Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Na jakich myszkach gracie ??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 3 4 [5] 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MLS


Hehe... Zanim dojedziesz do szkoly to ci sie samochod na drodze rozkraczy
Zartowalem przeciez


Tym razem wybacze
Aha i nie doceniasz mojej czerwonej strzaly (tzn. samochodu )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 20:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Dajcie jakiegoś linka do tego b00mslanga
Nie wiem za bardzo co to jest

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Annihilator
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wszawa

www.razerzone.com i tam dzial products...
hmm kaska wciaz wpada na konto (na b00mslanga )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Annihilator Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Annihilator Znajdź więcej post'ów przez  Annihilator Dodaj Annihilator do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Annihilator prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

eeee teraz mi sie przejasnilo przed oczami czemu jestem najlepszy w ta gre !! bo tak malo z was uzywa wingmana a to najlepsza mysz do grania w polaczeniu z odpowiednia podkladka (czyt. ewerglide) daje kombo nie do przebicia i mimo ze na poczatku ciesszko sie przyzwyczaic ze jest szeroka i ma 3 duze przyciski no i ze slizga sie jak pojebana bo ma dobre slidery to potem poprostu slucha sie wlasciciela czyta w jego myslach wyprzedza tok zdarzen

oczywiscie zartowalem to ze jestem najlepszy nie zalezy od myszki

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez SnipeR
eeee teraz mi sie przejasnilo przed oczami czemu jestem najlepszy w ta gre !! bo tak malo z was uzywa wingmana a to najlepsza mysz do grania w polaczeniu z odpowiednia podkladka (czyt. ewerglide) daje kombo nie do przebicia i mimo ze na poczatku ciesszko sie przyzwyczaic ze jest szeroka i ma 3 duze przyciski no i ze slizga sie jak pojebana bo ma dobre slidery to potem poprostu slucha sie wlasciciela czyta w jego myslach wyprzedza tok zdarzen

oczywiscie zartowalem to ze jestem najlepszy nie zalezy od myszki


a ja wiem dlaczego zawsze mnie zabijaja!
Gram na samych strzalkach!
Kurcze a myslalem, ze tak graja pro-playerzy!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 22:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

to dobrze myslales z tym ze nam do pro-plajerow jeszcze daleko

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Annihilator
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wszawa

co wy pro-playerzy graja na monitorach dotykowych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Annihilator Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Annihilator Znajdź więcej post'ów przez  Annihilator Dodaj Annihilator do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Annihilator prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Annihilator
co wy pro-playerzy graja na monitorach dotykowych

Aha dlatego tak wymiataja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 22:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Sniper mam wingmana

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Wink

Ello

Ja gram na a4techu optycznym na sens. 2,5 - 4 i gra sie baja bongo , zadnych problemow, duzo przyciskow (4+1 pod scroolem),przystepna cena (jakies 60 zyli mozna juz kupic), bardzo wygodna .

Poza tym gram na a4techach od poczatku (troche ich zaglaskalem na smierc) i nie nazekam . Mycha fajna zgrabna i przyjemna.

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

A co macie pod skrolem ??

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja mam strzelanie

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

zmiana broni
a pod 3 bottonel (scroll) mam spraj na bandytów

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 16:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Annihilator
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wszawa

ja mam pierdniecie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Annihilator Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Annihilator Znajdź więcej post'ów przez  Annihilator Dodaj Annihilator do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Annihilator prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Annihilator
ja mam pierdniecie


a ja JUMP!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A tak pzry okazji myszek: jak ktos chce kupic Logitech Cordless Mouseman Optical to mam do spzredania takiego
Jak ktos jest zainteresowany to niech wali na maila
Cena do uzgodnienia....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 19:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
A tak pzry okazji myszek: jak ktos chce kupic Logitech Cordless Mouseman Optical to mam do spzredania takiego
Jak ktos jest zainteresowany to niech wali na maila
Cena do uzgodnienia....



dalbys jakiegos screeena!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Ja gram na

Jest to myszka z limitowane serii
Jest dobra grają na niej Niemcy jak wiadomo najlepsi na świecie

Wheel Mouse Special Edition Optical

a senstiviti 1

Kup sobie taką myszke ale z limitowanej już nie kupisz [ czym się różnią: kolorem itp.] ( limitowana czerwona jest a nielimitowanqa niebieska )

Miłej zabawy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Ja gram na

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Jest to myszka z limitowane serii
Jest dobra grają na niej Niemcy jak wiadomo najlepsi na świecie

Wheel Mouse Special Edition Optical

a senstiviti 1

Kup sobie taką myszke ale z limitowanej już nie kupisz [ czym się różnią: kolorem itp.] ( limitowana czerwona jest a nielimitowanqa niebieska )

Miłej zabawy



a gdzie to moge kupic???
i podaj cene

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Annihilator
ja mam pierdniecie

to fano masz

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Annihilator
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wszawa

Talking

wiesz jestem juz polprofesjonalista (tzn nie mam ekranu dotykowego ale mam pierdniecie pod srodkowym )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Annihilator Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Annihilator Znajdź więcej post'ów przez  Annihilator Dodaj Annihilator do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Annihilator prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to dobry jestes!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 20:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JaZZmAtAzz
i love lud3ka i the!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

qrcze ja gram na a4techu (optyk)i mi sie gra calkiem wpozo.na sensie (zalezy czy z cfg czy nie).zaplacilem za nia rowniutka 100(zl.),ale juz ich pozniej nie widzialem w zadnym sklepie(moze dlatego ze qpila sobie ja prawie cala moja cafeja )
*jestem zayebiscie zadowolony z tej mychy i mysle ze kazdy(no prawie kazdy) kto na niej gral nie mial do niej zastrzezen
*i jeszcze jedno nie polecam zadnego rodzaju optycznych mousow do gry w q3

a co do wingmana:
*nie mogl bym na nim grac bo scrolla brak a on mi jest potrzebny do gry jak klawka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JaZZmAtAzz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JaZZmAtAzz Znajdź więcej post'ów przez  JaZZmAtAzz Dodaj JaZZmAtAzz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JaZZmAtAzz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez JaZZmAtAzz


....a co do wingmana:
*nie mogl bym na nim grac bo scrolla brak a on mi jest potrzebny do gry jak klawka



co ty bredzisz, wystarczy dobrze zbindowac mysz sobie i klawiatura idze w odstawke

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Wink HEHE

Co w y qr... pier...bo na myszce a4tech'a optical gra mi sie zajebiscie, i niezdziera mi się ta szara farba.Kupiłem ją za jedyne 95 zeta.Szkoda że ma jeszcze ogonek(z czasem jakl się w qr... to go oderwe

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez JaZZmAtAzz
qrcze ja gram na a4techu (optyk)i mi sie gra calkiem wpozo.na sensie (zalezy czy z cfg czy nie).zaplacilem za nia rowniutka 100(zl.),ale juz ich pozniej nie widzialem w zadnym sklepie(moze dlatego ze qpila sobie ja prawie cala moja cafeja )
*jestem zayebiscie zadowolony z tej mychy i mysle ze kazdy(no prawie kazdy) kto na niej gral nie mial do niej zastrzezen
*i jeszcze jedno nie polecam zadnego rodzaju optycznych mousow do gry w q3

a co do wingmana:
*nie mogl bym na nim grac bo scrolla brak a on mi jest potrzebny do gry jak klawka


Gralem na optyku a4techa model wop-35 oki 100zl. SYF! SZKODA SLOW!
LOGITECH ROX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 18:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

Gralem na optyku a4techa model wop-35 oki 100zl. SYF! SZKODA SLOW!
LOGITECH ROX


ja mam taki, za 65 zeta kupile lolki i mysz jest jednym slowem zajebista

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

zamulone glowy
wyp na snieg bo zima jest a nie przed kompem
(ja sam wpadlem tylko na chwile po kaske i wracam do zakopca)
nara

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

ja mam taki, za 65 zeta kupile lolki i mysz jest jednym slowem zajebista


ta niemozliwe? nie wierze jak taka mysza moze byc dobra?
szefo: jestem chory to nabijam posty musze wyzdrowiec do sylwestra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 21:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

ja mam taki, za 65 zeta kupile lolki i mysz jest jednym slowem zajebista


ciekawe na ile starczy???
na 65 kliknięć...

a ja se ostatnio czysciłem myche i przez przypadek wlozyłem kulke do goory nogami i mi na odwroot chodziło.... (joke)
a potem wiwineła mi sie (kulka) na lewą strone...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:03.    Strony (6): « First ... « 3 4 [5] 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions