Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > ehhh... argus
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
|*PSF*| OLO_PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Kielce

Unhappy ehhh... argus

Ludzie, ja to już nic nierozumiem, zainstalowałem to badziewie i nic... non stop wywala mnie z mostu. CZEMUŻ TO do jasnej ciasnej?!?!?!?!

__________________
I'm bad, but I feel good

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2004 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |*PSF*| OLO_PL Znajdź więcej post'ów przez  |*PSF*| OLO_PL Dodaj |*PSF*| OLO_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |*PSF*| OLO_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Re: ehhh... argus

quote:
Napisane oryginalnie przez |*PSF*| OLO_PL
Ludzie, ja to już nic nierozumiem, zainstalowałem to badziewie i nic... non stop wywala mnie z mostu. CZEMUŻ TO do jasnej ciasnej?!?!?!?!


Normalnie to powiedziałbym żeś jest cziter... gdyby nie to, że mnie też wywala

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2004 00:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|*PSF*| OLO_PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Kielce

Angry Re: Re: ehhh... argus

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Normalnie to powiedziałbym żeś jest cziter... gdyby nie to, że mnie też wywala


jeżeli chodzi o cziterstwo to niewiem nawet jakie sa kody i co robią...

__________________
I'm bad, but I feel good

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2004 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |*PSF*| OLO_PL Znajdź więcej post'ów przez  |*PSF*| OLO_PL Dodaj |*PSF*| OLO_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |*PSF*| OLO_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: ehhh... argus

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Normalnie to powiedziałbym żeś jest cziter... gdyby nie to, że mnie też wywala


Chcesz coś więcej porozmawiać na ten temat ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2004 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: ehhh... argus

quote:
Napisane oryginalnie przez |*PSF*| OLO_PL
Ludzie, ja to już nic nierozumiem, zainstalowałem to badziewie i nic... non stop wywala mnie z mostu. CZEMUŻ TO do jasnej ciasnej?!?!?!?!


Problem u większości z Was, leży w wewnętrznych sieciach takich jak np. Vectra. Używają one programów typu Guardian czy FireWall, które w połączeniu z serwerem, program Argus wykrywa jako anomalia w grze. Dlatego też Was wywala. Z drugiej zaś strony, pokazuje to niedoskonałość programu Argus, który cały czas jest udoskonalany. Narazie nie pozostaje nic innego jak przejście na inne łącze lub serwer.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2004 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|*PSF*| OLO_PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Kielce

Re: Re: ehhh... argus

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Problem u większości z Was, leży w wewnętrznych sieciach takich jak np. Vectra. Używają one programów typu Guardian czy FireWall, które w połączeniu z serwerem, program Argus wykrywa jako anomalia w grze. Dlatego też Was wywala. Z drugiej zaś strony, pokazuje to niedoskonałość programu Argus, który cały czas jest udoskonalany. Narazie nie pozostaje nic innego jak przejście na inne łącze lub serwer.


Omatko, niepocieszyłeś mnie akurat mam vectre

__________________
I'm bad, but I feel good

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2004 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |*PSF*| OLO_PL Znajdź więcej post'ów przez  |*PSF*| OLO_PL Dodaj |*PSF*| OLO_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |*PSF*| OLO_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|*PSF*| OLO_PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Kielce

Talking Re: Re: Re: ehhh... argus

OK, już nieważne, przeinstalowałem gre od nowa i śmiga

__________________
I'm bad, but I feel good

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2004 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |*PSF*| OLO_PL Znajdź więcej post'ów przez  |*PSF*| OLO_PL Dodaj |*PSF*| OLO_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |*PSF*| OLO_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:33.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions