Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Genius Netscroll+ Optical
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

Genius Netscroll+ Optical

Czy ktos z was zetknal sie z ta mysza? Jesli tak to co o niej sadzi. Tylko prosze bez porownan do mx i ie30.

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2003 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

nigdy nie uzywalem tej myszki (ani zadnego optyka ) ale z tego co slyszalem to jesli nie ie3.0 lub mx to zaden inny optyk - lepiej kupic kulke.

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2003 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

No wlasnie niby tak ale znam duzo ludzi ktorzy nie maja mxoof czy ie3.0 i sa ze swoich myszy zadowoleni a ta mycha ma byc wlasnie adresowana do graczy zarowno pod wzgledem ergonomii jak i precyzji (800dpi itd) i czekam na opinie kogos kto to widzial

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2003 01:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

A może zna ktoś adres polskiego dystrybutora Geniusa bo jakoś nie mogę tego znaleźć a sieci?

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez eRbol
nigdy nie uzywalem tej myszki (ani zadnego optyka ) ale z tego co slyszalem to jesli nie ie3.0 lub mx to zaden inny optyk - lepiej kupic kulke.


Nic dodać, nic ująć. Optyk za 80 zł zawsze będzie gorszy niż kulka za 20...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

Nie zgodzę się z tobą: grałem kiedyś na optyku Mediatecha mt108 i przy odpowiednich ustawieniach w systemie nawet dało się tym pograć w przeciwieństwie do mojej kulki, która jeżeli szybko jej nie zamienię na cos innego, prawdopodobnie skończy na ścianie któregoś pięknego dnia... Zachowanie Mt108 było w pełni przewidywalne ( o ile oduczyłeś się bardzo szybkich ruchów których uczy mx ) natomiast zachowania mojej kulki nie da się w żaden sposób przewidzieć, żyje swoim życiem i czasami zastanawiam się czy to ja gram czy moja mysz rządzi moimi poczynaniami. Pytam o tego Geniusa bo przeczytałem na stronie producenta, że ma to być mysz głównie dla graczy i profesjonalistów (AutoCAD itp) więc może reprezentuje sobą coś więcej niż inne tanie optyki.
A granie dobrą myszą jest ważne nawet ze względu na komfort psychiczny, bo giniesz wtedy kiedy sam "zlamisz" a nie po raz kolejny celownik zamiast na głowie przeciwnika wylądował 2 metry nad/pod/obok jego głowy.

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

A co powiecie o Microsoft Wheel Mouse Optical 1.1a ??
Optyk za 78zl mający ten sam sensor co IE3.0
Mysz różni się od IE3.0 tym, że nie posiada 5 klawiszy tylko 3, jest obudowana plastikiem i nie ma takiego krztałtu. Graja nią FOX i Blokey (znaleźli się wśród 20 graczy q3 zaproszonych na tegoroczne ESWC, FOX zajął nawet 5 miejsce). Z polskich graczy znam Bennego, jednego z najlepszych polskich duelowców na vq3. Niech tu nikt nie wyskakuje z opiniami, że tanie optyki są do dupy. Owszem takie A4TECH, Samsung itp. są ale w np. Microsofta lub Logitecha można śmiało inwestować, trzeba tylko wiedzieć w co się pakuję pieniądze. Przy zakupie myszy optycznej należy zwracać uwagę nie tylko na liczbę podaną przy skrócie DPI lub CPI ale także na odświerzanie myszki. To, że mysz ma 800dpi nic nie znaczy np. myszy Microsoftu z sensorami 1.1a mają "tylko" 400dpi, a wielu ludzi uważa je za lepsze od MXów. Przed zakupem myszki radzę sobie przeglądnąć strony o sprzęcie komputerowym, godną uwagi jest: http://www.tomshardware.pl/consumer...calmice-07.html
oraz:
http://benchmark.pl/artykuly/testy_...i/strona-4.html

Ludzie czytajcie trochę o sprzęcie, myszkach, klawiaturach itp. a nie ktoś powiedział, że tanie myszki optyczne są ***owe i ty to będziesz w nieskączoność powtarzał. Mogę się założyć, że nie miałeś wogóle styczności z takimi myszkami, a jeśli miałeś to z jakimś A4TECHem. Najpierw pomyśl nad tym co mówisz !!!

ps. oto mysz, którą mam i na nią nie narzekam mimo iż jest to tani optyk: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3533

ps2. Tanie myszy optyczne, hmmmmmmm.... polecam MS Wheel Mouse Optical 1.1a lub Logitech Pilot Wheel Mouse Optical, jeśli chodzi natomiast o kulki to Logitecha Pilota Plus lub Logitecha Wingmana (może jeszcze znajdziesz gdzieś tanio)

no to tyle mojego , mam nadzieję, że pomogłem paru osobom i co poniektórych uświadomiłem :p

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2003 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mavors
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Rzeszów

Tylko pojawi się temat o myszkach i ShreQ atakuje
Niechwal się swoją myszką Każdy wie że to szajs, sam mi to nawet mówiłeś że kupujesz nową !! Od 4techów też sie odczep, www długo i dobrze mi służyła.

A ja moge tylko polecić mojego optykac Logitech Black BJ69 w sam raz do CS i z przystępną cene 70 zł. Jestem z niej zadowolony

__________________
Byliśmy tu, Graliśmy tu, Wygraliśmy tu - nPro Clan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2003 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mavors Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mavors Znajdź więcej post'ów przez  Mavors Dodaj Mavors do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mavors prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Wcale się nie chwalę swoją myszką i to nie jest żaden szajs !!!
Jeśli chodzi o A4TECHy to mówimy tutaj o optykach, a nie kulkach. Kulkowe A4TECHy owszem są w mairę dobre ale jeśli wziąłbyś i pograł jakimś a4techem optycznym to wiedziałbyś o czy mówię. Na takiej myszce szybki lub gwałtowny ruch kończy się pojawieniem celownika (względnie kursora ) w którymś z rogów ekranu. Jeśli natomiast chodzi o moją nową mysz, którą miałem kupić to się rozmyśliłem. Chciałem mieć oddzielny sprzęt do grania, a nie zmieniać mysz bo jest ***owa. Jeśli miałbym tyle kasy to kupiłbym sobie taką drugą, a że z kasą mam teraz problemy to pomyślałem o kulkowym pilocie. Chcę tylko dać do zrozumienia paru osobom, że gdy się kupuje optyka to należy bardzo uważać i przede wszystkim wiedzieć co się kupuje. Jeśli kupujesz kulkę to patrzysz ile ma dpi i jak leży w łapie, ale optykowi trzeba sie przyjżeć dokładniej. Ja w żadnym wypadku nie mam nic do kulkowych Mediatechów, A4TECHów itp. jednak modele optyczne tych firm budzą bardzo duże zastrzeżenia.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów !!!

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2003 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zeus-pl
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

a jakies pod USB .......jakie polecacie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2003 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zeus-pl Znajdź więcej post'ów przez  zeus-pl Dodaj zeus-pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zeus-pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Ja uważam, że jeśli kupować mysz to tylko pod USB, to, że z PS2 można wyciągnąć 200Hz jest kompletną bzdurą. Przejżyj sobie ofertę Komputronika: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3533
Tam masz dużo myszy do wyboru, jeśli jakaś wpadnie ci w oko pochodź po sklepach mieszczących się u ciebie w mieście i może natrafisz na tą, którą wybrałeś. W komputroniku wychodzi trochę drogo gdyż płacisz jeszcze dodatkowo za przesyłkę (20zl).
Polecam jeszcze dwa teksty, ten: http://www.esports.pl/?id=post&post_id=5093 i ten: http://www.esreality.com/?a=longpos...2294&page=1

ps. Wszystkie wymienione przez mnie myszy (w poprzednim poście) są pod USB

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2003 09:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

jak zwykle Mavors sie wpier.... ShreQowi daj mu spokuj jak chłopak zna sie na rzeczy a co do a4techow optykow czy jakis tam innych np.mantamultimedia to ShreQ ma racje ze to kupy grałem na mancie optycznej w cafe i **** tak sie gubila ze ciul skakala od rogu ekranu do rogu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2003 21:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ShreQ
(...) Niech tu nikt nie wyskakuje z opiniami, że tanie optyki są do dupy. Owszem takie A4TECH, Samsung itp. są (...)


Prawdę mówiąc pisząc ten tekst miałem dokładnie tych dwóch producentów na myśli.

Co do PS/2 i USB, to polecam to:

http://www.esports.pl/?id=post&post_id=5093

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2003 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

A ja tylko prosiłem o ocenę myszki Genius nieobecnej do tej pory na polskim rynku Ale teraz już wiem na pewno że poczekam na wypłatę i kupię mx500 bo nic mi tak nie pasuje do dłoni i nie daje takiego komfortu jak ten cud techniki. Pozdrawiam wszystkich piszących obok tematu

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2003 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mavors
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Rzeszów

quote:
Napisane oryginalnie przez SakiS
jak zwykle Mavors sie wpier.... ShreQowi daj mu spokuj jak chłopak zna sie na rzeczy a co do a4techow optykow czy jakis tam innych np.mantamultimedia to ShreQ ma racje ze to kupy grałem na mancie optycznej w cafe i **** tak sie gubila ze ciul skakala od rogu ekranu do rogu

A ty ***** co chcesz odemnie, ja bronie tylko moją starą myszke firmy A4TECH. Znać się można na tych co sie grało i które się posiada. Dlatego bronie myszki A4TECH. ShreQ nieposiadał takiej myszki więc niewie jak się n a niej gra. Mój Logitech to skolei 5 myszka.

__________________
Byliśmy tu, Graliśmy tu, Wygraliśmy tu - nPro Clan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2003 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mavors Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mavors Znajdź więcej post'ów przez  Mavors Dodaj Mavors do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mavors prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Czytaj uważnie to co napisałem !!!
Nie wiem czy wiesz ale tutaj rozmowa toczy się na temat optycznych myszy, dokładnie Geniusa ale odeszliśmy trochę od tematu. Twoje argumenty, że A4TEchy są dobre nie pasują zbytnio do tematu rozmowy bo o ile mnie pamięć nie myli to ty miałeś MYSZ KULKOWĄ, a nie OPTYCZNĄ. Jak już mówiłem myszki kulkowe A4Techa są w miarę dobre ale optyczne a4techy pozostawiają wiele do życzenia. Dla mnie temat jest już zamknięty bo nie wiem jak byś się starał to nikogo nie przekonasz do tego, że optyki a4techa są dobre. Jeszcze jedno nie ma co się kłucić bo to nie miejsce na takie rozmowy, zamiast się ciągle kłucić to poczytaj teksty, które dałem w linkach to się dowiesz co nieco o optykach

ps. Proszę ludzi, którym poleciłem zakup MS Wheel Optical 1.1a aby ponownie odezwali się do mnie na GG i powiedzieli czy zakup okazał się trafny

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2003 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

okej sory Mavors respect 4 you

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2003 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zeus-pl
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

no dobra....mysze microsoftu...ale ktora z tych dwoch jest lepsza?

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3533

czy

http://allegro.pl/show_item.php?item=15352742

???????????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zeus-pl Znajdź więcej post'ów przez  zeus-pl Dodaj zeus-pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zeus-pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Obydwie myszki mają ten sam czujnik w wersji 1.1a. Ogólnie Wheel Mouse Optical (ta pierwsza) ma 400dpi i 6000 migawek na sekundę i takie parametry ma także IE 3.0. Jedyne co różnie te myszki to krztałt, ilość przycisków i "materiał" z jakiego zostały zrobione. O ile się orienituję to najwięcej graczy Csa gra na IE 3.0 (tej drugiej) ponieważ ma aż pięć klawiszy, jest większa i lepiej leży w łapie. Jeśli masz kasę to kup sobie IE 3.0, a jeśli nie masz na nią kasy tu kup Wheel Mouse Opticala 1.1a. Jak już pisałem obydwie myszki mają ten sam sensor więc jeśli zostanie ci jeszcze kasy to możesz sobie kupić jakiegoś pro pada . Podobno combo IE 3.0 + Allsop Raindrop wymiata. Kupując którąś z tych myszek ma 100% pewność, że będą ci one działały na praktycznie każdej podkładce, nie wliczając tej żelowej z komputronika z którą nawet Mxy sobie nie radzą.

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2003 23:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:26.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions