Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > maly murzyn w wiadrze
czy smieszy cie to?
You do not have permission to vote on this poll.
tak 16 36.36%
nie 28 63.64%
W sumie: 44 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ja podejmuje się podniesienia poziomu dyskusji

Alienek: Co do krów które są święte w Indiach, to tylko jest wymysł religi. I został zrobiony na jej potrzeby.
W Indiach cokolwiek robienie krowie jest karalne.
Te święte krowy to tylko religia

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 08:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
W Indiach cokolwiek robienie krowie jest karalne.
neprawda. wydoic mozna [;

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
neprawda. wydoic mozna [;

Odprawiajac pierw pieciominutowa modlitwe do allaha

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

quote:
Ps. Nie schodzilem z tematu - chcialem ci pokazac, ze w twoich oczach ludzie, ktorzy mysla jak ja traktujesz jak nie powiem co a tych, ktorzy sa niewrazliwi na los innych ludzi uwazasz w porzadku.


z toba naprawde ciezko prowadzic konwersacje, NA JAKIEJ PODSTAWIE UWAZASZ ZA JA MYSLE ZE LUDZIE, KTZORZY SA NIEWRAZLIWI NA LOS INNYCH LUDZI SA W PORZADKU. Dla mnie to jest niepojete jak mozna w ten sposob odwracac kota ogonem. Cala ta dyskusja polega na tym, ze najpierw przyznales sie z zawodoleniem, ze kota w szklence masz w dupie. Nastepnie zostales za to zgluzgany (i slusznie). KOlejneym twoim krokiem bylo wycofanie sie z czesci swoocj poprzednich pogladow i jednoczesne atakowanie mnie, o jakies chore rzeczy, ze niby ja "lubie sprawiac bol zwierzatam", oraz cytat, ktory jest na poczatku mego postu. W ogole to jest jakas paranoja, wydaje mi sie ze po prostu niefortunnie napisales te wypowiedzi na pierwszej stronie, chciales zgrywac luzaka czy co. Nie wiem jak jest naprawde, az nie chce mi sie wierzyc moglbys patrzec i nic nie robic jak np goscie chca dla zabawy podlalic kota (na foru nawet ktos mowil ze takie akcje byly). Z moeje strony na temat wojny chimera/milosj to juz eot. Dalsza dyskusja nie ma sensu.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

quote:
Napisane oryginalnie przez Venotom
A muchy to k**** mordujecie bez zastanowienia. Ktoś napisał, że mucha nie wie, że cierpi (czy coś takiego). Gówno prawda! Lepiej się doedukuj. Spoko, dalej dzielcie zwierzęta na lepsze (te puszyste) i gorsze.


sory venetom, ale chyba za malo ksiazek naukowych zdazyles przeczytac. Dobra, przerstanmy dzielic zwirzeta na te "lepsze" i "gorsze". Wiesz ile dziennie mozesz zabic bez powodu zwierzat? W koncu pierwotniaki, roztocza to tez zwierzeta. Odkurzysz dywan i kilka(nascie) tysiecy mniej puszystych zwirzatek w plecy. Zajrzyj do jakies ksiazki i porownaj uklad nerwowy np muchy a ssaka, z zobaczysz jaka jest roznica w postrzeganiu przez nie swiata. Jak mnie wkurza mucha/komar/czy inny wkurzajcy insekt/ tu ja po prostu zabijam, nie mam z tego powodu wyrzutow sumienia. Ludzie nie popadajmy w jakies szalenstwo bo niedlugo beda organizowane akcje na propugujace ochrone bakterii przewodu pokarmowego.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh


z toba naprawde ciezko prowadzic konwersacje, NA JAKIEJ PODSTAWIE UWAZASZ ZA JA MYSLE ZE LUDZIE, KTZORZY SA NIEWRAZLIWI NA LOS INNYCH LUDZI SA W PORZADKU. Dla mnie to jest niepojete jak mozna w ten sposob odwracac kota ogonem. Cala ta dyskusja polega na tym, ze najpierw przyznales sie z zawodoleniem, ze kota w szklence masz w dupie. Nastepnie zostales za to zgluzgany (i slusznie). KOlejneym twoim krokiem bylo wycofanie sie z czesci swoocj poprzednich pogladow i jednoczesne atakowanie mnie, o jakies chore rzeczy, ze niby ja "lubie sprawiac bol zwierzatam", oraz cytat, ktory jest na poczatku mego postu. W ogole to jest jakas paranoja, wydaje mi sie ze po prostu niefortunnie napisales te wypowiedzi na pierwszej stronie, chciales zgrywac luzaka czy co. Nie wiem jak jest naprawde, az nie chce mi sie wierzyc moglbys patrzec i nic nie robic jak np goscie chca dla zabawy podlalic kota (na foru nawet ktos mowil ze takie akcje byly). Z moeje strony na temat wojny chimera/milosj to juz eot. Dalsza dyskusja nie ma sensu.


Masz calkowita racje. Los zwierzat jest mi zupelnie obojetny - jestem nieczuly na te sprawy. Ale nie oznacza to ze osobiscie sprawia mi to przyjemnosc. Po prostu obojetnie przeszedlbym obok cierpiacego kota.
The End.
Ps. Topic moze sie dalej rozwijac na inne tematy nie ma koniecznosci go zamykac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Ludzie o co wam chodzi??? Pzreciez to, ze kot byl w szkalnce to nic zlego.. To malutki kotek sie spokojnie zmiescil, nawet go to nie bolalo... (widzial ktos z was malego kota?? W dloni mozna go zamknac, a co dopiewro wsadzic do szklanki 0,5 litra)
Robicie sobie jakies dziwne problemy.. Moze rozpoczniecie krucjate na rzecz cierpiacych kotow??



przeczytaj again cala dyskusje, z zoaczysz ze nie chodzi o ten konkretny przyklad kota w szklance. Tak btw. to z mojego pova to ten tok tam sam na pewno nie wlazl, ale rzaczej nie stala mu sie krzywda. Jednak jak juz wpomnialem nie mowimy to o tym konkretnym przypadku.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

[calkiem_powazny_post_bez_cienia_ironii]

mil0sh : pisales bodajze o szeroko pojetych zasadach humanitaryzmu
prosilem (moze w zbyt skomplikoany sposob? ) zebys rozwinal ten temat (= napisal o tym cos wiecej) bo ciekawi mnie Twoja interpretacja humanitaryzmu na tle kota w szklance i malego bambusa w wiadrze... uff

[/calkiem_powazny_post_bez_cienia_ironii]

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

[tez_bardzo_powazny_post]

Ja rowniez jestem ciekawy twojego zdania. Moje juz znasz.

[/tez_bardzo_powazny_post]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 04:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
samon
Muminek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Katowice

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera

Moze lepiej cos takiego ?



niezle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 10:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil samon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do samon Znajdź więcej post'ów przez  samon Dodaj samon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać samon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

tram ja napisalem tylko tylko "z ogolnie przyjetymy zasadami humanitaryzmu to nie mozna przejsc kolo tego obojetnie." Sadzilem ze dla przecietnie rozwinietego czlowieka to zdanie bedzie jasne. Znaczy to tyle, ze dla mnie ogolnie przyjete zasady humanitaryzmu (sa na to nawet pewne paragrafy w kodeksie karnym) to nie zdawanie zwierzetom cierpenia bez wyraznego powodu. Czytaj dla mnie (i zapewne nie tylko dla mnie) zamykanie kota jako ozdobe w butelce jest niedopuszczalne. Co do zdjecia murzynka to nie wiem co tu komentowac. Nawet nie wiadomo w jakich okolicznosciach zostalo ono wykonane. Jesli obraz ten ma symbolizowac biede i fatalne warunki zyciowe ludzi III swiata to rzeczywiscie nie nalezy sie smiac. Sadze jednak ze ci, ktorzy w ankiecie odpowiedzieli "tak" to wcale nie sa tacy bezduszni i w ogole. To trudna sprawa, tak samo jest np z kawalami o zydach. Wiekszosc ludzi sie z nich smieje, jednak nie znaczy to, ze mordowanie zydow za czasow hitlera jest dla nich zabawne.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

idzmy dalej: co oznacza humanos po grecku/lacinie ?

a z tymi kawalami o jude to dales dobry przyklad. nie trzeba od razu ganiac z cyklonem b pod pacha, a mozna smiac sie z tych kawalow... tak samo jest z tymi zdjeciami...
a niestety zauwazylem, ze ostatnio modne na tym bordzie jest dopisywanie sobie wlasnej historii do jednego byle glupiego slowa...

btw: ladny kontratak

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

Nazwa nie zawsze musi sugerowac znaczenie slowa. Poza tym mozna powiedziec o "ludzkim traktowaniu zwierzat". W kazdym razie pojecie "humanitaryzm" nie odnosi sie tylko do traktowania istot ludzkich, dla przykladu podam cytac z wiem.onet.pl na humanitarne traktowanie zwierzat.

ZNAKOWANIE ZWIERZAT
Obecnie na coraz szerszą skalę stosuje się metodę znakowania elektronicznego, polegającą na znakowaniu zwierząt niewielkimi znaczkami z tworzywa sztucznego, wprowadzanymi podskórnie, zawierającymi kolejne numery. Odczyt numeru możliwy jest jedynie przy użyciu specjalnego czytnika elektronicznego. System ten, jako najbardziej uniwersalny i humanitarny, umożliwia znakowanie niemal wszystkich zwierząt, zarówno gospodarskich, jak i hodowanych w ogrodach zoologicznych, począwszy od bezkręgowców, przez ryby akwariowe, gady i płazy, do ssaków.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

dzieki. nie mam wiecej pytan

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 23:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Ale murzyn nadal mnie nie smieszy

/vote close_topic ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 04:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 03:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 10:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: maly murzyn w wiadrze

quote:
Napisane oryginalnie przez deathcrush
szybko i na temat: smieszy was to (zalacznik)?


Buhaha mały murzyn w wiadrze

sorry weirdo

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

a dak odnosząc się do kotów w butelce i stawiania ich jako ozdób kominkowych:
to byl FAKE!!!
ŁAŃCUSZEK SZCZĘŚCIA!!!
KTOŚ SOBIE JAJA ROBIŁ!!!!! (pisząc ten text)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez $corcerer
a dak odnosząc się do kotów w butelce i stawiania ich jako ozdób kominkowych:
to byl FAKE!!!
ŁAŃCUSZEK SZCZĘŚCIA!!!
KTOŚ SOBIE JAJA ROBIŁ!!!!! (pisząc ten text)

wiadomo to juz od dobrych paru lat, swego czasu i ja pisalem o tym na bordzie :S

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

milosh-> popieram cie w 100%, mysle ze to chimera wlasnie zgwalcil tego kota a potem wsadził go do szklanki i zakleił mu odbyt kropelką.

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez beee
milosh-> popieram cie w 100%, mysle ze to chimera wlasnie zgwalcil tego kota a potem wsadził go do szklanki i zakleił mu odbyt kropelką.


dobry tekst

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

nie ma to jak odgrzac topik sprzed roku czy dwoch, potem ludzie wlaza i angazuja sie w dyskusje ktora wygasla dawno temu

n1

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 01:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

o k*rwa ktos to odgrzal a ja sie nie zorientowalem ze sie data zmienia pod koniec :OOO

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 05:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

naf naf

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 05:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez deathcrush
naf naf


__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

/vote mały murzyn w wiadrze jest dowciapny

Jeśli ktoś ma wątpliwości czy jestem rasistą, to odrazu je rozwieje - jestem rasistą .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Ale co ma rasizm do murzyna w wiadrze? Może chodzi ci o przynależność rasową wiadra?

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
Ale co ma rasizm do murzyna w wiadrze? Może chodzi ci o przynależność rasową wiadra?


Może to że murzyn jest czarny? I że jak bym zobaczył biedne polskie (białe) dziecko na śląsku kąpiące się na ulicy w wiadrze to bym się nie śmiał?

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Może to że murzyn jest czarny?


No co ty !

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:28.    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions