Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > którą broń lubicie
broń którą lubicie
You do not have permission to vote on this poll.
CAR15/M203,M16/M203 - Grenade 8 36.36%
CAR15 ,M16 1 4.55%
M60 4 18.18%
M21 1 4.55%
Colt .45 , M9 Beretta 0 0%
MP5 0 0%
Remington Shotgun 1 4.55%
AT4 0 0%
Frag Grenade 0 0%
Barrett .50 Cal 2 9.09%
M249 SAW 0 0%
M24 0 0%
Knif 4 18.18%
Hummer 0 0%
inne 1 4.55%
W sumie: 22 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

którą broń lubicie

jeśli czegoś tu nie wymieniłem możecie opisać to poniżej
Poniżej satystyka użycia broni za MOST: Weapon Name Kills Kills/Min Accuracy Time Used Usage Statistics
1 M60 134312 0.86 3.47 % 2614:08:32 24 %
2 CAR15 31417 0.26 3.34 % 2015:16:47 18 %
3 M21 46265 0.55 16.13 % 1412:53:28 13 %
4 CAR15/M203 37759 0.51 3.50 % 1230:25:02 11 %
5 Barrett .50 Cal 27378 0.51 20.38 % 902:13:50 8 %
6 MCRT .300 Tactical 21024 0.42 28.02 % 833:20:15 8 %
7 M240 18736 0.75 3.19 % 414:48:55 4 %
8 CAR15/M203 - Grenade 12749 0.85 17.33 % 250:25:03 2 %
9 M249 SAW 6896 0.50 1.93 % 229:07:38 2 %
10 M24 6917 0.52 24.30 % 223:41:21 2 %
11 M16/M203 7275 0.62 4.97 % 194:48:00 2 %
12 M16 4724 0.46 3.73 % 171:09:44 2 %
13 AT4 7139 0.81 27.41 % 147:32:00 1 %
14 Colt .45 1895 0.29 5.14 % 107:18:25 1 %
15 MP5 2149 0.36 1.84 % 98:34:24 1 %
16 M9 Beretta 1441 0.25 3.53 % 95:11:55 1 %
17 Frag Grenade 1735 0.33 4.19 % 86:44:55 1 %
18 M16/M203 - Grenade 1947 0.95 17.76 % 34:01:13 0 %
19 Remington Shotgun 414 0.34 9.95 % 20:12:05 0 %

Edytowane przez Jaro(PL) dnia 29-09-2003 o godz. 11:26

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 07:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

car 15 z granatnikiem bardzo mi sie podoba

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

M16/M203 jako CQB i M16 jako medyk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 08:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Co do ulubionej broni, to oczywiście Car 15/M203. Na marginesie powiem , że wczoraj miałem chwilę (naprawdę bardzo krótką) zwątpienia i chwyciłem za M60. Wybaczcie!
W ogólnym zamęcie postanowiłem się zrelaksować i zapolowałem na snajperów. Ale był ubaw. Raz, co mnie szczególnie ubawiło, poszedłem po jednego aż na wzgórza. Słyszałem jak strzelał, wkrótce patrzę mina i następna. Tak się gostek poobkładał minami, że bez pudła po tych minach na niego trafiłem. Stoję nad nim i patrzę jak się wierci. Wziąłem w garść Colta i puk. Co za radość!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Co do ulubionej broni, to oczywiście Car 15/M203. Na marginesie powiem , że wczoraj miałem chwilę (naprawdę bardzo krótką) zwątpienia i chwyciłem za M60. Wybaczcie!
W ogólnym zamęcie postanowiłem się zrelaksować i zapolowałem na snajperów. Ale był ubaw. Raz, co mnie szczególnie ubawiło, poszedłem po jednego aż na wzgórza. Słyszałem jak strzelał, wkrótce patrzę mina i następna. Tak się gostek poobkładał minami, że bez pudła po tych minach na niego trafiłem. Stoję nad nim i patrzę jak się wierci. Wziąłem w garść Colta i puk. Co za radość!



sadysta, trzeba było mu na plecy claymore rzucić ... to byłoby ostatnie wiercenie i jaki screen do zrobienia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 08:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
sadysta, trzeba było mu na plecy claymore rzucić ... to byłoby ostatnie wiercenie i jaki screen do zrobienia

dobry pomysł! a jaki byłby zdziwiony?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 09:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
dobry pomysł! a jaki byłby zdziwiony?


a właśnie, wrogie miny też widać tak jak swoje ?? Bo ja mam wrażenie że nawet jak są zauważalne to ciut mniej (chyba przez to że swojskie pulsują )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 09:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
a właśnie, wrogie miny też widać tak jak swoje ?? Bo ja mam wrażenie że nawet jak są zauważalne to ciut mniej (chyba przez to że swojskie pulsują )

są widoczne bo nikt nie ma saperki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 09:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
są widoczne bo nikt nie ma saperki


Ładny obrazek, nawet nie wiedziałem że drogówka jest tak wyposażona

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 10:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Ładny obrazek, nawet nie wiedziałem że drogówka jest tak wyposażona

taaak, zamiat radarów M21 lub Car15/M203 uaaaah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
taaak, zamiat radarów M21 lub Car15/M203 uaaaah


hmmmm, to "strzelanie" przez drogówkę do samochodów nabiera nowego znaczenia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 11:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Wygląda na to , że miłośnicy M60 żyją w grzesznym poczuciu jej używania?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Wygląda na to , że miłośnicy M60 żyją w grzesznym poczuciu jej używania?


Są tak zajęci wyżynaniem kolejnych hord wrogów że nawet nie mają czasu na prostą rozrywkę intelektualną jaką jest wymiana zdań i opinii na boardzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 14:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

Question

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Są tak zajęci wyżynaniem kolejnych hord wrogów że nawet nie mają czasu na prostą rozrywkę intelektualną jaką jest wymiana zdań i opinii na boardzie

IMHO to raczej nie wiedzą, że to forum istnieje...
można by na Moście trochę rozreklamować forum...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Longbow
IMHO to raczej nie wiedzą, że to forum istnieje...
można by na Moście trochę rozreklamować forum...


Dobry pomysł! Już wysłałem im mail'a w tej sprawie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Longbow
IMHO to raczej nie wiedzą, że to forum istnieje...
można by na Moście trochę rozreklamować forum...



Może i jest w tym prawda.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2003 19:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

ZonKu mała prośba.
Wszyscy zainteresowani wypowiedzieli się już chyba co do ulubionej broni. Myślę , że można dać jescze krótką informację w news i powiedzmy w poniedziałek zamknąc temat a wyniki rzucuć gdzieś w widoczne miejsce.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zadziwiający jest brak głosów na broń ciężką

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 13:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Zadziwiający jest brak głosów na broń ciężką

?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

no cóż... można oddawać głosy tylko na jedną broń :) ja wolę Barret od m60 :)

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
?!


Co się tak dziwisz ? Widzisz choć jeden głos na np. M60 ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 13:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Longbow
no cóż... można oddawać głosy tylko na jedną broń ja wolę Barret od m60


Barret ? tą kolumbrynę .50 cala ? Za dużo huku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 13:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

JESTEM :)

Jestem - ten od M 60. Czesto gram ta maszynka bo to jedyna mozliwosc na wydostanie sie ze swojej bazy podczas oblezenia przez wroga. Nie wstydze sie przyznac do tego bo to nie jest powod do wstydu, po prostu ta bron nie daje zadnej przewagi(nie chce sie rozpisywac na temat + i - tej broni bo to juz mielismy)
Dla zainteresowanych i oburzonych:
mozecie sprawdzic ze nie jest to bron przeze mnie najczesciej uzywana Tactical rulez ale ostatnio zaczalem grac z M 60

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: JESTEM :)

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
Jestem - ten od M 60. Czesto gram ta maszynka bo to jedyna mozliwosc na wydostanie sie ze swojej bazy podczas oblezenia przez wroga. (...) po prostu ta bron nie daje zadnej przewagi(...)



To się w końcu zdecyduj - daje tą przewagę czy nie ?

quote:

mozecie sprawdzic ze nie jest to bron przeze mnie najczesciej uzywana Tactical rulez ale ostatnio zaczalem grac z M 60



Jak mamy to sprawdzić ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 16:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Re: JESTEM :)

Nie daje zadnej przewagi przynajmniej moim zdaniem.
Jak sprawdzic wejdz na statystyki mostu i zobacz jaka bron najczesciej uzywam Efendi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: JESTEM :)

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
Nie daje zadnej przewagi przynajmniej moim zdaniem.
Jak sprawdzic wejdz na statystyki mostu i zobacz jaka bron najczesciej uzywam Efendi



I Ty wypominałeś grę PFT-ekom ?? , zjedzą Cię
Skoro wg Ciebie nie daje żadnej przewagi to dlaczego używasz jej do wyjścia z bazy ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 16:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Barret ? tą kolumbrynę .50 cala ? Za dużo huku

hehe:) nom troche huku daje :D ale mimo wszystko bardzo dobra broń. Poza ym lubię też MCRT, ale to niestety ma słaby magazynek i niską powtarzalność.... :|

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

Barret to snajperka ktora potrafi przebic pancerz wozu opancerzonego ( w koncu po to ja skonstuwano), wiec huk nie huk, waga nie waga, ale jak klepiniesz klienta z tego "dziala" nie wazne w jakie miejsce to zgon na miejscu , a innymi snajperkami nie zawsze mozna zabic 1 strzalem

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Re: Re: Re: JESTEM :)

Nie zjedza )
Bo jak sie wychodzi z pod oblezenia to nie ma czasu zmieniac magazykow, tylko problem jest z tym ze troszke za wolno sie chodzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
Barret to snajperka ktora potrafi przebic pancerz wozu opancerzonego ( w koncu po to ja skonstuwano), wiec huk nie huk, waga nie waga, ale jak klepiniesz klienta z tego "dziala" nie wazne w jakie miejsce to zgon na miejscu , a innymi snajperkami nie zawsze mozna zabic 1 strzalem


owszem ale po huku idzie sie jak po sznurku a w misjach nocnych załatwisz snipa momentalnie (no chyba że jest b. daleko)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2003 19:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:37.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions