Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > Porażka!!!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Talking Porażka!!!!!!

Mija ponad rok jka gram w necie Medala i powiemwam szczerze nie idzie mi najlepiej poprostu nie kazdy moze byc dobry w te klocki mi nie idzie albo bo jestem zezowaty albo takie beztalencie ale spoko pogrywam sobie dla rozrywki ale nie ;powiem ze chcialbym cos osiagnac bylo to kiedys moje marzenie zeby dobrze grac byc dobrym strzxelcem a tu klapa szkoda bardzo lubie ta gre gram w medala jak tylko sie pojawil na rynku na PSX1 poprastu uwielbiam ja staram sie jka tylko moge ile nerwow zjadlem ile fajek wypalilem podczas gry mowie wam ale porazka gram jak platfus zminialem ulozenie klawiszy na klawiwturze kupilem nowa myszke mialem nawet celownik ta czerwona kropeczke i nic poprostu jestem beztalenciak a tak kiedys marzylem o tym zeby byc dobrym w graniu a tu dupa szkoda gram teraz sobie dla rozrywki ale nigdy nie przestane w nia grac to moje hobby procz zbierania staroci acha moze powiem ile mam lat 36!!!!! tak mam tyle lat i gramw Medala moze to smieszne ale spoko uwielbiam grac w Medala wszystkikm zycze milej gry i mniej nerwowych nocy w necie jeszcze troszke bede sie staral moze cos ruszyz moja technika w strzxelaniu narazie panowie\chlopaki do zobaczenia na serwerkach.<[Zacho]>

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlKaGeN:gRaF
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Parczew Koło Lublina

a Ja myslałem że ty grasz dla rozrywki Ja zawsze podczas gry chowam sie po kontach i wale konia :o

poZdro all

Załącznik: playboy2[1].gif
Załącznik został 212 razy przeglądany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlKaGeN:gRaF Znajdź więcej post'ów przez  AlKaGeN:gRaF Dodaj AlKaGeN:gRaF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlKaGeN:gRaF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafał
The best men.



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

Lol duże LOL.
Musiałbyś się nauczyć kilku trików które by większą ilość ludzi zabijała. Apropos , jeżeli grasz w MOH:AA to ci się zabardzo niedziwie , polecam MOH:AAS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2005 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafał Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rafał Znajdź więcej post'ów przez  Rafał Dodaj Rafał do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafał prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

Słuchaj ,aby dobrze grać nie trzeba mieć nowej myszki ustawiń itp.
Poprostu graj asz sie nauczysz polecam MOH:AAS tam sie dużo nauczysz jeżeli potrzebujesz trenignu wal do mnie mój nr gg 7484555. Potrenuje cię troche może razme coś wykombinujemy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2005 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomy Znajdź więcej post'ów przez  Tomy Dodaj Tomy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlKaGeN:gRaF
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Parczew Koło Lublina

Hehe Marek jakie powodznie on ostatnio turla dropsy

Ok pozdro , a szczególnie dla Zilonogórskiego Zachubiusa Pospolitusa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2005 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlKaGeN:gRaF Znajdź więcej post'ów przez  AlKaGeN:gRaF Dodaj AlKaGeN:gRaF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlKaGeN:gRaF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Cool Dziekuje za odpowiedz

Moze i masz racje na M.O.H:AA to sa bardziej zczitowane rozgrywki niz na M.O.H:AAS chodz i tam nie brekuje citrtow w dupe kopanych smierdzieli nie ale mi chodzi tez ze chyba albo jestem taki zezol albo cos z moimi ustawieniami jest nie tak ale jakos daje rade zobaczymy moze sie polepszy chodz nie wierze wto tak do konca poprostu chyba taki juz zemnie strzelec i to wszystko.Pozdrawiam serdecznie. <[cDc]>-Zacho-|PL|

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2005 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafał
The best men.



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

Ustaw grafike na Medium , a mgła się pomniejszy (czyli będziesz więcej iwdział na odległość) , zmień też kolory na 32 bity a jerżeli masz słabego kompa to TEXTURES DETALI zmiejsz
Trzeba równierz wiedzieć jakimi broniami operować - czyli grać. W MOH:AA Bar i StG są dobre , a w MOH:AAS Thomson , MP40 , Sten Mark2
Mniej je rzuca i w ten sposub z odległości oraz lepiej w głowe strzelać. Można tam ównierz odpalić granata i czym dłużej się go trzyma w rękach tym szybciej po wybuchnie - są też tacy który robią kamikaze czyli biegają z granatem odpalonym
Wogule więcej jest w MOH:AAS map , skinów , broni itp. Polecam gorąco. A największe zalety to właśnie wymieniłem ... :>

__________________
Rafał is the best.
- ={BzW}= Klan
- POLMDM
My mods:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2005 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafał Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rafał Znajdź więcej post'ów przez  Rafał Dodaj Rafał do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafał prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlKaGeN:gRaF
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Parczew Koło Lublina

Podejrzewam że on ma dobre ustawienia do swojego sprzetu, a co do tego jakimi broniami grac to on wie gra w tą gierke ponad rok. Jego najwiekszy problem to brak wiary we własne siły, myśle że jakby naprawde chciał grać dobrze to by tak było

Przyjaźnimy sie razem od naszych początków gier. Pozadrawiam a wszególności Ekipe cDc czyli najlepszych ziomów pod słońcem

X-ray stary wyjadaczu gdzieś sie podział na tym forum ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2005 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlKaGeN:gRaF Znajdź więcej post'ów przez  AlKaGeN:gRaF Dodaj AlKaGeN:gRaF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlKaGeN:gRaF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Wink Porazaka?????!!!!!!!!!????????

O dzieki za pomoc milo jest uslyszec pomocna wskazowke od kolegiz pola walki ustawie gre na troszke wyrzsze detale i zobacze jka sie bedzie lepiej gralo ale wydaje mi sie ze najwiekszym moim problemem jest jednak celonosc zawze przy spotkniu okow oko z wrogiem gine nie wiemczy to celnosc czy moze wada myszki sle spoko daje rade nie kazdy moze byc dobrym strzelacem. Pozdrawiam onanistow z Parczewa a wszegolnosci naczelnego szefa baru gejowskiego Cube Kulacza Dropsa. Pozdrwaim wzystkich kolesi co maja podobne problemy bo chyba sa tacy ha,haaaaa.Naoliwie myszke moze ona sie troszke przyrdzewiala hm,hmm zaraz doleje troszke oliwki moze to jest przyczyna mojego zezola hi,hiii.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2005 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Talking Porazka????????!!!!!!!!!??????

A jeszcze zapytanko czy ktorys z tych modow nie bedzie sie gryzl szarpal bil klocil nawalal kopal walczyl wyzywal boksowal lub poprostu nie lubial z DMW bo mam zainstalowany i kozystamz niego podczas gry w innym klanem na meczykach czekam na odpowiedz mam nadzieje ze bedzie pozytywna
a tak pozatym to ja nie amam ojecia oco chodzw tych modach nie znma sie tak dobrz ena tych technicznych sprawkach .

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2005 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlKaGeN:gRaF
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Parczew Koło Lublina

Marek = Żyd

a co do tych modów to chodzi ci o te co zrobił Rafał ?? bo ja niezabardzo wiem o jakie ci chodzi ty ogurasie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2005 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlKaGeN:gRaF Znajdź więcej post'ów przez  AlKaGeN:gRaF Dodaj AlKaGeN:gRaF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlKaGeN:gRaF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafał
The best men.



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

To sas moje własno ręczne mody bez podstaw m oraz własne pomysły. Pokazuję w podpisie mody które stwożyłem dla MOH:AA(S) Mody działają tylko na własnym serwerze, oraz na signle player
- Anty Noob Mod v 1.2 - zamienia nooberskie bronie na inne.
- Rifle Only - modyfikuje bronei tak ,że można sfobodnie grać na same rifle - bez granatow , pistoletów , innych broni. Same RIFLE!
- MOHDM# Mod - zmodowana mape przez zemnie - najczęściej dodaję worki

Musze jeszcze dodać jeden mod na liste bo zapomniałem lol

__________________
Rafał is the best.
- ={BzW}= Klan
- POLMDM
My mods:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2005 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafał Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rafał Znajdź więcej post'ów przez  Rafał Dodaj Rafał do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafał prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Smile Porazka????????!!!!!!!!!??????

Hm,hmmm musisz miec glowe do pmyslow na nowe mody dziekiza odpowiedz ale co do tego modu na brak granoli to chyba z niego nie skorzystam bo moj kolega CUba z Parczewa to rzuca granolami caly czas to jego pasja a tak poza rzutami granatami to campuje bo kontach i trzepie kapucyna ha,haaaa teraz troszke pogrywamyz kolegamiw Brek.......gh fajna ziejka tam sie dzieje i fajne bronie szczegolnie wloska rifelka carcano pozdrawiam serdecznie Marek z Zielonej gory.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2005 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafał
The best men.



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

Rifl Only to mod który jak juz mówiłem kasujący każdą broń oprucz riflów. Rifl only i granaty to jest jedna wielka ZUPA*. jest wielu ludzi którzy lubią a nawed uwielbiają Rifle Only. No cuż jeżeli ktoś nielubi to mu on niepotrzebny - ale mod Anty Noob Mod tak mówiąc jest niezbędny do własnego serwera. Bo jakby go niebyło to na serwersze jest chaos - wszyscy zasuwają z bazokami , shotganami itp :|

ZUPA* = KUPA

__________________
Rafał is the best.
- ={BzW}= Klan
- POLMDM
My mods:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2005 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafał Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rafał Znajdź więcej post'ów przez  Rafał Dodaj Rafał do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafał prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Talking Porazka????????!!!!!!!!!??????

Masz racje kolego rifle to dobra bron ale trzeba jeszcze miec jak to sie mowi zajebistego cela zeby dobrze miotac z rifelki ja go nie amam chodz nie powiem lubie grac tylko na rifle
z tym celem to jest roznie nie wiem od czego to zalezy od pingu myszki stazu grania czy moze ustawien jakis czasami mi idzie czasami nie ale sam widze po sobie ze nie najlepiej mi idzie strzlanie moze nie znam jakis sztuczek nie mam pojecia czsami tak sie wkurzam ze cholera mnie bierze stykam siez gosciem okow oko i gine przewaznie zawsze mi dowali seryjke czasami kilka naboi i kaput ratuja mnie sytuacje zajsciaz boku stylu czy z gory z przyczajkiw walce w kontrataku zawsze gine
na polu walki ale jakos leci co zrobic nie kazdemu jest dane byc wirtuozem w strzelaniu czsami sam sobie sie dziwie ze taki zezol zemnie jest i az niedowierzam ze tak moge strzlac jak ostatni patalach ha,haaaa zycze powodzeniaw wymyslaniu nowych modow do Medala to narazie kolego 3-maj sie i uwazaj na mojego kolege Cube bo rzuca ciagle tymi granolami i baszuje jak opetany Kaziu po 2 nalewkach.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2005 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafał
The best men.



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

Jak już mówiłem, muszisz mieć dobrą broń i stzrelać gdzie trzeba - głowa
A co do riflów , po to jest celownik.

__________________
Rafał is the best.
- ={BzW}= Klan
- POLMDM
My mods:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2005 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafał Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rafał Znajdź więcej post'ów przez  Rafał Dodaj Rafał do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafał prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Wink Porazka???????11111111????????

Musi byc cos w tym celowaniu napewno myszka dobrej jakosci ma lepsze parametry jka myszka zwykla optyczna bo jka to wytlumaczyc gosc waliz rifli a ty go thompsonme wlisz i on cie powala jednym strzalem taki refleks taka celnosc czy taki czit hm,hmmm nie wiem sam ale jeszcze duzo nie wiem chyba na ten temat i duzo jeszcze musze sie nauczyc czy ping 140-180 jest gorszyw sensie szybkosci strzalu z pingiem40-80 nie wiem sam zobaczymy narazie jest jak jest czas pokaze.Milej gry i milego weekendu zyczy Marek.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2005 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafał
The best men.



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

Rifle i głuwka to bliska znajomość. No niewiem musisz jakąś taktyke gry znaleść
Powodzenia w grze!

__________________
Rafał is the best.
- ={BzW}= Klan
- POLMDM
My mods:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2005 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafał Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rafał Znajdź więcej post'ów przez  Rafał Dodaj Rafał do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafał prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

Ee nie chciało mi sie czytać ale wodze że treni ngu nie chcesz (( Ty na serio turlasz dropsa ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2005 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomy Znajdź więcej post'ów przez  Tomy Dodaj Tomy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Talking Porazka???????

E treningu nigdy za wiele zawsze czegos ciekawego moge sie nauczyc a moj kolo z klanu zawsze podejrzanie strzela dobry jest jka cholerka ostatnoi mowil ze widzi na czerwono a to ci checa on ma na imie Cuba i mieszka w parczewie hi,hii to ci wyjadacz niech go chudy byk.A co do turlania dropsa to turlam sobie czasami a co jak kazdy ty nie turlasz a tylko bajek nie opowiadaj ha,haa kazdy chlopak turla dropsa.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2005 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlKaGeN:gRaF
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Parczew Koło Lublina

Na czerwono to ja widze jak wejde do domu publicznego Ja jestem dobry ? :twisted:

Załącznik: new superman logo[1].gif
Załącznik został 100 razy przeglądany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2005 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlKaGeN:gRaF Znajdź więcej post'ów przez  AlKaGeN:gRaF Dodaj AlKaGeN:gRaF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlKaGeN:gRaF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Talking Porazka???????11111111????????

Takich burakow w ubranku machanika nie wpuszczaja do domu publicznego lepiej zaloz porzdne ubranko i idz na trase A-4 tam za poldarmo sobie porozrabiasz cziterku lamerku.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2005 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlKaGeN:gRaF
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Parczew Koło Lublina

a ty chodzi w workach po kartoflach malujesz sie pastą na czarno, ale kazdy cie poznaje bo dupy sobie nie mozesz pomalować zawsze masz pomarańczową jak orangutan.
Masz coś do stroju mechanika ? rozumiem razi cie to ze robotnik gra lepiej jak ty ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2005 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlKaGeN:gRaF Znajdź więcej post'ów przez  AlKaGeN:gRaF Dodaj AlKaGeN:gRaF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlKaGeN:gRaF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
X-ray_Cat
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Obaj jestescie siebie warci...
Jeden biega po mapkach w brudnych faszystowkich ogrodniczkach z Caritasu, a drugi w splesnialym mundurku murzynskim z pomocy dla powodzian ...
w takim mundurku to bym sie wstydzil amunicje nosic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2005 02:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil X-ray_Cat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do X-ray_Cat Znajdź więcej post'ów przez  X-ray_Cat Dodaj X-ray_Cat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać X-ray_Cat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Talking Porazka????????!!!!!!!!!??????

O ten co mundur ma bez skazy plaszcz z latexu i jeszcze pod plaszcvzem babci nachy w koronkowe zakonczenie ha,haaa faszysta za 10 centow figo ,faga z nadmorskiej krainy zycze powodzenia a tak pozatym to nie jest ci w jaja goracaw tych pantalonach barchanowych....

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2005 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fenix91
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2005
Lokalizacja: Landsberg

Możliwe, że z bronia snajperska lepiej ci będzie szło niż z automatycznym karabinem, trzeba mieć swoje miejsca na mapie z kąd sie strzela i po oddaniu strzału zmienia sie pozycje i stara sie unikać bliskich spotkań.Ja niezostałem stworzony do BAR, THOMPSON itd., poprostu kampie i potrafie kolesia w locie jak spada z dachu zabić .Spróbuj pokampić na Destroyed Village, albo na Omaha Beach lub na mapach Spearhead.

__________________
Veni, vidi, vici.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2006 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fenix91 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fenix91 Znajdź więcej post'ów przez  Fenix91 Dodaj Fenix91 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fenix91 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:58.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions