Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Czego brakuje...?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

Czego brakuje...?

Hm tak sobie patrze na ankiete na bhd.fpp.pl i sporo glosow jest ze nie ma wszystkiego na stronie, czego potrzeba, napiszcie czego brakuje jeszcze na serwisie a jak najszybciej sprobujemy dodac to czego brakuje

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2003 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JeY
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Question

Oj coś mi się zdaje, że ci którzy klikneli na ankiecie niezabardzo wiedzą sami czego szukają Dla mnie ważne są newsy, żeby niebujać się przez cały net w poszukiwaniu informacji.

__________________
There is no place like home (server)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2003 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JeY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JeY Znajdź więcej post'ów przez  JeY Dodaj JeY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JeY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

no ale moze jednak czegos brakuje i o czym ja nie wiem

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2003 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
no ale moze jednak czegos brakuje i o czym ja nie wiem


ogólnie linków -może ktoś by je tak wyłuskał z postów - niekiedy są naprawdę użyteczne - nowy patch, nowy mod itp.
pzdr,

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2004 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalibrowy
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jeśli chodzi o mnie to moim zdaniem najważniejsze są newsy Sam na mojej stronie www.gta.pl staram się jak najwięcej pisać.
Ale ogólnie streonka wypas, szczególnie przydał mi się download (ta łatka Cenegi).

Tak trzymać i będzie dobrze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2004 12:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Najbardziej brakuje starych wyjadaczy no i AirBorna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

I jeszcze brakuje mi starej dobrej DF:BHD bez tych gostków w wędkarskich kapelusikach rodem z Team Superfish z tymi odpustowymi blazerami-pukawkami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
I jeszcze brakuje mi starej dobrej DF:BHD bez tych gostków w wędkarskich kapelusikach rodem z Team Superfish z tymi odpustowymi blazerami-pukawkami.


Czyżbyś tęsknił za dżwiękim M60 ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

W TS w sekcji broni ciężkiej nic się nie zmieniło więc chodziło mu raczej o broń z zakresu assault rifle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 06:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
W TS w sekcji broni ciężkiej nic się nie zmieniło więc chodziło mu raczej o broń z zakresu assault rifle


dajcie linka pls!!!!!

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
W TS w sekcji broni ciężkiej nic się nie zmieniło więc chodziło mu raczej o broń z zakresu assault rifle


Masz racje , ale teraz wszyscy wybieraja właśnie tę broń i słychać tylko głuche, przytumione odgłosy zamiast pięknego warkotu M60

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja wiem czy on taki piękny ?
Ach żeby ten G36 miał jeszcze granatnik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 11:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL
dajcie linka pls!!!!!


Linka ? do czego ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 14:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Linka ? do czego ?

do pls!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Masz racje , ale teraz wszyscy wybieraja właśnie tę broń i słychać tylko głuche, przytumione odgłosy zamiast pięknego warkotu M60

No właśnie , efekty dźwiękowe jak na "wiejskim odpuście", a nie jak na polu bitwy. Czasami wydaję mi się ,że ktoś tam lata z drewnianą kołatką.
Ta gra mogła się znudzic. To normalne. Ale miała swój klimacik i z to ją lubiłem . Teraz ma tyle uroku co okaryna, kolorowa i przesadnie głośna. Gratulacje dla twórców , zarżneliście swoje dziecko.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Linka ? do czego ?


Radzioo nie udawaj że nie kumasz ... do TS oczywiście, bo na co wszyscy czekają??

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL
Radzioo nie udawaj że nie kumasz ... do TS oczywiście, bo na co wszyscy czekają??


Ale do czego ? Do strony producenta ? Link do emula ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 17:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Szczerze mowiac ja tez nie domylilem sie o jakiego linka prosil RCM Myslalem ze moze sie mu posty pomylily

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Ale do czego ? Do strony producenta ? Link do emula ?


obawiam się że na stronie producenta nie znajdziemy tego co już krąży po polskiej sieci (i mam wrażenie że wszyscy nabrali wody w usta). wiem że macie jakieś tam miedzy sobą układziki, ale skoro już macie tą instalkę do Team Sabre to co komu szkodzi się nią podzielić? pls - po raz kolejny...

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodrigez
kreutzritter



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Sztum

quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL
co już krąży po polskiej sieci (i mam wrażenie że wszyscy nabrali wody w usta). wiem że macie jakieś tam miedzy sobą układziki...

no wlasnie
ja tam od poczatku ich wszystkich w tych ich klanach podejrzewalem o jakies ukladziki
wreszcie ktos powiedzial to glosno
przyznajcie sie
macie ukladziki
pozdrawiam
rodrigez (wukladziku)

__________________
"...kto mieczem wojuje, od pochwy ginie..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodrigez Znajdź więcej post'ów przez  rodrigez Dodaj rodrigez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodrigez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

siemanko. 1szy pościk WOW hehe
cięzka sprawa z TS. mi sie nie udało NIC wyciągnąć od "klanowców" więc szukam tego na własnął rączke
no i w edonkey se znalazłem ale bede miał to dopiero (jak dobrze pójdzie) za tydzień
nie łamać sie - popróbujcie !!!!
pozdrówka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2004 01:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL
obawiam się że na stronie producenta nie znajdziemy tego co już krąży po polskiej sieci (i mam wrażenie że wszyscy nabrali wody w usta). wiem że macie jakieś tam miedzy sobą układziki, ale skoro już macie tą instalkę do Team Sabre to co komu szkodzi się nią podzielić? pls - po raz kolejny...


Podam Ci do "osiołka": ed2k://|file|delta.force.black.hawk.down.team.sabre.[DEViANCE].bin|372432144|7C24566EBC9C686CD01336F9806BB387|/

jak nie używałeś nigdy to np. http://www.emule-project.net/

Poszukaj na jakiś DC lub ostatecznie na www, ftp itp ale to raczej bym odradzał

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2004 05:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Podam Ci do "osiołka": ed2k://|file|delta.force.black.hawk.down.team.sabre.[DEViANCE].bin|372432144|7C24566EBC9C686CD01336F9806BB387|/

jak nie używałeś nigdy to np. http://www.emule-project.net/

Poszukaj na jakiś DC lub ostatecznie na www, ftp itp ale to raczej bym odradzał



ufff dzięki -
niestety za chiny ludowe nie mogę zainstalować tego klienta

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2004 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

zajrzyj na www.emulek.com do działu pomoc. A jak masz problem z klientem to poszukaj innego, jest ich jak "mrówków"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2004 09:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Chciałem powiedzieć, że dyskusja o pirackim oprogramowaniu na powszechnym, publicznym forum jest co najmniej niepoważna. Co wy jesteście, analfabeci? Pofuflujcie , to będziecie wiedzieć, jak można sobie poradzić...

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2004 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

LOL

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2004 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jakie piractwo ? emule to program do chatowania a podawanie linków nie jest karalne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2004 17:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

A ty Radziuu chyba nie dyskutowałeś?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2004 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Sporadycznie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2004 09:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

próba mikrofonu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 22:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:47.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions