Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Macie program do kompilacji map do Call of Duty
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Clansman
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2005
Lokalizacja:

Angry Macie program do kompilacji map do Call of Duty

Koniecznie potrzebuje program do kompilacji map do Calla.
Dajcie link, albo prześlijkcie na e-mail [email protected]

Próbowałem program MBuilder ale niedziała na mapy z Calla.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2005 07:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Clansman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Clansman Znajdź więcej post'ów przez  Clansman Dodaj Clansman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Clansman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kaliszak
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2005
Lokalizacja: kalisz

program do kompilacji map

Zobacz na http://www.modsonline.com - dział downloads- plik CODBuilder

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2005 16:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kaliszak Znajdź więcej post'ów przez  kaliszak Dodaj kaliszak do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Clansman
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2005
Lokalizacja:

Smile WIELKIE DZIĘKI!

Niema tego nat tej stronie, ale dzięki, ze podałeś mi nazwę tego programu-ściągnołem z innej JAPOŃSKIEJ strony!
Dzięki.

Jeszcze jedno pytanko: Robiłes mapy do Call of Duty?
Bo ja robie pierwszą moją mapę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2005 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Clansman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Clansman Znajdź więcej post'ów przez  Clansman Dodaj Clansman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Clansman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kaliszak
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2005
Lokalizacja: kalisz

mapy cod

Też zaczynam sie tym "bawić",narazie szukam różnych Tutoriali i opisów jak i co.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2005 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kaliszak Znajdź więcej post'ów przez  kaliszak Dodaj kaliszak do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Clansman
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2005
Lokalizacja:

Wink

No to super!
Ja wczoraj zacząłem robić mapę mojej wsi.
Odtwarzam budynki na podstawie starych zdjęć, tylko niewiem gdzie zmienia sie narodowosc aliantów (czy mają byc amerykanie, ruski, czy brytyjczycy). Domyślnie ustawione jest na amerykanów, a ja musze mieć ruskich. Niewiem gdzie to sie zmienia? Może ty wiesz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2005 07:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Clansman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Clansman Znajdź więcej post'ów przez  Clansman Dodaj Clansman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Clansman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kaliszak
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2005
Lokalizacja: kalisz

cod mapy

Prawdopodobnie tutaj: Jak Klikniesz Prawy p.myszy na mapie, pokaże się menu ,wejdż do "actor",tam są postacie żołnierzy (niemcy,ruskie itd).Nie jestem pewien ale tak samo wstawia się objekty(menuMISC)więc chyba to tutaj wybierasz narodowość .Zarejestruj się na http://www.modsonline.com/,tam jest dużo opisów co i jak robić(tekstury,Otwierane drzwi,szyby,teren itp),strona jest po angielsku jak znasz to dobrze,jak nie to i tak są tam takie opisy że można się wszystkiego domyśleć.zobacz też na http://dynamic.gamespy.com/%7Emap/c...ategory=mappers

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2005 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kaliszak Znajdź więcej post'ów przez  kaliszak Dodaj kaliszak do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Clansman
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2005
Lokalizacja:

dzięx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2005 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Clansman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Clansman Znajdź więcej post'ów przez  Clansman Dodaj Clansman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Clansman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grinder
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

mam zainstalowane CoD Radiant i CoD Builder. Od czego zacząć tworzenie własnej mapki??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2005 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grinder Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grinder Znajdź więcej post'ów przez  Grinder Dodaj Grinder do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grinder prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kaliszak
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2005
Lokalizacja: kalisz

cod mapy

Przede wszystkim musisz skonfigurować Radiant(jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś),to dużo pisania więc podaj mi swój e-mail to ci wyślę tutorial w załączniku.Tak będzie prosciej i szybciej. Nara.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2005 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kaliszak Znajdź więcej post'ów przez  kaliszak Dodaj kaliszak do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grinder
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Re: cod mapy

quote:
Napisane oryginalnie przez kaliszak
Przede wszystkim musisz skonfigurować Radiant(jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś),to dużo pisania więc podaj mi swój e-mail to ci wyślę tutorial w załączniku.Tak będzie prosciej i szybciej. Nara.


dzieki, tutorial po polsku czy angielsku?? jak po angielsku to juz znalazlem.

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-07-2005 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grinder Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grinder Znajdź więcej post'ów przez  Grinder Dodaj Grinder do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grinder prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:16.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions