Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > cheaty w UT [jeszcze raz]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
rudy101
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Warszawa

cheaty w UT [jeszcze raz]

Juz kiedys zrobilem taki topic... jednak sytuacja zmusila mnie, zeby zrobic go jeszcze raz. Grajac dzis [co wyjatkowo zadko robie] zobaczylem cheatera na QLnecie... zobaczcie screena i demko ktore pokazuje jak szybkostrzelny moze byc granatnik.
Mysle, ze pana Han'ss powinno sie zbanowac z QLneta... msg admin, albo cus. Czekam na opinie....

P.S W sobote rano wyjezdzam na 2 tyg wiec sobie chyba nie pogadamy dlugo na forum.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rudy101 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rudy101 Znajdź więcej post'ów przez  rudy101 Dodaj rudy101 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rudy101 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rudy101
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Warszawa

zip :)

+ demo w zipie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rudy101 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rudy101 Znajdź więcej post'ów przez  rudy101 Dodaj rudy101 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rudy101 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ni_co
|-dT-|Vito Corleone



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Angry He coraz wiecej!

Dzis rano tzn 18.01.2002 na snajperze siedzialo 5 kolesi ktorzy cwiczyli "cheaty". Wsrod nich np. Shadow_pl, Dark czy Mbio (czy jakos tak, wiecie o kogo chodzi).
Na dowod dolaczam jednego screena.

__________________
Ni_co vel |-dT-|Vito Corleone

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ni_co Znajdź więcej post'ów przez  Ni_co Dodaj Ni_co do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ni_co prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fryma
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocek

Talking hihi :>>>

hihi jak wszyscy ktorzy byli wtedy na serverze sie zgodzili zeby zagrac na cheatowane granatniki to nie widze w tym nic zlego. czasem kiedy pocinanm non stop w ut caly dzien to mi sie nudzi i proboje jakos umilic sobie rozgrywke jakimis nowosciami w grze (np. ostatni mi sie bardzo przyjemnie gralo na zmniejszone grawitacji) tylko bylo by lepiej gdyby wszyscy obecni na serverze sie zgodzili bo moga wyniknac potem nieprzyjemnosci ....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fryma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fryma Znajdź więcej post'ów przez  Fryma Dodaj Fryma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fryma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Dodatkowe ammo i szybkostrzelnosc granatnika w UT to nie cheat, jest do niedopracowanie, mowiac prosto bug. Bardzo latwo mozna sobie to wlaczyc, jednak z wiadomych przyczyn nie powiem jak.
Moje stanowisko w tej sprawie jest nastepujace: gdy osoby wchodza sobie na server i wszystkie graja poprostu "na jaja", bawiac sie i trenujac rozne skoki, kille, spas jumpy to moga sobie biegac z granatnikiem, ktory ma 250 ammo. Jednak gdy taka osoba wejdzie na server i bedzie praktykowala to na osobach probujacych normalnie grac, to jest ona cheaterem.

Wg mnie osoby utrudniajace innym zycie takimi rzeczami powinne byc uznawane za cheaterow i banowane jezeli przestrogi nie pomoga.

ps. rudy, sama znajomosc xywy tego goscia nie wystarczy, nie da sie tak zabanowac. Trzeba znac numer IP, z reszta oczywiscie wiesz jak jest na IRCu.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rudy101
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Warszawa

ta

no wiem, wiem, tylko nie wiem jak mozna w q3 sprawdzic.... dalem xywe, ze jak spotkacie go to trzeba uwazac... lepiej to niz nic.

w pelni sie zgadzam z sxl`em

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rudy101 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rudy101 Znajdź więcej post'ów przez  rudy101 Dodaj rudy101 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rudy101 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jagged
dr JAGODA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: wasilków city :)

Angry grrr

a tak apropo grantnika wiecie ze wczoraj zostalem wywalany z serva (nie powiem przez kogo bo pana lubie ale cos mu sie ostatio zienilo) za to ze chcialem wywalic goscia ktory uzywal wymienionego wyzej buga
ps. nie gralismy na zadne jaja tylko na serio i uwazam ze takie cos to tylko nie potrzebne psucie zabawy w UT

__________________
>>> MOZE LEWATYWKE?<<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 00:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jagged Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jagged Znajdź więcej post'ów przez  jagged Dodaj jagged do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jagged prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Apsik
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

cheaty

jestem za opublikowaniem listy ip cheaterow grajacych na serverach w Polsce na stronach www poswieconych UT, szczerze sie sprzeciwiam trenowaniem na serwerach publicznych cheatow gdyz w ten sposob ucza sie inni nieodpowiedzialni gracze chcacy wykorzystac cheaty w grze z innymi, oczywiscie dla zabawy ale w ten sposob psujac innym gre, a czasem marnotrawiac pieniadze innych (korzystajacych z UT w kafejkach) ... jestem za stawianiem banow dla cheaterow ... nie pozwolimy (mam nadzieje) by UT = CS jesli chodzi o cheaty!!!!!!

[AS]ik

ps.: popisalem, ide spac bo helikopterki w glowie mam, no tak ... i znowu dostane head'a na ut_sands???? ;P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 02:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Apsik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Apsik Znajdź więcej post'ów przez  Apsik Dodaj Apsik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Apsik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rudy101
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Warszawa

ip

zobaczcie.. dostalem takiego maila:

prosze o umieszczenie ip cheaterow na waszej stronie www :
GAMEMASTER 213.77.40.92
OXYGEN 212.244.39.9
[AS]ik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 07:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rudy101 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rudy101 Znajdź więcej post'ów przez  rudy101 Dodaj rudy101 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rudy101 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

hm... a ja wlasnie dodalem ta liste na nasza strone. Znajdziecie ja w dziale servery. thx

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-R.K.Pyziaty
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: wRO

Unhappy

Ostatnio gralismy razem z Kilerem przeciwko facetowi, ktory przezywal 20 strzalow z m4. Xywy nie pamietam ale i tak pewnie nie gral ze swoja.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-R.K.Pyziaty Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-R.K.Pyziaty Znajdź więcej post'ów przez  -v3-R.K.Pyziaty Dodaj -v3-R.K.Pyziaty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-R.K.Pyziaty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fryma
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocek

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-R.K.Pyziaty
Ostatnio gralismy razem z Kilerem przeciwko facetowi, ktory przezywal 20 strzalow z m4. Xywy nie pamietam ale i tak pewnie nie gral ze swoja.



ha pamietam jedna jego xywe bo gralem z wami: "hehe" ale gosc zmienial duzo razy nick..... jak go sie zobaczy jeszcze raz da sie znac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 06:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fryma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fryma Znajdź więcej post'ów przez  Fryma Dodaj Fryma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fryma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez Duke
hm... a ja wlasnie dodalem ta liste na nasza strone. Znajdziecie ja w dziale servery. thx


duk3, wiecej rysunkow sie juz nie da wkleic w podpisie? )))

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

hm nie wiem dlaczego wszysyc bug'a nazywaja czitem, skoro jest on w UT standardowo, jak moze byc czitem ?
to tak jakby tworcy celowo umiescili go w ut.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 01:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Angry LAMERIA SIE SZERZY...

quote:
Napisane oryginalnie przez deen
hm nie wiem dlaczego wszysyc bug'a nazywaja czitem, skoro jest on w UT standardowo, jak moze byc czitem ?
to tak jakby tworcy celowo umiescili go w ut.



nie wiadomo [imho watpie] czy umieścili go celowo, bo to jest dopiero BETA, i nie wsyztsko jest idedalne i bez bug'owe, tak więc jest duuuuzo błędzików w grze... czitem tego [imho] nie mozna nazwac, bo nie uzywa sie do tego zadnych "kodów' ani programów, ale ludzie któryz uzywają tego publuicznie, powinni byc karani [śmiercią ]...
btw. ostatnio na chello1 [TDM] spotkalem sie z "innym" orzypadkiem niz jest w polsce... wchodzi gosciu o xywie nie pamietam jakiej , i zaczyna sie bawic ump i granaatnikiem... gralismy na ut_dam, i byl w moim teamie, tak wiec widzialem jak ladowal granatnik... potem wyszedl na pole walki, zaczal strzelac... no to dalem vota zeby go kicknac bo "cheatuje" na pyublicznym servie, ale chyba sie tym zbytnio nie przejeli, wrecz przeciwnie zaczeli sie go opytywac jak on to robi, to mnie wtedy zgjelo... na nastepnej mapie chyba 3 osoby jush woiedzialy jak miec 255 granatow i grali tak do woli... dalem kolejnego vota na kicka, ale tym razem przegralem do 1 w glosowaniu.... nierozumiem tego za bardzo... gosciu psuje im zaabawe, a oni jeszcze sie opytaja jak to sie robi i robia to samo... wqrzylem sie i wyszedlem z servera, bo sie grac nie dalo jak wszedzie gdzie po wyjsicu z jakiegoklwiek pomieszczenia wpadalo sie w desz granatow....

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chaos
Grand Master of Disaster



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Podmrok

Thumbs down Ja bym takiego z H&K (jakby sie dallo..)

ta nocka tez wygladala ciekawie (
ale za to krotko bo gosc wylecial
Grajac z Panami z r3 dolaczyl do mnie niejaki @SNAJPER@ heh pewnie ksywa lewa. Z drugiej strony gosc nie byl z tad wiec moze sie nie orientowal, ze nie toleruje sie takich rzeczy.
Szczerze mowiac gram dopiero czwarty dzien i glupieje jak widze, ze gosc z mijej druzynki pakuje m4 na 255 pociskow...

Dla mnie jest wszystko jedno, czy ludzie wykozystuja buga tego typu czy uruchamiaja zbota naprowadzajacego sie na wroga. Jedno i to samo oszustwo

__________________
-v3-Chaos

I tak dni człowiecze są jak liść, co spada, i jak trawa, co usycha. Ty też odejdziesz w zapomnienie, jak ten kwiat, co upadł na murawę, jak wino, które rozlane wsiąka w ziemię...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 04:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Chaos Dodaj Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

zasady....

Ano gówniarzerii brakuje troche kodeksu Bushido ;-)) byli karmienie mlekiem w proszku i majątera wszystko w proszku ;-)) Tyle dobrego, że niektórzy wyssali zasady z mlekiem matki ;-)))

A tak na serio, mozna sie pobawic, przy zgodzie ogółu, w dowolny sposób. Ale tylko w tedy. Pozostałe przypadki wymagają, żeby podsądnemu zrobić uczciwy proces (w kocu mamy demokrację!!!), a potem powiesić ;-))))


Y.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions