Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > moh rulez!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
=NS=Icewin
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Thumbs up moh rulez!!

tia.. widze ,że tu tylko gracze w CS albo w RTCW się wypowiadają. No to może ktoś się wypowie kto w tą gre gra od paru miechów. tia.. nie wiem od czego zacząć Pamietam jak u kumpla pierwszy raz grałem w medala kompletnie mi się nie spodobał wolałem RTWC, ale z nudów się zaczołem w to pogrywać i... teraz należę do jednego z najlepszych klanów medala w polsce. Jestesmy tez w CB może od nie dawna, lecz juz na pierwszym miejscu (obj realism- nowa drabina). Już powinna startowac też polska liga mohaa. No to jak widać to troche tych polskich kudzi w to gra... A co do bazook to teraz na każdy polski szanującym się serwie bazooki nie możesz uzywac bo nie ma naboi albo dostaniesz bana hehe. A co do lagów... tu nie wiem co powiedziec bo jakos ich nie mam (pzynamniej tam gdziue gram). Jak chcecie to podam wam pare adresow polskich serwow:=NS= Clan Server v1.11 (CPR)|73ms| ip:153.45.98:12203 -serwer mojego klanu jka widać
[BAD_BOYS] v.1.11 (CPR) #1 http://www.selicom.pl/badboys|131ms|157.158.40.20:12203
serwer klanu BB
[AC]ClaN ServeR #2 v1.11 [CPR]|80ms|212.244.16.50:12203
Serwer klanu AC
To są tylko 3 serwy (reszty niechciało mi się wpisywać), ale najczęsciej stoją. Jak chcecie więcej szczegułów wejccie na stronkę http://mohaa.mars.waw.pl/index.php całkiem nowy serwis Mohaa, na nim jest także liga medala. Oki narazie na pisałem jakis wstęmp reszte dopisza inni gracze bo mi się już niechce (jeszcze tylko im powiedziec, że medal jest na fpp.pl hehe) oki pozdrówka for all i miłego fragowania (w co kolwiek)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =NS=Icewin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =NS=Icewin Znajdź więcej post'ów przez  =NS=Icewin Dodaj =NS=Icewin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =NS=Icewin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
non
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Gram w moh:aa od samego poczatku.
Przyznaje, ze zadna z dotychczasowych gier fpp nie przyciagnela mnie na dluzej jak wlasnie ta owa gra. Klimat i realizm przyciaga graczy, ktorzy akurat cenia sobie ten typ gier fpp.
Kwestie pogladow zawsze pozostana podzielone.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil non Kliknij tutaj by wysłać e-maila do non Znajdź więcej post'ów przez  non Dodaj non do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać non prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Gra jest w porządku, ale najlepsza jest w single'a. W multi jakos tak nie za bardzo... moze dlatego ze mam lagi (mimo ze silny sprzet i szybkie lacze)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

hehe....... a ja mam słaby sprzęt i modem więc lagi mam w każdej grze, a w moh nie czuję różnicy

__________________
Global War Against Capitalism

"...In 666 ways I love You and
I hope You feel the same..."

for My dear Magda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 00:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lovtza
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz kolo Wa-wy

Smile

No MoH jest zajebisty ale nie zmienia to faktu ze na modemie sie lipnie gra . Jednak zawsze mozesz byc sniperem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lovtza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lovtza Znajdź więcej post'ów przez  Lovtza Dodaj Lovtza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lovtza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

snajperem raczej nie, ciezko snajpowac jak ci sie kolesie przed celownikiem poruszaja lekko mowiac "maloplynnie"
a dodatku to opuznienie wystrzalu
eh........ciezkie zycie modemowca

__________________
Global War Against Capitalism

"...In 666 ways I love You and
I hope You feel the same..."

for My dear Magda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSD] DeATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: DANZIG

nie tylko.. nieraz i na łączu 7.5 mbit są LAAAAAGI potworne.. mimo to moh to najlepsza gra multiplyerowa EVER!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSD] DeATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSD] DeATH Znajdź więcej post'ów przez  [LSD] DeATH Dodaj [LSD] DeATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSD] DeATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Sulęcin

Talking

Widze że ten wątek jest na czasie więc coś powiem.
Kto by chiał wyzwać mnie na pojedynek to czekam
[email protected] www.medal.prv.pl gg 580996
Każdy ma szanse , lecz nie każdy umnie ją wykorzystać.
Ten wygrywa co najmniej błedów popełnia.

CZEKAM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 13:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Anen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Anen Znajdź więcej post'ów przez  Anen Dodaj Anen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Anen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSD] DeATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: DANZIG

gdzie, kiedy i jakie zasady?
co będzie wygraną? bo nie chce mi się bezcelowo kopać ci tyłka..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSD] DeATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSD] DeATH Znajdź więcej post'ów przez  [LSD] DeATH Dodaj [LSD] DeATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSD] DeATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:52.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions