Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Czy uwazasz, ze Board powinien byc bardziej rygorystyczny?
Czy uważasz, ze Board powinien być bardziej rygorystyczny?
You do not have permission to vote on this poll.
zdecydowanie tak - więcej banów 12 26.09%
tak - kasujcie bzdurne topiki i głupawe posty 15 32.61%
raczej tak - powinno się częściej kasować debilne posty 7 15.22%
bez głosu - jak jest jest dobrze 7 15.22%
nie - powinien być większy luz 4 8.70%
zdecydowanie nie - oszalałeś? a wolność słowa? 1 2.17%
W sumie: 46 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Czy uwazasz, ze Board powinien byc bardziej rygorystyczny?

W związku z ostatnimi wydarzeniami (np. odejście oxy'ego ) i widocznym spadkiem kondycji Boarda (po kilkudniowej przerwie w nabijaniu widać to lepiej niż dobrze ), zainspirowany dyskusją w temacie "ostatni topic" oraz zajebistą propozycją tramwaja

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
przydalby sie jakis topik w ktorym ludzie wspolnie ustaliliby zasady obowiazujace na boardzie, mysle ze to byloby w miare rozsadne...
postanowiłem założyć taką oto ankietę...

Rzecz w tym, że nasi biedni moderatorzy widzą co się dzieje, ale niestety zdarzają się nierzadko ludziska protestujący przeciwko wszelakim zakazom i broniący "złotej wolności słowa" (imho gówno prawda)

A co może poradzić biedny moderator, jeśli widzi, że 80% Boarda chce restrykcji... a nie bajzlu?
Musi działać...
tedy głosujcie a jak dobrze pójdzie to
quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS
Dobra - jak przejde sesje, pokonsultuje z moderatorami i zaczniemy pisac jakis regulamin...

Czasz działać...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 22:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

na boardzie pojawilo sie ostatnimi czasy wielu newbies - niektorzy z nich za swoj cel obrali zatruwanie zycia swoimi wynurzeniami... jestem za zwiekszeniem rygoru

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Czy ja mam to zamknac??

Prosilem o chwile cierpliwosci....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

na tym forum czyli "O niczym konkretnym..." az tak zle nie jest, ale wystarczy popatrzec na np. "counter-strike" i tam to dopiero panuje "nieporzadek" (eufemizm ).

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS
Czy ja mam to zamknac??

Prosilem o chwile cierpliwosci....



nie chrzan czlowieku bo ta 'chwila' moze rownie dobrze trwac nie wiadomo ile, a wtedy bedzie g. a nie board bo wszyscy porzadni ludzie odejda z powodu beznadziejnej kondycji borda.
skoro pisales w topiku oxygena, ze w 'swoim gronie' zastanowicie sie nad poprawa to czemu do ciezkiej cholery nie wezmiecie pod uwage naszego zdania!?

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj

nie chrzan czlowieku bo ta 'chwila' moze rownie dobrze trwac nie wiadomo ile, a wtedy bedzie g. a nie board


popieram.
Po cholere masz LucaS zamykac - co Ci przeszkadza ten topic - pojasnij...

btw: Kurde tram jestes zajebisty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 00:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS
Czy ja mam to zamknac??

Prosilem o chwile cierpliwosci....


Ty czekaj, zdawaj sesje i pisz nowy regulamin...
My sobie ponabijamy o tym jak powinno byc...
A przy okazji Wy (mod'y) zobaczycie ile osob czego chce...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 00:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Jak dla mnie dobry pomysl - niech kazdy sie wypowie i moderatorzy i uzytkownicy tak bedzie najlepiej

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 01:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Jak dla mnie dobry pomysl - niech kazdy sie wypowie i moderatorzy i uzytkownicy tak bedzie najlepiej

SHL jak zwykle sie z toba zgodze oby wiecej lepszych ludzi pokroju Ciebie i Saari w [FPP]
(qrde zmeczony jestem to pisze od rzeczy - ide zajarac i spac uaaa)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 01:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Palenie na kanale bedzie surowo karane

A tak serio - macie ladny topic zalozony przez yoshiego (milo ze dbasz o biednych moderatorow ) wiec go nie zepsujcie tylko radzcie - my tez jestesmy tylko ludzmi i wasze komentarze napewno sie przydadza.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 06:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod

Ty czekaj, zdawaj sesje i pisz nowy regulamin...
My sobie ponabijamy o tym jak powinno byc...
A przy okazji Wy (mod'y) zobaczycie ile osob czego chce...


Dobrze ok, ale gdzie sa konkrety....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 07:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
na tym forum czyli "O niczym konkretnym..." az tak zle nie jest, ale wystarczy popatrzec na np. "counter-strike" i tam to dopiero panuje "nieporzadek" (eufemizm ).

MaslaV....widze ze wroociłeś....w sumie to vote yes więcej rygory

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 07:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Arrow

Powinno byc wiecej logicznych topicow (ostatnio pojawily sie takie dwa ) i poprostu wypieprzac lamerskie posty, ktore psuja dyskusje (co nie oznacza, ze nie moze znienic sie jej temat )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 08:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mazoor
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no mnie sie ten board podoba , moze nie przesiaduje tu dniami i nocami i nie trzymam na palcu F5 ale zadnych zastrzezen nie mam, zadnego smrodu nie czuje - no ale to pewnie bo czytam raz na kilka dni

ps. zaglosowalem na raczej tak!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 09:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

natomiast ja radzilbym moderatorom spojrzec do dzialu 'quake' gdzie kilku prostakow, samozwancza 'elita' urzadzila sobie chata i miejsce gdzie mozna sobie pobluzgac.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
na tym forum czyli "O niczym konkretnym..." az tak zle nie jest, ale wystarczy popatrzec na np. "counter-strike" i tam to dopiero panuje "nieporzadek" (eufemizm ).


bywalo gorzej i niestety ta gra przyciaga do siebie coraz wiecej newbies dlatego staramy sie panowac nad tym jak tylko mozemy.

Co do ankiety to mysle ze sie przyda... niech zostanie imo

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Powinno byc wiecej logicznych topicow (ostatnio pojawily sie takie dwa ) i poprostu wypieprzac lamerskie posty, ktore psuja dyskusje (co nie oznacza, ze nie moze znienic sie jej temat )


Jak zwykle jestem ZA a nawet PRZECIW.
(Nie oddałem jeszcze swojego jedynego (przez co bezcennego) głosu w ankiecie, ale mogę ponabijać )

Raczej dzieliłbym posty przede wszystkim na związane z tematem (boardem) i niezwiązane z nim. To wydaje mi się być najważniejszym kryterium. Jak ktoś się chwali nowymi skarpetkami na boardzie q3 - bezwzględnie bym wywalał nie czekając na rozwój tematu. Ale... gdyby to były skarpetki z logo ulubinej gry? Poczekałbym, dał czas innym userom na ustosunkowanie się... Niektórzy pewnie wezmą mnie dosłownie , ale ktoś chyba zrozumie o co chodzi...
Chętnie bym zobaczył, które tematy SHL uważasz za logiczne i godne istnienia na "desce", a które za lamerskie, bo ciężko dyskutować nie znając dobrze, może nawet nie argumentów, ale nawet kryteriów, którymi interlokutor się posługuje.

Ideałem niektórych, jak się wydaje, byłby board, na którym padałyby tylko pytanie o triki, komendy i ustawienia w grze.
(Napisałem przecież - niektórych )
No to pozostałoby tylko ogłosić śmierć boardów poświęconych starszym grom.

Wciąż ktoś o tym pisze, napiszę teraz i ja: zawsze można zignorować głupie tematy. I mamy temat, 500 odsłon i 2 repliki. To da do myślenia topikodawcy. Można jesze wlepić mu 1 i przejść do następnego tematu. Po tygodniu topic będzie się listował gdzieś w dole okienka i hak mu w smak.
Co jeszcze?
Nia znoszę porównywań typu: a gdzieś tam to jest tak, a tutaj jest srak. Unikam ich jak ognia, ale ...
Są takie boardy (na świecie), gdzie ludziska zdają się mieć więcej luzu na pisaninę innych.
Tego bym nam wszystkim życzył - dystansu. I więcej wiary, że inni piszący nie są idiotami, co najwyżej mają inne poczucie humoru, są dużo młodsi/starsi, bardziej interesują ich inne aspekty naszej wspólnie ulubionej gry itd. itp...

Ty tyle.
Na razie.

PS. I może wreszcie coś na temat: sam jeszcze nie wiem

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 10:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
(463
Tworca Fire-TC



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Missed in action

Post

Heh, tutaj czasem naprawde sa lamy, ale ja uwazam ze powinno byc wiecej luzu. Nawet jak beda ostre zasady to zawsze znajdzie sie jakis koles ktory bedzie wszystkich denerwowal i nabijal sobie posty. Moze rownierz sie zdarzyc ze gdyby byly ostre zasady i np. jakas bardzo zdenerwowana osoba prosila by o pomoc w gierce, i powie sie jej pare bluzgow, i by dostala bana.. No coz, jeszcze sie nie narodzil taki, co by wszystkim dogodzil...

Dla lamerow: zrobcie sobie boarda: bzduraboard.prv.pl a nie trujecie na fpp.pl

__________________
(463

Can you kill HIM?
Can you beat THEM?
Can you SURVIVE?

..::Fire-TC::.. - Let's burn!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil (463 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do (463 Znajdź więcej post'ów przez  (463 Dodaj (463 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać (463 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

moderatorzy sie z lekka obijaja
moze trzeba by im dac?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
wystarczy popatrzec na np. "counter-strike" i tam to dopiero panuje "nieporzadek" (eufemizm ). [/B]

Oj tak, bo jak ktos chce zrobic porzadek poprzez kasowanie durnych topicow to od razu odezwa sie ludzie od "wolnosci slowa" ze tak nie mozna, bo w koncu mozemy gadac o czym chcemy.

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 12:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Ech... Jak zauwazylem ostatnio to przechodzi, przynajmniej na tym forum, na q3 tez jest troszke lepiej.

Ale nie przesadzajmy panowie i panie. Nie udawajmy tutaj kurde jakis superinteligentow, czy samych kurde filozofow. Board to nie jest miejsce, na ktorym chcialbym znalecz same yntelygentne wypowiedzi na super yntelygentne tematy. Owszem, od czasu do czasu mozna sobie taki topic zalozyc, podyskutowac, ale nie mozna przesadzac. Nie ma nic gorszego niz wymyslanie yntelygentnych rzecyz na sile! A to zdaje mi sie niektorzy z userow uwielbiaja.

Na boardzie powinno byc jak to na boardzie - troche jaj, troche rozwazan filozoficznych. Ale w odpowiednio dobranych proporcjach. Jakich? Na to to juz nie da sie odpowiedziec jednoznacznie.

Dlatego IMO idiotyzmem bedzie wywalanie kazdego topicu, ktory nie porusza sprawy "Czy Slonce jest blizej Ziemi czy to moze Ziemia blizej Slonca", albo "Dlaczego slonie na Antarktydzie maja 14 nog?". Usuwane powinny byc tylko te najglupsze, wybitnie glupie topici. Tzn. jakie? Ano sami dobrze wiecie, jakis spam nikomu nie potrzebny or smthg.

Wszyscy chrzania na okolo o tym, ze board sie sypie, ze to juz nie to co kiedys. Wiecie co Wam powiem? *******icie i to maksiascie! Ludzie sie zmieniaja, wszystko sie zmienia, jedni przychodza, drudzy odchodza. I nic na to nie poradzimy. A na pewno na lepsze nam nie wyjdzie (a wrecz na gorsze) siedzenie przed kompem i wypisywanie tekstow z serii "Panie, a za moich czasow..."

I nie ma sensu wprowadzac rygoru bo to tylko rozjuszy ludzi i jeszcze bardziej pograzy board, na ktorym pozostanie tylko kilku wytrwalych pseudo-inteligentnow, ktorzy beda chcieli za wszelka cene udowodnic swiatu jacy to oni nie sa madrzy rozwazajac problem znikniecia biedronek miesozernych [ (c) Shooler) z poludniowo-wschodniej czesci Sahary.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

lol sweeper
(jeśli"lol" znaczy to co myślę )
Tzn. zgadzam się prawie całkiem.

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

my opinion

Ja uwazam, ze powinno byc tak:


  • w topikach pisze sie tylko na temat zwiazany z adnym topikiem. (od czego sa privmsg?!)
  • topiki bedace w zlych dzialach (np. "Jestem nowy" w "Quake II") powinny byc z miejsca kasowane
  • Topiki bzdurne - powinno sie poczekac na 3 * vote eot i wtedy zamykac
  • posty nabijajace i durne, zbedne totalnie - kasowac od razu + niech moderator sobie nabije ostrzezenie.
  • przy wejsciu na boarda dostaje sie

To tyle moich pomyslow... what d'ya think?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 13:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS

Dobrze ok, ale gdzie sa konkrety....


na gorze strony - beda niedlugo + mniej wiecej 15 cali wyzej niz ten text...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 13:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR

Na boardzie powinno byc jak to na boardzie - troche jaj, troche rozwazan filozoficznych. Ale w odpowiednio dobranych proporcjach. Jakich?


Mowimy wlasnie o tym ze "nowi" sa mniej wartosciowi niz "Ci ktorzy odchodza". Wolisz CyBeRa, r1q, czy oxy'ego? :S

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR

Usuwane powinny byc tylko te najglupsze, wybitnie glupie topici. Tzn. jakie? Ano sami dobrze wiecie, jakis spam nikomu nie potrzebny or smthg.


Alesz Sweep, my wcale nie mowimy o kasowaniu wszystkiego - lekkie odejscie od normy dozwolone nie trzeba byc geniuszem, zeby zalozyc topic "Jak odpalic Xanie" - a przeciez to na temat, nie bedzie skasowane i bedzie konstruktywne

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR

Ludzie sie zmieniaja, wszystko sie zmienia, jedni przychodza, drudzy odchodza. I nic na to nie poradzimy.


Poradzimy - jakby board byl w lepszym stanie to by nie odchodzili... a jest w gorszym bo newbies sobie pofolgowuja i nic im za to nie grozi.

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR

na lepsze nam nie wyjdzie (a wrecz na gorsze) siedzenie przed kompem i wypisywanie tekstow z serii "Panie, a za moich czasow..."


Sorry - czytales 1 posta w tym topiku? :S
Sluzy on nie temu zeby ponarzekac, ale temu, zeby sformulowac jakies ogolne zasady i ppodstawic moderatorom gotowy budyn.
Poza tym jak mod'y zobacza w ankiecie, ze 80% boarda chce restrykcji to coz... chyba beda musiec dzialac.

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR

I nie ma sensu wprowadzac rygoru bo to tylko rozjuszy ludzi i jeszcze bardziej pograzy board


imho Idiotyzm totalny!

Skoro tak myslisz to zajebiscie - minie chwila a zaloze sobie kilka topikow w stylu - ej a jak wstawic obrazek. a tu bede nawalal posty w stylu "tak, prawda" albo "ekhm" - i wszyscy beda zadowoleni imho gowno prawda :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 13:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
yoshi: topiki bedace w zlych dzialach (np. "Jestem nowy" w "Quake II") powinny byc z miejsca kasowane

Z tym jednym trudno mi się z Toba zgodzić. Jakoś nie widzę w tym nic złego. W końcu każdy tylko raz może dać taki temat, więc co szkodzi odpowiedzieć "witaj i się rozgość", a co do miejsca gdzie to robi... No chyba normalne że quaker zrobi to na swoim forum a cs'owiec na swoim.

Przyszedł mi do głowy jeszcze taki fakt (dzięki Twojemu gifkowi ), z którym spotkałem się na forum "gdzieś w świecie" .
Obrazki przy nicku gracza były dodawane automatycznie, z bazy obrazków boarda wraz ze zwiększaniem sie jego ilości postów, natomiast specjalne, "userskie" obrazki można było zamieszczać tylko w drodze wyróżnienia za pośrednictwem administratora boarda. Niejako za zasługi. Ludzim chce się wtedy starać.

Może powinniśmy pójść w tę stronę - wynaleźć jakieś smaczne marchewki dla użytkowników, a nie tylko straszyć kijem ?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

yoshi: podales skrajny przypadek, ktory wlasnie odnosi sie do tego, ze nalezy usuwac bzdetne nikomu nie potrzebne topici.

slawek: lol nie znaczy zgadzam sie z toba, ale "laughing out loudly", czyli w praktyce cos calkiem przeciwnego niz sadzic. Uzywane czesto do wysmiania innych badz docenienia zartu danego czlowieka

Co do avatarow (obrazkow) to glupi pomysl. Bo wlasnie fajne w tym wszystkim jest to, ze kazdy ma swojego avatarka, z ktorym sie identyfikuje, przez ktory ludzie go postrzegaja. I w ten sposob mozna poniekad poznac czlowieka Poniekad.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
yoshi: podales skrajny przypadek, ktory wlasnie odnosi sie do tego, ze nalezy usuwac bzdetne nikomu nie potrzebne topici.

chyba Ci sie pomylilo
ja nie mowie "niepotrzebne elycie" ja mowie "niepotrzebne wcale"
ja jak kolo nie wie jak odpalic Xanie/Nitro/Q2/Gs/Qview/DAP to jak uzyska odpowiedz to chyba jest to potrzebny topik

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Co do avatarow (obrazkow) to glupi pomysl. Bo wlasnie fajne w tym wszystkim jest to, ze kazdy ma swojego avatarka, z ktorym sie identyfikuje, przez ktory ludzie go postrzegaja. I w ten sposob mozna poniekad poznac czlowieka Poniekad.

imo pomysl bardzo fajny, ale troche nie na ten board
TU mamy przeciez swoje Introduction (Grunt), Warrior (Scrag), Elite (Fiend)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 14:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod

imo pomysl bardzo fajny, ale troche nie na ten board
TU mamy przeciez swoje Introduction (Grunt), Warrior (Scrag), Elite (Fiend)


Ależ tam też mam z urzędu swojego warriora czy jak to się nazywa... Chodzi mi raczej o kierunek działania, a nie forsowanie jakiegoś konkretnego pomysłu. Jak wymyślę coś za co będzie warto umierać - napiszę i powalczę...
sweep kolejne dzięki Ech...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Wygląda, jakby niewielu ludzi to obchodziło. Smutna prawda.
1. 17 godzin tematu na boardzie.
2. 28 postów i 152 odsłony
3. 11 !!!! czynnych uczestników, z czego połowa moderatorzy
4. 18 oddanych głosów (wiem, wiem... sam jeszcze nie głosowałem...)

jedno wielkie HMMM...

Może założyć topic na q3 "qrna głosować!!!"...
może na wszystkich boardach?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:33.    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions