Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Wyzwania !!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Wyzwania !!!

Mam propozycje aby w tym wątku dawać wszystkie wyzwania i umawiać się na walki, 1vs1 jak i grupowe. Co wy na to? Może wyłonimy mistrza forum bo coraz wiecej osób napina się tutaj. Jakąś lige może zorganizujemy?

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 10:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

jak dla mnie pomysl dobry.....

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biskup78
shapshapnahoowapnana



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: SZCZECIN

W tak pieknych okolicznosciach przyrody rowniez wyrazam poparcie dla tej koncepcji. Tak to jest sluszna koncepcja.

Napinac sie to kazdy potrafi, ale jakby takiego szczyla spotkac na ulicy to by sfajdal sie w majty i mamusie wolal ze lzami w oczach.

(Sorki, ze odbieglem nieco od tematu, ale juz mam po dziurki w nosie tego napinania sie i chamstwa gowniarzy, ktorzy na 13 czy ktore tam dostali od tatusia i mamusi kompa i neta i uwazaja sie za niewiadomo kogo)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biskup78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do biskup78 Znajdź więcej post'ów przez  biskup78 Dodaj biskup78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biskup78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Dobrze Biskup powiedziane Popieram całą idee z organizowaniem takich bojówek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CELADUS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: KRAKÓW

Talking

Ja popieram Gajosa spoko z niego ziomek pozdrawiam was .... i zapraszam do walki ze mna!!!!

__________________
Sie skacze sie pływa,ciałko tez mam zajebiste!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CELADUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CELADUS Znajdź więcej post'ów przez  CELADUS Dodaj CELADUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CELADUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Najlepiej będzie DM na ośmiu graczy.

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Macie moje poparcie chłopaki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

gajos.pl my chyba gramy na jednym serwie ???

Powiedzcie gdzie i kiedy zabawimy sie
zawsze dobrze jest wiedziec ze jest ktos lepszy od ciebie to znaczy odemnie hi hi hi hi

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CELADUS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: KRAKÓW

Talking

Jescze sie umówimy chłopaki bedzie fajna zabawa

__________________
Sie skacze sie pływa,ciałko tez mam zajebiste!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2004 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CELADUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CELADUS Znajdź więcej post'ów przez  CELADUS Dodaj CELADUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CELADUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Widzę że mój pomysł zyskał wasze poparcie . To dobrze.

To zróbmy tak. Jeśli chodzi o ustawki 1 vs 1 to wpisujcie swoje wyniki (z kim walczyliście,liczba punktów, rodzaj gry, ilość meczy rozegranych).

Co do ligi proponuje TDM, po 2 graczy w teamie bo łatwiej skompletować 4 niż 6 o jednej godzinie. Teamy zakładajcie sobie na własna ręke i wpiszcie nazwe. Jak powstaną teamy to będziemy myśleli jak to dalej zorganizować.

Moje gg czkam na wyzwania 5313063 . Ja na granie mam czas tylko od piątku wieczór do niedzieli i ewentualnie we wtorki.

morr jest to możliwe. Powiedź na jakim, bo ja gram na bardzo różnych serwerach ale jeśli masz taki sam nick to chyba masz rację

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2005 07:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Jak mam zawsze morr lub |LDRK| Morr lub Morr^ldrk.com co do sergera to gram na roznych tylko IB COD:UO 1:41 chyba tak sie zazywa lecz ostatnio nie moge go znaleść ??

A jeszcze jedno do Totka szkoda ze zanknoles temat craca bardzo szkoda
a co do sims2 to juz udalo mi sie to przerobic w wiadomy sposob ( wiec tak extra to nie jest zabezpieczone )

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2005 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Kto dziś zagra ze mną wieczorkiem? Podajcie gg to się umówimy dokładnie co do serwera.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja gram tylko w "czystego" na 1.4 lub 1.5 podajcie liste serverow jak znajde czas to zagramy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Co masz na myśli pisząc "czystego"?
A serwerek jakiś sensowny podam jak zawine do chaty.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

czysty - niezanieczyszczony żadnymi dodatkami

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TOMMY 5 PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: SZCZECIN

Exclamation Re: Wyzwania !!!

Co jest ? To był najlepszy ostatnio wątek? Czy pomysł upadł?Ktoś napisał, że ostatnio mało się dzieje na forum. To przecież w dużej mierze nasza wina. Aby troszeczkę Wszystich zmotywować oświadczam,że jezęli uda się w końcu wyłonić mistrza forum , to stawiam skrzynkę browca z dostawą do domu mistrza.Warunek: miejsce zamieszkaniaOLSKA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 07:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TOMMY 5 PL Znajdź więcej post'ów przez  TOMMY 5 PL Dodaj TOMMY 5 PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TOMMY 5 PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biskup78
shapshapnahoowapnana



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: SZCZECIN

Tommy jak ja wygram (w co watpie), ale zawsze jest nadzieja to chcem czerwonego bosmana

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biskup78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do biskup78 Znajdź więcej post'ów przez  biskup78 Dodaj biskup78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biskup78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TOMMY 5 PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: SZCZECIN

Wink

Czerwony bosman dla biskupa78 ? Nie ma sprawy - pozdrawiam ziomala ze Szczecina. Ciekawe co będzie jak ja wygram? Po prostu sam sobie kupie skrzynaczkę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TOMMY 5 PL Znajdź więcej post'ów przez  TOMMY 5 PL Dodaj TOMMY 5 PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TOMMY 5 PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

I tak kolesie z poczty wyżłopią wszystko zanim do kogoś dojdzie ten browar

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
woltyżer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Białystok

Cool

cała duszą popieram, czekam na wyzwania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil woltyżer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do woltyżer Znajdź więcej post'ów przez  woltyżer Dodaj woltyżer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać woltyżer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:32.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions