Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > rowne szanse?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

to ja tez napisze zebys sie juz wiecej nie powtarzal jak nie trafia za pierwszym razem.
kolorowa tolerancja... jestem za glupi zeby to zrozumiec (albo to ten kac...)
"daj kaske to sobie kupie" daj dupy to sam zarobisz
"wolałbym zebys mi odpowiedzial!" mamo daj mi cukierka! nie rozumiesz? ja tez nie.
"swietnie" podwojnie swietnie
"grales ze mna ze wiesz???" nie gralem ale widze co piszesz.

Nie chce mi sie dalej odpisywac bo widze ze wogole sie nie rozumiemy. Chodzilo mi o to zebys gral w taki sposob jakbys chcial zrobic film i wlasnie robisz do niego fragi (jak juz inaczej nie trafia). Efektowne fragi sa zazwyczaj efektywne. Tak ze wygrana przyjdzie z czasem sama nie na sile.

chyba bredze chodzilo mi o theatre of pain z ra3map1 bo kiedys widzialem wyciagnieta ta mape z logiem osp i nazywala sie jakos podobnie ale chyba bylo to ospra3map1.

a jeszcze jedno
tehace: co to za roznica czy dm6 czy prodm6 na CA?
t0d: roznic jest wiele: na dm6 gra jest ok max 4v4 na innych mapach ra mozna nawet grac 12v12
rozumiesz co czytasz? i co ty nie powiesz ze mozna grac nawet 12v12 jestem w szoku normalnie a 11v11 sie da?

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
chyba bredze chodzilo mi o theatre of pain z ra3map1 bo kiedys widzialem wyciagnieta ta mape z logiem osp i nazywala sie jakos podobnie ale chyba bylo to ospra3map1.



a nie mowilem

quote:
a jeszcze jedno
tehace: co to za roznica czy dm6 czy prodm6 na CA?
t0d: roznic jest wiele: na dm6 gra jest ok max 4v4 na innych mapach ra mozna nawet grac 12v12
rozumiesz co czytasz? i co ty nie powiesz ze mozna grac nawet 12v12 jestem w szoku normalnie a 11v11 sie da?



sory miszczu nie doczytalem - nie bij mnie

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

a wlasnie ze bede! . Nie patrz ja poprostu jestem lapsem, lubie sobie zagrac w q3 z jakas muzyka w tle, tak dla relaksu, przyjemnosci.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

sory jak wam ******em temat...

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 00:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

i przepraszam wszystkich ktorych obrazilem.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

moze powinienem to napisac w innym temacie...

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

no i powinienem przestac dublowac posty bo jeszcze nabije sobie kilka... ten jest ostatni.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

o to ten ktory mowi ze nie nabija. lol moze jednak bys skorzystal z opcji edit co ??

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

co wy macie z tym nabijaniem? Co to za roznica ile mam postow? Ktos wogole jeszcze zwraca na to uwage?

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

tak dla przypomnienia zadam ci pytanie - wiesz kto to jest spamer
Jak wiesz to teraz pomysl co robisz - spamujesz i floodujesz borda. Na Bordach irc i gg nie lubi sie spamerow inaczej nabijaczy - tu juz nawet nie chodzi o ilosc postow ktorych i tak tutaj nie widac. Nie po to ktos umiescil opcje edit - po co ona jest ? tak sobie by byla. Myslisz ze co fajnie topic wyglada w ktorym jest 20 odpowiedzi w tym 10 jednej osoby bo za minute sobie przypomniala ze musi dodac jeszcze jakies zdanie. Nie tedy droga i wiesz nie tylko na tym forum tak jest, na wiekszosci upomina sie osoby by uzywaly opcji edit. Fakt moze sie zdarzyc komus kto jest nowy i nie wie 2 , 3 razy ale ty sie oficjalnie do tego przyznales ze dublujesz, a wiec zastanow sie troche nad tym, bo to niedosc ze nie fajnie wyglada tylko jeszcze inny user wyrabia sobie o tobie negatywna opinie ale pewnie ciebie to wszystko gowno obchodzi

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

ponadto wyobraz sobie kogos kto ma cienki modem i sciaga taka strone - trwa to duzo czasu - a impulsy
leca...

ps przed momentem zauwazylem ze popelnilem blad ortograficzny - edit i juz

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

Dobra. Juz sie poprawiam tak zupelnie w dupie tego nie mam.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:58.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions