwszy rzut oka.
2. Mnie to *******i ze masz kompa za 30k zł, ja mam swego za 4k i mi starcza. I tak nie potrafisz wykorzystać możliwości swego komputera na max'a, ponieważ pewnie dla ciebie to jest tylko maszynka do grania.
3. To że masz kasy w brud, to nie znaczy że sam ją zarobiłeś. Twoj tata daje ci kase, kiedy tylko poprosisz. To nie jest kasa która zarobiłeś sam. Kiedyś będziesz musiał zacząć zarabiać kase, a do zarabiania kasy potrzebne są pewne cechy charakteru, które już pewnie zanikły w twoim snobistycznym życiu.
4. Znam pare osob które są bogate i mają dużo kasy. Ale te osoby są fajne, znają sie na komputerach, i są pracowite. Można z nimi pogadać o każdej rzeczy. Sami nawet przynaja, że mają kupe kasy, ale i tak na to leją. Poprostu świetni kumple.
5. Moi kumple-bogacze mają zajebiste i orginalne nicki a nie taki jak ty ,Władca. Jesteś głupi i niedorozwinięty.
Cała moją opinie o tobie chciałem wyrazić w tych 5. punktach.
Życze miłego dnia.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Uważaj, bo Władca ci tego nie wybaczy .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Jak widze twoja xyve to mysle, ze jestes niewyzytym dzieciakiem, ktory chce sobie kupic popychli, zeby sobie nimi rzadzic.

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Jelonek : Już się boje
Xkill : Przynaznaje racje.
A może niech jakis moderator zrobi ankiete czy usunoąc tego pana z bordu ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Qrde, skąd tacy się biorą, ja nie wiem .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Władca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Paowie (są tu jakie Panie, z Waszego sposobu wypowiedzi wnioskuję że nie) widzę że musimy sobie wyjaśnić pare spraw.

- [SPECNAZ]RoL - jeśli z mojego powdu Ciebie zatkało albo sie zaksztusiłeś to bardzo przeraszam, ale nie to miałem na calu pisząc posta.

- JeloneK - Ty przyajcielu bardzo szybko zmieniasz zdanie, raz jesteś po mojej stronie raz przeciw mnie. Proszę Ciebie o zajęcie stanowiska bo nie wiem czy Ciebie mam bronić. Pamiętaj że osoby które są ze mną zawsze mogą liczyć na moją pomoc i wsparcie finansowe.

- bisonek - To JeloneK powiedział że ja mam taki komputer, nie wiem skąd ten Pan ma takie informacje, ale są one nieprawdziwe. Komputer używam nie do gierek ale do biznesu. Tak tak prosze Państwa komputer używam do BIZNESU. Dziękuję za miły dzień, miło go spędziłem i życzę Tobie równie udanego.

Jeśli chodzi o to kto ma pieniądze. W wieku 17 dorobiłem sie nowego samochodu marki Ford i nie sądze aby ktoś z obecnych osób dorównał mi tym osiągnięciem. Pieniądze pochodzą od mamy a nie od taty, pomyłka o 180 stopni, no ale coż nie mylę się Wam żeście sie pomylili bo nikt nie pytał, tylko Waszyscy żeście walili na pałe, nie było w tym nic przemyślanego, czysty srtrzał.

Zauważyłem że Wasza wrogość i złe nastawienie wiąże się z tym że wybrałem zły nick Waszym zdaniem. Tak u Was Polaków to mi się podoba i szanuję to że nie chcecie być czyimś poddanym i kogoś słuchać i chwała Wam za to bo to w Polsce cenię najbardziej, czyli Niezależność. Nicku nie zmienię bo mi się on podoba i już.
Przed chwilą też zauważyłem że macie jakiś ranking wypowiedzi. Bardzo dziękuję tym osobom którym podobał się mój post i dały mi pierwsze miajsce jak na razie mam trzy jedynki, rozumiem że jedną jedynke mam od Jelonka kiedy mnie lubiał. Pozostałe dwie osoby proszę o ujawnienie. Jak na razie prowadzę, tylko nie rozumiem jednego, ale to już cicho bo powiecie że sie chwale.
Z lekka zauważam że traktujecie mnie z góry i już skreśliliście. Szkoda moje serce nie jest z tego faktu zadowolone ale jakoś to przebolę.
Zyczę miłego dnia i traktujmy się z szacunkiem.
Powodzenia w życiu.

__________________
Pan i Władca

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Władca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Władca Znajdź więcej post'ów przez  Władca Dodaj Władca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Władca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

"- JeloneK - Ty przyajcielu bardzo szybko zmieniasz zdanie, raz jesteś po mojej stronie raz przeciw mnie. Proszę Ciebie o zajęcie stanowiska bo nie wiem czy Ciebie mam bronić. Pamiętaj że osoby które są ze mną zawsze mogą liczyć na moją pomoc i wsparcie finansowe."

Ja *******e, ty to jesteś zakręcony jak słoik na zimę . Nie jestem i nie byłem po twojej stronie, tyle że może nabijam się z ciebie bez używania gwiazdek * , ale całkowicie zgadzam się z Bisonkiem i Xkillem. A próba przekubstwa (zaznaczyłem pogróbionym) to już za dużo, żal mi cię, naprawde... Nie opisywałem twojego komputera, widać jesteś ciężko kapujący. A "jedynka" to nie jest ocena pozytywna, rozumiesz słowo "lamer"? I masz rację, jedną masz odemnie .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking

ROTFL - jak masz za doozo kasy to rzucaj:

10901069-2107844-1170-63-63-888

A tak powaznie. Mam wrazenie ze ktos ( lub kilka ktosiow ) robi to wszystko specjalnie. Specjalnie to wszystko pisze ( i jeszcze ta ksywa, sygnatura ) zeby nas wqrwic. Pewnie sie niezle polewa (or polewaja) widzac ile osoob wyprowadzil(i) w pole. Proponuje EOT i bedzie good. Jak koles chce pogadac to sie wypowie na jakis innym topiku. Nie zdziwil bym sie gdyby to byl ktos z innego boarda

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

A ty wiesz, że to może być prawda, bo w końu jak on używa kompa do zarabiania to powinien mieć choć pierwiastek inteligencji. Ja też proponuje EOT.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

mi też może kasy dać, ;> W sumie mam niedługo urodzinki :>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Władca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Po tym co teraz usłyszałem kończę z Wami dalsze konwersacje.
Ja do Was podchodziłem z kulturą i szacunkiem, nikogo nie przezwałem a co mnie spotkało:
wyzwiska, szyderstwa, oskarżenie o bycie szpiegiem, całkowite traktowanie jak kogoś innej gorszej kategorii.

I tym optymistycznym akcentem kończę rozmowę z Wami.

Na odchodnym powiem Wam taką rzecz:
Już kilka frumów zwiedziłem i na każdym doznałem tą samą odpowiedź. Zawsze odnoszę się z kulturą a w zamian słyszę przezwiska i wszystko co najgorsze. To już jest piąte forum z którego mnie wyganiają. Jednego nie rozumiem tylko. Nikomu nie ubliżyłem ale zostałem ubliżony wiele razy i to z zaciętością i zaciekłością.

Żegnam Państwa i Życzę sukcesów w życiu.

PS.
Może kiedyś znajdę forum na którym mnie zaakceptują, a jak nie to sam je stworze )))))))
Nie usłyszałem jeszcze nigdy od nikogo przeprosin i pewnie tym razem będzie to samo.

Papa

__________________
Pan i Władca

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Władca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Władca Znajdź więcej post'ów przez  Władca Dodaj Władca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Władca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

tak sobie czytam i czytam ta inteligenta dyskusje i doszedlem do wniosku ze jezeli wladca nie robi sobie ze wszystkich jaj to jest niezle pogrzany koles. szczerze mowiac nie widzialem takiego. nie wiem czy wie on ze zadna kasa nam tu nie zaimponuje i nikt naprawde mu tego nie zazdrosci. czlowieka (szczegolnie w necie) ocenia sie po tym co ma do powiedzenia a wladca do tej pory sie jakos nie popisal. narazie to bylo:

- mam extra chate ale nie bede mowil co wsrodku bo uznacie ze sie chwale

- jak mialem 17 lat to zarobilem na samochod. a potem zaraz mowi ze kase ma od mamy. jeden wielki lol.

idz najpierw troche przemysl swoje wypowiedzi a potem dawaj na board

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 00:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:08.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions