Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > BrAk SŁÓW
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

BrAk SŁÓW

Cała sprawa dotyczy slizgu coraz częściej obserwóje jakie wyrazy padają na servach z Ust kolegów ze ślizgu (Troche ogłady panowie) coraz bardziej się kompromitują wielu z nich czituje
Mam nawet pewien post napisany na temat SlizGu który grał klanówke ze ślizgiem

"-Wczorajszy spraing ze Slizgiem zakończył się naszą wygrną ! Slizg zaprezentował bardzo niski poziom KULTURY niektórych zawodników. A co do szczegółów to (pkt nasze/pkt ich):
TRAIN: my jako ct 14:5 , my jako terro 15:4 !
CBBLE: my jako ct 13:1 , my jako terro 8:10 !
Gra była charges only , czyli ogólny wynik to 23:6 dla nas !

Kitab Al Azif" Sami widzicie co się dzieje a panów ze ślizgu prosze o niewyzywanie każdego kto ma wynik lepszy niż on od CZITERÓW bo to jest kompromitacja...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: BrAk SŁÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
Cała sprawa dotyczy slizgu coraz częściej obserwóje jakie wyrazy padają na servach z Ust kolegów ze ślizgu (Troche ogłady panowie) coraz bardziej się kompromitują wielu z nich czituje
Mam nawet pewien post napisany na temat SlizGu który grał klanówke ze ślizgiem

"-Wczorajszy spraing ze Slizgiem zakończył się naszą wygrną ! Slizg zaprezentował bardzo niski poziom KULTURY niektórych zawodników. A co do szczegółów to (pkt nasze/pkt ich):
TRAIN: my jako ct 14:5 , my jako terro 15:4 !
CBBLE: my jako ct 13:1 , my jako terro 8:10 !
Gra była charges only , czyli ogólny wynik to 23:6 dla nas !

Kitab Al Azif" Sami widzicie co się dzieje a panów ze ślizgu prosze o niewyzywanie każdego kto ma wynik lepszy niż on od CZITERÓW bo to jest kompromitacja...


eh, nie chce mi sie juz tego rozstrzac, wogol jestes zalosny Cali, piszesz cos, co stalo sie juz bardzo dawno i co? masz z tego jakas satysfakcje? do bylo dawno, minelo i teraz jest inaczej i uwierz mi ze nikt teraz na klanowkach zadnych wulgaryzmow nie uzywa, gralem tam = widzialem! a co do czitowania to sie osmieszasz teraz - przyjedz, pograj, dostan w dupe i zobaczysz ze nie ma chitow w SlizGu! nawet Ciapek potwierdzi...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

moge tylko powiedziec ze czitow napewno nie uzywaja gdy ja jestem bo bym ich za jaja powieszal... ale niestety ktos tam czitowal.... nie mowie ze ktos z klanu slizg ale zdazylo mi sie ze wlazlem se na kompa pograc wlaze na gorala a tu ... [p12]ciapa have pbhack... itp.. no to kasuje z jednego kompa ... drugi dzien... wlaze na inny kompa wlaze na gorala sytuacja sie powtarza... ale na dzisiejszy dzien tzn na dzien przed moim wyjazdem kompy byly czyste.... a na klanowkach na 100% slizg nie czituje... do tego jestem pewny .. az se dam lepek uciac

Cali : a co do czitowania i wuglaryzmow to jak wiesz duzo klanow jest takich ze beda wyzywac... i najlepszym sie niekiedy wymsknie

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fryma
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocek

co prawda to prawda.... czasem gosc moze miec 2-3 razy fuksa pod rzad a inni jush go wyzywaja od czitoof. ja rozumiem jak ktos ci walnie head shota jak stoi tylem do ciebie no ale zawsze ktos moze miec farta i walnac heda z ak z dalekiej odleglosci... i tu nie ma mowy o czitach.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fryma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fryma Znajdź więcej post'ów przez  Fryma Dodaj Fryma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fryma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

zle nawiazanie

Ehhh to juz bylo daaawno . Obie strony ( z tego co pamietam ) ponisoly nerwy , obie strony ( chyba przepraszaly ) ! Wszystko zostalo wyjasnione , wiec nie warto juz do tego wracac !

Cali ty masz jakas awersje do SlizG ? Ja tez mialem , ale mi przeszlo , odpusc sobie , mam nadzieje , ze jesli jeszcze sie nie nauczyli kultury ( nie wiem bo nie gralem z nimi ostatnio ) to w najblizszym czasie to zrobia !

Jesli chodzi o SlizG , a czitowanie no to LOL ! Nie sadze i nigdy nie sadzilem , zeby oni czitowali ( nie powiem dlaczego bo sie znowu na mnie obraza ) ! Ale jak juz mowilem wyzej nie gralem z nimi juz jakis czas !

Sadze , ze jak juz chcecie im stawiac zarzuty to czitowanie bedzie chyba na ostatnim miejscu , jako najbardziej nieprawdopodobne !

BTW. pbhack to nie jest wlasciwy czit , tylko program to shackowania punkbustera ...... , takze i tak wiekszosc graczy , u ktorych to wykryje , ma zdejmowane bany .

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

a moim zdaniem Cali nie ma kultury ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
a moim zdaniem Cali nie ma kultury ...


No to masz bledne zdanie ! Na podstawie jego wypowiedzi mozna wyraznie powiedziec ze jakas tam ma , wypowiedz stonowana , grzeczna ( zbyt ) i wogole ...... A jesli chodzi o sam sens no to zbladzil , ale to nie znaczy o braku kultury .

Moze tobie brakuje kultury , ze oskarzasz innych o brak kultury ? ............ joke

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Kitab


Moze tobie brakuje kultury , ze oskarzasz innych o brak kultury ? ............ joke


hahaha Kitab - myslimy podobnie, wlasnie o to oskarzylem Caliego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 00:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Hehe...robi sie troszke denerwujace oskarzanie SlizGu o czitowanie......juz tyle tego sie nasluchalem ze az mnie uszy bola

W slizgu nikt nie czituje....to fakt pracuje tutaj w slizgu koles o imieniu Lukasz i koles sciagnol sobie ktoregos dnia OGC....a ze jest bardzo poczatkujacym graczem to sie straesznie w to wkrecil.....az tak bardzo ze na kazdym kompie w kafejce sa jakies pozostalosci po OGC....a nikomu sie nie chce robic reinstalki kompow........ale chyba bedzie trzeba to zrobic bo sam dostalem bana na FFA i Gorala...........

Coz naszczescie Lukasz przestal juz grac z czitami....i nie powiem idzie mu coraz lepiej......hehe stwierdzil ze dzieki OGC poznal mapki i teraz wie gdzie najczesciej czaja sie goscie

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 00:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

Fakt deso.. lepiej mu idzie z dnia na dzien
co do Caliego : Cali po prosatu darujmy sobie sprawe slizgu... jesli masz o cos sie przyjebywaC przeczytaj moj post na TEmat meczy Smartia vs Dabek .. tam traper ze swoja liga nawalil na calej lini...

Kitab i reszta darujmy sobie wypowiedzi na temat czitowania bo i tak nikogo tymi postami nie zmusimy do gry bez czitow...

mnie tam nigdy to nie ciagnelo... mam w d00pie czity i inne po prostu gram jak gram raz idzie mi zle raz idzie mi dobrze... jesli ktos mowi ze czituje .. omijam to .. po prostu albo mam polewke z takiego goscia albo po prostu nie odzywam sie wogole...

moral : jesli wyzywaja nas od cziterow, omijajmy ich slowa smiejmy sie ale nie okazujac tego ...... albo przemilczmy to

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 04:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Przedewszystkim chodzi mi jak zachowujecie się na serverach słowa typu jak "ty je**** cziterze" lub "wal sie na ryja" sa nie na miejscu a co do czitowania to nie wiem jakim cudem narg rozwalil jednym strzalem trzech kolesi on przecierz nie jest taki dobry. alblo same heady OGC napewno tego jestem pewien

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

ale ty smieszny jestes!
wes lepiej siedz cicho, bo po prostu Ciapa dobrze mowi...i zgadza sie tu twoj avatar, jak cie ktos zabija to nieznaczy ze czituje...a wiem ze Narg napewno tego nie robi!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

niema poco odbywac klotni na ten temat .. i tak duzo juz bylo takich topicow i nic nie dalo....

narg jest naprawde dobrym graczem a pozatym przewaznie ma bardzo maly ping przez co 3 heady to bardzo mozliwe... wiec bo niekiedy mam ich wiecej majac ping 15-20 na nullach .. niebedac na lanie

adax i cali uspokujcie sie i idzcie na piwo

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

**** denerwuje mnie juz ten SlizG, jak przegra to wyzywa, trapper pojeb zaklada jakies idiotyczne topici, bierze sie za rzeczy, za ktore nie powinien sie brac
zalosne

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions