Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Multiplayer > UlUbIoNy TrYb MuLtIpLaYeR w CoD:UO
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
man007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Gdańsk

UlUbIoNy TrYb MuLtIpLaYeR w CoD:UO

siemka!!! Mój ulubiony tryb to.....zdobąd flagę, team deathmatch i zniszcz baze przeciwnika.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil man007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do man007 Znajdź więcej post'ów przez  man007 Dodaj man007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać man007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Jak chcę pograć se tak na luzie to lubie: Domination, Base Assault, Capture The Flag a tak bardziej poważnie gdzie trzeba bardziej się starać i uważać to w Search and Destroy i raczej w to gram.
A zadam jeszcze jedno pytanie: Macie swój ulubiony serwer na którym przeważnie gracie?? Do moich ulubionych serwerów należą serwer R.I.Pów i F-r-L może bardziej ze względu na ludzi jacy grają niż ze względu na Ping.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
woltyżer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Białystok

Talking

najbardziej lubie tdm bez ściemniania widac kto jest najlepszy (brak innych dodatkowych punktów) może być też dominacja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil woltyżer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do woltyżer Znajdź więcej post'ów przez  woltyżer Dodaj woltyżer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać woltyżer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krizz
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

search and destroy, capture the flag no i poczciwy team death match

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krizz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krizz Znajdź więcej post'ów przez  Krizz Dodaj Krizz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krizz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

W kolejności najbardziej lubianych
1.capture the flag
2.team death match
3.search and destroy

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biskup78
shapshapnahoowapnana



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: SZCZECIN

1. bas
2. tdm
najbardziej nie cierpie sd
to tyle mam do powiedzenia

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biskup78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do biskup78 Znajdź więcej post'ów przez  biskup78 Dodaj biskup78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biskup78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

1. DEM
2. S&D
3. TDM

CTF smierdzi, na poslkich serwerach nikt nie umie w to grac :>

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Przesadzasz że w CtF nikt nie umie na polskich serwerach w to grać. Bardzo fajny sposób rozgrywki. Sam wczoraj niemcom sprzed nosa ukradłem flage ( bo zaszłem ich od tyłu) a było ich z czterech i 1 czołg i jeden ten ciężki czołg. Kampili przy fladze w Kharkovie. Zabrałem im tą flage i uciekłem i dotarłem cało do bazy zdobywając pkt. dla drużyny a taka masa mnie goniła

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

Ja tam KOCHAM s&d.... jak nie chce mi sie za bardzo myslec albo starac to team deathmatch.... nienawidze zwyklego deathmacha...

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Podobnie jak w Cod, tak samo w Uo uwielbiam s&d!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jajoszande
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

ja tam wole ZMJP kapa sie gra

Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jajoszande Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jajoszande Znajdź więcej post'ów przez  Jajoszande Dodaj Jajoszande do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jajoszande prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biskup78
shapshapnahoowapnana



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: SZCZECIN

Piotrus przeciez ty nie lubisz mp, wolisz stukrotnie, albo i bardziej , sp, to kiedy ty grywasz w mp??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biskup78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do biskup78 Znajdź więcej post'ów przez  biskup78 Dodaj biskup78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biskup78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
>|$eba|< PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

Nie nawidze S&D ale wiekszos serverów na niem gra (CoD) wiecsie już przywycziałem ale najlepszy wedlug mnei jest Dom-Dominacja i TDM uwielbima je i może Bel jest fajny~!

__________________
http://www.members.lycos.co.uk/winters101st/S.jpg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2005 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil >|$eba|< PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do >|$eba|< PL Znajdź więcej post'ów przez  >|$eba|< PL Dodaj >|$eba|< PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać >|$eba|< PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:53.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions