Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > JO, koalicja
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Question JO, koalicja

Pewnie większość z nas zauważyła , że są stare klany BHD w których jest po kilku graczy którzy grają w JO. Jednakże jest ich zbyt mało na sklecenie klanowej gry i dlatego rzucam propozycję zebrania się wszystkich graczy JO porozrzucanych w różnych klanach w jeden zespół PL. Powinno się nas uzbierać akurat tylu by zagrać wspólnie w CB.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 06:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: JO, koalicja

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Pewnie większość z nas zauważyła , że są stare klany BHD w których jest po kilku graczy którzy grają w JO. Jednakże jest ich zbyt mało na sklecenie klanowej gry i dlatego rzucam propozycję zebrania się wszystkich graczy JO porozrzucanych w różnych klanach w jeden zespół PL. Powinno się nas uzbierać akurat tylu by zagrać wspólnie w CB.


No troche mnie zdziwiłeś....ale jak coś to się pisze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 08:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: JO, koalicja

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
No troche mnie zdziwiłeś....ale jak coś to się pisze

live is brutal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 08:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Lista zgłoszeń:
JaroPL,
Rademus,
boski*PL*
qaq
czapajew
patryk pl
kryglow-pl-

Edytowane przez Jaro(PL) dnia 23-01-2005 o godz. 17:40

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 08:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: JO, koalicja

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
live is brutal


Pomysł był inny ale bez komentarza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 08:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

no ja tez...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 08:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: JO, koalicja

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
No troche mnie zdziwiłeś....ale jak coś to się pisze


Mnie też. Przecież w SAS jest Was troche

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: JO, koalicja

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Mnie też. Przecież w SAS jest Was troche


Nie tak dużo jak by się zdawało

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: Re: Re: JO, koalicja

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Nie tak dużo jak by się zdawało


No ale przyznać musisz, że nożowników macie najwięcej

A co z Waszym "Futrzakiem"? Gra coś, czy tylko obija kulami?

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Futro ma teraz inne problemy więc nóż odłożył na razie na półkę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 14:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Futro ma teraz inne problemy więc nóż odłożył na razie na półkę



Chodzi o mole?

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Chodzi o mole?


Mol go wie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 16:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: Re: Re: JO, koalicja

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
No ale przyznać musisz, że nożowników macie najwięcej





Chyba wiekszość

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klak
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: Zielona Góra

Spoko tez Sie pisze na to , jak cos to pisac do mnie na gg 2314394 pozdrawiam wszystkich

__________________
QaQ

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2005 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Klak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Klak Znajdź więcej post'ów przez  Klak Dodaj Klak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Klak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Klak
Spoko tez Sie pisze na to , jak cos to pisac do mnie na gg 2314394 pozdrawiam wszystkich


Może sie mylę, ale to chyba pierwszy nie z GRUPY który się zgłosił na apel GRUPY.

PS. przepraszam ale ten topik przypomina mi ostatni występ Oleksego na zjezdzie SLD.
Tam Oleksy gromko pytał:
Chcecie ???
na co przy mocno milczącej sali kilku jego przydupasów odpowiadało:
Chcemy !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czapajew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Re: Re: Re: JO, koalicja

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
live is brutal


and full of zasadzkas

I ja sie zgłaszam do tej koalicji

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 00:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew Dodaj Czapajew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Może sie mylę, ale to chyba pierwszy nie z GRUPY który się zgłosił na apel GRUPY.

PS. przepraszam ale ten topik przypomina mi ostatni występ Oleksego na zjezdzie SLD.
Tam Oleksy gromko pytał:
Chcecie ???
na co przy mocno milczącej sali kilku jego przydupasów odpowiadało:
Chcemy !!!



Jak nie jesteś zainteresowany to wstrzymaj się od swych marnych komentarzy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 05:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Może sie mylę, ale to chyba pierwszy nie z GRUPY który się zgłosił na apel GRUPY.

PS. przepraszam ale ten topik przypomina mi ostatni występ Oleksego na zjezdzie SLD.
Tam Oleksy gromko pytał:
Chcecie ???
na co przy mocno milczącej sali kilku jego przydupasów odpowiadało:
Chcemy !!!



--edit moderator--
(usunięte bo tak nie jest w porządku)
-- edit --

Edytowane przez dnia 22-01-2005 o godz. 11:30

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 08:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Może sie mylę, ale to chyba pierwszy nie z GRUPY który się zgłosił na apel GRUPY.

PS. przepraszam ale ten topik przypomina mi ostatni występ Oleksego na zjezdzie SLD.
Tam Oleksy gromko pytał:
Chcecie ???
na co przy mocno milczącej sali kilku jego przydupasów odpowiadało:
Chcemy !!!

No i znów się mylisz bo co prawda gra dziś gdzie indziej ale też należał do GRUPY. Poza tym to mógłbyś sobie już odpuścić te zaczepki.
A wracając do tematu to o ile mi net na grę w JO pozwoli i nie będzie to kolidowało z grą w SAS to na mnie też można liczyć,

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Może sie mylę, ale to chyba pierwszy nie z GRUPY który się zgłosił na apel GRUPY.

PS. przepraszam ale ten topik przypomina mi ostatni występ Oleksego na zjezdzie SLD.
Tam Oleksy gromko pytał:
Chcecie ???
na co przy mocno milczącej sali kilku jego przydupasów odpowiadało:
Chcemy !!!


Pytal cie ktos o zdanie? Jak nie jestes zainteresowany gra w JO to sie nie odzywaj bez sensu. Szkoda ze zmarnowales swoja szanse aby siedziec ciho. Bo jak to ktos madry kiedys powiedzial: Lepiej sie nie odzywac i uchodzic za glupka, niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

ps. ja oczywiscie jestem chetny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Patryk masz rację. Pomyliłem się, bo rzeczywiście Kłak jest/był powiązany z GRUPĄ. W takim razie moje słowa są jeszcze bardziej aktualne, ponieważ w tym topiku na 20 wypowiedzi tylko 5 pochodzi od osób nie związanych z GRUPĄ (zresztą to już tradycja). W związku z tym taki temat mogliście spokojnie załatwić na własnym forum.
Co do Ciebie Kręglogłowy czy jak Ci tam, to wskaż łaskawie coś głupiego w moim wcześniejszym poście, bo może o tym nie wiesz, ale jak to ktoś mądry kiedyś powiedział :nie zawsze to czego w swej głupocie nie rozumiesz musi głupim być.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Pytal cie ktos o zdanie? Jak nie jestes zainteresowany gra w JO to sie nie odzywaj bez sensu. Szkoda ze zmarnowales swoja szanse aby siedziec ciho. Bo jak to ktos madry kiedys powiedzial: Lepiej sie nie odzywac i uchodzic za glupka, niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

ps. ja oczywiscie jestem chetny


Dobrze chlopak gada !! Wódkimu polać!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 15:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Co do Ciebie Kręglogłowy czy jak Ci tam, to wskaż łaskawie coś głupiego w moim wcześniejszym poście, bo może o tym nie wiesz, ale jak to ktoś mądry kiedyś powiedział :nie zawsze to czego w swej głupocie nie rozumiesz musi głupim być. [/B]

Chocby to, ze jest on kompletnie nie na temat, a to samo w sobie jest glupie.

Po drugim poscie natomiast widze ze nie tylko jestes glupi, ale i kultury u ciebie nie ma za grosz. Mamusia cie nie uczyla, ze nie przekreca sie imion, nazwisk, czy tez ksywek innych? Moze ci przebacze jak sie okaze, ze zaraz po urodzeniu rodzice sie na tobie poznali i zostales podrzucony pod jakas plebanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Chocby to, ze jest on kompletnie nie na temat, a to samo w sobie jest glupie.

Po drugim poscie natomiast widze ze nie tylko jestes glupi, ale i kultury u ciebie nie ma za grosz. Mamusia cie nie uczyla, ze nie przekreca sie imion, nazwisk, czy tez ksywek innych? Moze ci przebacze jak sie okaze, ze zaraz po urodzeniu rodzice sie na tobie poznali i zostales podrzucony pod jakas plebanie.



Widze że jednak masz duży problem. W takim razie powiedz której części i w którym poście nie rozumiesz a natychmiast pospieszę Ci z pomocą.

Co do drugiej części (tej obrazliwej) Twojego posta, pozwolisz że sie nie odniosę ponieważ sam, tym przedszkolnym slangiem, wystawiłeś sobie świadectwo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
(...) sam, tym przedszkolnym slangiem, wystawiłeś sobie świadectwo.

Po mojemu bardzo dobre...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 16:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Po mojemu bardzo dobre...


Niezmiernie się cieszę że to właśnie TY to napisałeś...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 16:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Widze że jednak masz duży problem. W takim razie powiedz której części i w którym poście nie rozumiesz a natychmiast pospieszę Ci z pomocą.


No wiec nie rozumiem co ma wspolnego twoja opowiastka o Oleksym i zjezdzie sld do propozycji Jaro. Nie podoba ci sie ten pomysl to po prostu siedz cicho i nie uzewnetrzniaj sie. Mam wrazenie ze malo kogo na tym forum interesuja twoje przemyslenia na ten temat.
quote:

Co do drugiej części (tej obrazliwej) Twojego posta, pozwolisz że sie nie odniosę ponieważ sam, tym przedszkolnym slangiem, wystawiłeś sobie świadectwo.

Zauwaz, ze to ty pierwszy mnie obraziles. A ja obrazac sie nie pozwole.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Niezmiernie się cieszę że to właśnie TY to napisałeś...

no comment

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 17:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
No wiec nie rozumiem co ma wspolnego twoja opowiastka o Oleksym i zjezdzie sld do propozycji Jaro. Nie podoba ci sie ten pomysl to po prostu siedz cicho i nie uzewnetrzniaj sie. Mam wrazenie ze malo kogo na tym forum interesuja twoje przemyslenia na ten temat.


Po pierwsze. Tak samo jak na wołania Oleksego reagowało tylko kilku jego najbliższych współpracowników z najbliższego otoczenia tak samo na apel Jaro zareagowało tylko kilku członków grupy SAS . Być może nie oglądałeś relacji z tego kongresu SLD, ale ja to widziałem i naprawdę wyglądało to śmiesznie gdy Oleksy wołał a odpowiadali tyko Ci o których i tak wiadomo było że odpowiedzą. Tu jest podobnie. Odpowiedzieli dokładnie Ci z którymi Jaro prawdopodobnie często rozmawia na TS-ie czyli Ci którzy mieli odpowiedzieć. I w jednym i w drugim przypadku wyglądało to po prostu śmiesznie i stąd mój PS.
Po drugie. Po to jest forum, aby wyrażać swoje opinie i po to, aby (jak to nazwałeś) uzewnętrzniać się. A jeżeli nie podoba Ci się to, co ktoś pisze na ogólnodostępnym forum to czytaj tylko teksty z forum SAS. Pamiętaj, że na ogólnodostępnym forum nie każdy tylko „głaska się po tyłeczkach” jak to może mieć miejsce na Waszym forum, ale zdarzają się tu również opinie, które nie muszą zgadzać się z Twoim i Twoich kolegów światopoglądem.


quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-

Zauwaz, ze to ty pierwszy mnie obraziles. A ja obrazac sie nie pozwole.




Napisałem: "kręglogłowy czy jak Ci tam", ponieważ nie byłem pewnien. To aż tak obrazliwe ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Napisałem: "kręglogłowy czy jak Ci tam", ponieważ nie byłem pewnien. To aż tak obrazliwe ?


Ależ ty musisz czerpać przyjemność z obrażania i wkurzania innych. Kompletna porażka człowioeczeństwa w tobie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:17.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions