Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > polepszenie połączenia
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
e@gle
[ Laz0tH ]



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: L.B.

polepszenie połączenia

Czy ktoś zna może jakieś scrypty albo komendy ,które mogłyby
polepszyć połączenie???

__________________
Jedyną rzeczą groźniejszą od kul przeciwnika, jest wsparcie ogniowe twoich.
Nr gg 2348374

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-10-2002 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil e@gle Kliknij tutaj by wysłać e-maila do e@gle Znajdź więcej post'ów przez  e@gle Dodaj e@gle do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać e@gle prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking Skrypcik

No ja mam jeden, powinien ci pomoc Musisz to zbindowac pod dowolnym klawiszem i dla pelnego skutku uzyc juz po podlaczeniu sie do serwera. Te opcje sie resetuja po kazdym rozlaczeniu/zmianie mapy dlatego mowie zebys to zbindowal, bedzie wygodniej niz wpistwac za kazdym razem

bind "x" "rate 9999;wait;developer 1;echo connection speed up;kill;developer 0;wait;cl_updaterate 20;condump"

Mysle ze ten skrypt pomoze ci przyspieszyc troche gre

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2002 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

LOL ! Najlepiej wpisuj na poczatku kazdej rundy ))))

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2002 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
e@gle
[ Laz0tH ]



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: L.B.

Dzięki.Zaraz zobaczę cz to działa.

__________________
Jedyną rzeczą groźniejszą od kul przeciwnika, jest wsparcie ogniowe twoich.
Nr gg 2348374

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2002 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil e@gle Kliknij tutaj by wysłać e-maila do e@gle Znajdź więcej post'ów przez  e@gle Dodaj e@gle do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać e@gle prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Buahahaha, będzie działało, zobaczysz jak

Na każde połączenie sa inne ustawienia
rate
cl_cmdrate
cl_upderate
itp itp.

Ja mam tak:

rate "20000"
cl_lc "1"
cl_lw "1"
cl_cmdrate "101" // 51
cl_updaterate "101" // 51
cl_cmdbackup "100" // 50
cl_resend "2"


Gram na laczu 1 MB.
Dla slabszych polaczen radze zastosowac te liczby za sleszami.

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2002 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez ha3m
LOL ! Najlepiej wpisuj na poczatku kazdej rundy ))))


HEHEHEHEHE, jak myslisz, pomoze mu?

Ale chamoowa

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2002 02:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

najlepiej jest sciagnac sobie cstweak z cs.pl
tam mozna ustawic te wszystkie rate cl_cmdrate itp. itd.
opcie grafiki max fps kolor texu ble ble
pozatym ustawiasz raz i nazawsze tzn. do nastepnej reinstalki

albo
jest jeszcze cos takiego jak csconfigurator
ustawia:
połaczenie, typ radaru, opcje grafiki, hud, celownik, konsole, bindy i jeszcze duzo rzeczy juz niepamietam jakich

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2002 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
e@gle
[ Laz0tH ]



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: L.B.

Gdzie mogę znaleźć ten csconfigurator ??

__________________
Jedyną rzeczą groźniejszą od kul przeciwnika, jest wsparcie ogniowe twoich.
Nr gg 2348374

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 09:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil e@gle Kliknij tutaj by wysłać e-maila do e@gle Znajdź więcej post'ów przez  e@gle Dodaj e@gle do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać e@gle prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

http://www.csconfigurator.com/
o tutaj^^^^^^^^^^^^^^^^
ale do polepszenia połaczenia lepszy jest cstweak dostepny na
www.counter-strike.pl tylko trzeba sie niezle naklikać zeby cos sciagnac z tej stronki najlepiej miec DAp i co sie pojawi pytanie o login i hasło klikac ok roznie zaz po 3 kliknieciach raz po 30 wkońcu łapie i sciaga zalezy od szczecia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

oto moje cmd z cfg co do polaczenia

cl_cmdrate "20"
cl_upderate "20"
rate "9999"
cl_rate "19999"
cl_allowdownload "0"
cl_allowupload "0"

edited:
aha .. mam SDI

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2002 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

tez mam sdi i ping od 30-400 zalezy od serwera ale najwaznuiejsze ze mało lagow
a ustawienia
rate 8000
cl_cmdrate "30"
cl_upderate "30"
cl_allowdownload "1"
cl_allowupload "1"

tylko jak ktos rozmawia w czasie gry przez telefon to mam wielkie lagi i zszarpane nerwy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2002 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

allowdownload i upload tworzy ci tez lagi bo sciaga rozne rzeczy z serwa podczas gry..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2002 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

a jakie proponujecie ustawienia dla neostrady 512/128???? bo ja mam rate 8000,update rate itp. 35 i nic wiecej nie wiem jakby tu polepszyc

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2002 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

cl_cmdrate
cl_upderate

te dwie komendy podobno maja tylko 2 znaczenia - net / lan

na lan chyba 100 czy 101 a na net podobno najlepsza jest wartosc 20

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2002 10:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

[FPP]c35
allowdownload i upload tworzy ci tez lagi bo sciaga rozne rzeczy z serwa podczas gry..


ale jak je dam na zero to mnie wywala z serwera podczas zmiany mapy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2002 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez szinbeth
ale jak je dam na zero to mnie wywala z serwera podczas zmiany mapy


ja mowie o dogrywaniu plikow z serwa podczas gry a nie podczas dolaczania sie do gry..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2002 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:28.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions