Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > www.regroupteam.pl - sklep z rzeczami do CS'a
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Boadzulu
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking www.regroupteam.pl - sklep z rzeczami do CS'a

Witam
Chciałbym donieść o nowym sklepiku, którego otwarcie nastąpi już jutro , tj.14.09.2002 o godz.24
Dla zainteresowanych podam link:
www.regroupteam.pl

PS. Podobnego posta na www.counter-strike.pl administrator (sz.P Jolekk) pozwolił sobie od razu wyciąć - skąd ja to znam? Monopol telekomuny?? HEHe.. Na szczęście konkurencja rośnie..

Pozdrawiam

[pzs]Boadzulu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-09-2002 17:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

w zasadzie i tutaj panuje zasada: zadnych reklam
i nie dlatego ze jestescie nasza konkurencja, bo nie jestescie
zostawiam tego posta dlatego, iz jest to cos nowego, cos co moze zainteresowac boardowiczow. czekamy na otwarcie.

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-09-2002 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Boadzulu
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hmm...
Nie chodziło mi raczej o reklamę, bo jeśli o nią będzie nam chodziło - to znajdzie się ona w gazecie - to chyba proste...
Natmoiast bardziej o pewną praktykę - mianowicie jako uzasadnienie nie umieszczenia news'a otrzymaliśmy odpowiedź, iż nie mogą umieszczać news'ów komercyjnych - tyle, że kilka dni wcześniej umieszczają news o innym sklepie, a jeszcze wcześniej o sklepie na zachodzie... Jak dla mnie nie ma problemu - płaczu nie będzie , ale oni mogli by chociaż trzymać się jednej wersji i byc konskekwentnymi - i jesli nie chcą - to napisac mi o tym - , anie usuwać posta i banowac na boardzie-sprawa byłaby przynajmniej postawiona szczerze.. ale to już temat mocno OT więc lepiej sobie darować...
Tak czy inaczej, pozostaje mi innych tylko zaprosić na w/w stronkę ...

Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-09-2002 17:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

chetnie bym ocenil ale mi sie nie chciala otworzyc...
czekam na jutro .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Edytowane przez [FPP]Emzor dnia 13-09-2002 o godz. 19:53

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-09-2002 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

juz po 24 a strony ani widu ani slychu

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2002 01:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Boadzulu
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tak późno a wy towarzyszu jeszcze nie śpicie? :)

W sumie to nie jestem zdziwiony ,że sklep jeszcze nie chodzi...
Tak własnie jest przed 3 nad ranem i też się zastanawiam czemu nie śpię.. Może czekam na otwarcie?Hmm... Matko boska - przeciez to my otwieramy!!!! ale lipa!!!Ale nie... Ufff... To chyba chodzi o 24.00 ale 14.09 a nie o 24.00 13.09... Jesteśmy bardzo przesądni... Otwierać w piątek tzrynastego??? Brrrr. strach się bać.. No cóż... Widzimy się w takim razie wieczorem.. A myślę , że może być dosyć ciekawie...
Życze miłej nocy

Zapraszamy o pólnocy 14.09.2002 - sobota wieczór.. Z tego co wiem to na otwarciu ma być piwo i kiełbaski.. Może ktoś się załapie..)

Pozdrawiam

Boadzulu & Tin

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2002 01:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

PIwo gratis + koszty wysyłki
chętnie sobie obejze....moze se cos kupie
ale kiedys bylem na stronce -HK- w dzilale sklep są wyh****** koszulki tylko troche drogie :/
btw: fajne mają intro

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2002 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hehe...jestem na stroce...
fajne stuff'y ale mało....i tylk oCS na razie no ale mam nadzieje ze niedlugo bedzie wiekszy wybor i tanszy

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2002 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

nom, rzeczywscie juz dziala
fakt, ze szata troche uboga ale jak na poczatek spoko
no i czekam na wieksza ilosc akcesoriow .

ogolnie wrazenie pozytywne .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

ogolny wyglad strony, jak dla mnie jest spoko..

natomiast daje sie we znaki brak stuff'u

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2002 07:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

co za kiszka ta strona NIE DZIALA!

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2002 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jedaj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Opole

stronka ma naprawde dobre oferty
ale zeby ogladac koszulki wchodzcie najlepiej przez
http://217.97.231.60/shop/catalog/d...php?cPath=40_41

__________________

(=-+,¸¸,+°´°+,¸j3d4j¸,+°´°+,¸¸,+-=)
1359486

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jedaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jedaj Znajdź więcej post'ów przez  Jedaj Dodaj Jedaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jedaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

dupa nadal sie nie moge polaczyc :/

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
dupa nadal sie nie moge polaczyc :/


strange.. mi normalnie wchodzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

jusz wchodzi...

idea szczytna aczkolwiek całokształt jakiś taki mało konktetny :/

pozatym te buttony ala mac.com przyprawiają o mdłości :/

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2002 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Fajny sklep
tylko trocho drogo :-)
ale za to podoba mi się taka flaga z logo CSa :-)

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2002 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
jusz wchodzi...

idea szczytna aczkolwiek całokształt jakiś taki mało konktetny :/

pozatym te buttony ala mac.com przyprawiają o mdłości :/



dla mnie wazniejsze jest co tam jest, a nie jak to sie prezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2002 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

to jak sie cos/ktos prezentuje, swiadczy o nim samym...

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
to jak sie cos/ktos prezentuje, swiadczy o nim samym...

Szata nie czyni człowieka (c) stare polskie przysłowie.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

dzizajn nie czyni czlowieka lecz czlowiek czyni dizajn

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2002 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
dzizajn nie czyni czlowieka lecz czlowiek czyni dizajn

Dzast rajt!

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2002 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[RADA]JoleKK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

:)

Nie sądziełem, że jeszcze kiedyś odezwę się na tym boardzie ale cóż

No wiec cytuję:

PS. Podobnego posta na www.counter-strike.pl administrator (sz.P Jolekk) pozwolił sobie od razu wyciąć - skąd ja to znam? Monopol telekomuny?? HEHe.. Na szczęście konkurencja rośnie..

Pozdrawiam

[pzs]Boadzulu


Skoro łamie się przyjęte zasady to się traci topik, a skoro ponjownie się je łamie to dostaje się bana - proste.
Newsa nie daliśmy, a news o sklepie dotyczył sklepu CPL i był ciekawostką a ponieważ jest daleko to prawie nikt w nim zakupów nie zrobi i nie jest to news o charakterze komercyjnym.

Co do Was, to radze przypomnieć sobie, jak to nazwaliście swój sklem Counter-Strike.PL i dodaliście również naszą nazwę do słów kluczowych aby przy wyszukiwaniu naszej strony w wyszukiwarkach pojawiała sie wasza.

Sprawa została załatwiona z jesnym z Was i nazwa została zmieniona, jednak slowa kluczowe zostaly. Zerujecie na naszej popularnosci i jeszcze macie czelnosc cos nam zarzucac?
Doprady godne pozalowania i po prostu lamerskie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2002 22:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez [RADA]JoleKK
Nie sądziełem, że jeszcze kiedyś odezwę się na tym boardzie ale cóż




Jaki pan

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2002 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Re: Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez Rolin


Jaki pan


E rotfl
Może ktoś z was ma duże logo CS w formie .jpg albo wektorowej ? :-)
Bo mi by się przydało

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek

E rotfl
Może ktoś z was ma duże logo CS w formie .jpg albo wektorowej ? :-)
Bo mi by się przydało



a moze byc w gifie? ;\

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Re: Re: Re: Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez Rolin


a moze byc w gifie? ;\


raczej nie, bo chce sobie wyciąć na tekturze i namalować na obudowie :-)
wię żeby nie było kantów

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions