Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Ut Rpg
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Ut Rpg

Oto tekst, poczytajcie, czekam na komentarze:

Czym są Role Playing Games (gry fabularne)?
W skrócie – gry polegające na opowiadaniu sobie pewnych historii i wcielaniu się w fantastycznych (bardziej lub mniej) bohaterów. Więcej na ten temat znajdziesz tu: http://www.rpg.net2000.pl/acoto.htm
Jestem wielkim fanem RPG. Jestem również wielkim fanem UT. Naturalnym więc wydało mi się połączenie tych tematów. Tak powstało UT RPG.
Jest to gra RPG w realiach Urban Terror’a. Gracze wcielają się w postacie będące na przykład członkami oddziału antyterrorystycznego . Jak ktoś woli drugą stronę mocy to nie ma sprawy, można grać terrorystą. Możliwości są tak samo nieskończone jak ludzka wyobraźnia.
Rozegraliśmy jak na razie ze znajomymi dwie rozgrywki i z radością zauważyłem, iż cały ten pomysł był dobry i gra się świetnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, napiszę coś o mechanice gry którą zaadaptowałem do potrzeb rozgrywki.
Zaprezentuję tutaj próbkę gry:

Gracze są najemnikami. Zostali wynajęci do zdobycia pewnych dokumentów, które znajdują się w pewnej posiadłości leżącej w górach. Jest ich czterech. Herzog (H) to snajper. Sethiel (S) i Jaer (J) posługują się M4, a Shade (Sh) jest technikiem.
Herzog kampuje 200 metrów od głównego wejścia do posiadłości, Sethiel i Jaer wdrapują się po rynnie na dach, a Shade właśnie zajmuje się otwieraniem okienka do piwnicy.

Rozmowy toczą się przez radio

S: Herzog, osłaniaj nas, jesteśmy tutaj jak na dłoni.
H: Przyjąłem, nie martw się, jesteś czysty, dach spokojny.

Sethiel wdrapuje się na dach. Shade zajmuje się otwieraniem krat, lecz ma z tym pewne kłopoty.

Sh: Szlag jasny, zacięły się. Herzog, jak tam teren wokół mnie?
H: Na razie spokojnie.

Ktoś ma wyraźnie pecha, oto właśnie jakiś strażnik wychodzi bocznymi drzwiami na mały obchód, ale nasi bohaterowie na razie go nie widza. Dopiero gdy strażnik pojawia się w polu widzenia Herzoga, ten go zauważa.

H: Shade mam tu jednego 40 metrów na prawo od Ciebie. Schowaj tyłek.
Sh: $^&&#@
H: Nie widzi cie... jeszcze. Mam go na muszce.

Mija cenne 30 sekund, strażnik zatrzymał się i zapala papierosa, rozgląda się. Zauważa coś dziwnego przy zakratowanym okienku do piwnicy (tak, to Shade).

H: #^@$#&

Strzał. Kula trafia strażnika w głowę.
Jaer jako drugi dociera na dach. Shade otwiera w końcu kratę i wślizguje się do piwnicy.

S: Dobra, jesteśmy na dachu. Widzę klapę w dachu. Jak tam elektronika Shade?
Sh: Już dobrze, mam przed sobą skrzynkę i się nią zajmuje. $&#@! Te plany które dał nasz kontakt są kompletnie do dupy! To nie ten model systemu! Będę improwizował.
H+J+S: $%^&@!

Nagle rozlega się alarm. Syrena wyje. Wszyscy w promieniu kilometra wiedzą że ktoś właśnie próbuje dostać się do posiadłości.

Sh: Ops.
S: Wpadamy do środka!
H: Go! Go!

Dwójka z dachu nie bawiąc się już ciche zachowanie wpada na strych. Potem na korytarz.

J: Słyszę jakiś ruch w pokoju po lewej!

Drzwi się nagle otwierają i staje w nich strażnik z Mp5 w garści. Jaer jest szybszy, krótka seria wbija strażnika z powrotem do pokoju z którego wyszedł.

Sh: Ok., odcinam zasilanie!

Sethiel i Jaer zakładają NVG. Gaśnie światło.

S: Docieramy do pokoju z sejfem, Jaer eskortuj Shade tutaj.
J: Tak jest.

Jaer dociera do schodów do piwnicy. Shade już na niego tam czeka. Pędzą na górę, do sejfu.

H: Panowie na zewnątrz wielkie poruszenie. Widzę około 6 uzbrojonych.

Shade dociera do sejfu. Sethiel i Jaer go osłaniają podczas otwierania.

Nagle otwierają się drzwi, słychać strzały. Pokój trzęsie się od pocisków demolujących jego wnętrze. Słychać eksplozję.

H: Meldujcie co się stało!

Co się stało? Zależy to od graczy. Jak się zachowali? Czy wykazali się umiejętnościami? Czy fortuna im sprzyjała? Jak wy byście się zachowali na ich miejscu? Spróbujcie, UT RPG zaprasza.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 05:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Kwestia organizacyjna

Prosze komentujacych o powstrzymanie sie od komentarzy w stylu "Tekst byl za dlugi, nie chcialo mi sie czytac, opowiedzcie o czym jest", bo to nienajlepiej swiadczy o komentujacym. Komentujcie jesli macie do powiedzenia cos _istotnego_ , co moglo by rozwinac temat. Pytania mile widziane.
Jak juz wspomnialem jesli bedzie zainteresowanie to wdam sie w szczegoly...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 05:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

o qwa

wiem co to rpg, bo gralem z kumplami pare latek, no ale zeby adaptowac UT do rpg to chyba przesada , przeciez UT to czysta nawalanka, zadnej fabuly ani okreslonego swiata ( wiem wiem ze gracie w realiach dzisiejszych, ale mowic ze jest to osadzone na UT .... mozna by powiedziec ze gracie w swiecie Jagged Aliance czy SoF czy Rainbow6) a ze uzywacie broni z UT ... to szybko wam sie znudzi tych kilka podstawowych modeli i zapragniecie nowych
jak chcecie to ie bawcie, moze ktos to kupi :/
ja bym wam polecil Warhammera (lub Cyberpunka jezeli juz lubicie strzelac )

PS. moze ktos przerobi Q3 na rpg, chetnie obadam (ewentualnie moze byc saper )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 12:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

ekhm

Warhammer jest troche prymitywny ze sie tak wyraze i nudzi sie (jak wszystko ) ale mysle ze pomysl jest ok ...tylko jak z fizyka gry ? kostki ? jakis system trafien ?
Moze zaadaptowac banalnie prosty system z Warhammera ? rzut k100 czy trafiono z broni strzeleckiej ?

No niewiem, wyglada mi na to ze jest przy tym QPA roboty ;\\\\

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Veneoth, gram w RPG juz troche dlugo i powiem ci ze UT RPG bylo bardzo zabawne (gameplay). Cyberpunk sie nie nadawal naszym zdaniem, czegos mu brakowalo.
Dark Angel, mowi ci cos nazwa d20? Bo w d20 osadzilismy UT RPG i pasowalo bardzo fajnie. Smiertelnosc byla podobna jak w 2.5.
Jesli znajdzie sie odpowiednia liczba ludzi chetnych to napisze cos o tym jak to zrobic zeby UT dzialalo pod d20

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

:<

NIestety osobiscie mi nic d20 niemowi \ gralem tylko w WFRP, Wampira, Wilkolaka i to all :||

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

AHA

.....jakbys mial jakiegos linkora gdzie jest opisane to d20 to podaj tu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

linkor do d20

www.wizards.com/dnd gdzies tam powinno byc opisane d20. Od razu chcialbym zaznaczyc ze d20 to nie tylko popularne Dungeons'n'Dragons, ale takze pare inych systemow, takich jak Zew Cthulhu, Gasnace Slonca czy nawet Legenda Pieciu Kregow. D20 znakomicie adaptuje sie do kazdych realiow.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

i po reklamie

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

Widze ze mniej ludzi gra w rpg niz mysllaem, albo mniej sie pasjonujecie niz ja
Czym sie teraz zajmuje mlodziez oprocz jarania blantow i sluchania hip hopu? (cokolwiek to znaczy)
bo za moich czasow...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

:<<<

Sora ale w tej chwili ani nic nienapisze ani nieobejrze tej strony co podales bo wlasnie leze w luzku i zdycham na grype ;\\\ i niedosc ze mi niewygodnie to niewidze co pisze :O
Jak wydobrzeje to zlookam strone i cos naskrobie ;\

btw qmpel Morf z ktorym grywamy w rpg powiedzial ze niewyobraza sobie jak by to moglo wygladac :<<<<< bede go musial kiedys przekonac to moze sie sprobuje cos , ale jakos tak dziwnie sie przestawic ze niemozna odpalic Firebolla albo rzucic "lotu" ;ppp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

To sie nazywa konserwatyzm w rpg... straszna sprawa. To tak samo jakby nie moc czytac ksiazek SF jak sie lubi Fantasy. Jedni lubia brunetki a inni blondynki, ale nikt by nie mial nic przeciwko jakby mial bliskie spotkanie z dowolna z nich jakby tylko miala wystarczajaco dobry wyglad (nie zmniejszajac przy tym FPS).

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

a zreszta, czym sie rozni granat od fireballa?

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
m4ntis
l!p3|{



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Mielec

lol !!!

Ty anim masz dynie do myslenia pomysl jest super , jakis system trzeba opracowac i cool postacie karty , itd to moge ci pomoc daj znac na GG jak bedziesz mial czas i napstykaj cos na ten temat wiecej ale na GG jak mozesz oczywiscie moj numerek to
"3523152" wal smiało The End

Pozdro 4 All

__________________
One shoot , One kill | art of silent fight |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil m4ntis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do m4ntis Znajdź więcej post'ów przez  m4ntis Dodaj m4ntis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać m4ntis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
m4ntis
l!p3|{



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Mielec

hm..

strasznie duzo wiary sie dobiera do tego posta ?? lol duzo nas jest wogule ale nie o tym mowa widze Anim ze masz glowe do tego pozostaje pojecia takie jak MG kto nim bedzie znam tylko 3 moze 4 osoby z calej sceny ktore by sie mogly nadawac do tego ale nie bede wymienial jak cos rusze to sajt bedzie , jak oczywiscie pomyslo dawca sie zgodzi dalej chcem sie cos wiecej dowiedziec na temat tego mam nadzieje ze znajdzie sie przynajmniej 6 osub zeby rozegrac cos takiego , ale ci co nie grali w Młotka czy tam Cybersmiecia to bedzie im ciezko na poczatku

__________________
One shoot , One kill | art of silent fight |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil m4ntis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do m4ntis Znajdź więcej post'ów przez  m4ntis Dodaj m4ntis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać m4ntis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

tak sie sklada ze jestem zawodowym MG Z tym nie ma problemu. Reszta na gg.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
a zreszta, czym sie rozni granat od fireballa?


Fireball zawsze trafia w zasiegu 48 metroof ;pp i pozniej leci juz niejeden tylko 4 heee

Ja jakos tego nieczuje qrde ;/// zagra sie 2-3 sesji wedlug schematu "jest baza terrorystow macie ich wyeliminowac" ,scenerie beda nawet podobne do map z ut (przynajmniej z klimatu), a pozniej co ? jakos niewidze tutaj zbytnio rozbudowanych mozliwosci rozwoju tego pomyslu ;\\

Z drugiej strony ciezko mi mowic skoro jescze tak niegralem, ale mowie, takie odnosze wrazenie ....

hm hm hm jesli cos bedziemy rozgrywali w ten sposooob to sie odezwe na gg Animate ;pppp
P.S. jakbyscie mieli jakies karty do tego "systemu" to zapodajcie ;ppp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
tak sie sklada ze jestem zawodowym MG Z tym nie ma problemu. Reszta na gg.


Zawodowe prowadzenie kojarzy mi sie z sadomasochizmem ;pp

Mi odchodzi chec na prowadzenie kiedy pomimo usilnych staran i przygotowania, ze strony ukachaanej druzyny widze olewatorstwo ;\\ niema NIC gorszego ;\ dlatego mam dosc prowadzenia 8 sesyjnych kampanii , bo pomimo ze sie czlowiek stara to zawsze se znajda cos do czegos nmogva sie przyczepic ;\\\\

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Question ??

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi w tym poscie... moge prosic o wyjasnienie prosto z mostu??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

po pierwsze to nie wiem o jakim ty fireballu mowisz, bo ten klasyczny fireball nie rozdziela sie po trafieniu, a poza tym kto zmierzyl ze kazdy fireball ma wybuch o promieniu 48 metrow. A moze 49? A moze 47?
po drugie to nikt ci nie kaze robic sesji na ktorej bedzie tylko wygrzew. Z kumplami zagralismy UrT w polskich realiach, kumple byli najemnikami. Takimi ludzmi ulicy. Powiazania z roznymi dziwnymi grupkami, dresy i zlote lancuchy, narkotyki i glodni ludzie na ulicach. Wystarczy nieco podkolorowac rzeczywistosc i wszedzie dookola czaja sie pomysly na przygody. Zwroc uwage w jak roznych klimatach sa mapy do UrT. Casa, rommel, revolution, pressurezone... Kazda inna i kazda to osobny pomysl na przygode. Nie zapominajmy tez ze stopien powiazania RPG z UT moze byc dowolny. Moze to byc po prostu cyber bez wszczepow. Moze byc wojna w Wietnamie. Moze byc Rambo 10. Moze byc Swiat Mroku (R). Konwencji rpg jest tyle ile czlowiek moze miec pomyslow, czyli nieskonczonosc (ale ta przeliczalna ).
Podkreslam tez, ze nie wymyslilem zadnego nowego systemu rpg. Ja tylko pozbieralem pare pdfow z darmowymi zasadami do d20 i zaadaptowalem to do UT. Calosc jest grywalna. Nie ma co sie rozwodzic, jesli sie wie co to rpg i chce sie sprobowac, to polecam sprobowanie. To nie boli. Krytyczne uwagi mile wyslucham PO probie
A wlasnie. Wyszlo na to ze tak za tydzien (przyszly weekend)gramy sesje w UT RPG, Mantis juz sie pisze, wiec jesli ktos ma blisko do rzeszowa i chce sprobowac to zapraszam. Ekipe co prawda juz mamy, ale miejsca sie zawsze znajda. Najwyzej moja stala druzyna nie zagra

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

Pumper chodzi ci o post Dark Angel'a czy o caly watek?

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
po pierwsze to nie wiem o jakim ty fireballu mowisz, bo ten klasyczny fireball nie rozdziela sie po trafieniu, a poza tym kto zmierzyl ze kazdy fireball ma wybuch o promieniu 48 metrow. A moze 49? A moze 47?



Fireball jest pociskiem magicznym dlatego zawsze trafia w pomieniu 48 metrow (a nie wybuch o promienu 48 m )
Chodzilo mi ze na 4`tym poziomie strzelasz juz 4`ema boltami a nie jednym hehe

Hm hm hm no niewiem zobacze co te marudy na to powiedza, ale juz widze : bleeeee jakie zasady, meeeeee niema kart, eeee ja nieprowadze bo neiznanm realiow ;\\\\\\\\\\\\\\ jak cos z tego wyjdzie to napisze wrazenia ;pppppppp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2002 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

cze all

no nie jestem znowu taki konserwatywny

tylko nie wyobrazam se takiej sesyjki

jak byscie grali na ircu to ja sie pisze ...

jak widze w to trzeba zagrac a nie sluchac co to niby takiego ma byc :>

dajcie mi znac jak cos :>

GG: 2756959

WARHAMMER RULES

Darki ladny opis fireboooolaaaa

dodam ze obejmuje K4 istoty na poziom

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

:>

quote:
Napisane oryginalnie przez Morfi

Darki ladny opis fireboooolaaaa

dodam ze obejmuje K4 istoty na poziom



Warlock Ownz :>


A ja mowie ze mozemy kiedys sprobowac w realu, jak sie znudzi druga fala Warhamero/ad&d , a na Mirca to sie tez pisze, znacie moooj nr gg jakby co ;pppp


Morf ;p witamy na forum ;pppp fajny avatartek ale moj i tak jest najlepszy na forum ;ppppp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

Niech zgadne, avatarek z Warrhammer Fantasy Battle? Czy Doomtrooper ?
Nie grajcie po ircu bo sie zrazicie. ut jest szybkie i ut rpg tez powino byc. A po ircu to szybko sie tylko mozna disconnectowac. Zbierzcie sie w kupe i zagrajcie w realu, alebo przyjedzcie do Rzeszowa w przyszlym tygodniu w sobote na przyklad...
Zobaczycie co znaczy RPG

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

"Niech zgadne, avatarek z Warrhammer Fantasy Battle? Czy Doomtrooper ?"

tak warhammer znaczek chaosu :>

raczej do ciebie nie przyjedziemy daleko :>

tutaj nie mamy ekipy aby zagrac w rpg UT dlatego myslalem ze na ircu moze .. ale jak nie to nie




DARKI :> avatarek moj lepszy :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2002 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:35.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions