Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Mam problem z *.bsp
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Unhappy Mam problem z *.bsp

Co jest?
Dlaczego na TAQ wyskakuje mi

Couldn't load maps/mp_depot.bsp

Przed chwilą grałem na wasterze na tej mapie i wszystko było OK

...O widze że teraz mam Couldn't load maps/mp_base.bsp na TAQ

Wchodzę na ORC i jest wszysko OK na tej mapie. K...a nie rozumien dlaczego TAQ wywala mi się. A jeszcze niedawno (chyba wczoraj) było OK.

Założyłem topic "Problem i potrzebna pomoc!!!!!!" ale widze że nikt go nie odwiedza dlatego zakładam nowy.
Z tym *.bsp jest coś dziwnego . Nawet twardziela formatowałem (cały dzień stracony), zmieniałem winde itd.
Więc lepiej niech nikt nie mówi że jakiś błąd przy instalacji i żebym znów wgrał...........

Czy ktoś też ma takie problemy??!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2002 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

Miałem to samo ... żadna z mapek co były oryginalnie w rtcw nie działała.
na wszystkich nokeyach ...
ale zrobiłem reinstalke rtcw, wywaliłem wszystkie paki oprócz map i jest ok .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Exclamation

Mój kumpel ma taki sam błąd jak JA!!!
Wymieniłem nawet kompa (sie ma rozumieć że na nowo wgrałem WSZYSTKO - wykonałem tą czynność 1000 razy, różne kombinacje z windą od 98 po XP)!!!!

Nadal na TAQ wyskakuje mi Couldn't load maps/mp_*.bsp i na nie których serwerach również.

Przecież mój Wolfik jest OK bo np: na wasterze nie mam problemów.
Może jakiegoś patcha wgrać?!?!!?!



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 10:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Umnie to samo, na niektorych dziala a na niektorych ni
A patch to 1.1 i nic nowego narazie nie wyszlo. Chyba

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 08:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]TrisTr@m
Valhalla JK2 CL



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Szczecin

hmm... nie wiem mi wszystko działa bez zarzutu.

__________________
"Spokój ponad gniewem,
Honor ponad nienawiścią,
Siłą ponad strachem."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [VAL]TrisTr@m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [VAL]TrisTr@m Znajdź więcej post'ów przez  [VAL]TrisTr@m Dodaj [VAL]TrisTr@m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [VAL]TrisTr@m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

to qwa po co piszesz tris ??
jeszcze tutaj to napisze, bo gdzie indziej mogli nie przeczytać .
mapka tank_b te problemy przy strzelaniu - pojawiające sie textury...
po reinstalce spowodowanej w/w problemem ten bug zniknął ..
hmm ciekawe ...
ale żeby format nie pomógł .. wtf ?
________________________________________
jeszcze jedno, co może mieć wpływ ... rcube masz oryginał, czy nie ??
ja mam rtcw z netu ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Mam Wolfika ze stadionu X To jest taki największy market w Europie , nieźle zaopatrzony, ostatnio Chińczycy/Wietkong/Azja wykupili większość akcji, przejeli kontrole, ale Ruskie nieźle się trzymają. Czasem się zastanawiam - szybciej skoczyć na stadion X czy se z netu ściągnąć.

____________________________________________________
MOH'a zamierzam nabyć na X

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Po tylu miechach NADAL MAM PROBLEM z * .bsp

(obecnie na innych polskich sprawdzalem i nadal to samo !!!!!)

Tera sie troche zmienialo : patch 1.33 , osp 0.22

Chce mi sie grac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

no to chyba niestety cos z twoim wolfikiem jest nie tak :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Ale na niektorych zagranicznych dziala (lo)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

a powiedz mi, czy za pomaca programu #%#%#@ (cenzura) nie zmieniales nic w .pk3 ?? Z tego co wiem jak sie jakakolwiek zrobi zmiene w .pk3 to na server z pure wyskakuje blad z tym .bsp a na server bez pure mozna bylo wchodzic (keidys tak bylo z ByRy i przekratow nie miara mozna bylo zrobic ) Sproboj inna wersja wolf zalatwic lub od kogos zgrac pliki .pk3 <=== jak nei zadziala to juz nie wiem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

He.. nabylem poprawnie dzialajacego Wolfa JUPI

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:35.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions