Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Mysz Optyczna/kulkowa/radiowa ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
yasser
rozjebator-wypierdalator



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Toruń, Chełm

Question Mysz Optyczna/kulkowa/radiowa ?

Zamówiłem w sklepie logitecha mysz Dexxa - hmm zaciekawiła mnie że jest bardzo tanią (66 pln) myszą optyczną. Chyba najtańszą .. Dexxe sprzedaje Logitech niewątpliwie no.1 w sprzęcie do grania jako swoją (znaczy jako sprzęt firmowy). Kto z was mial doczynienia z myszami optycznymi i w ogóle z myszami dexxy.. co sadzicie w ogole o doborze MOUSA ? Zapraszam do podjęcia tematu.

__________________
dlaczego beginerskie pytania rodzą lamerskie odpowiedzi ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yasser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yasser Znajdź więcej post'ów przez  yasser Dodaj yasser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yasser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Hmmmm. Myszy optyczne czytalem w CHIPie moga miec bledy przy bardzo gwaltownych ruchach. Jednak nie wiem czy to nie zostalo naprawione, bo ten artykul byl o Intelli Explorere Microsoftu, z CHIPa 1 rok temu

Ja tam i tak zawsze kazdemy polecam tylko i wylacznie Logitech Wingman Gaming Mouse... Super mycha, gram na niej od 2 lat i naprawde jest imho najlepsza

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Taka mysz ma Geralt Riv... mowi ze gra sie "inaczej" - trzeba sie przyzwyczaic....

Aha - 5 przyciskow to nie idzie wszystkich wykorzystac....

Co do dexxy to mam taką mala fikusna mysz na usb - jest ok...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yasser
rozjebator-wypierdalator



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Toruń, Chełm

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS
Taka mysz ma Geralt Riv... mowi ze gra sie "inaczej" - trzeba sie przyzwyczaic....


a pad pod taką mysz ? słyszałem że da się grac na ręczniku ... ??

__________________
dlaczego beginerskie pytania rodzą lamerskie odpowiedzi ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yasser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yasser Znajdź więcej post'ów przez  yasser Dodaj yasser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yasser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez yasser

a pad pod taką mysz ? słyszałem że da się grac na ręczniku ... ??



Mysz optyczna dziala na zasadzie malej diody cmos ktora robi zdjatka co chwile i analizujac je okresla jak sie poruszyla mysz. Dlatego dziala na kazdym podlozu, moze nawet na lodzie grac ponoc

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
Ja tam i tak zawsze kazdemy polecam tylko i wylacznie Logitech Wingman Gaming Mouse... Super mycha, gram na niej od 2 lat i naprawde jest imho najlepsza

imho nie

a optyczne myszki do grania to wielkie gowno...a dexxa przewodzi....i to wcale nie logitech...pamietaj

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 07:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Mysz optyczna dziala na zasadzie malej diody cmos ktora robi zdjatka co chwile i analizujac je okresla jak sie poruszyla mysz. Dlatego dziala na kazdym podlozu, moze nawet na lodzie grac ponoc


Dokladnie... zwykla podkladka wystarczy.... kiedys mzoe trzeba bylo miec jakies w kratke, ale teraz...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 07:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

ja mam kulkowa (boomslang) i jest super. Nie zmienie na inna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez XeNoM
ja mam kulkowa (boomslang) i jest super. Nie zmienie na inna.


Ja tez nie zmienie. Z reszta dlatego napisalem IMHO, bo moim zdaniem rozni ludzie moga miec rozne wymagania, jednym ta mycha sie podoba bo to, innym ta mycha bo tamto.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
...Logitech Wingman Gaming Mouse... Super mycha, gram na niej od 2 lat i naprawde jest imho najlepsza


a grales na Boomslangu? Moim zdaniem boomslang jest najlepszy. 5 guzików, świetny kształt dla lewo i prawo ręcznych. Dla każdego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez XeNoM


a grales na Boomslangu? Moim zdaniem boomslang jest najlepszy. 5 guzików, świetny kształt dla lewo i prawo ręcznych. Dla każdego.



Nie gralem, ale i nie zamierzam grac. Zeby kupic Boomslanga trzeba sobie go z zagranicy sprowadzic [skad?] i wylozyc troche kasy. Potem sie okaze ze WingMan taki sam albo lepszy i kupa kasy wywalona w bloto...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

I think że optyczne mychy są dobre,ale nie w graniu w q3 bo np:kolega kupił se też tanią myche optyczną (teraz niepamiętam jak sie nazywała) i teraz sie skarży że mu sie zle gra w qłeja ,mysle że bardziej do tego nadają sie mychy z kulkami np. ja mam Logitech'a Wingman'a i mi sie na niej zarąbiscie gra i prawdopodobnie tej mychy niezmienie na inną.Oczywiscie mogę sie mylic co do mych optycznych.

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

A niewiecie gdzie mozna kupic Wingaman tera ???

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez XeNoM
ja mam kulkowa (boomslang) i jest super. Nie zmienie na inna.

ja tak samo i tez nie zamienie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Nie gralem, ale i nie zamierzam grac. Zeby kupic Boomslanga trzeba sobie go z zagranicy sprowadzic [skad?] i wylozyc troche kasy. Potem sie okaze ze WingMan taki sam albo lepszy i kupa kasy wywalona w bloto...



na poczatku grania boomslangiem mozna sie zniechecic jednak po tygodniu gdy sie przyzwyczaisz to innej myszki nei chcesz widziec

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

ja tak samo i tez nie zamienie



masz 1000 czy 2000?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

OPTIC is the best

Ja gram na optyq ponad pół roq i jest zajebiście!!!
W kłeja dobrze się gra, w innych grach też niemam zastrzeżeń.
Myszka optyczna A4tech'a jest zajebiszcza i kosztuje jedyne 95 zł A po co wywalać na myszkę jakieś 200-300 zł???
niewiadomo czy to jest dobra czy zła myszka.A tak jak by sie qpiło tą myszkę co ja mam to by niemiało się czego żałować.
Po prostu a4tech'a myszki są the best!!!
Polecam
CyA_To_CoOlNeT_Pl_.

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ADM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Czersk, 27km od Chojnic (woj. pomorskie)

TO zagraj sobie na wingmanie albo na pilocie a wtedy sobie porownaj, na czym ci sie lepiej gra

__________________
frag them all
Something Dark is Inside Me. I Can Feel It!!
ADM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ADM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ADM Znajdź więcej post'ów przez  ADM Dodaj ADM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ADM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yasser
rozjebator-wypierdalator



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Toruń, Chełm

Question wtf ?

quote:
Napisane oryginalnie przez XeNoM


na poczatku grania boomslangiem mozna sie zniechecic jednak po tygodniu gdy sie przyzwyczaisz to innej myszki nei chcesz widziec


te nierozumiem do czego ty sie zniecheciles jak ten boomslang taki wy****** ??

__________________
dlaczego beginerskie pytania rodzą lamerskie odpowiedzi ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yasser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yasser Znajdź więcej post'ów przez  yasser Dodaj yasser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yasser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez XeNoM


masz 1000 czy 2000?


oxy ma 1000

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

Słyszałem że na 1000 ponoć lepiej sie gra gdy ma sie małą czułosc

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no tak jest z zalozenia... im mniejsza czulosc w q3 tym mniejesze dpi jest wymagane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez ADM
TO zagraj sobie na wingmanie albo na pilocie a wtedy sobie porownaj, na czym ci sie lepiej gra

mialem obie z tych myszek....wybieram booma

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 05:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Mysz Optyczna/kulkowa/radiowa ?

quote:
Napisane oryginalnie przez yasser
Kto z was mial doczynienia z myszami optycznymi i w ogóle z myszami dexxy.. co sadzicie w ogole o doborze MOUSA ? Zapraszam do podjęcia tematu.



Wezme glos jako znawca tematu (mialem do czynienia z calym zastepem myszek). Co sie tyczy Dexxy (optycznej) to odradzam. Jezeli masz reke jak szufla to mozesz sobie kupic - wystepuja nie lada problemy, gdy np. chcesz jak podniesc (uniesc). Z optycznych, to maielm na razie stycznosc tylko z takimi, ktore mialy 1 sensor (sa juz 2). Przynajmniej te ktore posiadalem oraz obecnie posiadam srednio nadaja sie do gry (czasami bledy w odczycie pozycji kursora - owocuje to jego przeskokami, w najmniej oczekiwanych sytuacjach). Teraz co sie tyczy radiowych. Osobiscie posiadam takowa (wersja se logitecha, ze zmiennymi obudowami przy 2 kompie (od niedawna ). Co moge wywnioskowac po niej i kilku innych, ze mi osobiscie srednio pasuje do gry taka mycha. Powodow jest kilka, ale za najwazniejszy uznam to, ze jest ona troche ciezsza od standardowych (jednym to przeszkadza a innym nie). Tak wiec podsumowujac! wybor myszki to indywidualne predyspozycje i przyzwyczajenia gracza, jednym dobrze gra sie na boomie, innym na wingu, a jeszcze inny powie, ze myszka za 15 zl z supermarketu jest da best. Ja proponuje brac pod uwage takie czynniki jak:

1. przyzwyczajenie (optyka, kulka)
2. wykluczyc radiowe (waga - chyba, ze nie przeszkadza)
3. kupowac markowe produkty (trwalosc i ergonomia - dexxa syf)
4. sprawdzic jak lezy w dloni, a nie ogladac tylko przez pudelko
5. zastanowic sie 10x przed kupnem
6. szczescie )

Zycze tobie udanego i przemyslanego wyboru (gl!)

P.S - sorry za ewentualne przeoczenia w pisowni

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 08:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

mialem obie z tych myszek....wybieram booma



Ta! i jaka radosc, ja czekam z reklamacja od pewnego czasu. Co zrobisz jak ci sie popsuje, kupisz nowa ?

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Otóż to LaGranda! Czy ktoś już korzystał z opytcznej mychy z dwoma sensorami?

Jeżeli chodzi o myszy radiowe to czytałem, że można przechwycić ich częstotliwość i przejąć nad nia kontrolę. To samo dotyczy klawiatur.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 08:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yasser
rozjebator-wypierdalator



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Toruń, Chełm

Re: Re: Mysz Optyczna/kulkowa/radiowa ?

quote:
Napisane oryginalnie przez LaGranda



1. przyzwyczajenie (optyka, kulka)
2. wykluczyc radiowe (waga - chyba, ze nie przeszkadza)
3. kupowac markowe produkty (trwalosc i ergonomia - dexxa syf)
4. sprawdzic jak lezy w dloni, a nie ogladac tylko przez pudelko
5. zastanowic sie 10x przed kupnem
6. szczescie )




Ad.2 Radiowe ?? mialem doczynienia z cordlesem logitecha radiowym.. na max'a wyciagal 60Hz... a tak sie chyba kiepsko gra
grasz jakbys mial w reku jakiegos A4techa na serialu (jakiegos 5 letniego)...

__________________
dlaczego beginerskie pytania rodzą lamerskie odpowiedzi ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yasser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yasser Znajdź więcej post'ów przez  yasser Dodaj yasser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yasser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez LaGranda


Ta! i jaka radosc, ja czekam z reklamacja od pewnego czasu. Co zrobisz jak ci sie popsuje, kupisz nowa ?


nie...sam naprawie....zreszta juz boomsa niejednokrotnie rozkrecalem podkrecalem naprawialem itp...nic mi sie nie wali tak zebym nie mogl tego naprawic samodzielnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

Niezły majster z ciebie Oxy

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

nie...sam naprawie....zreszta juz boomsa niejednokrotnie rozkrecalem podkrecalem naprawialem itp...nic mi sie nie wali tak zebym nie mogl tego naprawic samodzielnie



To ty w elektronice jestes jakis taki obcykany? Ja sie boje bawic w zegarku, a ty myche i to jaka rozkrecasz

ps. pozwolilem sobie zrobic zwiastun filmiku ktory aktualnie tworze, jak macie czas to sciagajcie: http://www.q3arena.gry.wp.pl/alien/uttrailer1.avi

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:43.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions