Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Beginner
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Beginner

Czesc!
Tyle mowicie, iz scena ut upada, wiec zalozylem ten temat aby powiedziec wam ze dolaczam do zwolennikow tego moda, i mam nadzieje ze znajda sie jeszcze jacys inni beginnerzy oprocz mnie. Skoro chcecie aby scena ut rozwijala sie powinno sie zachecac nowych graczy do gry w ut , i czasem warto nawet poswiecic troche czasu aby nauczyc ich kilku sztuczek, lub taktyk, a wtedy grono graczy urban terror bedzie sie powiekszac.

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Wink Witam

Witam ciebie na forum jak i w grze UT!!!
Bardzo miło mi i(raczej innym) że dołączyłeś do naszego skromnego grona zrzeszonych graczy UT!!!
P.S. Widze że scena UT rośnie w siłe!!!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Witam

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Witam ciebie na forum jak i w grze UT!!!
Bardzo miło mi i(raczej innym) że dołączyłeś do naszego skromnego grona zrzeszonych graczy UT!!!
P.S. Widze że scena UT rośnie w siłe!!!



nie uwazasz ze w twoim poscie jest za duzo wykrzyknikow?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 17:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking

heh To sie nazywa huczne powitanie!!!! Dziekuje bardzo

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
heh To sie nazywa huczne powitanie!!!! Dziekuje bardzo


Ehhh stary my od 5 miesiecy staramy sie rozwinac ta scene... tyle ze podzielona jest ona na pare czesci:

osoby grajace i nie odzywajace sie
osoby grajace i narzekajace tylko i wylacznie
osoby rozwijajace scene [najmniejsza grupka]

Jak wpadniesz na rewelacyjny pomysl jak rozwinac scene to napisz, dostaniesz na to patent i 1000zł od urbanterror.pl

Witam na boardzie

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation

Czesc sxl!
Heh widzisz, ja do ostatniej niedzieli 30 grudnia w ogole nie mialem pojecia co to jest za mod urban terror. Wydaje mi sie ze slyszalem juz o Tobie , iz grasz w q3 cpma. Hmmmm.... zastanowmy sie czemu ten mod jest tak popularny w Polsce. Byc moze dlatego, ze sa turnieje, ze sa ligi organizowane jak ostatnio FAST. Tam jest duzo ludzi ktorzy chca aby ten mod byl popularny. Heh.... gralem dzis z Toba , Ottarem.... lecz bylem w przeciwnej druzynie (kojarzysz moze beginner*[MarO]?) Niestety chcieliscie miec niezla zabawe, i zagraliscie sobie teamem r3 vs. reszta, koniecznie aby wygrac. Czy to jest popularyzowanie? Hm..... moim zdaniem powinno sie rozlozyc sily tak aby nowi mogli sie nauczyc czegos nowego, bo naprawde grajac z samymi nowicjuszami niewiele sie nauczylem.... Pozdrawiam

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
Czesc sxl!
Heh widzisz, ja do ostatniej niedzieli 30 grudnia w ogole nie mialem pojecia co to jest za mod urban terror. Wydaje mi sie ze slyszalem juz o Tobie , iz grasz w q3 cpma. Hmmmm.... zastanowmy sie czemu ten mod jest tak popularny w Polsce. Byc moze dlatego, ze sa turnieje, ze sa ligi organizowane jak ostatnio FAST. Tam jest duzo ludzi ktorzy chca aby ten mod byl popularny. Heh.... gralem dzis z Toba , Ottarem.... lecz bylem w przeciwnej druzynie (kojarzysz moze beginner*[MarO]?) Niestety chcieliscie miec niezla zabawe, i zagraliscie sobie teamem r3 vs. reszta, koniecznie aby wygrac. Czy to jest popularyzowanie? Hm..... moim zdaniem powinno sie rozlozyc sily tak aby nowi mogli sie nauczyc czegos nowego, bo naprawde grajac z samymi nowicjuszami niewiele sie nauczylem.... Pozdrawiam



Hehe, wrecz przeciwnie Czesto przez taka gre mozna sie nauczyc wiecej niz grajac w teamach w ktorych co moment jest remis. Gdy jeszcze do roku temu grywalem na serverach cpma to zawsze dostawalem z dupe, z reszta zazwyczaj bardzo konkretnie. Pod koniec jednak swoje juz umialem, gdyby nie moje polaczenie wtedy to mysle ze pokazalbym na co mnie stac W urbana grajac takze ciagle tlukl nas wszystkich Ottar, stary, kazdy sie tak uczy, to jest normalne. Za miesiac zajarzysz wszystko calkowicie i dojdziesz do jakiegos klanu. Sam zobaczysz, wszyscy uczymy sie na bledach, zaczynajac od nieczego najczesciej. Jest wiele przykladow gosci u nas na scenie, ktorzy zaczynajac jako newbie dajace sie wybijac jak ludziki z plasteliny [no offence men =]] dzisiaj graja w mocnych klanach, nie bede dawal przykladow bo wszyscy swoje wiemy

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

sxl!
Byc moze masz racje. Ja jednak wole zeby ktos pokazal mi jakies triki, jak sie porusza po mapie itd. Wiem , ze geniuszem od razu nikt nie jest , nawet slynny Ottar musial chyba duzo pracowac nad skillem i popiera to doswiadczeniem. Jednak uwazam ze dobrze byloby gdyby ktos czasem popatrzyl ze specteta na gre kogos nowego i pozniej przekazal mu uwagi dotyczace jego gry, i mysle ze w ten sposob scena rozwijalaby sie szybciej , bo nowi mieliby poparcie starszych , doswiadczonych graczy. Po za tym sadze ze powinien odbyc sie jakis turniej na LANie, ktory rozpropagowalby ten mod

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
sxl!
Byc moze masz racje. Ja jednak wole zeby ktos pokazal mi jakies triki, jak sie porusza po mapie itd. Wiem , ze geniuszem od razu nikt nie jest , nawet slynny Ottar musial chyba duzo pracowac nad skillem i popiera to doswiadczeniem. Jednak uwazam ze dobrze byloby gdyby ktos czasem popatrzyl ze specteta na gre kogos nowego i pozniej przekazal mu uwagi dotyczace jego gry, i mysle ze w ten sposob scena rozwijalaby sie szybciej , bo nowi mieliby poparcie starszych , doswiadczonych graczy. Po za tym sadze ze powinien odbyc sie jakis turniej na LANie, ktory rozpropagowalby ten mod



Stary, nam jest trudno zebrac ekipe na lige [ www.utliga.prv.pl ] a co dopiero na turniej lanowy =]

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Hmmm!
No nie moge.... Jesli zrobic mapki powiedzmy do gry 2 na 2, lub 1 na 1, albo kilka takich mapek, a nastepnie zrobic jakis turniej to zainteresowanie tym modem wzrosnie, i gwarantuje to. Trzeba zaczac od poczatku, a nastepnie dojsc do sytuacji ktora jest dzis, lecz z wieksza iloscia graczy. Jesli beda turnieje ludzie zaczna w to grac, bo beda grali zeby pokazac sie na turnieju. Nastepnie przyjdzie kolej na walki teamowe, bo bedzie wieksza ilosc graczy. Rozumowanie jest dosc proste i sadze ze wtedy wzystko byloby ok. Macie problem ze skladem, na lige byc moze dlatego ze chcecie miec samych najlepszych, beginerow nikt nie bierze pod uwage bo za duzo klopotu byloby , ale co do tego to nie jestem calkiem pewny bo nie znam jeszcze graczy

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
Hmmm!
No nie moge.... Jesli zrobic mapki powiedzmy do gry 2 na 2, lub 1 na 1, albo kilka takich mapek, a nastepnie zrobic jakis turniej to zainteresowanie tym modem wzrosnie, i gwarantuje to. Trzeba zaczac od poczatku, a nastepnie dojsc do sytuacji ktora jest dzis, lecz z wieksza iloscia graczy. Jesli beda turnieje ludzie zaczna w to grac, bo beda grali zeby pokazac sie na turnieju. Nastepnie przyjdzie kolej na walki teamowe, bo bedzie wieksza ilosc graczy. Rozumowanie jest dosc proste i sadze ze wtedy wzystko byloby ok. Macie problem ze skladem, na lige byc moze dlatego ze chcecie miec samych najlepszych, beginerow nikt nie bierze pod uwage bo za duzo klopotu byloby , ale co do tego to nie jestem calkiem pewny bo nie znam jeszcze graczy



Sniezek, ja rozumiem to ze jestes nowy, mod Ci sie podoba i chcialbys jak najlepiej. Ale MajeS, Ottar, ja i inni od samego poczatku ustnienia UT w Polsce probujemy co mozemy zeby powiekszyc scene. Udalo sie dzieki nam postawic dobry server na ktorym gra cala Europa [CoolNet], udalo sie zmontowac silny zespol grajacy z najlepszymi europejskimi teamami, kombinujemy od pewnego czasu serwis UT.pl dla graczy [robiony przez MajeSa z prawdziwego zdarzenia]. Naprawde, Twoje plany sa bardzo piekne i wrecz pisalbym sie na organizacje takiego czegos, lecz w obecnych warunkach nie jest to mozliwe. My probujemy inaczej i jak sie uda to za pewien czas bedzie o wiele lepiej.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Polska scena UT

W Polsce najgorsze jest to ze niektorzi gracze [ nie bede wymienial ] w tym przyznam sie czasami ja .... wysmiewaja nowych graczy ktorzy chca sie czegos nowego nauczyc. Czesto spotykalem sie z klneciem na takiech ludzi , kickowaniem [ to juz nie ja ] itp. Przydalo by sie to zmienic. To na pewno nikogo nie zacheca do dalszej gry. Bylo juz wielu graczy ktorzi pograli kikla razy i nagle znikneli, moze nie spodobal im sie UT a moze to przez tych "najlepszych". Takze ludzie nie klnijcie na nowych i ich nie kickujcie tylko radzcie im co roba zle i takie tam ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Blood dobrze gada , polejcie mu martini z vodka wstrzasniete nie zmieszane oczuwiscie

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
Blood dobrze gada , polejcie mu martini z vodka wstrzasniete nie zmieszane oczuwiscie


Cholera juz zmieszalem :/

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Cholera juz zmieszalem :/



Dostane w koncu to Martini, moze byc i wstrzasniete

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*M.G
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wasilkow

Post A ja sie niezgadzam z twoja opinia:)))

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Sniezek
Czesc sxl!
Heh widzisz, ja do ostatniej niedzieli 30 grudnia w ogole nie mialem pojecia co to jest za mod urban terror. Wydaje mi sie ze slyszalem juz o Tobie , iz grasz w q3 cpma. Hmmmm.... zastanowmy sie czemu ten mod jest tak popularny w Polsce. Byc moze dlatego, ze sa turnieje, ze sa ligi organizowane jak ostatnio FAST. Tam jest duzo ludzi ktorzy chca aby ten mod byl popularny. Heh.... gralem dzis z Toba , Ottarem.... lecz bylem w przeciwnej druzynie (kojarzysz moze beginner*[MarO]?) Niestety chcieliscie miec niezla zabawe, i zagraliscie sobie teamem r3 vs. reszta, koniecznie aby wygrac. Czy to jest popularyzowanie? Hm..... moim zdaniem powinno sie rozlozyc sily tak aby nowi mogli sie nauczyc czegos nowego, bo naprawde grajac z samymi nowicjuszami niewiele sie nauczylem.... Pozdrawiam
[/


Sorry Sniezq ale ja sie z tym niezgadzam.Grajac z najlepszymi[przeciwko im] ja nauczylem sie bardzo duzo i jeszcze sie ucze dlaego ze jest to jakis poziom trudnosci a grajac z najslabszymi zapewniam Cie ze nic sie nienauczysz poniewaz poziom jest Minimalny.

podrawia *Av*Wolff*

__________________
Przybylem i Powalilem!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 23:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*M.G Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*M.G Znajdź więcej post'ów przez  *Av*M.G Dodaj *Av*M.G do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*M.G prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Cool niom

Hmmm... musze powiedziec ze ja zaczynalem grajac w UT w lipcu ), bylem nawet rekrutem w klanie SoT, byly eliminacje no i dalem dupy, a dlaczego ??? dlatego iz w tym czasie nie szlo wogole grac, za malo graczy, wiekszosc tych srednich i nie szlo sie nauczyc za bardzo, teraz od 2 tygodni gram od nowa no i musze powiedziec iz jednak gra z lepszymi jest oplacalna niz ze slabszymi, ofkoz nie mozna grac z jakimis killerami UT, poniewaz gdzie wyjdziesz to i tak cie zabija , mozna by zrobic takie cos iz wejsc sobie np. na snajpa.pl no i zrobic red team jacys wyjadacze, blue team beginnerzy. co wy na to ???

Ok mozecie rzucac miesem

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Snoopy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wrocek

Red face muuu...

CZE!
Gram w UT od niedawna i bardzo chętnie wstąpił bym do jakiegoś klanu!(+WC+to tylko przykrywka , a tak naprawde to jestem bezdomny (nie mam klanu!Nik sie nie pyta a ja na siłe nie będe sie w pychał Może ktoś widział jak gram i ...
Licze na was chłopaki r3 AV DT a najbardziej na JP bo może tam będe miał szanse pap

__________________
SNOOPY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Snoopy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Snoopy Znajdź więcej post'ów przez  Snoopy Dodaj Snoopy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Snoopy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

:))

snoopy chyba nigdy cie nie widzialem na servku ;(, umowimy sie kiedys i pogramy , chcialem zalozyc klan , ale juz w JP to raczej nie .... chociaz ... ehhh nie wiem...

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Snoopy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wrocek

Thumbs up Re: :))

quote:
Napisane oryginalnie przez frager(pyrland)
snoopy chyba nigdy cie nie widzialem na servku ;(, umowimy sie kiedys i pogramy , chcialem zalozyc klan , ale juz w JP to raczej nie .... chociaz ... ehhh nie wiem...


Heh żadko jestem na servie , ale zapytaj sie śnieżka często go spotykam!Możemy się jutro umówić od 11 do 3 będe na Qlnecie!
Zobaczysz jak wygląda era WCtowego bohatera Mash moje gg inapish mi dzisiaj czy będziesh !1188945!

Pish nawet jak bede nie dostępny to i tak odbiore!PAP

__________________
SNOOPY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Snoopy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Snoopy Znajdź więcej post'ów przez  Snoopy Dodaj Snoopy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Snoopy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:13.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions