Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > fotki ut-maniakow
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (28): « First ... « 19 20 [21] 22 23 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Post Heheh

Dzięki Misiu akurat te zdjecie gdzies mi wcięło, mam Cię teraz na Tapecie hehehehe, a tak btw to wy wszyscy jacys młodzi jesteście

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Heheh

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON
Dzięki Misiu akurat te zdjecie gdzies mi wcięło, mam Cię teraz na Tapecie hehehehe, a tak btw to wy wszyscy jacys młodzi jesteście


1.) Mnie masz na tapecie ?
2.) co to btw ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p0p4j
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Krakow

no comment Totem... Nie obraz sie ale nie powiedzialbym do ciebie "Misiu"

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p0p4j Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p0p4j Znajdź więcej post'ów przez  p0p4j Dodaj p0p4j do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p0p4j prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez p0p4j
no comment Totem... Nie obraz sie ale nie powiedzialbym do ciebie "Misiu"


panie Papaj the sejlor men, uczyń dobro i powiec co to btw ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p0p4j
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Krakow

by the way - chyba ale nie jestem pewien

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p0p4j Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p0p4j Znajdź więcej post'ów przez  p0p4j Dodaj p0p4j do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p0p4j prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking

A sprawa z DEMON'em ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez p0p4j by the way - chyba ale nie jestem pewien


ale powiem ci p0p4j że jesteś wierny -=BzN=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p0p4j
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Krakow

wierny? No oczywiscie bZn rulez!
Totem sorry ze zapytam ale ty nie masz co w domu robic? bo siedzisz na tym forum non stop
buehehe

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p0p4j Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p0p4j Znajdź więcej post'ów przez  p0p4j Dodaj p0p4j do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p0p4j prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez p0p4j
wierny? No oczywiscie bZn rulez!
Totem sorry ze zapytam ale ty nie masz co w domu robic? bo siedzisz na tym forum non stop
buehehe



HEhe ale:
1.) -=BzN=- nie bZn !!! wywalą cie jeszcze z klanu
2.) siedze bo licytuje lornetke na allegro i cekam na maile i dachodzą tez z forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

buah totem ty serio nie łapiesz czy udajesz pajaca?
vesta to twoja fotka? wow i'm impressed *_* zrobie se skina do winampa z tej fotki i bedę słuchał punk-rocka i patrzył na te fotke
popaj , totem btw=by the way i to wiem NAPEWNO heeh chyba w lidze dodam do tworzonego FAQ takie rzeczy jak btw , lol , rox , git , sux itp z objaśnieniami co znaczą bo widze na polskiej scenie urt nie brakuje lamerów
demon niezły pomysł z tą tapetą - wyprbuję
a ty totem nie podniecaj sie fotografią bo widzisz ja się szkolę na dziennikarza i między innymi na zajęciach mam fotografie i wiem jak kadrowac a moje zdjecie mi robił kumpel na dodatek wszyscy byli troszkę podchmieleni to trudno dobrze wykadrować
aha zapomniałe ty żyjesz jeszcze w świecie smerfów i teletubisi... tam nie ma alkoholu i zła.....

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez loostro
aha zapomniałe ty żyjesz jeszcze w świecie smerfów i teletubisi... tam nie ma alkoholu i zła.....


hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

ehehe

spoxik ta totem jeszcze oglada dobranocki joke, ale na niektórzych rzeczach sie zna...

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p0p4j
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Krakow

...bo widze na polskiej scenie urt nie brakuje lamerów [/B][/QUOTE]

kogo masz na mysli

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p0p4j Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p0p4j Znajdź więcej post'ów przez  p0p4j Dodaj p0p4j do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p0p4j prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Re: Re: Heheh

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
1.) Mnie masz na tapecie ?



Masz jeszcze inne tak inteligentne pytania??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez loostro

vesta to twoja fotka? wow i'm impressed *_* zrobie se skina do winampa z tej fotki i bedę słuchał punk-rocka i patrzył na te fotke
demon niezły pomysł z tą tapetą - wyprbuję
a


HEhe na serio to moja fotka mam jeszcze fajniejsze hehe z dziecinstwa mi sie bardziej podobaja oto jesdna z nich..... hehe oki mozesz robic sobie tego skina ale pod jednym warunkiem nie bedziesz sluchal techna hh disco polo i rapu oki?? na punk-rock sie zgadzam ehhh no nie to ze nie jestem tolerancyjna ale nie lubie takiej muzyki i nie chce zeby moja podobizna twila gdzies gdzie leci taka muzyka a tak wogole to uwazaj bo wiesz Demonek jako MOJ Mezczyzna moze sobie pozowilc na tapete hehe uwazaj bo Cie pobije a ja Mu pomoge hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

quote:
Napisane oryginalnie przez loostro
buah totem ty serio nie łapiesz czy udajesz pajaca?
vesta to twoja fotka? wow i'm impressed *_* zrobie se skina do winampa z tej fotki i bedę słuchał punk-rocka i patrzył na te fotke
popaj , totem btw=by the way i to wiem NAPEWNO heeh chyba w lidze dodam do tworzonego FAQ takie rzeczy jak btw , lol , rox , git , sux itp z objaśnieniami co znaczą bo widze na polskiej scenie urt nie brakuje lamerów
demon niezły pomysł z tą tapetą - wyprbuję
a ty totem nie podniecaj sie fotografią bo widzisz ja się szkolę na dziennikarza i między innymi na zajęciach mam fotografie i wiem jak kadrowac a moje zdjecie mi robił kumpel na dodatek wszyscy byli troszkę podchmieleni to trudno dobrze wykadrować
aha zapomniałe ty żyjesz jeszcze w świecie smerfów i teletubisi... tam nie ma alkoholu i zła.....



Po pierwsze loostro to na zdjeciu wygladasz bardziej na milosnika Hip Hopu no ale nie mozna oceniac ludzi po wygladzie
A po drugie to na tapete ze zdjeciem Vesty mam wyłączność..... wara.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

po 1 mój styl to typowy styl skate'a ale z lat 70' 80' (bo od lat 90' skate i hiphopowcy tak się zbliżyły te kultury , że często hiphopowca w bagach widzisz...)
a styl skate'a z lat 70' i 80' to:
kocham nadewszystko deskorolke , punk-rock i moją dziewczynę
ja owszem trochę HH słucham , ale Punk-Rock jest NAJLEPSZY
At The Drive In , The Clash , The Offsprings , Papa Roach , Rage Against The Machine ROX

a bluza mi się spodobała krojem i kolorystyką to ją kupiłem - co nie można?

e teges demon nie bądź paUa pozwól koledze cieszyć się tą niewinną buźką na tapecie

vesta - ja w tej chwili mam 3 dziewczyny , a z jedną w niedzielę od 10 do chyba 3 w nocy spacerowałem po Parku Praskim i Starówce w Wawie (no zimno było i jakoś się tam wzajemnie ogrzaliśmy totem tylko proszę nie kojarz sobie bo twój piękny świat runie ) heheh no więc nie booj się nie będę słuchał żadnego techno , hh ani disco polo tylko Punk-Rock i Nu Metal ))

po 2 demon jeszcze nie zapomniał że należy do kręgu męskich szowinistycznych szwabów i prędzej mnie pomoże niż tobie KOBIETO (uwaga! komplement! )
przynajmniej mam taką nadzieję

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez loostro
po 1 mój styl to typowy styl skate'a ale z lat 70' 80' (bo od lat 90' skate i hiphopowcy tak się zbliżyły te kultury , że często hiphopowca w bagach widzisz...)
a styl skate'a z lat 70' i 80' to:
kocham nadewszystko deskorolke , punk-rock i moją dziewczynę
ja owszem trochę HH słucham , ale Punk-Rock jest NAJLEPSZY
At The Drive In , The Clash , The Offsprings , Papa Roach , Rage Against The Machine ROX



1. deskorolki dotarły do Polski na początku lat 80 (jakoś 84 o ile pamiętam) skate z lat 70?

2. The Clash i lata 70/80 ??? : D

3. RatM i punk rock?!?!?! :O

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 07:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
. deskorolki dotarły do Polski na początku lat 80 (jakoś 84 o ile pamiętam) skate z lat 70?

2. The Clash i lata 70/80 ??? : D

3. RatM i punk rock?!?!?! :O

co do 1 to 'skejci' nie tylko w polsce są ale spoko :ppp
co do 2 to ja nie wymieniam zespołów z lat 70/80 tylko wymieniam moje ulubione zespoły ))
co do 3 - jak wyżej nie wymieniam punk rockowych ale ulubione , ale głównie punk rockowe są

BTW: a kto zna/słucha Alternatywnej muzyki w wydaniu Alien Sex Fiend? Psyhodelicznie zajefajna :O

aha w bródnowskim parku ludzie jeżdżą już paręnaście lat niektórzy zaczęli 81 więc są hmm 3 lata do przodu?

quote:
kogo masz na myśli?
popaj spójrz w lustro nie nie po to żeby się uczesać ;p

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

quote:
Napisane oryginalnie przez loostro


e teges demon nie bądź paUa pozwól koledze cieszyć się tą niewinną buźką na tapecie

vesta - ja w tej chwili mam 3 dziewczyny , a z jedną w niedzielę od 10 do chyba 3 w nocy spacerowałem po Parku Praskim i Starówce w Wawie (no zimno było i jakoś się tam wzajemnie ogrzaliśmy totem tylko proszę nie kojarz sobie bo twój piękny świat runie ) heheh no więc nie booj się nie będę słuchał żadnego techno , hh ani disco polo tylko Punk-Rock i Nu Metal ))

po 2 demon jeszcze nie zapomniał że należy do kręgu męskich szowinistycznych szwabów i prędzej mnie pomoże niż tobie KOBIETO (uwaga! komplement! )
przynajmniej mam taką nadzieję


1 buzka moze i Aniolka ale dusza najgorszego Diabla...
2 Ehhh no ja bym nie chciala miec takiego faceta co z 3 kreci
3 fajnie ze nie bedziesz sluchal tego czego nie lubie
4 Demonek w przeciwnosci do Ciebie nie nalezy do tego sztabu
5 szybciej Cie nakopie niz mi nie pomoze
6 nie obraz sie ale szowinistyczne swinie to min faceci co maja 3 kobiety(komplement)
7 hehe a co do pkt 5 to ja Mu pomoge Cie skopac
8 MILEGO DNIA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

wątpie ze go skopiecie
P.S. znowu mini czat pf... heheheh
Dawać fotki i jush a nei tutaj gadacie o muzyce

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 15:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez loostro
po 1 mój styl to typowy styl skate'a ale z lat 70' 80' [...], a z jedną w niedzielę od 10 do chyba 3 w nocy spacerowałem po Parku Praskim i Starówce w Wawie


ja nie wierze w to... dziwne...spacerowales w tych godzinach po pradze i nikt ci nie w*******il ? ;|

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

a co mi tam

tylko to mi pozostalo...

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Vesta
1 buzka moze i Aniolka ale dusza najgorszego Diabla...
2 Ehhh no ja bym nie chciala miec takiego faceta co z 3 kreci
3 fajnie ze nie bedziesz sluchal tego czego nie lubie
4 Demonek w przeciwnosci do Ciebie nie nalezy do tego sztabu
5 szybciej Cie nakopie niz mi nie pomoze
6 nie obraz sie ale szowinistyczne swinie to min faceci co maja 3 kobiety(komplement)
7 hehe a co do pkt 5 to ja Mu pomoge Cie skopac
8 MILEGO DNIA


1.) wierzę na słowo
2.) może nie tyle co kręcę tylko chwilowo pznaję 3 panny i wybiorę najlepszą z ktora będę "kręcił"
3.) spoko ja też to niezbyt lubie tamte gatunki Punk-Rock rula
4.) no to tylko pogratulać - jeden co ma pokolei w głosie i woli kobitki od chłopaków
5.) myślę że to nie będzie KONIECZNE
6.) wiem dzięki za komplement
7.) tak jak w punkcie 5
8.) NAWZAJEM )

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

Talking

hehe mam nowa fotke tylko sie nie wystraszcie JEstem na niej w takiej bialej bluzce hehe z takim fajowym wisiorkiem na szyi ale ostrzegam WCHODZISZ NA WLASNE RYZYKO ehhhh no wiec uwazajcie(wyszlam starsznie tak jak zawsze zreszta)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sting
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: waffa

hm

skate z 70' i 80' ? to gdzie dezerter i sedes

__________________
---n.a.s. ownz---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sting Znajdź więcej post'ów przez  sting Dodaj sting do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sting prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sting
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: waffa

Angry eh :(

a noi co do "tworzonego FAQ takie rzeczy jak btw , lol , rox , git , sux itp z objaśnieniami co znaczą bo widze na polskiej scenie urt nie brakuje lamerów" -- to he, sorry jak ty widzisz w kims kto czegos nie wie lamera... no lol dokoncz ;/

__________________
---n.a.s. ownz---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sting Znajdź więcej post'ów przez  sting Dodaj sting do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sting prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

quote:
Napisane oryginalnie przez Vesta
hehe mam nowa fotke tylko sie nie wystraszcie JEstem na niej w takiej bialej bluzce hehe z takim fajowym wisiorkiem na szyi ale ostrzegam WCHODZISZ NA WLASNE RYZYKO ehhhh no wiec uwazajcie(wyszlam starsznie tak jak zawsze zreszta)
vesta niezla laska jestes a jescze jedno co ty tak hmmmm udzielasz sie artystcznie tylko zdjecia jak spiewasz i cos tam robisz ......

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil
vesta niezla laska jestes a jescze jedno co ty tak hmmmm udzielasz sie artystcznie tylko zdjecia jak spiewasz i cos tam robisz ......

Bo widzisz muzyka to moje zycie.... nie wyobrazam sobie dnia bez zaspiewania chociaz jednej piosenki... Fragilis ma juz mnie dosc A co do laski... Ehhh to chyba rzecz gustu nie kazdemu musze sie podobac.... wazne ze Demoniastemu sie podobam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2002 08:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

ej silver to jest jush was troszeczke...hehe

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:48.    Strony (28): « First ... « 19 20 [21] 22 23 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions