Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Wolny czas
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

Wolny czas

Zasatanawia mnie co wiekszosc boardziarzy robi w wolnym czasie. Czy siadacie przed komputerami i gracie? Jak spedzacie wolny czas bez komputera?
Ja np. bardzo lubie pograc w kosza, isc do qumpli albo napic sie czegos

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 07:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Ja jak nie siedze przy komputerze to czytam ksiazki lub sie ucze
Przerypane jest zycie studenta.
Jak nie gram, albo nie pisze sprawek to i tak komputer jest caly czas wlaczony i gra na nim muzyka. Ponadto ogladam filmy.
Moje wymiary to 90 na 60 na...........
Grac w kosza tez lubie
Jestem uzalezniony, ale nie az tak aby nie robic nic poza graniem ;D

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

a ja w wolnym czasie gram w Darta, Pakuje, Pale ziolo albo sie ucze no albo gram w RTCW! Aha i ksiazki czytam - ostatnio drugi raz alchemika przeczytalem - polecam! No i oczywiscie Wiedzmin All oraz Wladca Piersc jak rozniez Masterton - obecnie przymierzam sie do pottera!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ja oprocz grania to glownie sport...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

A ja mam odwrotnie. Tzn wolny czas spedzam na kompie.
Zartowalem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

a tak w ogole to co najczesciej robicie na kompie:
1. sluchacie muzy
2. gracie w giery
3. internet, irc, chat itp.
4. programowanie
5. inna mozliwosc... (podaj jaka)
ja to przedewszystkim 1 - slucham muzy a jak gram to najczesciej w cafe bo komp moj slaby i nie mam lacza

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez tRoll_q
a tak w ogole to co najczesciej robicie na kompie:
1. sluchacie muzy
2. gracie w giery
3. internet, irc, chat itp.
4. programowanie



U mnie to wlasnie w takiej kolejnosci

A 5? czasami jakas ****owa stronka do zrobienia, cos moze mapke jak mnie najdzie i to wszystko

A poza kompem to szlajam sie zazwyczaj po miescie moim l33t polonezem i nawiedzam znana mi plec piekna lub wpadam do barow

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

ja to oprucz kompa to sporta uprawiam(kosz najbardziej inne też mogą byc)

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

glownie to woze sie fura po miescie

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

A u mnie wyglada to tak
1. pracuje
2. programuje
3. internet, irc, chat itp.
4. slucham muzy w trakcie tego wszystkiego
5. gram

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]zorro
glownie to woze sie fura po miescie

a czym jezdzisz?

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Wolny czas:
- brzdakam sobie na basie
- czytam jakas ksiazke
- pisze cos
- ucze sie (kiedsys trzeba, nie? )

Na kompie:
- irc - tu siedze caly czas jak jestem przy kompie, bo w ten sposob kazdy z zainteresowanych ma ze mna kontakt real time i odwrotnie
- slucham muzy - to tez non-stop, lubie muzyke
- szukam newsow i pisze na q3.fpp.pl
- robie mapki
- robie stronki (blah, weirdo lada moment powinienem ci dac ten layout, tylko kurde mam full nauki pod koniec semestru )
- czasem tez sobie zagram...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

A ja:
"nie mam wolnego czasu i wogóle go nie spędzam"

Przy kompie wolny czas to dłubanie w ustawieniach i granie
Bez kompa to głównie 1. słuchanie muzy 2. czytanie książek 3. myślenie o tym, że kiedyś dzień bez treningu był dniem straconym i jak znaleźć czas by wrócić do treningów znowu

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Ja na pierszej pozycji na kompie to mam neta pod kazda postacia (www, irc, board ), potem granie i czasem muzyka jak siedze na necie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

oglądam TV .....i jesli nie gram to sie ucze, czytam książke, albo wychodze gdzieś......w sumie to nic ciekawego i konkretnego...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
oglądam TV .....


Tv? a co to?

Tak powaznie to ja wogoole nie ogladam telewizji szkoda mi czasu i ogoolnie nie ma nic ciekawego. Zdarza mi sie obejrzec jakis film (nie Divxa ) raz na miesiac lub czasami jakis program, ale tak to - TV Sux!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser

a czym jezdzisz?


VW Passat 1.6 + my fuckin good music + ja = cos nie do wyjebania

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ja tam sobie lubie w rożne sporty pograć. W czasie wolnym czytam także książki, różne, od "Władcy Pierścieni", aż po literature fachową(C/C++,PHP...). Lubie też ostanio wózkiem jeździć. Ale to chyba zostanie ukrucone, bo dzisiaj dla jakiegoś dziadka rozjebałem zderzak.
zorro!: A umiesz chociaż opony rwać?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

rwac opony?
pierwszy raz slysze zeby ktos tak na piska mowil
zwykle sie mowi: zerwac kapcia
umiem

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]zorro
zwykle sie mowi: zerwac kapcia


U mnie jeszcze inaczej ale umiem

btw jezdziliscie po lodzie? zajebista zabawa jak samochood robi 1-2 obroty wokool osi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

po lodzie, nie lubie, raczej ubity snieg <--- r0x

w gdansku mamy tzn pas startowy, wyjebana sprawa w zime

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]zorro
po lodzie, nie lubie, raczej ubity snieg <--- r0x


Ubity snieg ma za duza przyczepnosc - tak mozna wchodzic w zakrety ale nie krecic sie samochodem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

na lodzie nie da sie porzadnie rozpedzic... tzn da sie ale potrzeba w ***** dlugiego pasa

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

o mam zdjęcie twojego wozu zorro

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

cali to tylko przyczepka

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Hehehhe
Woz zorra po kilku kreceniach sie
Ja tez sie lubie krecic na lodzie ale nie mam samochodu ani nie prowadze - jako pasazer tylko to przezywalam i bylo


Co do mojego czasu wolnego:

1 - siedze przy kompie na necie.. slucham muzyki, pisze newsy, gadam z przyjaciolmi/sloneczkiem ( Gazi ), robie stronki swoje, bawie sie graficzka, zmieniam kolory w windozie na niebieskie.. itp

2 - czytam jakies ksiazki (zazwyczaj fantasy i sf ale zdarzaja mi sie i inne rzeczy), komiksy i wogole wszystko co mi wpadnie w rece

3 - rowerek - jak mam z kim to lubie pojechac na wycieczke rowerowa w jakies ladne miejsce

Czasem tez robie inne rzeczy ale to rzadziej
Shooler ma racje - TV sux!

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Shooler ma racje - TV sux!


Zgadzam sie, ale czasmi lubie obejrzec granice na tvn. Jak Ci ludzie mieszcza na sobie 200 paczek fajek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja w wolnym czasie ostanio nie mialem ... wiec sie uczylem a jak sie mialem klawe to przewaznie we free time gralem w q2, a jak nie to wloczylem sie po jakiejs knajpie wieczorem (18-23) a po powrocie dopiero komp i do 2-3 a potem bylem kapke :3-O nie wyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 20:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
3 - rowerek - jak mam z kim to lubie pojechac na wycieczke rowerowa w jakies ladne miejsce


O tak! Rowerek zdecydowanie rox. Juz nie moge sie lata doczekac... sluchawy na uszach i po lesie bzium bzium bzium. To jest mistrzostwo po prostu.

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]zorro

VW Passat 1.6 + my fuckin good music + ja = cos nie do wyjebania


tylko 1.6 ? to jakaś wołowata popierdułka!

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:15.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions