Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > DOOM III > Problem Z Doom3 Beta2
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
jacopp
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Problem Z Doom3 Beta2

Witam ,sciągnołem ostatnio z P2P plik Doom3beta2.exe o objętosci 617Mb , standardowy instalator wszystko poszło tak jak powinno.
Pierwsze odpalenie gry i zatrzymuje sie na białym ekranie, po przełaczeniu miedzy oknami w Consoli pojawia sie następujacy błąd:
.......
regenerating _noFalloff.
regenerating _quadratic.
regenerating _scratch.
regenerating _scratchCubeMap.
idPacketServer::Kill: server thread not active
********************
ERROR: GL_SelectTexture: unit = 1
********************
Error during initialization

O co chodzi ? ktoś sie spotkał z podobnym problemem ???
Zaznaczam ze sterowniki są zmienione na 41.09 (te dołączone do bety)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2004 07:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QuaD
Your personal killer.



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Wawa

Re: Problem Z Doom3 Beta2

Wejdz tu: http://www.guru3d.com/ i zassij RivaTuner
w ustawieniach opengl wybierz zakladke compatibility i wybierz nv40 emulation mode
Teraz napisz czy dziala. U mnie smiga na 5.xx
pozdro

__________________
Paszcie do mnie na:
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2004 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QuaD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QuaD Znajdź więcej post'ów przez  QuaD Dodaj QuaD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QuaD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

A jaka grafa??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2004 07:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QuaD
Your personal killer.



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Wawa

GF FX 5200 128bit 64MB
czyli uzycie slowa smiga bylo tu nie na miejscu raczej powinienem napisac uruchamia sie;-)
W domu mam GF3Ti 128/128 wiec jeszcze na takim sprawdze.
PEACE

__________________
Paszcie do mnie na:
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2004 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QuaD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QuaD Znajdź więcej post'ów przez  QuaD Dodaj QuaD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QuaD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Raczej

e! tam (gdzie?) ja dalej jestem zdania ze w finalna wersje bedzie mozna spox zagrac nawet na NIE FX'owych geforce'ach i slabszych radkach, uzasadniam to po czesci tym ze ten kto widzial demo Painkillera to powinien domyslec sie ze tam tez fizyka gry miazdzy i na FULLa chodzila u kumpla na 2 i pol oraz gf2ti i ja wiem ze to nie doom3 ale to zrobili polacy i naprawde jest wypas wiec na bank carmack potrafi to zrobic jeszcze lepiej...a z drugiej strony nie zapominajmy ze czy alfa czy beta to i tak nadal mamy do czynienia ze starym sietem heh
Pozdro
JOU!

__________________
... tak patrzec w przyszlosc - wtedy marzenie dzis rzeczywistosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2004 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gith
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Lublin

Ja mam problem z dzwiekiem z kolei... glucho cicho... bida

__________________
"DOOM shall never die... only the players."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gith Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gith Znajdź więcej post'ów przez  Gith Dodaj Gith do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gith prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gith
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Lublin

LOL juz mam

Okazalo sie ze po prostu wylaczylo mi sie w "Surround Mixerze"

__________________
"DOOM shall never die... only the players."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gith Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gith Znajdź więcej post'ów przez  Gith Dodaj Gith do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gith prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Gith
LOL juz mam

Okazalo sie ze po prostu wylaczylo mi sie w "Surround Mixerze"




Bywa... Teraz wiecie czemu w instrukcji kazdego uzadzenia jest "Jezeli nie dziala - sprawdz czy podlaczyles kabel zasilajacy"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2004 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jacopp
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Niestety narazie nie powalcze na tej Becie, moj Geforcik2 Ti umarł (

Ale juz za kilka dni stane sie posiadaczem karty Albatron Geforce4 Ti4800 AGPx8 128 MB wiec wtedy zobaczymy.

A puki co czekajmy na premiere, byle by tylko ona wtym roku nastąpiła

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2004 13:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
madtrack
-o00o-(@!@)-o00o-



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja:

Mam amd 1,7 xp+ ; gf2gts i 256 SDram... W painkillera nie da sie grac. Strasznie cielo... na upartego moze by sie dalo Ale daleko bym nie zaszedl bez god moda. Gralem w demo moze tam cos nie tak ale... jak painkiller mi skacze to mam prawdziwa zwale jak mysle co bedzie z Doomem Czas pokaze

__________________
Born by Sorath Flame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2004 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil madtrack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do madtrack Znajdź więcej post'ów przez  madtrack Dodaj madtrack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać madtrack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:05.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions